Jan Miezels *1 GRATIS Cognac SLIPS DE 4e Bokma Jonge Graan jenever 23,9£ Hoppe Vieux Joseph Guy sloffe. 20,93 *99' It Bootz Rum LITER 25^ I ,i 3 SLOGGI MOERGESTEL JERUZALEM OP DE FIETS. Slijterij ’In den Korenmaaier’ NU r 1 CrfV De complete woninginrichter <7 r 1 in elk filiaal staat een showmodel Goedkope en voordelige wijnen voor dagelijks genieten. 1% go Moergestel-Jeruzalem Zonnebloemloterij wil nu VMMr OF HERENSLIPS LET OP!!! Keuze uit 6 soorten BH’s van Sloggi... MODEHUIS Poirters HAAREN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 MOERGESTEL Rootven 36 5066 AX Moergestel tel.(013)513 12 34 DRUNEN Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 nU I Beste lezers van ’Moergestel- Nieuws Bijna zeven weken geleden alweer, zijn we vertrokken uit Moergestel voor onze pelgrim stocht per fiets naar Jeruzalem. Na een goed ver lopen reis naar Istanbul, zitten we nu wat tijd betreft op de helft van onze tocht en hebben we er al 3.500 kilometer opzitten. Verhuur tapinstallaties, tafels, stoelen, enz. PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 2 JUNI 1999 Lederen fauteuil 995 j salem DCRA uw SLOGGI dealer L’Ornament A.C. Cótes du Roussillon, 1998 0 Baron de L’Enclos Vin de Pays du Comté Tolosan, 1997 Baron de L’Enclos Vin de Pays des Cótes de Gascogne, 1998 Natuurlijk willen we u deze niet onthouden en u de eerste ervaringen meegeven van het dappere tweetal waarvan we hopen dat ze ons van hun verdere reis binnenkort weer informeren. Oisterwijkseweg 43, Moergestel Tel. (013) 513 2268 DE URHAA1 Geldig voor olie modellen en kleuren von I l/m 30 juni 1999. Ledenvergadering... Vrijdag 11 juni a.s. houden we onze halfjaarlijkse ledenvergadering. Graag op tijd het strookje in leveren bij Marion: Oisterwijkseweg 45. Uiter lijk woensdag 9 juni verwachten we de laatste formulieren terug! 15 augustus: Openluchtmis... Zoals elk jaar gebruikelijk zorgen onze buurt bewoners voor de opbouw en het opruimen. Wie wil helpen? Bel even Martien: 513 2268. 25 Jaar Heivelden Op zaterdag 26 juni gaat het bestuur (aangevuld met enkele vrijwilligers) ’n handje helpen bij het 25-jarig feest van ’Der Heivelden’. We wor den die avond om 20.00 uur verwacht in de feesttent bij de molen waar de taken zullen worden verdeeld. I Ü4K, I "Ei Zoals bij velen bekend zijn onze dorpsgenoten Hennie van Schooten en Paul Spapens begin april vertrokken voor een pelgrimstocht van 5.800 kilometer per fiets naar Jeruzalem. Afgelopen week kregen we ’n brief van hen vanuit Istanbul, gericht aan onze lezers. Wat dat laatste betreft zijn we ver over de helft. Naar schatting is de fietsafstand Moergestel - Jeruzalem 5.800 kilometer. In de weken en maanden voor ons vertrek hebben velen in Moergestel ons een goede reis toegewenst. We weten dat velen regelmatig aan ons denken, hoe we het maken. Daarom stellen we het op prijs dat ’Moergestel-Nieuws’ ons in de gele genheid stelt jullie allemaal te laten weten dat we het goed maken. Zonder al te veel proble men zijn we in Istanbul gearriveerd. Onze gezondheid is prima, de fietsen houden zich uitstekend en als we écht vervelende din gen zouden moeten noemen dan is dat het ver keer en de honden. Bij de alom aanwezigheid van het zeer drukke verkeer moet je je als fietser nederig neerleggen en tegen de honden hebben we een grote stok aangeschaft, een adequaat middel. Een grote bijzonderheid is dat we tot op heden zeer veel vriendelijke, behulpzame en gast-vrije mensen hebben ontmoet. Net als de vele vrien den en bekenden in Moergestel, hebben zij hete ons vooral mogelijk gemaakt het eerste gedeelte goed te overbruggen. Ofschoon wij ervaren lange afstandfietsers zijn met veel buitenlandervaring, blijkt toch nu al dat de route Moergestel - Jeruzalem uniek is, wat betreft onder andere de culturen die ons min der bekend zijn. Deze culturen te leren kennen op de fiets is een geweldige verrijking. We prijzen ons gelukkig dat we dit hebben! kunnen ondernemen. Terug in Moergestel willen we op een of andere manier verslag uit brengen van onze ervaring, bijvoorbeeld d.m.v. een dia-voorstelling in Den Boogaard. Tot ziens, houdoe war. Hennie van Schooten en Paul Spapens Schoolstraat 18. 5066 EE Moergestel, Tel. 013-513 1350 De jaarlijkse Zonnebloemloterij is weer van start gegaan. De vrijwil ligers van de Zonne-bloe- mafdeling Moergestel zullen in de periode van 6 t/m 19 juni bij U aan bellen om loten te ver kopen. De loterij is een belangrijke bron van inkomsten voor de Zon nebloem. De opbrengst dient ter ondersteuning van het landelijke en plaatselijke werk van de verenig ing ten behoeve van langdurig zieken, licha melijk gehandicapten en hulpbehoevende ou deren. Mede dankzij deze loterij kan onze afdeling weer verschillende activiteiten organiseren. Met de loterij zijn aantrekkelijke geldprijzen te verdienen. Ter gelegenheid van het 50-jarig jubileum van de Zonnebloem zijn er dit jaar twee hoofd prijzen van f25.000,- te winnen. Daarnaast is op veler verzoek ook het aantal klein geld prijzen verhoogd. De prijs per lot is f 2,50 en ieder lot biedt twéé kansen op ’n prijs. De trekking is in november en winnaars krijgen persoonlijk bericht. Als U de Zonnebloem een warm hart toedraagt, steun dan dit werk, en koop loten!!! i pieper 3es pat* per ffe» 'oi w p Proefpakket 3x2 flessen assorti 32,50

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 3