CADEAUTJES VOOR DE LIEFSTE PAPA'S 14.95 De Hollandse Nieuwe! Pieter Smit Heerlijke ,ismix 2.50 A. op ’t Hoog Industrieweg 15, Moergestel Tel.013-5136149 Maandag gesloten! Qemeente^nformatie WIGWAM P.V. ’Over Berg en Dal’ Verenigingsuitslag van de wedvlucht gehouden op 5 juni 1999 vanuit Creil over een afstand van 320 km. Aan deze wedvlucht namen 93 duiv en deel. Ze werden gelost om 12,40 uur bij een temperatuur van 17 graden Celsius met zuid zuid westen wind 6. Vijf nieuwe tegenstanders Audacia in competitie H.S.V. ’De Rietvoorn’ Henk Bron verlaat muziekschool Zomeravondvoetbal Peanut schooltoernooi Zwanger? Pas bevallen? Roef! Honk/Softbal L n» 100 gram voor met afstand bediening en natuurlijk nog véél meer!!! o.a.: Computercursus Windows 98, Internet voor 9,95; Fietskaarthouder voor op de fiets 12,95; CD-houder voor 15 CD’s 9,95, enz. enz. Rootven 10, MOERGESTEL Tel. 513 18 89, Fax 513 21 06 Draadlozi deurbel Oplaadbaar scheerapparaat Dual Power. in reis-cassette met tondeuse 1 jaar garantie j Kijk in onze Vaderdagfolder, of, beter nog: KOM KIJKEN IN DE WINKEL! Doe-Het-Zelf Centrum Uitslagen: J. van Drunen 1-6-9 (9 mee) A. Westgeest 2-10-18-19-22 (15 mee) L. van Boxtel 3-14-17(12 mee) L. Kennes 4-12-13-16-20-23-24 (29 mee) A. van Hulten 5-15-21 (6 mee) L. van den Branden 7-8-11 (8 mee) Team 1, totaal 16 pnt. Team 2 totaal 16 pnt. Team 3 totaal 12 pnt. Audacia is voor het nieuwe seizoen wederom ingedeeld in de vierde klasse E. Daarbij krijgt zij te maken met vijf tegenstanders, die in com petitieverband nog nooit zijn ontmoet, te weten Helvoirt, Den Dungen, Mariahout, RPC uit Eindhoven en SBC uit Son en Breughel. De klasse wordt gecompleteerd met ploegen, die in het vorige seizoen ook tegenstander waren: Avanti’31 uit Schijndel, Boxtel, Spoordonkse Boys, Nemelaer uit Haaren en Nevelo en Taxandria uit Oisterwijk. Hordeuren Rolhorren Horlamellen Inzethorren Op zondag 20 juni wordt er op de Zandput gevist voor de TH-beker. Aanvang wedstrijd 8.30 uur. Iedereen is verplicht zich op te geven bij Hans van Esch, tel. 0499-571189 of Jan Rokven, tel. 513 3122. Op dit concours is het aas vrij: dus muggenlarven zijn toegestaan. Kop op: zelfs op de lange kant is vis te vangen. Aan het einde van dit schooljaar verlaat Henk Bron de Tilburgse Dans- en muziekschool locatie Oisterwijk. Henk was 15 jaar aan de school verbonden als docent electronisch orgel en keyboards. Daarnaast was hij ook op andere terreinen zeer actief. Hij was medeoprichter van de personeelsvereniging en leerlingenfonds en verzorgde ook de lay-out van de schoolkrant: “De Notenkraker.” In de toekomst worden de lessen overgenomen door Leonie Arendsen en Rene van den Bosch. Voor collega’s, vrienden, kennissen, leerlin gen en oud-leerlingen, ouders en verzorgers is er gelegenheid om afscheid van Henk te nemen en wel op donderdag 24 juni om 19.30 uur in de Kunstkring. Het afscheid zal mid dels een verrassende uitvoering gebeuren en iedereen is van harte welkom. Uitslagen Inhaalprogramma: De Klaore- V.C.H. 1-1; De Veerkes-De Steeg 1-1. Programma 16 juni: De Veerkes-V.C.H.; De Steeg-De Klaore; ’t Kroegske-Terrasvogels; ’t Draaiboompje vrij Programma 23 juni: De Veerkes-Terrasvogels; ’t Kroegske-De Klaore; De Steeg-’t Draaiboom pje. V.C.H. is vrij Op zaterdag 19 juni wordt er op de velden van Roef een groot peanuttoernooi gehouden. Er doen 12 teams van verenigingen mee uit Brabant en Limburg. Naast dit peanuttoernooi is er ook een scholentoernooi voor de kinderen van groep 4, 5 en 6 van de basisscholen. Deze groepen hebben twee weken peanutles gekregen tijdens de gymlessen. De kinderen en leerkrachten waren erg enthousiast. Als afs luiting kunnen de kinderen deel nemen aan het scholentoernooi dat ook op 19 juni wordt gehouden. We hebben zes teams die gaan stri jden om de eer. Tussen de wedstrijden in kunnen ze zich ver maken op een luchtkussen. Om 10.00 uur begint het toernooi en om 15.00 uur sluiten we af met een grote ballonnenwedstrijd gesponsord door Ligtvoet Nimco. Peanutbal is een slagspel wat je speelt met een knuppel, handschoen en een zachte bal die erg op een honkbal lijkt. Bij Roef! wordt ook peanutbal gespeeld, dit is een spel voor jongens en meisjes van 5 tot 10 jaar. Als je meer wilt weten van dit spel kom dan zaterdag 19 juni eens kijken op de velden van Roef! achter de sporthal. Voor meer informatie kun je ook terecht bij Annie Hekker tel. 513 2932. s Bouwvergunningen/meldingen Bouwplannen ter inzage ALGEMEEN BELANG Bestuursverkiezing Tijdens de laatst gehouden Algemene Ledenver gadering van Algemeen Belang is de waarne mend voorzitter, dhr. Jan Wolfs, teruggetreden en heeft zich niet meer herkiesbaar gesteld. Toen Ton Hoffmans op 27 oktober 1997 kwam te overlijden, heeft Jan Wolfs kenbaar gemaakt in de ontstane vacature te willen voorzien tot dat er een geschikte opvolger gevonden zou worden. De betrokkenheid van Jan Wolfs bij de gemeen schap, zijn politieke interesse en zijn bestu urlijke ervaring hebben in de afgelopen peri ode veel betekend voor de partij. Hij heeft nu de voorzittershamer met een gerust hart kun nen overdragen aan Jan Slaghuis RA, die unaniem gekozen werd als voorzitter. Zowel de nieuwe voorzitter als de frac tievoorzitter spraken lovende wootden aan het adres van “rasbestuurder” Jan Wolfs, hetgeen onderstreept werd met een stoffelijke blijk van waardering, óók aan zijn vrouw Corrie die hem vele jaren “heeft moeten afstaan” aan de poli tiek. Mevrouw Trees Verhoeven trad toe tot het be stuur en Jan van Hest werd herkozen en begon daarmee aan zijn tweede bestuurstermijn. Om alle vliegen en insecten buiten te houden, hebben wij voor iedere deur- en raamopening een passende hor. Diverse: Tijdelijke verkeersmaatregel l.v.m. HERTOG JAN-DAG Wet Milieubeheer Wil je je kindje graag borstvoeding geven? Het is heel natuurlijk om te doen, maar toch gaat het niet bij iedereen helemaal vanzelf Alsje goed geïnformeerd bent is de kans op slagen van borstvoeding groter. Daarom organiseert de Vereniging Borstvoeding Natuurlijk, informatieavonden over borstvoed ing geven. De avonden zijn bedoeld voor iedereen die geïnteresseerd is in borstvoeding: zwangere vrouwen, maar ook partners zijn van harte welkom als voedende moeders en medewerk ers in de gezondheidszorg. In drie avonden komen talloze aspecten aan bod. Bijvoorbeeld: waarom ga je borstvoeding geven? Wat zijn de voor- en nadelen? Hoe kun je je goed voorbereiden? Hoe kun je problemen voorko men en verhelpen? Hoe weetje of je baby genoeg krijgt? Er is gelegenheid tot het stellen van vragen en het uitwisselen van ervaringen. De informatieavonden vinden plaats in Moergestel op 30 juni, 6 juli en 14 juli. Deelname is gratis, er wordt alleen een bij drage gevraagd voor koffie en thee. Voor meer informatie en aanmelding kun je contact opnemen met: Jessica Jansen, tel. 513 2643. Uitslagen: HB-asp Roef-Stealers 35-0 en 10-0; SB 1 Schiedam 2-Roef 4-5 en 9-2; SB-asp. Ducks-Roef 12-14; HBI DVS-Roef 2-10; SB2 Red Caps-Roef 2 16-6. Wedstrijden komende week: Za 19-06 HB-asp. MULO - Roef13.00 Za 19-06 HB-pup. Roef - Bullfighters....10.30 Za 19-06 SB-asp. Starlights - Roef10.30 Zo 20-06 HB 1 Stealers - Roef14.30 Zo 20-06 HB2 Tilburg 4 - Roef 210.00 Zo 20-06 SB2 Mustangs - Roef 211.00 Zaterdag 19 juni van 10.00-15.00 uur groots peanut- en schooltoernooi. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 16 JUNI 1999 PAGINA 11 28a HUISHOUDSPECIAALZAAK bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNING/MELDING In week 23 zijn de volgende meldingen en aanvragen bin nengekomen voor het: - uitbreiden van de woning aan Burg. Poortstraat 6; - plaatsen van een tuinhuisje aan Kromweistraat 8; - uitbreiden van de woning Tilburgseweg 14. De volgende sloopaanvraagen is binnengekomen: - het geheel slopen van het pand Schoolstraat 27a, m.u.v. de Boerenbondwinkel. Bouwvergunning is verleend voor het: - tijdelijk plaatsen van een zendmast aan de Sonman 15 voor een periode van 3 jaar; - bouwen van een ontvangstruimte aan Vossenhoorn 9; - veranderen van de achtergevel van de woning Schoolstraat 26; - uitbreiden van een woonhuis aan Mispelbos 32. Sloopvergunning is verleend voor: - het huidige Brameco-complex aan Schoolstraat 27 en 27a. B en W zijn voornemens met toepassing van Artikel 18A van de Wet op de ruimtelijke ordening in te stemmen met de melding tot: het plaatsen van een tuinhuisje aan Pater op 't Hoog- hof 1. De plannen liggen m.i.v. donderdag 17 juni gedurende veertien dagen ter inzage en kunnen schriftelijke bedenkin gen naar voren worden gebracht. HEUKELOM - MOERGESTEL - OISTERWIJK l.v.m. het houden van een 'spelletjesdag' van basis school Hertog Jan op vrijdag 18 juni 1999 wordt een gedeelte van de Duyvekotstraat vanaf de kruising met Krijtenbogtstraat en de kruising met de Storimanstraat van 10.00 tot 15.00 uur afgesloten voor alle verkeer behalve voetgangers. Aanvraag en ontwerp-beschikking In het kader van de Wet Milieubeheer is vergunning aangevraagd door: - C.G. van Limpt, om een nieuwe, de gehele inrich ting omvattende vergunning ingevolge artikel 8.4 van de Wet milieubeheer voor een varkenshou derij gelegen aan de Servennenstraat 11. De aanvraag en de ontwerpbeschikking liggen vanaf 18 juni 1999 gedurende vier weken ter inzag^op de afde ling BMZ in het gemeentekantoor te Oisterwijk. Beschikking In het kader van de Wet milieubeheer is vergunning ver leend aan: - de heer F.P.C.A. van den Meijdenberg voor het veranderen van fokvarkens- annex mestvarkens- bedrijf en voor het in werking hebben na die verandering van die onderdelen van de inrich ting, waarmee de verandering samenhangt gele gen aan de Floraweg 3. De beschikking ligt vanaf 21 juni gedurende zes weken ter inzage. U... har

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 11