50 ’n Heerlijke vlaai «k 5 Lange bolussen Ik spaar tegenwoordig met mijn telefoon.” Heerlijke verse speculaas 3yo per pakje NU M BROOD-EN BANKETBAKKERIJ KOUWENBERG Nieuwe midgetgolfbaan Spoordonk Nederlandse topper g 325% rente s Kijken dus...! Zomeravondvoetbal Fiets-3-daagse: één groot succes!!! Wie gaat er mee...? il -J CC f. Rabobank Knappe prestatie midgetgolfers uit regio’s Tilburg en Eindhoven ’n kopje koffie... NU Nieuw in ons assortiment: EIERBROOD en KLOOSTERBROOD Rabo TeleSparen. Met de minste moeite een hoge rente. Jeanne Hoffmans Coördinatrice Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, (013) 513 6373 Elk weekend iets lekkers in huis met onze EXTRA WEEKENDRECLAME. Deze week kunt u genieten van o.a.: Lekker snoepen bij de koffie: Lekker eten bij het ontbijt: 0800-0502 Hoevenseweg 55 Even uitrusten bij de pauzeplaats onder het genot van Op donderdag 3 juni is er een bijzondere TV-uitzending bij de TROS op Neder land 2 met als titel ’We zijn toch op de wereld...’ Dit programma is nu eens geen verzoek om een geldelijke bijdrage maar dit is een collectanten wervingsactie van de Nier stichting. Hoe mee collectanten hoe beter, want dan hoef je bv. alleen maar de strat te doen waarin je woont en ben je binnen ’n uurtje weer thuis. Dit belooft een bijzondere uitzending te worden. Kijken dus!!! Telefoon 013-5424177 Telefax 013-5437500 Zand en Eindhoven. De leden komen voor namelijk uit Eindhoven, Oirschot, Best, Moer gestel, Boxtel en De Beerzen. Overleg met de gemeente Oirschot leverde een nieuwe stek op Sportpark ’t Horstje in het voor de vereniging centraal gelegen Spoordonk. In een jaar tijd is daar vanuit het niets een mooie sportkantine neergezet en een officiële wed- strijdbaan met achttien holes aangelegd. De baan is zelfs de eerste door het NOC-NSF goedgekeurde van Nederland. Nederland telt momenteel ongeveer honderd recreatiebanen en 35 wedstrijdbanen. Van die laatste categorie liggen de toppers is Aalsmeer, Ridderkerk, Geldrop en Leeuwarden. Met de baan schaart MGC Oirschot zich nu onder deze top. Ook het clubgebouw voldoet aan alle hedendaagse eisen. Er is zelfs een terras wat door de recreatie- golfers op een zomerse zondagmiddag zeker zal worden gewaardeerd. WERELDSPORT Voorzitter Peter van Gisbergen hoopt dat de nieuwe accommodatie de midgetgolfsport meer onder de aandacht zal brengen in de regio. Met enig gepast officieel vertoon werd zaterdag 22 mei om 18.00 uur op Sportpark ’t Horstje in Spoordonk een nieuwe wedstrijd-midgetgolf- baan geopend. De hele accommodatie, waarvan de baan het hoofdbestanddeel vormt, is iets bijzonders. De achttien holes-baan behoort tot de top vijf van Nederland. De accommodatie is aangelegd door de slechts 26 leden tellende Midget Golf Club (MGC) Oirschot. Er is een jaar aan gewerkt. De investering bedroeg hon derdduizend gulden, een bedrag dat zonder de zelfwerkzaamheid, de sponsors en de hulp van vrienden en bekenden zeker drie keer zo hoog zou zijn geweest. De leden die deze prestatie geleverd hebben zijn afkomstig uit de regio’s Tilburg en Eindhoven. Het zijn ook deze regio’s waarop de vereniging zich met de nieuwe accom modatie gaat richten. Op de baan kunnen dan wel officiële wedstrijden gespeeld wor den, met de accommodatie wil MGC Oirschot nadrukkelijk ook recreanten interesseren voor deze tamelijk onbekende sport. De vereniging ontwikkelt momenteel allerlei plannen om de midgetgolfbaan bij recreanten onder de aandacht te brengen. Gedacht wordt onder meer aan recreatief midgetgolfen voor vijftigplussers. Op dinsdag 25 mei is voor deze groep om 13.30 uur de eerste kennismaking met de nieuwe baan. Hierna zijn er nog twee kennismakingsmiddagen. Voor meer infor matie kunt u contact opnemen met John Ver beek, telefoon 0499-373133. Voorzitter Peter van Gisbergen rekent erop dat de baan voor ver schillende doelgroepen iets leuks in petto kan hebben. Een vergelijking met de eveneens suc cesvolle jeu de boulesbanen dringt zich op. PRIMEUR NEDERLAND Tegelijk met de opening viert MGC Oirschot het dertigjarig bestaan. De vereniging heeft Oirschot in de naam omdat in deze plaats tot augustus 1998 is gespeeld op een baan bij Villa Sonnevanck aan de Spoordonkseweg. De baan én de vereniging moesten wijken voor de bouw van villa’s. Om te kunnen blijven voortbestaan was MGC Oirschot genoodzaakt een andere lokatie te vinden omdat de meest dichtbije alternatieven te ver weg liggen: in Loon op Uitslagen: VCH-Terrasvogels 6-0; De Klaore- ’t Draaiboompje 6-3. Programma 26 mei: Terrasvogels-De Steeg; ’t Kroegske-VCH; ’t Draaiboompje-De Veerkes. De Klaore is vrij. Stand: 2. De Klaore6-14 (38-8) -• 3. ’t Draaiboompje7-9 (16-14) 4. ’t Kroegske6-8 9-10) 5. Terrasvogels7-7 7-21) 6. De Veerkes5-3 7-33) 7De Steeg .......................................5-1 3—27) Méér dan 170 deelnemers hebben volop genoten tijdens de vierde fiets-3-daagse. Die begon voor de eerste deelnemers afgelopen woensdag op een prachtige zomerse avond. Iedereen was vol lof over de weer zeer gevarieerde routes. Dank dan ook aan Henk Holland van de Fietsersbond ENFB welke tekende voor de routes. Bij de pauzeplaats werd gewoontegetrouw een gratis kopje koffie, thee of fris met dagelijks iets lekkers aangeboden. Een speciaal woord van dank is er voor Partyboerderij ’t Draaiboompje die door het, op het laatste moment, afzeggen van een collega, bereid is gevonden voor het ver zorgen van de koffie. We bedanken namens de deelnemers ook onze sponsors van de zeer gewaardeerde versnapering; bakkerij van lersel, bakkerij van Hulten, groentehal Crisje, fruit teler Thijssen en Super de Boer. Daarnaast een woord van dank voor de financiële bijdrage van Rabobank Moergestel en Frank Vogels. Verder bedanken we Copy Cat Copyservice, slijterij In den Korenmaaier, van Dijk kramen, Heesters reclame, TBH Timmerwerken en H. Kerkhof schilderwerken. Zonder de bijdrage van al deze bedrijven is de fiets-3-daagse niet mogelijk. We hopen dan ook volgend jaar weer een beroep op hun te kunnen doen. Bij het grote aantal kinderen, dat dit jaar meereed viel de mooie medaille erg in de smaak. Deelnemers die de laatste dag niet gestart zijn, kunnen hun medaille ophalen bij Franky van Boxtel, De Aanstede 16. Al met al een zeer ges laagd evenement. De Moergestelse Fiets-3- daagse georganiseerd door ROEF! afdeling handbal zal dan ook zeker niet ontbreken op de evenementenkalender van volgend jaar. U doet dan toch ook (weer) mee?... Appel, kersen of abrikozen Wie gaat er met de racefiets mee fietsen op dinsdagavond? Plm. 60 km. 19.00 Uur vertrek bij PVS Meubelen. We rijden 27 km per uur gemiddeld. Inl.: 513 2583. Lekker smullen bij de thee: q f» .1 Tg MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 26 MEI 1999 PAGINA 5 22 Mireille Vrijhoef (28) Met Rabo TeleSparen profiteert u direct van een hoge rente. Wan t het is een makkelijke én snelle manier van sparen: per telefoon. Binnen enkele seconden zijn uw overboekingen verwerkt. Zowel naar de RaboTeleSpaarrekening als weer terug naar uw Rabo Betaalrekening. 24 uur per dag, zonder formulieren, zonder bezoekjes aan de bank. Wilt u meer weten, belt u dan gratis 0800-0502. Maar u kunt ook even bij ons binnenlopen. Mireille spaart vooral vobr onverwachte dingen, zoals laatst toen haar koelkast ermee ophield. Rentevergoeding geldt vanaf een saldo van f500. Wijzigingen voorbehouden. Rabo TeleSparen is een spaarrekening voor particulieren. dagelijks van 07.00-22.00 uur 52° l»' 'M idl per 29 april 1999 S

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 5