Tijn van Korven Lederen fauteuils VERSE TUINBONEN Met de Horeca op excursie hekkentuin; I m GEMEENTE BELANGEN OP OP!!' V R CLEANING Hz CLEANING MEDEWERKERS in de leeftijd van 18 t/m 30 jaar ALGEMEEN BELANG De complete woninginrichter OIRSCHOTSEWEG 20 MOERGESTEL stijlvol echt smeedwerk poorten hekwerk - SCHOORSTEENKAPPEN - schouwen - historische materialen MOERGESTEL DRUNEN l_beekseweg 9c diessen 013-5041649 J Fractieberaad Gemeente Belangen met: ’De Beste Kijk op Elke Wijk’. HAAREN voor PAGINA 3 Hb Vaste medewerkers voor 40 uur per week Ondermeer werkzaam met mobiele reinigingsunits voorzien van moderne hogedruk- en lagedruk-reinigingsapparatuur Door de toename van ons klantenbestand zijn wij voor al onze activiteiten op zoek naar In teamverband draagt u zorg voor het kwalitatief en milieubewust uitvoeren van de reinigingswerken op de locaties van onze klanten. Wij bieden u aantrekkelijke verdiensten en groeimogelijkheden binnen ons bedrijf. V R Cleaning is een gespecialiseerd reinigingsbedrijf voor industrie-, gevel- en transportreiniging U bent in het bezit van het rijbewijs B en is het dragen van verantwoordelijk heid voor u vanzelfsprekend, dan vragen wij u contact op te nemen met de heer V. Beekman, telefoon 013-513 4173 06-22698449. HEUKELOM - MOERGESTEL - OISTERWIJK Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 Industrieweg 3c - Moergestel - telefoon 013 - 513 4173 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel.(0416)37 84 69 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 30 JUNI 1999 I I I I I I I I Onze fractie komt op maandag 5 juli a.s. om 20.00 uur weer bijeen om de agenda voor de raadsvergadering van 8 juli te bespreken. Wilt u dit fractieberaad ook eens meemaken, kom dan op 14 juni naar onze ff actiekamer op de eerste verdieping van het Raadhuis. Onze fractie bestaat uit wethouder Joop Rakhorst, fractievoorzitter Joost Wagenmakers en de raadsleden Cora Steffens en Janneke Oldenhof. Hebt u geen tijd maar bent u wel geïnteresseerd in de VVD, vraag dan ons kwartaalbericht aan bij Tonny Pijpers, tel. 528 3016. De WD wenst u een fijne vakantie. De eerstvolgende raadsvergadering vindt in september a.s. plaats. Op maandag 5 juli a.s. komt onze fractie bijeen voor de bespreking van de agendapunten voor de raadsvergadering in die zelfde week: don derdag 8 juli. De 18 agendapunten voor de ver gadering zijn zeer divers w.o. behandeling van: de voorjaarsnota, de locatiekeuze voor en onder- zoeks- en opvangcentrum voor asielzoekers, nieuwe verordening leerlingenvervoer, woon- rijp maken van enkele locaties en renovatie van verlichting in de kern Oisterwijk en het oplossen van de knelpunten van de verlichting in de kern Moergestel. De aanvang is om 20.00 uur in het gemeentehuis op de Lind. Wij nodi gen u graag uit tot het bijwonen van deze ver gadering om samen met ons van gedachten te wisselen. Uiteraard staat een kopje koffie klaar. Voor meer informatie kunt u zich ook wenden tot onze raadsleden: Ruud Hora (GB-wethou- der). Tel. 528 8526, Jan Oerlemans, 513 2239, Piet Meeuwis, 528 4678, Cees Rijnen, 528 8133 of bij onze secretaris: Frans van lersel, tel. 528 2500. U bent van harte welkom bij Gemeente Belangen (GB) met ’De Beste Kijk op Elke Wijk’. richting ,’t Stokske’. Jan Timmermans vertelde van het ontstaan (1908) en de verdere geschiede nis van deze gelegenheid die in 1976 een grondi ge verbouwing heeft ondergaan en dit zal in de toekomst wederom het geval zijn. Ook is een aantal jaren geleden de speeltuin aan de nieuw ste wettelijke eisen aangepast en dat zal bin nenkort weer moeten gebeuren. Hierna ging men naar het eindpunt van deze dag en wel naar ’Klein Speijck’ in Oisterwijk. Hier werd de avond onder het genot van een drankje en heer lijk diner afgesloten maar dan wel in de kleine uurtjes. Al met al een door Ria Peters en Toon Cop- pens perfect georganiseerd uitstapje waarbij men eens informeel met elkaar over de nodi ge problemen in de branche of mwat dies mee zei kon overleggen. Men komt dan ook te weten dat Hans de Brouwer de ongekroon de ’burgemeester van Moergestel’ wordt genoemd, dat wethouder Joop Rakhorst als barpianist geen slecht figuur zou slaan en dat een aantal aanwezige dames heus aan het festival van het levenslied mee hadden kunnen doen zonder een gek figuur te slaan. Tijdens zijn kort woordje aan het gezelschap beweerde Hans de Brouwer dat: “De Horeca probeert er van te maken wat er van te maken valt. Maar dan wel mensen moeten blijven waarvan met op aan kan. Ook moet de Horeca van het hele gen aan kunnen en ook erg goed letten waar zij mee bezig zijn”. Een aangename en leerzame middag/avond waarbij de wegblijvers toch spijt zouden kun nen krijgen. (foto Eveline Coppens) Afgelopen woensdag had het Bestuur van Horeca Oisterwijk aangevuld met de afdeling Moergestel voor de derde keer in successie haar excursie gepland waar bij hun leden, B&W, Raad, Commissieleden en de pers waren uitgenodigd om bij een aantal bedrijven eens een “kijkje in de keuken” te komen nemen. In een zeer goede stemming vertrok men met alternatief vervoer zoals tandems en driezit- ters naar het eerste aanlegpunt. Bij ’Babbels’ genoot men van een heerlijk kopje koffie en liet Helene Molenschot haar hanen pan zien waarin een viertal halve hanen in korte tijd erg knapperig gebakken kunnen wor den. Hierna ging het gezelschap naar ’De Leije’. Wethouder Joop Raakhorst en bedrijfsleider Edwin Haas lieten aan de aanwezigen het vernieuwde sportcafé zien. Tevens kreeg men de gelegenheid om te zien hoe deze 25-jarige accommodatie wordt vernieuwd tot een attrac tie die er straks wezen mag. Van onder andere het nieuwe golfslagbad, het peuterbad, het bubbelbad en het bassin met beweegbare vloer was nu nog maar weinig te zien maar het beloofd iets aparts te worden. Overigens kan elke inwoner in de toekomst tijdens open dagen hiervan kennis komen nemen. Ook gaat men dan beginnen aan de wintertuin annex ijsbaan om vooral de jeugd maar zeker ook de schaatsliefhebbers een goede accommodatie te kunnen bieden. Men kon ook nog mededelen dat de horeca geen oneigenlijke concurrentie hoeft te vrezen van deze gesubsidieerde gemeentelijke instelling. Wel wordt gedacht aan evenementen waarvoor geen andere voorzieningen in de gemeente aan wezig zijn en waarvoor men met medewerking van de plaatselijke ondernemers de poorten zou kunnen open stellen. In de nota evene- mentenbeleid zal hier in de toekomst zeker op in worden gegaan. Hierna toog het gezelschap naar Boshuis Venkraai waar eigenaar Kees van der Jagt de aan wezigen liet kennis maken en zeer zeker ook proeven van de mooie ’bierkaan’ van dit etab lissement. Wederom op de fietsen ging het iGB Op maandag 5 juli komt de fractie Algemeen Belang bijeen om de agenda van de raadsver gadering van 8 juli te bespreken, ook andere zaken komen aan de orde en als U in het totaal van te bespreken onderwerpen Uw “zegje” wilt doen, dan bent U van harte welkom. Wij begin nen om 19.30 uur in fractiekamer 8 op de boven ste verdieping van het Raadhuis (lift aan- wezig/de koffie “staat bruin”). U kunt daarnaast altijd contact opnemen met onze gemeenteraadsleden, te weten Noud Smits, tel. 5131694, Ferry Pörtzgen, tel. 5217217, Hans Denissen, tel. 5131836, Daniëlla Hulskes, tel. 5285795 en/of met Arnold van Beekhoven, tel. 5217032. U kunt verder ook contact leggen met bestuurs- en/of commissieleden. Graag tot ziens en/of horens. I---1 i i i i i i i i XjdM Miemie Is Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 3