korting ’’ROEF Poirters meentez/hformatie JJ Aphrodite maandag 21 juni Wij zijn wegens vakantie gesloten van maandag 7 juni tot en met of tops /MTK STOKEIND Sportvereniging Zomeravondvoetbal P.V. ’Over Berg en Dal’ Lest best: the Red Band?! Telefoon- Oisterwijk nummers Verkeersmaatregelen B W - Besluiten HANDBAL MODEHUIS Bekendmaking vergunning/ ontheffing evenementen Bouwvergunningen/meldingen ROEF! HONKBAL SENIOREN 1 Pitcher Michel Vermeer in topvorm! Raad beslist over aanleg fietspaden langs Heuvelstraat en Vinkenberg Concept-nota ’Wonen in Brabant’ en bijlage ’Wijkprofielen’ voor inspraak ter inzage MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 2 JUNI 1999 PAGINA 11 5-1 0-4 1 6-0 2-4 Geldig voor alle modellen en kleuren van I t/m 30 juni 1999. Bij aankoop van 2 beha's BUURTFEEST PAST. MÜSKENSHOF l.v.m. het houden van een buurtfeest op en rond het plein gelegen aan de Past. Müskenshof op zaterdag 5 juni 1999 wordt de Past. Müskenshof vanaf de kruising met de Burg, ter Veerstraat van 13.00 tot 03.00 uur afgesloten voor alle verkeer behalve voetgangers. CLUBKAMPIOENSCHAPPEN SCHAATSCLUB 'DE VENNEN' l.v.m. de clubkampioenschappen wielrennen van Schaats- club 'De Vennen' op maandag 7 juni 1999 worden de vol gende tijdelijke verkeersmaatregelen genomen: Afgesloten voor alle verkeer behalve voetgangers van 19.00 tot 20.00 uur: Molenakkerstraat; Molenakkerpad; Servennenstraat en Donkhorst. Voor doorgaand verkeer is gestremd: Servennenstraat vanaf de Heuvelstraat; Molenakkerstraat vanaf de Broekzijde en Donkhorst vanaf de Broekzijde. BUURTFEEST D’D DUYP l.v.m. het houdenh van den buurtfeest op zondag 6 juni 1999 in D'n Duyp wordt een gedeelte van D'n Duyp vanaf huisnummer 39 en de kruising D’n Duyp/Eijsenbrand afgesloten van 12.00 tot 20.00 uur voor alle verkeer behalve voetgangers. 3- 1 4- 0 1- 3 2- 2 0-5 1-4 Schoolstraat 5 5066 EC Moergestel uw SLOGGI dwkr Burgemeester en wethouders hebben in de ver gadering van het college op 25 mei 1999 ondermeer de volgende besluiten genomen: Huurverhogingen periode 1999-2000 Burgemeester en wethouders hebben besloten per 1 juli a.s. de huur van woonwagens en standplaatsen met 3,5 en die van gemeente- woningen en overige huurcontracten met 5,5 te verhogen. Drank- en Horecavergunning St. Jansplein 7 Het college heeft besloten vergunning te ver lenen tot het uitoefenen van het horecabedrijf in de inrichting gevestigd op het perceel St. Jansplein 7. Stand: 1) V.C.H7-19(41-0) 2) De Klaore6-14(38-8) 3) Draaiboompje8-12 (20-15) 4) Terras vogels8-10 (13-23) 5) ’t Kroegske7-8 (9-18) 6) De Veerkes6-3 (8-37) 7) De Steeg6-1 (5-33) Uitslagen: Terrasvogels- De Steeg 6-2; ’t Kroegske- V.C.H.0-8; ’t Draaiboompje- De Veerkes 4-1; De Klaore was vrij. Programma 2 juni: ’t Draaiboompje- V.C.H.; De Steeg- De Veerkes; Terrasvogels- De Klao re; ’t Kroegske is vrij. Programma 9 juni: Inhaalprogramma. Uitslagen: Recr. Roef-RHV 8-6; MJB Roef- Taxandria 8-14 De laatste wedstrijden van de le helft van de veldcompetitie zijn gespeeld. Ook de trainin gen zitten er weer op. We gaan nog een keer met z’n allen op tournooi en daarna lekker ge nieten van de zomer en de vakantie. 6 juni: Tournooi D en C jeugd bij Were Di. Ouders die kunnen rijden, willen die dit even doorgeven aan Franky? Bedankt! 13 juni: Tournooi B-A en senioren in Heerle. HANDBAL IS ALTIJD RAAK!!! Uitslagen week 21 Dinsdag Dames: Teco 1 - Stokeind 1 Woensdag Jongens t/m 12 jaar: Stokeind 1 - TV Chaam 1 LTC Aalburg 2 - Stokeind 2 Donderdag Dames-dubbel: Stokeind 1 - TV B.Enschot 3 Pellikaan T. 3 - Stokeind 2 Stokeind 3 - TC de Blaak 6 Sla Raak 8 - Stokeind 4 Vrijdag Heren 55 TV Beekse Bergen 1 - Stokeind 1 Zaterdag Gemengd Juniorent/m 17 jaar: Mattenkloppers 1 - Stokeind 1 Stokeind 2- LTV Raamsdonksveer 2 Zaterdag Gemengd Senioren: TV Werkendam 2 - Stokeind 1 afgebroken Stokeind 2 - TV Biezenmortel 21-4 Stokeind 3 - LTV Haaren 1 2-4 Zaterdag Heren 35 De Rauwbraken 1 - Stokeind 14-2 ’n Aantal wedstrijden in de E-competitie, die op 29 mei jl. van start is gegaan, zijn vanwege de regen opgeschoven naar zondag 6 juni a.s. B en W hebben voor de volgende activiteit een verklar ing van geen bezwaar afgegeven: - het organiseren van een buurtfeest op zondag 6 jui 1999 van 13.00 tot 19.00 uur in een gedeelte van D'n Duyp. Tevens is ontheffing verleend voor het ge bruik van een geluidsinstallatie in de open lucht tot uiterlijk 20.00 uur. Binnen zes weken kan door belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift worden ingediend. bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 VERLEENDE BOUWVERGUNNING/MELDING Bouwvergunning is verleend voor: het oprichten van een dichte machineloods aan de Driehuizerweg 10; - het uitbreiden van een woonhuis aan de Burg. Poort straat 1. Met de volgende melding is ingestemd: het plaatsen van een tuinhuisje aan Pater op 't Hoog- hof 1. Verenigingsuitslag van de wedvlucht gehou den op 22 mei 1999 vanuit Chantilly over een afstand van 325 km. Aan deze wedvlucht na men 120 duiven deel. Ze werden gelost om 10.00 uur bij west zuid westen wind 3bij een temperatuur van 13 graden Celsius. Uitslagen: M. van de Wiel 1-7-28 (9 mee). A. van Hulten 2-3 (9 mee). L. Kennes 4-8-16-18-19-23 (25 mee). A. Westgeest 5-6-13-20-21-24 (26 mee). J. van Drunen 9-22-29 11 mee). L. van Boxtel 10-25-27-30 (14 mee). Th. Colsen 11-14(12 mee). L. van den Branden 12-15-17-26 (8 mee). Team 1 totaal 15 pnt., Team 2 totaal 15 pnt., Team 3 totaal 12 pnt. Na een enerverende wedstrijd tegen Nuenen2 die onze honkballers in de laatste slagbeurt winnend afsloten met 13-12, was het pitcher Michel Vermeer die 6 innings de scepter zwaai de in de verdediging. Startend pitcher Willem Poirters gooide welliswaar verdienstelijk maar de Nuenense honkballers wisten zijn ballen te onderscheppen, 8 honkslagen in 2 innings vond coach Gijs Hooftman iets teveel van het goede; “Willem is een constante en controle rende werper, maar hij mist nog teveel kracht en accuratesse om een slagman te misleiden, maar hij zal zeker dit seizoen nog vaak flore ren”. Uiteindelijk was het John van Esch die door een hard geslagen 2-honkslag Willem Poirters en Gilles van de Meydenberg binnen sloeg. J.l zondag 24 mei stond de uitwedstrijd tegen de hoogstgeplaatste Indians op het pro gramma. Doelstelling van de wedstrijd was de druk niet onnodig op te voeren en het maxi male aantal punten van 2 mee naar huis te ne men, wat dus ook gebeurde. De Moergestelse honkballers wonnen met 10-15. Uitblinker was wederom Michel Vermeer, die van grote waar de is voor dit team, zijn ervaring op pitching- gebied en de getrainde arm doen hun taak op een uitstekende manier. Maar liefst 7 !6 inning moest hij de groen/witte kleuren van de Roef- fers verdedigen. Met 7x 3 slag, 7 honkslagen tegen en 3x 4 wijd moesten de Weerters Indians de vlag tegen Roef! strijken en staan onze honkballers fier bovenaan met 6 gespeeld en 10 punten. Coach Gijs was tevreden over het resultaat gezien de inzet van het team en de wijze waarop zij de tegenstander murv hadden gemaakt; We kwamen al in de le inning ach ter met 5-0, daar had ik wel rekening mee ge houden, maar hoogstens met 2 of 3-0, Carlo gooide overigens prima ballen maar de Indians sloegen ze weg, dat gebeurde ons ook tegen Nuenen2 met Willem, maar gelukkig is het pitchers-arsenaal breed genoeg en kan ik di verse mensen inzetten, wat moet dat moet!” Per inning kwamen de Moergestelnaren dich terbij, in de 6e inning gingen de mannen van Gijs en Jan erop en erover om maar eens een wielerterm te gebruiken.Toch komt nu de zwaarste tijd aan volgens het technisch kader, alle verenigingen willen nu van ons winnen en zullen dus dubbel gemotiveerd zijn dan anders, maar wij zij beter, alleen is het nu noodzaak dat iedereen zijn prestatienivo steeds weer bij zichzelf kan oproepen en dat is ons inziens meer dan een eis. De echte zullen nu alleen maar nog beter worden, daarom is elke trai ning belangrijk, routine is een begrip op zich zelf, wedstrijdprestatie doe je met het team door de individuele klasse van de man zelf. Het slaan is aanmerkelijk verbetert sinds het ver lies tegen de Red Caps, zijn de Roeffers schijn baar tot de conclusie gekomen dat er gewoon elke wedstrijd keihard geknokt moet worden en er geen kadootjes wegegeven mogen wor den. Maarten Hooftman leidt nog steeds met een slaggemiddelde van 500-21, 2e Hein van lersel 467-31 en Tilburger Leon Kaptein met 458-26. Het teamgemidelde is 397. Gijs Hooft man verklaart: “We zijn nu begonnen door het spel wat meer taktiek te geven en te spelen zo als het moet, de nullen moeten worden ge- Raadsvergadering donderdag 17 juni De vergadering van de gemeenteraad staat deze maand gepland voor donderdag 17 juni De vergadering begint om half acht en is openbaar. U kunt dus komen luisteren. Overigens is er ook gelegenheid iets te zeggen over onderwer pen die op de agenda staan, of over andere za ken die u bezighouden. Aan het begin van de openbare raadsvergadering is er namelijk spreekrecht voor degene die daar gebruik van wil maken. Als u uw zegje wil doen, moet u dat alleen vooraf even laten weten aan de gemeen tesecretaris mevrouw Rita van Breugel. Vergadersetje U kunt bij de Voorlichting van de gemeente gratis een exemplaar van de agenda met de voorstellen krijgen. Met deze stukken bij de hand is het gemakkelijker de vergadering te volgen. Ook ligt er aan het begin van de verga dering voor belangstellenden een aantal ver- gadersetjes. AGENDA Op de agenda o.a. een voorstel tot het aanleg gen van fietspaden langs de Heuvelstraat en de Vinkenberg en het uitvoeren van groot onder houd aan de rijbaan van de Heuvelstraat. Ver der ligt er in het kader van de Wet op de Ruim telijke Ordening een voorstel voor tot het ne men van een voorbereidingsbesluit voor stro ken grond gelegen langs de Vinkenberg en de Heuvelstraat. Ook komt in de raad aan de orde een voorstel tot het vaststellen van de meerjarenplannen voor Arbo-activiteiten, inclusief de budgetten daarvoor. Daarnaast leggen burgemeester en wethouders de gemeenteraad een voorstel voor over de financiële afwikkeling van de Streek- muziekschool Oisterwijk e.o. maakt waar ze moeten worden gemaakt, het honklopen moet met snelheid, inzicht en met agressie gebeuren, dat brengt de tegenstander uit het evenwicht, we zijn met het hele team groeiende en worden steeds beter, maar we hebben nog een lange weg te gaan, dit is pas het eerste jaar in deze samenstelling, over 3 jaar staat er een topteam.” Excuses van uw ver slaggever i.v.m. met de late verslaggeving, maar i.v.m. het sluiten van de copytijd is het niet mogelijk om een up todate verslag te doen. Eerstvolgende thuiswedstrijd van dit geweldi ge team is 6 juni 1999 aanvang 14.00 uur op het sportpark Stokeind. Uw verslaggever. Op vrijdag 4 juni is al weer het laatste live- optreden van dit seizoen in jongerencentrum Demo. The Red Band sluit het concertsei- zoen af en het belooft een waardig einde van het concertseizoen te worden! The Red Band is een Rock Rythm and Blues band, een band die met veel succes een verbin ding weet te leggen tussen stampende rock en meeslepende blues. De vaste ingrediënten voor deze bijzondere muzikale combinatie zijn: een ruige rockgitaar, een subtiele bluesgitaar, stam pende bassist, een strakke drummer, een toet- seniste met een charismatisch stemgeluid, een mondharmonica en een veelzijdige zanger. Eenmaal op het podium weten zij een unieke sfeer te creëren, die het publiek als het ware mee terug in tijd neemt. Wil je meer weten over het optreden van The Red Band,-surf dan eens naar de Demo-inter- netsite: www.dse.nl/icdemo of kom gewoon luisteren op vrijdag 4 juni. Je vindt jongeren centrum Demo aan de Molenstraat 1 in Oister wijk. Dat is midden in het centrum van Oister wijk, ongeveer tegenover het NS-station. Aan vang concert 22.00, zaal open 21.00, entree f5,- Zeker komen!Tot ziens in Demo! Burgemeester en wethouders maken bekend dat de concept-nota “Wonen in Oisterwijk” en de daarbij behorende bijlage ’Wijkprofielen” van 2 tot en met 23 juni 1999 ter inzage liggen. De nota “Wonen in Oisterwijk” geeft een ge actualiseerd beeld van de huidige woonsitua tie in Oisterwijk, de toekomst en een pakket maatregelen en beleidsuitgangspunten om tot de gewenste woonsituatie te komen. Als spe ciale bijlage is toegevoegd een notitie “Wijk profielen” waarin gegevens, toekomstverwach tingen en knelpunten van verschillende deel- gebieden/wijken zijn uitgewerkt. De kern Oisterwijk is daarbij gesplitst in 5 wijken (Cen trum, Waterhoef/Oost, Westend, Zuid/Bunders en Pannenschuur), de bebouwde kom Moer gestel is apart genomen en de kern Heukelom is samen genomen met het overige buiten gebied. De nota “Wonen in Oisterwijk” zal voor een periode van tenminste vier jaar als beleids- en toetsingskader voor volkshuisvestelijke beslui ten, waaronder de jaarlijkse woningbouwpro- gramma’s, dienst gaan doen. De conceptnota “Wonen in Oisterwijk” en de bijlage “Wijkpro fielen” kunt u inzien bij de afdeling Voorlich ting en de Openbare Bibliotheek te Moerge stel. Reacties Schriftelijke reacties op de concept-nota kunt u gedurende de inspraakperiode indienen bij burgemeester en wethouders van Oisterwijk. Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Meer weten Heeft u vragen over de concept-nota “Wonen in Oisterwijk” of de bijlage “Wijkprofielen” dan kunt u terecht bij de afdeling Volkshuis vesting, Ruimtelijke en Economische Zaken, telefonisch bereikbaar onder nummer 529 1311. Een afschrift van de bijlage “wijkprofielen” (kleurendruk) is niet leverbaar; een afschrift (in zwart/wit) van de concept-nota “Wonen in Oisterwijk”, kosten fl 35,-, is wel leverbaar. Tijdens de kantooruren op werkdagen 52 913 11 Bij calamiteiten buiten kantoortijden en tijdens het weekeinde 06 - 53 120 371 Defecte lantaarnpalen melden tijdens kantoortijd 52 912 68

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 11