2-80 2.80 2.00 13.90 OPRUIMING! 6.00 Slagerij 1 van Zon-Reyrink Voor: Hollandse Nieuwe Kibbeling Diverse broodjes de lekkerste IJsselmeerpaling Caravan ’Bergland’ type 395 T 3-4 persoons met toiletruimte, voortent, stabilisator, grote disselbak, afzuigkap, radio, chemisch toilet. Hele mooie verzorgde uitvoering. Wintercollectie Floris van Bommel Halskarbonade zonder been Frikando A AA UIT EIGEN KEUKEN Ook dit jaar weer graag tot uw dienst met vele heerlijke visspecialiteiten!!! Gek. ham 100 gram Rauwe ham 100 gram Teenerdisco in jongerencentrum DEMO TE KOOP 6 Worstenbroodjes 175 Kant en klaar stoofvlees Babi Pangang 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst Eigenzinnige dameslijn met raffinement Kermis... ’n ideale mogelijkheid om lekker de barbecue aan te steken. Voor een compleet assortiment kunt u natuurlijk bij ons terecht!!! vindt ons ia de nabijheid de l Rabobank!1 Bouillon- salade Al 35 jaar een vertrouwd gezicht op de kermis in Moergestel... samen Alleen grote maten v.a. mt. 44 t/m 60 IEDERE WOENSDAG De jongste telg van de meesterschoenmakersfamilie, Floris van Bommel, geeft zijn naam met gepaste trots aan de wintercollectie: een eigentijdse dameslijn, bedoeld voor de moderne, zelfbewuste vrouw die naast kwaliteit kiest voor eigen heid. I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I I uitzonderlijk hoog. Wel zo prettig, want een echte Van Bommel wil je niet meer uittrekken! Prijs en verkrijgbaarheid De damesschoenen uit de Floris van Bommel- Vraagprijs 7.500,-. Te bezichtigen na tel. afspraak 06 - 53284150 Van uw speciaalslagerij uit eigen keuken: Rootven 35B - Moergestel -TeIJFax (013) 513 3152 lijn zijn verkrijgbaar bij de betere schoenen winkels in de maten 35 t/m 43 en variëren in prijs van fl 229,- tot fl 299,-. Consumenteninformatie De consument kan met vragen over de col lectie van Floris van Bommel bellen met een speciaal Van Bommel consumenten tele foonnummer: 513 6973. Omdat jongeren in de leeftijd van 12 tot 16 jaar vaak zeggen dat er voor hen weinig in Oisterwijk te doen is, gaat het jongerencen trum DEMO disco-avonden voor deze groep organiseren. Op vrijdag 16 juli zal er een eerste disco-avond zijn van 20.00 uur tot 24.00 uur. Het onlangs opgeknapte jongerencentrum gaat zich meer richten op deze leeftijdsgroep, de disco is een eerste aanzet om tot een groter aan bod van activiteiten voor deze jongeren te komen. De ouders kunnen hun kinderen met een gerust gevoel naar DEMO laten gaan, er is voldoende toezicht en er worden alleen alcohol vrije dranken verkocht. Vanzelfsprekend is het gebruik van drugs ten strengste verboden. Een grote keus uit vleeswaren, salades en kant-en-klaar maaltijden! 500 gram-Wa Wa Elke bezoeker krijgt op deze eerste disco-avond een consumptiebon gratis aangeboden. Kom, en maak kennis met het eigentijdse jon gerencentrum in Oisterwijk!!!! Na de zomervakantie zullen er in alle oneven weken op vrijdag teener disco avonden ge pland zijn, bij den Boogaard in Moergestel kun je op alle even weken terecht. Elke vrij dag avond is er dan een speciaal voor jullie georganiseerde avond. ROOTVEN 74 - MOERGESTEL TELEFOON 013 - 513 1769 Raffinement, eigenheid en souplesse zijn de belangrijkste kenmerken van de damesschoen van Floris van Bommel. De schoenen zijn modisch met een opvallend vrouwelijke klasse. Geïnspireerd op de internationale schoenmode van morgen. De trendbewuste vrouw wordt op haar wenken bediend met casual laarsjes met een hoge crêpezool, schoenen met een gepro nonceerde carréleest en sportieve stappers met klittenbandsluiting. Nieuwe ontwerpen Met een geschiedenis van 250 jaar is Van Bommel één van de oudste schoenfabrieken van West-Europa. De Floris van Bommel- damesschoenen (Floris is de negende generatie) hebben met hun nieuwe ontwerpen voor een frisse wind gezorgd, zonder de traditie uit het oog te verliezen. De Floris van Bommel-collectie bezit, behalve een ultramoderne vormgeving, de veelgeprezen pasvorm die je bij een Van Bommel-schoen verwacht. Soepele en warme materialen De toegevoegde waarde wordt gevormd door het gebruik van hoogwaardige materialen. Het kalfs- en runderleer van Italiaanse afkomst - ook wel pull-up leer genoemd - is van topkwaliteit. Doordat dit leer flexibel is en meerekt met de beweging van de voet, blijft de schoen jarenlang in model. Verder is gebruik gemaakt van hun ting (suède van een superieure kwaliteit), dat soepel en warm aanvoelt. Als gedurfd detail is voor een deel van de collectie zwart, glanzend imitatie veulenhaar gebruikt. Door een uit gekiende vormgeving en het gebruik van uit stekende materialen is de levensduur en het draagcomfort van Floris van Bommel-schoenen 1°0 gram MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 30 JUNI 1999 PAGINA 7 Geldig van donderdag 1 juli t/m woensdag 7 juli 1999 Gehele zomer-collectie NU 2 halen 1 betalen Het duurste kledingstuk wordt berekend Indien u één kledingstuk koopt geldt 30% korting op de gehele collectie (uitgezonderd spijkerbroeken, Miss Jeans Bargoes broeken nu met 10% korting) De verkoop start dinsdag 29 juni om 10.00 uur Loopt u gerust vrijblijvend binnen Koffie staat klaar 'sMaandags gesloten Di. t/m do. 10.00-18.00 uur; vrijdag 10.00- 20.00 uur; zaterdag 10.00-16.00 uur

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 7