LUCHTBANDWIELTJES A. OP T HOOG Kverkooyen isolerende beglazing schilder- en behangwerk Hemelvaartsdag, donderdag 13 mei, is ons kantoor gesloten. Spreekuren B en W Rabobank ALGEMEEN BELANG Reünie Weyenbergh Ned. Vereniging Slechthorenden Winnaars Moergestels Judokampioenschap Gevarieerde expositie in Oude Kerkje Voor al uw: U kunt natuurlijk 24 uur per dag gebruik maken van onze geldautomaat. Op Hemelvaartsdag, donderdag 13 mei, is ons kantoor gesloten. Vrijdag 14 mei zijn wij u weer graag van dienst. Burg. Bardoelstraat 3 5066 VD Moergestel Telefoon (013) 513 3357 In Moergestel Op maandag 17 mei is er géén spreekuur in Moergestel. In Oisterwijk Op dinsdag 18 mei is er spreekuur in het Gemeentekantoor in Oisterwijk van 11.00- 12.00 uur: burgemeester Kortmann, wethouders van den Bosch, Rakhorst en Depmann. Wethouder Hora is afwezig. Moergestel Doe-Het-Zelf Centrum Industrieweg 15, Moergestel Tel. 013-5136149/Maandag gesloten! Universele wieltjes voor o. a. steekwagens, bolderkarren en kinderskelters. Voor as van 20 mm. dikte. Nylon gelagerde velg en luchtband 260x85, 4 ply band. Draagvermogen 220 kg. ACTIEPRIJS Op maandag 17 mei a. s. komt de fractie van “Algemeen Belang” bijeen om de agenda van de diverse commissievergaderingen te bespre ken. We beginnen om 19.30 uur in het Raadhuis op De Lind en U kunt ons vinden in kamer 8, bovenste verdieping (lift aanwezig). De koffie staat klaar. Telefoonnummer van kamer 8: 5291384. Wilt U op een andere manier Uw inbreng hebben, dan kunt U te allen tijde contact opne men met onze raadsleden, t.w. Noud Smits, tel. 513 1694, Ferry Pörtzgen, tel. 521 7217, Hans Denissen, tel. 513 1836, Daniëlla Hulskes, tel. 528 5795, Arnold van Beekhoven, tel. 521 7032. Ook onze bestuursleden en commissieleden willen U graag van dienst zijn. Graag tot ziens en/of horens. 8 jaar: Erik Ratelband; 2. Rogier op ‘t Hoog; 3. Ruud van Haaren; 4. Imo van Engelen. 8 jaar: 1. Luc Hoffmans; 2. Kay van Raak; 3. Jelmer van der Steen; 4. Thomas Roosen; 5. Pim Peeters. 8 jaar: 1. Guido van de Wiel; 2. Bastian van den Ende; 3. Bram Heijnen; 4. Ivo Verheyen; 5. Koen Scheveliers. 9 jaar: 1. Tijl Broeken; 2. Joey Swinkels; 3. Stefan Scheveliers; 4. Pepijn Jansen; 5. Mark van den Crommenacker; 6. Frans Witteveen. 9-10 jaar: 1. Wendy Ratelband; Daniëlle Scheutjens; 3. Imke van der Steen; 4. Inge van Beers. 11-12 jaar: 1. Frans Hooyen; 2. Raoul op ‘t Hoog; 3. Bram de Bont; 4. Stef IJsseldijk; 5. Bas Persoons; 6. Paul Verkooijen. 13-14 jaar: 1. Marga Kuijpers; 2. Hans-Jan Bergmans; 3. Roel Scheffers. 17-26 jaar: 1. Hein van lersel; 2. Erwin Sterken; 3. Dennie van Helden. Alle categorieën: 5-6-7 jaar: Rick Lapien; 7- 8 jaar: Kay van Raak; 11-14 jaar: Frans Hooyen; 8-9-10 jaar: Daniëlle Scheutjens; 17-26 jaar: Erwin Sterken. Stijlprijs: Joep Hoffmans; Wisselbeker: Frans Hooyen. Zaterdag 15 mei a.s. zal er in partycentrum Den Boogaard in Moergestel een ECHTE Reü nie plaats vinden van dancing de Weyenbergh uit Oisterwijk. Deze reünie wordt georgan iseerd door Rian en Herman Withuis, de voor malige eigenaars-exploitanten, en oud medew erkers van de Weyenbergh. Tevens is het de bedoeling indien deze avond een succes wordt om dit in de toekomst te her halen. Weliswaar niet wekelijks maar zeker een keer per maand. Den Boogaard in Moergestel is qua grootte vergelijkbaar met de Weyenbergh, ook met een grote zaal met dansvloer en diverse kleinere zalen. De avond zal zoals gebruikelijk was in de Wey enbergh opgeluisterd worden door een orkest, afd. Tilburg en omstreken Op donderdag 20 mei is het weer tijd voor de bingoavond. Deze avond is toegankelijk voor leden en niet-leden, die de vereniging een warm hart toedragen. De bijeenkomst is van 20.00 tot 22.00 uur. Er wordt gebruik gemaakt van de ringleiding en overheadprojector. Plaats van bijeenkomst: Rode Kruisgebouw, Leonard van Vechelstraat 2, Tilburg. Data volgende bijeenkomsten: 17 juni Lezing door K.N.O.-arts Dr. Kropveld; in juli en augus tus geen bijeenkomsten i.v.m. vakanties. Voor meer informatie: D. Smits, tel. 521 74 47. in dit geval orkest NEXUS, welke de gehele avond dansmuziek ten gehore zal brengen en waarbij eenieder zich redelijk zal kunnen blij ven verstaan, wat tegenwoordig ook steeds zeldzamer schijnt te worden. Welnu, houdt U van dansen, houdt U van bra- bantse gemoedelijkheid en gezelligheid en bent U zelfs vroeger nooit in de Weyenbergh geweest, waag het er dan eens op. Mensen welke de Weyenbergh van vroeger nog kennen behoeven geen verdere uitleg. Dus, zaterdag 15 mei naar Partycentrum Den Boogaard! De entreekosten zijn 10 gulden per persoon en de avond begint om acht uur. Leuk om te melden voor diegenen die de laatste jaren nog de Weyenbergh regelmatig bezochten is het feit dat bijna alle oud medewerkers aanwezig zullen zijn, en voor intimi zijn dat o.a. Johan, Rien, Mia, Han, Jeanne, Anneke, Yves, Dick, Jenny, Paul, Peter, Monique, Roy, Rob, Bas enz. enz. enz. Groot fractieberaad op maandag 17 mei a.s. Het eerstvolgende grootfractieberaad zal wor den gehouden op maandagavond 17 mei a.s. van 20.30-22.00 uur, dit keer in de Burgerzaal van het Raadhuis aan de Lind in Oisterwijk. Leden, sympathisanten en geïnteresseerden zijn van harte welkom op deze bijeenkomst tij dens welke gezamenlijk kan worden gedis cussieerd over belangrijke agendapunten van de e.v. commissie- en raadsvergadering. Ditmaal zal van gedachten worden gewisseld over o.a. de verbouwing van het pand van de brandweer Moergestel en het beschikbaar stellenvan een krediet hiervoor. Voor vragen en/of suggesties betreffende dit te houden grootfractieberaad kunt u contact opne men met Ad Mutsaers (513 23 92) en/of Chris- tien Reusken-Wijne (528 30 60) resp. voorzit ter en secretaris van de fractie. 5- 6 jaar: 1. Kevin de Beer; 2. Ruud Rooswinkel; 3. Jordi van Engelen; 4. Stijn Poos; 5. Jasper de Laat. 6- 7 jaar: Jasper van de Wiel; 2. Stef Smulders; 3. Maik Daemen; 4. Jordi Smolders; 5. Robbert Verwijmeren; 6. Graeme Appeldoorn. 6-7 jaar: 1. Joep Hoffmans; 2. Stijn de Laat; 3. Rick Lapien; 4. Teun Marissen; 5.'Bert Maris- sen. Zaterdag 15 en zondag 16 mei is in het Oude Kerkje te Middelbeers een tentoonstelling van INEKE SUYS, DINY SNIJDER en TED JANSSEN. Ineke Suys vervaardigt sinds 1980 poppen. Wat destijds is begonnen als grap is uitgegroeid tot een bijna professionele hobby. Ineke volgde haar opleiding bij docentes met een landelijke bekendheid en heeft een geheel eigen stijl ontwikkeld. De fantasie en de mogelijkheden die stoffen en andere materialen bieden geven haar een welhaast oneindige inspiratie. Diny Snijder is al van kinds af aan geïnter esseerd in alles wat zich in de natuur afspeelt. Haar aquarellen zijn vooral geïnspireerd door kleuren uit de natuur. Ted Janssen exposeerde in 1996 in het Oude Kerkje met louter figuratief werk in olie en aquarel. Inmiddels heeft hij kennis gemaakt met de abstracte kant van de schilderkunst. “Het is verrassend te ontdekken hoe de verf zich gedraagt op papier of doek wanneer daar niet uitdrukkelijk in wordt gestuurd” aldus de schilder. Harmonie en warmte typeren het werk van Ted. Het Oude Kerkje is op zaterdag open van 13.00 tot 17.00 uur en op zondag van 11.00 tot 17.00 uur. De entree is twee gulden, kinderen gratis. Het Kerkje is gelegen aan de Willibrordstraat. Schildersbedrijf PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 12 MEI 1999 28 Tevens verhuur diverse machines! 16ï5 HEUKELOM - MOERGESTEL - OISTERWIJK 5 HEUKELOM OISTERWIJK

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 5