Seniorenfauteuils Matrassen OP!!! OP ONBEPERKT SMULLEN!!! DE EETERIJ Coupons tapijt tot 70% KORTING Jdn Miezels Lederen fauteuils MAAR LETWEL... prijs f 39,50 p.p. DRUNEN MOERGESTEL Insecten bij het IVN HAAREN De complete woninginrichter tei. (04H) 621217 Bejaarden- en Gehandicapten bedevaart 3e Motorspeurtocht Harmonieuws vanaf vanaf kinderen tot 12 jaar f 13,50 p.p. Anton en Rian Verbeek Julianastraat 37, 5087 BA DIESSEN Tel. (013) 504 61 48 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416)37 84 69 Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 Lijstenmakerij voor alle inlijstiverk Restauratie-atelier Heusdensebaan 27, 5061 PM Oisterwijk tel. (013) 5284856 Open: donderdag 13.00-18.00; vrijdag 10.00-18.00; zaterdag 10.00-15.00 Op zondag 27 juni om 14.00 uur start bij het Bezoekerscentrum in Oisterwijk een wandel ing, waarbij insecten de hoofdrol spelen. Het is toptijd in de insectenwereld nu: alles staat volop in het groen, er is eten genoeg, de tem peratuur is zomers en daar houden “de kleine beestjes” van. Insecten roepen heel verschillende gevoelens op. Vaak vinden we ze alleen maar lastig of eng. Ze steken en ze kriebelen. Ze vreten aan ons voedsel, ze zien er voor som migen griezelig uit. Vlinders vinden we wel mooi, te ijl we het rupsstadium weer met heel andere ogen bezien. Maar denk je eens even in, dat er geen insecten waren! Het antwoord zou wel eens heel verbijsterend kunnen zijn. Als je je wat meer in het insectenleven verdiept, dan blijkt dat er heel veel boeiends te beleven valt. Op zondag 27 juni zullen we een klein stukje van die interessante wereld gaan bekijken en ontdekken hoe belangrijk de insecten in de natuur zijn. Kerkstraat 18 5076 AW Haaren Bij 'DE EETERIJ' te Diessen kunt u ONBEPERKT SMULLEN van het 4-gangen dinerbuffet, dus veer ieder wat wils...!!! Op dinsdag 17 augustus 1999 gaan voor de 19e keer bejaarde en gehandicapte pelgrims uit Tilburg c.o. naar de Belgische bedevaartplaats Scherpenheuvel. In de Basiliek van Scherpen heuvel zal een Euchanstievieringg, een kruisweg en een kort lof worden gehouden. De bedevaart, dus ook de bussen (liftbussen), is aangepast aan de minder validen. Net als voorgaande jaren nemen ook weer eigen priesters, een arts, E.H.B.0,-ers en bejaarden verzorgsters deel. Neemt men deel aan de bedevaart met een rol stoel, dan graag een begeleider meenemen. De bedevaart is ook bedoeld voor senioren, men hoeft geen handicap te hebben om mee te kunnen gaan. Voor meer informatie wat betreft de bedevaart en het donateurschap kan men zich tot 20 juli a.s. wenden tot Dhr. G. de Vrij, Acaciastraat 4- 50,5038 HE Tilburg, tel. 542 1966. Motorclub EZ Rider organiseert haar 3e motor speurtocht op zondag 11 juli 1999. Deze grandioze tocht van 200 km zal u voeren door ons prachtige Brabantse land. Als u denkt, dat land ken ik al, dagen wij u uit, om deze speurtocht tot een goed einde te brengen. Slaagt u, dan is er een leuke attentie. U kunt zich inschrijven zondag 11 juli tussen 10.00 en 12.00 uur bij café ’t Gommelen, Biezenmortelsestraat 1 in Biezenmortel. Inschrijfgeld fl 10,- en voor een duopassagier fl 5,-. De vakantieperiode nadert met rasse schre den. Velen en waarschijnlijk ook u, vinden dat geen ramp want u bent toch ook zo aan... ontspanning toe! Dat geldt ook voor de leden van onze Muziekvereniging Prinses Juliana. Maar er zijn nog een paar zaken af te han delen; er resten nog enige verplichtingen. Zo zijn er in Huize Stanislaus enkele zusters die een heuglijk jubileum te vieren hebben b.v. het gouden kloosterjubileum. Graag brengt onze Harmonie aan dergelijke jubilarissen een sere nade als dat op prijs wordt gesteld. Dus is MV Prinses Juliana dinsdag 29 juni in het begin van de avond present op de receptie die de jubile rende kloosterlingen in het genoemde tehuis aangeboden wordt om dezen uitbundig muzi kaal te huldigen. Dat is op deze avond echter niet de enige verplichting: na de serenade bij Huize Sta nislaus volgt nog een concert ergens in het dorp om, in het algemeen gesteld, aan te geven dat er weer een (winter)seizoen op zit en de leden van de muziekvereniging ook aan een rustperiode toe zijn maar meer nog als blijk van dank aan de dorpsgemeenschap voor de steun die wij het afgelopen seizoen, in welke vorm dan ook, van velen hebben mogen ontvangen. Mede dank zij deze gulle medewerking zijn wij weer in staat geweest op het van “Prinses Juliana bekende niveau te blijven musiceren en in ons dorp acte de présence te geven op momenten dat dat verwacht werd. Onze Muziekvereniging wil dat zo blijven volhouden niet alleen omdat wij graag muziek willen maken maar zeer zeker ook omdat, naar onze mening, een harmonie thuis hoort in een dorps gemeenschap. Daarom hopen wij stilletjes ook dat u ons nu en in de toekomst niet vergeet (te steunen) en herinneren wij u graag aan onze brief die u onlangs op de deurmat hebt gevon den. Wij vroegen beleefd zich eens af te vragen of u Muziekvereniging Prinses Juliana een goed hart toedraagt en of u een harmonie in ons dorp wel kunt waarderen? Juist... Wij zijn het met u eens en waarderen de stoffelijke blijken dan ook zeer. Onze welgemeende dank tonen wij op deze dinsdag 29 juni door een plein- of wijkcon- cert te geven aansluitend aan de serenade bij Huize Stanislaus en wel op het grasveld aan het Mispelbos (Oostelvoortjes); recht tegenover de ingang van de Reuselhof. Onze leden zullen daar (muzikaal) eens uit pakken en u verwennen zoals u dat van “Prinses Juliana” gewend bent. Ongetwijfeld bekende maar zeer zeker ook mooie melodieën zullen ten gehore worden gebracht. Hopelijk zijn de weer goden ons allen gunstig gezind; een prachtige zomeravond is wat wij u en ons toewensen. Mochten zij onverhoopt niet goed gestemd zijn dan wijken wij uit en zult u de stemmige muziek van de Muziekvereniging kunnen beluisteren in Partycentrum Den Boogaard aan het St. Jansplein. Wilt u er bij zijn en niets missen, zorg dan om kwart over acht aanwezig te zijn. Wij rekenen op u. Dus tot dinsdag 29 juni, kwart over acht aan het Mispelbos of, bij slecht weer, in Den Boogaard. Verder nog even dit; op woensdag 9 juni heeft MV Prinses Juliana een Informatieavond gehou den in Den Boogaard. De bedoeling hiervan was o.a. om kinderen die belangstelling hebben muziek te gaan maken, kennis te laten nemen van diverse muziekinstrumenten in het alge meen en met de mogelijkheden die onze Muziekvereniging daarbij kan bieden in het bij zonder. Het zou echter kunnen zijn dat u of een van uw kinderen deze gelegenheid, om welke reden dan ook, heeft gemist. Dat is jammer doch wij willen u er op attenderen dat u nog tot 1 juli (tot deze datum is inschrijving bij de Tilburgse Dans- en Muziekschool nog mo gelijk) de kans heeft om uw belangstelling of die van uw kind, kenbaar te maken. Wendt u dan tot Mevr. Threes Smetsers, tel. 513 1976. Muziek maken? Echt iets voor jou... toch... koffiê^ van 1398.- voor PAGINA 3 MIJP UW KANS! 498 195 vrijdag MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 23 JUNI 1999 U kunt gezellig aanschuiven aan het buffet op: woensdag vanaf 17.00 uur (van 1 juni t/m 15 sept.) donderdag vanaf 17.00 uur vanaf 17.00 uur U heeft de keuze uit: Een zeer uitgebreid voorgerechtenbuffet Diverse soepen Hoofdgerecntenbuffet; 8 soorten vlees/vis Ruime keuze uit ons dessertbuffet zaterdag vanaf 17.00 uur zondag vanaf 16.00 uur op maandag en dinsdag zijn wij gesloten IM Gra^totuvv d'enst! Vo,oP (gratis) Parkeer- I ^genheid b'J ei ome J Winkels! I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 3