OP I OP! 'BroersJ X Kortingen tot 50%! op tuinartikelen, tuinmeubels, div. zomerspeelgoed, grote dozen Lego, enz. enz. Podotherapeut R. van de Geyn is GESLOTEN van 26 juli t/m 9 augustus Diamanten ’Crescendo’ brengt prachtige musical 6o 'Moergestel-Nieuws' en de vakantie... aar Aphrodite Uitvoeringen op 11, 12 en 13 november kWIGWAM J eugdvakantieweek Moergestel deTaterdagen 31 lull, 7 en 14 aug. om 16.00 uur gesloten. I De redactieJ M.O. smid’ bestaat uit ruim 20 personen. Gezocht is naar amateurs die zowel kunnen zingen als acteren. Geen gemakkelijke opgave maar de rolbezetting mag er zeer zeker weer zijn. Benieuwd naar namen? Wel, allereerst is er Jan Habraken die samen met Frans Habraken (de smid) en Annie de Kort enkele van de hoofd rollen voor hun rekening nemen. Verder komen we de namen tegen van Carla van Daelen-Ha- braken, Jannie van Esch-van Daelen, Marij Pijnenburg-Oerlemans, Eric Boogaers, Riet Janssen-Nouwens, Nel Beiten-Neggers, Kees In week 33 zijn we er dan weer, maar vanwege de vakantie van een van onze medewerkers zult u de krant die week pas op donderdag mogen verwachten i.p.v. op woensdag. Jansen, Corrie Kastelijn-Hop en Toos Kastelijn- van de Wouw. Tijdens de repetities worden ze door Wim Jansen begeleid op piano. Organisatie De acteurs dienen zich te kunnen concentreren op de musical, vandaar dat er weer ’n organisatie in het leven is geroepen die de uiteindelijke pro ductie op zich neemt. Het aanzoeken van spon sors hoort daar o.a. bij, want het zal duidelijk zijn dat kostuums, decor, zaalhuur, repetities en reclame niet voor niets zijn. Naast de voorzitter van ’Crescendo’, Guido van Brakel, hebben in de organisatiecommissie zit ting Jan Janssen (hij verzorgt o.a. ook het decor dat ontworpen wordt door Jan Weideveld), J an Habraken en Martien Oerlemans. ZANGVERENIGING J jYCSCCTUW Kriekenakker 16, Moergestel Telefoon: 013-5131809 Langvennen-Noord 33, Oisterwijk Telefoon: 013-5220239 Hoi allemaal, Iedereen die zich opgegeven heeft als leiding tijdens de Jeugdvakantieweek, wordt zondag 15 augustus om 11.00 uur verwacht in Den Donk. Dan worden eventuele wijzigingen in de groepen doorgegeven en alvast besproken wat we gaan doen. We komen overigens nog steeds een aantal leid sters tekort. Met name voor de kleutergroe pen van de Bienekebolders. Dus, ouders van kinderen op die school denk er eens over na of je toch geen tijd hebt om een groepje te leiden van 16 t/m 20 augustus. Ook anderen zijn na tuurlijk nog van harte welkom als leiding of als hulp. Voor opgeven, informatie of vragen: bel Geesje van den Boer (505 2345). Groeten en tot zondag 15 augustus, Organisatie Jeugdvakantieweek Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! U wordt verwacht Afgaande op de enorme belangstelling voor ’De scharensliep...’ lijkt het verstandig om kaarten al in de voorverkoop te bemachti gen. De laatste avond van ’De scharensliep...’ moest de deur van ’Den Boogaard’ namelijk letterlijk op slot en werd er ’nee’ verkocht. Wanneer de kaarten in de voorverkoop komen kunt u tijdig lezen in ’Moergestel-Nieuws’. Zet wel alvast de data op de kalender. Donderdag 11, vrijdag 12 en zaterdag 13 no vember 1999: ’Het smeulende vuur van de smid’. Uitvoeringen telkens om 20.00 uur in ’Den Boogaard’. Rootven 10, MOERGESTEL UXlllLW ijFl Z^X Tel. 513 18 89, Fax 513 21 06 1 ISynfTi i Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J Huidverzorgingsinstituut De praktijk van Volgende week verschijnt de laatste ’Moergestel-Nieuws’ vóór de vakantie. Op de woensdagen 28 juli en 4 en 11 augustus zal ’Moergestel-Nieuws’ dus niet verschijnen. Tijdens de vakantie zijn wij °Pde vriJdagenJ 30 juli, 6 en 13 aug. om 18.00 uur gesloten. ’n Deel van de ’cast’ tijdens de repetitie voor de musical ’Het smeulende vuur van de smid’ Zoals eerder aangekondigd wordt het 60-jarig bestaan van Zangvereniging ’Crescendo’ in 1999 slechts op bescheiden wijze gevierd, ’n Voorproefje tijdens een van de repetities van de musical die in het najaar wordt uitgevoerd deed ons al snel van het tegenovergestelde overtuigen... Even terug... Zaterdag 19 juni vond in ’Den Boogaard’ het Jubileumconcert plaats, ’n Muzikaal feest dat luister werd bijgezet door Balkankoor ’Biti Dobre’ uit Goirle en The Never Give Up coun- trydansers. ’n Avond vol afwisseling die uit stekend werd bezocht en waaraan de bezoek ers achteraf zeker genoegdoening hebben gehad. Het was dan een ook een concert met tegen stellingen. Het jubilerende ’Crescendo’ heeft haar arse naal behoorlijk uitgebreid en met name liederen uit allerlei grote musicals waren te horen, zoals The Sound of Music en The Phantom of the Opera. Gastkoor ’Biti Dobre’ was zowel ’n lust voor het oor als voor het oog. Liedjes uit de Balkan met een verscheidenheid aan toonaarden en fortis simo’s. Verrassend, dat wel, maar het aanwezige publiek genoot er zichtbaar van. ’n Enthousiast koor met ’n al even enthousiaste dirigente. The Never Give Up countrydansers oogssten alom waardering. Het blijft mooi om te zien in wat voor korte tijd Dinie en Gerrit Keizer ’n groot aantal Moergestelnaren wisten ’te pakken’ voor het lijndansen. Hoogtepunt: musical En dan van wat het hoogtepunt van het dia- menten feest van ’Crescendo’ gaat worden: de musical. De uitvoeringen vinden plaats op don derdag 11, vrijdag 12 en zaterdag 13 november a.s. in ’Den Boogaard’. Koos van Elderen schreef het verhaal, dus bezoekers aan zijn eerder geschreven pro ducties weten wat hen te wachten staat: ’n prachtig verhaal met de nodige kwinkslagen, neergezet in de tijd van zijn eerdere geestes kinderen ’De roofridder van Moergestel’ en ’De scharensliep sliep niet’. De liedjes komen van de hand van Jan Habra ken. Tweede Jeugd-regisseuse Wilna Schut doet de regie terwijl de muzikale leiding tijdens de avonden in handen is van de dirigent van ’Cres cendo’, Danny Pais. De bezetting van ’Het smeulende vuur van de l/APRErr«GE VAKANTIE en Weer heelhuids terug...j 1 HL WOENSDAG 14 JUL11999 - 24e Jaargang - Nr. 1058 OPRUIMING! .1 HUISHOUDSPECIAALZAAK Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268. Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. p luiuvvituiyinyoniouu I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 1