i 22.95 BIJ OHS VOOR ELK WAT WILS (VOORAL VOOR VADER). Slijterij In den Korenmaaier aMTi Jubileumconcert gemengde zangvereniging ’Crescendo’ XMiezels Vloerbedekking Matrassen Gordijnen Slaapkamers Zitmeubelen enz. GEZELLIGHEID ONDER DE KURK The Famous Grouse HAAREN Bacardi Rum MOERGESTEL DRUNEN Boomsma Sonnema Berenburg Hooghoudt Na de bouwvak aanleg fietspaden Heuvelstraat en Vinkenberg Smirnoff Vodka Maia Colheita 1990 Buurtvereniging ’De Heivelden’ bestaat 25 jaar en viert feest!! De complete woninginrichter Detnonstratie matrassen van o a. Pullman, pirelly, Auping, enz. met zeer speciale prijzen - Delicate White Schoolstraat 18, 5066 EE Moergestel, Tel. 013-513 1350 Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 Ti» Als uitvloeisel van de ruilverkaveling De Hilver worden er fietspaden aangelegd langs de Heuvelstraat en Vinkenberg. De werkzaamhe den worden onder supervisie van de ruil verkaveling uitgevoerd, doch behoeven finan ciële en planologische medewerking van de gemeente. In de raadsvergadering van morgen 17 juni wordt verwacht dat de raad positief zal besluiten. Met nog drie eigenaren wordt onder handeld over grondaankoop, maar verwacht wordt dat dat geen vertraging oplevert, zodat na de bouwvakvacantie kan worden begonnen en nog voor de winter de paden er zullen liggen. Sophisticated Aristocratie Ruby Tawny pen-optreden verzorgen voor alle inwoners van Moergestel. Tijdens het Frühschoppen is voor de kleinsten een springkussen en zijn er gri meurs aanwezig. Zondagmiddag wordt een volleybaltoernooi gehouden, kortom een sportief spektakel. Zondag wordt afgesloten met een groot buurt- buffet in de feesttent en beëindigd met een bonte avond voor de hele buurt. Voor een volledig programma overzicht, zie advertentie elders in deze editie van ’Moer- gestel-Nieuws’. “vreemde’ dan blijkt hoeveel wondermooie en rijke melodieën de Balkan heeft voortgebracht. Het koor zingt niet alleen één en meerstemmige muziek in voltallige bezetting, zowel de man nen als de vrouwen komen ook afzonderlijk aan bod. Daarnaast zijn er kleine groepjes uit het koor te beluisteren. Tussen de optredens door van de twee koren zullen de dansers van Country- en Western Movement hun optreden doen met diverse dansen uit Amerika. Ongeveer 25 dansers geven deze avond een wervelende show op het podi um en laten u de sfeer en gezelligheid proeven van weleer. Het zal een onvergetelijke avond worden, een aanrader voor de echte muziek- en dansliefheb ber. Tot ziens a.s. zaterdag in Den Boogaard! Bestuur en leden zangvereniging “Crescendo’. a.s. Zaterdag 19 juni om 20.00 uur in ’Den Boogaard’ a.s. Zaterdag geeft de zangvereniging Crescendo een uniek jubileumconcert in Den Boogaard ter ere van het 60-jarig bestaan van de vereniging. De zangvereniging Crescendo is opgericht op 16 juni 1939 als mannenkoor en in 1950 omgezet tot een gemengd zangkoor. Het repertoire dat gezongen wordt is zeer afwisselend en voornamelijk vierstemmig. Over anderhalve week is het zover! Buurtvereniging de Heivelden viert het vijfen twintig jarig bestaan. Zaterdag 26 en zondag 27 juni a.s. wordt een speciaal jubileumweek- end in en om de feesttent op het Molenveldje georganiseerd. Het jubileumweekend zal zaterdag 26 juni om 10.00 uur officieel worden geopend door burge meester Y. Kortmann. Hij komt het startsein geven voor een ballonnenwedstrijd met leuke prijzen voor alle kinderen uit de Heivelden. Op zaterdag worden voor de jeugd allerlei activitei ten georganiseerd, zoals Freubel de Clown, een sport- en survivalcircuit en een discoavond met DJ. Sjef Schilders. Een ander belangrijk onderdeel op de zaterdag avond is de reünieavond vanaf 20.30 uur voor alle buurt- en oud-buurtbewoners van de Hei velden, dus ook niet-leden! Dit is de gelegen heid om oud buurtgenoten nog eens te zien. Ook ‘s avonds zal DJ. Sjef Schilders de muzi-kale omlijsting verzorgen. Op zondag Tl juni zullen de Parelmuzikanten uit Oisterwijk vanaf 11.00 uur een frühschop- Maia Port, iedere gelegenheid een feest! Maia Port is een wijn van warmte en gezelligheid, die op ieder moment van de dag genoten kan worden. Maia is er in vele verschillende smaken en stijlen, zodat iedereen zijn of haar eigen port kan kiezen. Maia Port is altijd van perfecte kwaliteit. Maia Port Ruby, Tawny of White Nu verlaagd in prijs naar yf QC. (vaste prijs) f TP Dit jubileumconcert met medewerking van het Balkankoor ’Biti Dobre’ en “Country- en Wes tern Movement” neemt u mee naar landen en plaatsen over de gehele wereld. Liederen uit o.a. Amerika, Kroatië, Rusland, Georgië, Italië, Oostenrijk zullen ten gehore worden gebracht. Wat kunt u zoal verwachten deze avond? U krijgt te horen o.a. volksliedjes, liedjes uit diverse musicals, liedjes uit opera’s enz. enz. Na afloop van het concert is er nog gelegenheid voor degenen die willen om even na te praten onder het genot van een drankje en muziek. Het balkankoor Biti Dobre laat muziek horen uit de balkanlanden, deze muziek zal in eerste instantie voor onze westerse oren soms “vreemd’ klinken. Dat ligt niet alleen aan de Slavische talen maar ook aan de onregelmatige maat soorten en het gebruik van de stem. Als onze oren eenmaal een beetje gewend zijn aan het 1 PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 16 JUNI 1999 Zomerk liter MCA. [SMIRNOFF Finest Scotch Whisky raised in the Highlands. Hooghoudt Bacardi en Latijns Amerika zijn sinds 1862 onlosmakelijk met elkaar ver bonden. Carta Blanca of Black. Boomsma doet 't op z'n eigen wijze. Bramen of Vlierbessen. liter Süp ’m op syn Frysk. liter Dubbele Graan jenever uut Grun- ningen. Je drinkt 't om de smaak. Nu halve liter en hele liter samen voor De allerbekendste vodka ter wereld regelmatig op TV. fles 70 cl. y van 29.95 tijdelijk voor koffie? Graag tot P'enst.' Vo,°P (gratis) Parkeer- j ^genheid I b,J al onze i Winkels! I ^tsTScnrcB^g

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 3