Qefneente^nformatie Den Boogaard’ Audacia/de Brouwer 3 opnieuw kampioen V R CLEANING CLEANING MEDEWERKERS in de leeftijd van 18 t/m 30 jaar l I Tienerjeugd voorlopig Afgifte klein gevaarlijk afval Commissievergaderingen Aankondigingen evenementen Woensdag 26 mei 1999: 2 e Koninginnedag in Oisterwijk Bouwvergunningen/ meldingen Bouwplannen ter inzage Bekendmaking Gemeentekantoor dicht r MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 12 MEI 1999 PAGINA 11 Vaste medewerkers voor minimaal 40 uur per week 4. 5. 6. nog ‘n keer te proberen. Gevolg: 500 In teamverband draagt u zorg voor het kwalitatief en milieubewust uitvoeren van de reinigingswerken op de locaties van onze klanten. Wij bieden u aantrekkelijke verdiensten en groeimogelijkheden binnen ons bedrijf. V R Cleaning is een gespecialiseerd reinigingsbedrijf voor industrie-, gevel- en transportreiniging 1. 2. 3. U bent in het bezit van het rijbewijs B en is het dragen van verantwoordelijk heid voor u vanzelfsprekend, dan vragen wij u contact op te nemen met de heer D. van Veggel, telefoon 013-513 4173 Ondermeer werkzaam met mobiele-reinigingsunits voorzien van moderne hogedruk en lagedruk reinigingsapparatuur. school” wel toe te staan. Hiervoor is wel een vergunning nodig. Dit beleid gaat in op 15 mei 1999. e een groepje enthousiaste vrienden, dat s werkzaam is in ‘Den Boogaard’, voor het sinds het sluiten van de zondagdisco uw een discoavond, Deze avond werd tal gehouden voor de jeugd van 14 t/m 16 steven, n Kerstcadeau zullen we i... Met zo’n 250 bezoekers en een waren de organisatoren en ‘Den liet ontevreden. Na research en ïek’briefjes in de brievenbus van Door de toename van ons klantenbestand zijn wij voor al onze activiteit en op zoek naar Industrieweg 3c - Moergestel - telefoon 073-6565799 krediet voor de verbouwing van de uitrukpost van de brandweer aan de Kloosterdreef 4. COMMISSIE WELZIJN Bij het ter perse gaan van deze krant was de agenda van de commissie vergadering Welzijn van woensdag 19 mei 1999 nog niet bekend. COMMISSIE OPENBARE RUIMTE In verband met het ontbreken van de agenda punten zal de vergadering van de commissie Openbare Ruimte van woensdag 19 mei a.s. NIET doorgaan. COMMISSIE ECONOMISCHE ZAKEN De commissie Economische Zaken van don derdag 20 mei a.s. zal eveneens NIET doorgaan. COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDENING De commissie vergadering is op donderdag 20 mei a.s. om 20.00 uur in de raadzaal van het Raadhuis. Op de agenda staat o.a.: Planontwikkeling bedrijventerrein Sonman. bezoekadres: De Lind 44, Oisterwijk, tel. (013) 529 13 11 Begin week 20 worden borden geplaatst in: Schoolstraat (bij de bibliotheek), Stokeind (bij de Sporthal), Prinses Margrietstraat (bij de Roozendries) en het Sint-Jansplein. Gebruiksvoorschriften: Voor het plakken op deze borden zijn de vol gende voorschriften vastgesteld: handelsreclame is niet toegestaan; één aankondiging per evenement; geen aankondigingen over elkaar plakken en oude affiches eerst verwijderen; elke aankondiging van een evenement moet voorzien zijn van afzender; alleen gebruik van behangselplak, plakband en Prittstift is toegestaan; geen papier- of plakresten achterlaten. Schoonmaken: De gemeente zal periodiek de borden schoon maken op een vast tijdstip, zodat eenieder kan weten dat zijn/haar aankondiging wordt ver wijderd. In principe zal dit geschieden op de eerste maandag van de maand. Indien dit een feestdag is of anderszins het schoonmaken op die dag niet kan plaatsvinden geschiedt dit op de dinsdag of woensdag daarna. Uitzonderingen Het college van burgemeester en wethouders heeft besloten spandoeken voor charitatieve activiteiten en de actie “wij gaan weer naar Met ingang van 17 mei a.s. kunt u uw klein gevaarlijk afval afgeven op de Milieustraat aan de Veldweg 8 te Oisterwijk. Aan de afgifte van klein gevaarlijk afval zijn voor particulieren geen kosten verbonden. De openingstijden van de milieustraat zijn: dinsdag, donderdag en vrijdag van 13.30 uur tot 16.30 uur en zaterdag van 10.00 uur tot 16.00 uur. Daarnaast kunnen inwoners van Moergestel hun klein gevaarlijk afval ook afgeven bij het mobiele depot van het BAT dat wekelijks op maandag tussen 10.30 uur en 11.30 uur een standplaats heeft bij de voormalige gemeen- tewerf aan de Kloosterdreef. Tenslotte wordt jaarlijks een aantal inza- melrondes van klein gevaarlijkafval gehou den. De exacte data van de huis-aan-huis- inzamelingen worden tijdig gepubliceerd. De maandelijkse commissievergaderingen wor den gehouden op dinsdag 18 mei, woensdag 19 mei en op donderdag 20 mei a.s. Die vergaderingen zijn openbaar. Dat betekent dat u kunt komen luisteren. U bent van harte welkom. Alle vergaderingen worden gehouden in het Raadhuis aan De Lind 56 in Oisterwijk. Tijdens de vergaderingen van de commissies kunt u gebruik maken van het spreekrecht. Dat betekent dat u uw mening kunt geven over de onderwerpen die behandeld worden. U hoeft zich voor dat spreekrecht niet tevoren te melden. De volgende vergaderingen staan op het pro gramma: COMMISSIE ALGEMENE BELEIDSZAKEN Op dinsdag 18 mei vergadert de commissie Algemene Beleidszaken om 20.00 uur in de Raadzaal van het Raadhuis. Op de agenda o.a.: Voorstel tot het vaststellen van de ’Verordening tot het instellen en verlenen van ereblijken en bijzondere prijzen namens de gemeente Oisterwijk” (raadsvoorstel) en het voorstel tot het beschikbaar stellen van een Na het behaalde kampioenschap van vorig jaar en de daarop volgende promotie was het doel voor dit jaar vlug gemaakt: Handhaven in de Reserve 2e klasse. Dit pakte echter heel anders uit! Na een twijfelende start wist het team zich snel aan te passen op dit hogere niveau en nestelde het zich in de top van de ranglijst. 7 Mei, de laatste speelronde, was het dan zover. Bij puntver lies van naaste concurrent ADL/Copy Company 2 en winst van Audacia/de Brouwer 3 zou de vlag in de top kunnen. Het droomscenario kwam uit! Een nederlaag voor ADL/Copy Company en de winst van Audacia/de Brouwer 3 bracht het kampioenschap naar Moergestel alwaar dit tot in de kleine uurtjes gevierd werd bij de sponsor. In de competitie, die bestond uit 22 wed strijden, werden dit jaar 52 punten behaald met een doelsaldo van 140-91. De kracht van het team uitte zich vooral in een niet aflatende werklust alsmede het makkelijk creëren van doelkan sen waardoor wedstrijden vaak in de slotfase nog werden beslist. Jongens chapeau. t was voor ‘Den Boogaard’ voldoende om besluiten er mee door te gaan. Na de ueens Night’ (29 april, 800 bezoekers) staan er nu op vrijdag 14 en zaterdag 29 mei weer twee discoavonden op het menu, respec tievelijk onder de themanamen ‘A trip to para dise’ en ‘Saturdaynight Fever’. Om 19.00 uur gaat de zaal open en de entree bedraagt 5,- p.p. incl. 1 consumptiemunt. Overige consumpties (bier en frisdrank) zijn verkrijgbaar per consumptiemunt a 2,50. Voor eventuele inlichtingen kunt u natuurlijk altijd bellen met ‘Den Boogaard”, tel. 513 1665. Nu het evenementenseizoen weer voor de deur staat verschijnen de aankondigingen hiervoor weer in diverse vormen en maten. Hierbij zijn ook aankondigingen die worden aangebracht op, aan of boven de openbare weg. Dit is zonder toestemming van het col lege van burgemeester en wethouders niet toegestaan. De aankondigingen kunnen het straatbeeld verstoren, de verkeersveiligheid in gevaar bren gen en de bruikbaarheid van de openbare weg belemmeren. Naar aanleiding van de ervaring van de laatste jaren heeft het gemeentebestuur besloten geen medewerking meer te verlenen aan diverse vor men van “reclame” voor evenementen en op te treden tegen illegaal aangebrachte aankondigin gen. Deze moeten binnen 24 uur na aanzegging worden verwijderd, anders geschiedt dit door de gemeente op kosten van betrokkene. Het college is van mening dat met de aan wezige alternatieven voldoende gelegenheid geven op de openbare weg evenementen aan te kondigen. Wat zijn dan deze alternatieven? a. Aankondigingsborden bij de invalswegen: InOisterwijk zijn deze borden in beheer bij de VVV. In Moergestel bij de gemeente. Voor aankondigingen hierop kunt u contact opnemen met resp. de VW of met de afdeling Voorlich ting van de gemeente. Inmiddels zijn met het VW-bestuur afspraken gemaakt om alle bor den te vervangen en het beheer onder te bren gen bij de VW. Hierover zal tijdig mededeling gedaan worden. b. Openbare aanplakborden: In de gemeente zijn openbare aanplakborden geplaatst voor het aanbrengen van mening suitingen en bekendmakingen. Locaties in Moergestel: Na een prachtige Koninginnedag op 30 april is Oisterwijk in de bevoorrechte positie dat er nog een tweede “Koninginnedag” in het ver schiet ligt. Op woensdag 26 mei a.s. brengt Hare Majes teit Koningin Beatrix namelijk een bezoek aan een aantal gemeenten in Brabant, waaronder Oisterwijk. De Koningin wordt om ongeveer 11.25 uur verwacht op De Lind. Daar zal ze in het oude raadhuis een vergadering bijwonen van de provinciale stuurgroep Brabant 2050. Daarna zal ze een wandeling maken door het Trouw- laantje. Alle inwoners van Oisterwijk, Moergestel en Heukelom zijn van harte uitgenodigd om op die woensdag 26 mei naar de Lind te komen om onze Koningin welkom te heten. In samenwerking met de Oranjeverenigingen van Moergestel en oisterwijk, de basisscholen, de Gildes en een tweetal muziekverenigingen wordt er al druk gewerkt om Hare Majesteit een prachtige ontvangst te bereiden. Er zal onder andere muziek en entertainment zijn op de Lind. Nu al roep ik alle inwoners van onze gemeente op om in groten getale naar de Lind te komen. Daarnaast zou ik eenieder willen vragen om uit bundig te vlaggen op 26 mei. De burgemeester van Oisterwijk, drs Y.C.Th.J.-Kortmann. VERLEENDE BOUWVERGUNNING/MELDING Bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van de woning Krijtestraat 25. Het volgende bouwplan ligt m.i.v. maanoag 17 mei veertien dagen ter inzage. Gedurende deze termijn kunt u schriftelijke bedenkingen naar voren brengen bij B en W van Oisterwijk. B en W zijn voornemens bouwvergunning te ver lenen: voor het uitbreiden van de sportschool aan de Postelstraat 17. Vergunning/Ontheffing evenementen B en W hebben voor de volgende activiteiten een verk laring van geen bezwaar afgegeven: het organiseren van festiviteiten op vrijdag 27 en zaterdag 28 augustus 1999 op de locatie aan de Bosstraat i.v.m. het 10-jarig jubileum van de open bare basisschool De Bienekebolders. Tevens is ontheffing verleend voor het gebruik van een gelu idsinstallatie in de openlucht (tent) tot uiterlijk 00.30 uur. Binnen 6 weken kan door belanghebbenden een gemotiveerd bezwaarschrift worden ingediend bij B en W. Zie heeft er nog niet van gehoord: de tienerdis- In verband met Hemelvaartsdag is het gemeen tekantoor op donderdag 13 mei en vrijdag 14 mei de gehele dag gesloten en dus niet bereik baar. Ook op het servicepunt van de gemeente in de bibliotheek aan de Schoolstraat 37 is op vrijdag 14 mei niemand aanwezig. Mocht u in geval van nood de gemeente echt nodig hebben, dan kunt u de hulp van de gemeente inroepen via telefoonnummer 06-53120371. Verder is op maandag 24 mei, Tweede Pinkster dag, het gemeentekantoor de gehele dag dicht. Datzelfde geldt voor het servicepunt van de gemeente in de bibliotheek aan de Schoolstraat 37. CA?»: «aw 'i>X*SSS:K

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 11