’’ROEF Qemeente^nformatie JJ 55 Rabobank Spreekuren B en W Sportvereniging Ponyclub EE.V.I.O.R. Verkouden Wendy houdt zich kranig Slachtofferhulp verhoogt bereikbaarheid! a Tijdens de kermis is ons kantoor op maandag 5 juli en dinsdag 6 juli tot 12.00 uur geopend. U kunt natuurlijk 24 uur per dag gebruikmaken van onze geldautomaat. Uw Rabobank wenst u veel plezier! 11.00 18.00 12.30 11.00 14.30 13.00 11.00 12.00 In Moergestel Op maandag 5 juli is er van 16.30-17.00 uur spreekuur: burgemeester Kortmaan. In Oisterwijk Op dinsdag 6 juli is er spreekuur in het Gemeentekantoor in Oisterwijk van 11.00- 12.00 uur: burgemeester Kortmann, wethou ders van den Bosch, Hora, Rakhorst en Dep- mann. HONKBAL Uitslagen: HB2 Roef 2-HBS 3 5-13; HB-pup. Red Sox-Roef 14-7; SB-aspAll-In-Roef 11-16; HB1 Roef-RedCaps 13-7; SB1 Eurostars-Roef 12-1 en 6-7. Peanuts 4 op toernooi bij Twins. Wedstrijden komende week: Za 03-07 HB-asp. PSV-Roef Wo 30-07 HB-pup. Roef-Cheetahs Za 03-07 SB-asp. Ducks-Roef Za 03-07 Peanuts Roef-Knuppelaars Zo 04-07 HB1 Nuenen 2-Roef Zo 04-07 HB2 Blue Sox-Roef 2 Zo 04-07 SB1 Roef-Braves Zo 04-07 SB2 HBS-Roef2 Uitslagen 20 juni Oisterwijk: Joyce van Opbergen, Frisky GirlIe Joyce van Opbergen, Frisky GirlIe Joyce van Opbergen, Rissaz6e Joyce van Opbergen, Rissaz5e Chantal van Opbergen, Frisky Girl4e Chantal van Opbergen, Frisky Girl3e Hanneke Mols, Helma3e Hanneke Mols, Helma5e Denise Helmer, Justy van L4e Denise Helmer, Justy van L3e Harm van Elderen, El Joli8e Harm van Elderen, El Joli4e Bart van Elderen, Dustin18e Bart van Elderen, Dustin12e Maggie Bax, CesarHe Maggie Bax, Cesar2e Maggie Bax, Tjarda16e Maggie Bax, Tjarda14e Op zondag 20 juni was het dan zo ver, de jarige Wendy van der Zanden moest zich hier meten met de top 24 van Nederland. Het was een zeer gezellige wedstrijd met veel publiek. Op de 50 meter vlinderslag tikte ze aan in een tijd van 0.37.92. Een tijd om zeer tevreden over te zijn, zeker op een 50 meter bad. Ook trainer Cees was tevreden. Na de pauze was het tijd voor de 100 meter rugslag. Volgens de ranglijst van Neder land zou Wendy als 2e moeten zijn geplaatst, maar hier was iets fout gegaan en door omstan digheden (er stond een oude tijd) stond ze als 16e geplaatst. Een teleurstelling, maar daar kun je op dat moment niets meer aan doen. Haar start was goed, de race netjes en na een goede eindsprint was een tijd van 1.23.38 niet eens zo slecht. Nu was het wachten op de snelste serie en toen de uitslag bekend werd, was duidelijk dat ze best goed gezwommen had en als 6e was geëindigd. Als laatste was de 100 meter rugslag aan de beurt en de als 22e geplaatste Wendy moest nog een keer vlammen en als je dan na een drukke dag nog 1.14.73 kunt zwemmen Het laatste bericht van de baseballers dateert alweer van 2 juni, sinds die tijd hebben de Roeffers 4 wedstrijden gespeeld waarvan 2 afge last wegens onweer en langdurige regenval (Gemert thuis en Keystone Stealers uit). De andere 2 wedstrijden werden gespeeld tegen de ondersten van de ranglijst. De 16-3 thuis tegen Geldrop en de 2-10 overwinning uit tegen DVS uit Waalre (waar ondermeer de eerste homerun werd geslagen door Leon Kaptein en Willem Poirters als pitcher de wedstrijd geheel vanaf de pitcherheuvel heeft gespeeld, redactie) stemt de coach Gijs Hooftman aller minst tot volledige tevredenheid. “Natuurlijk ben ik blij met de 4 punten, maar het vertoonde spel is nog niet wat het moet zijn, als we tegen de nummers 2,3,4 en 5 moeten leggen we teveel de druk bij onszelf”, waren zijn woorden. Gegeven is dat het spelverloop in eerste aanleg naar de tegenpartij gaat, zodat er nog te vaak tegen een achterstand wordt aangekeken. Tot nu toe hebben ze dat steeds weer naar zich toe weten te trekken, waardoor het team een men tale en fysieke veerkracht heeft, maar beter is het om voorsprong te hebben waardoor de druk bij de tegenstander wordt gelegd en er nog meer mogelijkheid ontstaat om de voorsprong uit te bouwen. Ook tegen de nummer 2 van de competitie Keystone Stealers uit Boxmeer was het weer de spelbreker. “We hadden een achter stand van 3 runs (4-1door onnodige acties die voorkomen moeten worden, een verkeerd be oordeelde bal van linksvelder Leon Kaptein en Voorbereidingsbesluit Tijdelijke verkeersmaatregel Bekendmaking Wet Milieubeheer Slachtofferhulp Midden- en West-Brabant verleent hulp aan slachtoffers van misdrij ven en verkeersongevallen Vrijwillige medewerkers geven emotionele ondersteuning, maar wat vaak veel minder be kend is, is dat zij ook praktische hulp bieden en veel kennis hebben op het gebied van schade- vergoedingsmogelijkheden. Slachtofferhulp Midden- en West-Brabant bezit drie hoofdvestigingen met kantoren te Roosen daal, Breda en Tilburg. Daarnaast zijn er veel plaatselijke spreekuren. Deze spreekuren gaan per 1 juli aanstaande van.functie veranderen. Tot 1 juli aanstaande houdt Slachtofferhulp spreekuur in Oisterwijk op maandag, woensdag en vrijdag van 9.00 tot 12.00 uur in het pand aan Kerkplein 28. Vanaf 1 juli stopt dit spreekuur! Om de inwoners van Oisterwijk en omgev ing niet te binden aan de openingstijden van het spreekuur, wil Slachtofferhulp voor deze inwoners bereikbaar worden op alle werkda gen van de week van 9.00 tot 17.00 uur. Dit willen we garanderen door het centrale kan toor voor Midden-Brabant te Tilburg daarvoor in te zetten. Dat betekent dat: de politie de aanmeldingen van slachtoffers doorgeeft aan ons centrale kantoor te Tilburg; dat u wanneer u voor het eerst contact wil leggen met Slachtofferhulp kan bellen naar ons centrale kantoor; dat u wanneer u informatie wil hebben over schadevergoedingsmogelijkheden, u kunt bellen naar het centrale kantoor; dat u wanneer u al contact heeft met ons en uw eigen hulpverlener wil spreken, u kunt bellen naar het centrale kantoor te Tilburg. Wanneer een persoonlijk contact met één van onze medewerkers gewenst is, wordt vanuit ons kantoor te Tilburg geregeld dat een mede werker die werkzaam is in uw woonplaats een afspraak met u maakt. U kunt elkaar vervolgens ontmoeten in een kamer in het pand aan Kerkplein 28, in een kamer in het politiebureau te Oisterwijk of bij u thuis. Net waar u zelf de voorkeur aangeeft. Slachtofferhulp wil graag dichtbij blijven. Spontane inloop tijdens het spreekuur is vanaf 1 juli dus niet meer mogelijk. Maar het bleek dat daarvan weinig gebruik werd gemaakt. Wel kwam het vaak voor dat slachtoffers aan ons aan gaven dat wij te beperkt bereikbaar waren. Door de wijzigingen per 1 juli hoopt Slachtof ferhulp Midden- en West-Brabant beter bereik baar te worden en toch dichtbij te blijven. U bent van harte welkom! kun dit dik tevreden zijn. Deze tijd was overi gens goed voor een gedeeltelijke 15e plaats. Wendy, je mag best trots zijn op je zelf. Je mag je na deze wedstrijd een topper van Nederland noemen. Met een 15e, 12e en 6e plaats van Nederland sluit je een prachtig seizoen af. Wendy wenst alle trouwe lezers van ’Moergestel- Nieuws’ een prettige vakantie toe en graag tot het volgende seizoen, ook namens Mike. de vervolgactie daarop was de aanleiding van 2 onnodig binnengelopen punten”, verklaarde de coach. We zijn deze competitie begonnen met een onderneming met als doel elke wedstrijd te winnen. Het doel van een onderneming is het maken van winst (les 1 boekhouding mulo I960), een organisatie houdt op te bestaan zodra het winstbejag uit het oog wordt verloren; con clusie: iedere beweging die een honkbalspeler maakt vindt zijn oorsprong in het eerder benoemde winstbejag. Zo zwaar en ver wil coach Gijs Hooftman niet gaan, maar toch is er naar zijn inzien een stilstand in de progressie. Nog 1 wedstrijd rest dit team tot de zomerstop (4 juli uit tegen Nuenen2). Uw verslaggever. u PAGINA 11 Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9,013-513 6373 De kermis is er! Beschikking In het kader van de Wet Milieubeheer is vergunning ver leend aan: - Op ’t Hoog B.V. voor het veranderen van een doe- het-zelf winkel, timmerwerkplaats, aannemers bedrijf en kunststof ramenfabriek met kantoren, gelegen aan de Industrieweg 15-23; bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 De burgemeester maakt ingevolge artikel 22 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening bekend dat de gemeen teraad in de veradering van 17 juni 1999 heeft besloten dat een herziening van het bestemmingsplan wordt voorbereid voor de tracés Vinkenberg en Heuvelstraat gelegen tussen de kruisingen Vinkenberg/Broek- zijde/Heuvelstraat en Heuveldwarsstraat/Sebrechtse- dijk/Heuvel straat Het voorbereidingsbesluit met bijbehorende kaart waarop de exacte begrenzing is aangegeven ligt tijdens openingsuren ter inzage op het gemeentekantoor te Oisterwijk bij balie 3 (afd. BMZ). Het besluit treedt in werking op woensdag 30 juni 1999. DRIEHUIZERWEG l.v.m. het leggen van een duiker wordt op woensdag 7 juli de Driehuizerweg afgesloten voor het verkeer. Kermis 2 juli 1999 t/m 6 juli 1999 Tijdens de Kermisdagen, vrijdag 2, zaterdag 3, zondag 4 en maandag 5 juli mogen de horecabedrijven in Moer gestel geopend zijn tot 03.00 uur. Voor dinsdag 6 juli geldt het normale sluitingsuur van 02.00 uur. Deze ontheffing van het sluitingsuur geldt niet voor hore cabedrijven waarvoor op grond van de Wet milieubeheer een andere sluitingstijd is voorgeschreven. Aanvraag en ontwerp-beschikking In het kader van de Wet Milieubeheer is vergunning aangevraagd door: - Maatschap van Dijk voor een revisievergunning voor een konijnenhouderij aan de Oostelvoortjes 19. De aanvraag en de ontwerpbeschikking liggen vanaf 5 juli 1999 gedurende vier weken ter inzage op de afde ling BMZ in het gemeentekantoor te Oisterwijk. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 30 JUNI 1999 - de heer J. Vermeer voor een nieuwe, de gehele inrichting omvattende vergunning voor een varkensbedrijf aan Klein Locht 7. De beschikkingen liggen vanaf 5 juli 1999 gedurende zes weken ter inzage op de afdeling BMZ in het gemeen tekantoor te Oisterwijk.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 11