En zo goedkoop mogelijk. r KORFBAL^ “Ik wil gewoon lekker kunnen rijden, zonder gezeur. EEN RECEPTIONISTE stichting’openbare BIBLIOTHEEK Stanislaus a voor 14.50 uur per week EV. ’Over Berg en Dal’ I Rabobank Bezoekerscentrum Oisterwijk Gevraagd per 1 juni 1999 Werkzaamheden: het ontvangen en verwijzen van bezoekers het beantwoorden en doorschakelen van telefoongesprekken het kunnen bedienen van diverse-apparatuur U dient uw sollicitatie vóór 30 april 1999 schriftelijk te richten aan de heer H. Bouwmans, Huize Stanislaus Functie-eisen: MAVO-diploma kennis van administratieve werkzaamheden op MBO-niveau kunnen werken met Word en Excel onder Windows 95 Salaris: Volgens CAO Verzorgingshuizen ’Receptioniste’ (ABII) schaal 4 Inlichtingen: Verdere inlichtingen over deze functie zijn te verkrijgen bij mevrouw E. Alfonso, facilitair manager 5-3; Jun. A EDN-Roef 11-4; Recr. Roef-Klim roos 3-5. Programma 24 april: Welpen Roef - DDW Pup. F Roef - WO Pup. E Roef - DSS Asp. C Roef - Geko Asp. B Roef - Boskant Jun. ARoef-DDW Verenigingsuitslag van de wedvlucht gehou den op 10 april 1999 vanuit Nijvel over een af stand van 122 km. Aan deze wedvlucht namen 130 duiven deel. Ze werden gelost om 10.40 uur bij een temperatuur van 1 1 graden celsius met zuidwesten wind 5. Uitslagen: A. Westgeest 1-3-8-13-15-23-24 (37 mee). Th. Colsen 2-9-10-14-17-22-27-28-29 (20 mee). J. van Drunen 4-3 1(13 mee) L van Boxtel 5-7 (6 mee) L. van de Branden 6-32 (14 mee) L.Kennes 11-12-21-25-26-30-33 (22 mee) A. Damen 16-19-20 (6 mee). A.van Hulten 18 12 mee) Team 1 totaal 3 pnt., Team 2 totaal 4 pnt. en Team 3 totaal 1 punt. Aanwezig: 13.00; 12.30 10.00; 9.30 11.30; 11.00 11.30; 11.00 13.00; 11.30 10.00; 9.30 MUZIEKSCHOOL DANS-ENiÉMBB^D TILBURGSEMM|SSS Start ■Iwia ,«8S i Het schoolorkest van de TDMS locatie Oister wijk is al enige jaren bekend in het Oisterwijk- se vanwege grote producties als Oliver Twist, Musica Futura, de Frankenstein Monster Show en kleinschaliger projecten als het bege leiden van de Theaterschool. Het stuk Peter en de Wolf van Sergei Proko- fieff (1897-1953) past binnen de doelstelling om de leerlingen in ensembleverband verschil lende muziekstijlen te laten spelen. De dirigent die dit project organiseerde met Anneke van der Straaten en Luuk Heling is er in geslaagd een enthousiaste club jonge musici bij elkaar te brengen die een boeiend verhaal zullen verklanken. Zij worden daarin onder steund door hun docenten. Het verhaal wordt verteld door Kathelijn van Dongen en solistische medewerking wordt ver der verleend door Ingrid van der Schoot (fluit), Neeltje Widlak (hobo), Luuk Heling (klarinet), Mario van Dinteren (fagot), Henk Bats (trom bone), Roel van de Put en Dirk van de Weyer (hoorns) en Luuk van de Meijdenberg (slag werk). Verder doen er nog oud-leden uit het orkest mee op projectbasis, Prokofieff bedacht Peter en de Wolf in 1936 als een muzikaal sprookje voor kinderen. Peter woont met zijn grootvader op de boerde rij en geniet van de dieren om zich heen, maar wat doet hij als de gemene wolf komt? Wij laten het u horen op 29 april om 20.30 uur in de aula van Scholengemeenschap Duren- dael, Het licht en geluid worden verzorgd door Eric de Laat. Vleermuisexcursie Op 29 april, 6 mei en 30 juli houden het bezoe kerscentrum Oisterwijk van Natuurmonu menten en de Vleermuiswerkgroep Noord- Brabant wederom hun jaarlijks terugkerende vleermuisexcursies. Deze avonden worden ver zorgd door deskundige gidsen van de Vleer muiswerkgroep en beginnen om 20.00 uur en zijn om 23.30 uur afgelopen. Het programma ziet er als volgt uit: Van 20.00 uur tot ongeveer 22.00 uur. Lezing met daarin o.a. aandacht voor de soorten die in Nederland leven en waarom vleermuizen nut tige en intelligente dieren zijn. Daarnaast legt men uit hoe een batdetector werkt. Vanaf 22.00 uur een wandeling naar de vleer muislocaties. Dit laatste onderdeel zal onge veer een a anderhalf uur duren. We zullen dan zeker de dwergvleermuis horen en zien, maar we kunnen ook andere vleermuizen tegenko men. Kortom het worden weer prachtige avon den. Voor alle excursies moet u zich vooraf aan melden bij het bezoekerscentrum Oister wijk. Telefoon 013 - 5219209. De tijdsduur is 3 tot 3 V2 uur. Voor leden van Natuurmonumenten zijn de excursies gratis. Niet leden betalen fl 5, -. Voor kinderen (niet lid) t/m 12 jaar geldt een bedrag van fl 1,-. Voel je thuis in je sportJ Uitslagen: Welpen Roef-BIO 2-0; Pup. F Roef- Euro Girls 2-5; Pup. E Klimroos-Roef 3-2; Asp. C Concordia-Roef 1-3; Asp. B EDN-Roef OISTERWIJK EN MOERGESTEL Vertel, teken of fotografeer het moment van je leven Er zijn van die momenten die iedereen kent. Verre momenten: de dag dat Nederland werd bevrijd; november 1963, moord op Kennedy; of kort daarna, Geesink die goud won in Tokjo en Beatrix en Claus die in Amsterdam in het huwelijk traden. Momenten dichterbij: de ramp in Tjsernobyl, de dag dat Oranje de Eu ropese titel veroverde, de Golfoorlog of die Boeiing van El Al die zich in de Bijlmer boor de. Dan zijn er de momenten die bijna ieder een beleeft maar iedereen anders: een huwe lijk, een geboorte, een overwinning, een ver lies. Vervolgens zijn er unieke momenten. Dat zijn de meest interessante: de één maakt een reis door Afghanistan en belandt daar in een drop je datEen ander blijft thuis en experimen teert met vorm en kleur tot op een dag.... Een derde wordt opeens overvallen door die ziekte waar hij niet meer van afkomt. Uiteindelijk zijn er de gedroomde momenten: miljoenen mensen dromen van de dag datze schatrijk zijn, dat ze die ene ontmoeten, beroemd wor den, een filmster de hand mogen schudden, met een jeep door de Sahara rijden. Momenten die iedereen kent, momenten die bijna iedereen wel eens meemaakt, unieke momenten, gedroomde momenten: in de ko mende maanden organiseren de openbare bi bliotheken van Nederland samen met het Co mité Internationaal Jaar van de Ouderen, Se- niorWeb en het Algemeen Dagblad een mani festatie onder de titel: HET MOMENT. Hierbij wordt iedereen opgeroepen zijn of haar belangrijkste moment te beschrijven, te bete kenen of te fotograferen. De beste momenten worden per medium (tekst, tekening, foto) en per leeftijdscategorie beloond met een ’mo ment naar keuze’ van fl. 500,-. Bovendien zul len de beste ingezonden momenten te zien zijn op een tentoonstelling in Sonsbeek tijdens het langste weekend van het jaar (rond 21 juni) en gedeeltelijk gepubliceerd worden in het Alge meen Dagblad. Ook zullen de inzendingen te vinden zijn op www.hetmoment.nl. In Sons beek worden ook de winnaars bekend gemaakt. *Beschrijf, teken of zoek de foto van jouw mo ment *De bijdrage mag niet langer zijn dan 1 pagina A4 (als het om tekst gaat: 3 50 woorden, bij een foto of tekening is een korte beschrijving vereist) Stuur het moment voor 20 mei 1999 naar Het Moment, p/a Comité Jaar van de Ouderen, Postbus 1999, 6801 BZ Arnhem Of liever nog per e-mail naar hetmoment@ senoirweb. nl Vermeld duidelijk naam, adres, telefoon en leeftijd. De leeftijdscategorieën zijn: -12, 12- 18,18-55 of55 ml 55 PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 21 APRIL 1999 Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, (013) 513 6373 r TTTF!" I Je bromfietsplezier verzeker je bij de Rabobank. Brommer of scooter rijden is al duur genoeg. Daarom maken we je bromfietsverzekering van Interpolis zo gemak kelijk en voordelig mogelijk. Al na één jaar schadevrij rijden krijg je 10% korting. En heb je wél schade, dan kun je ons 24 uur per dag bereiken. Ga je straks autorijden? Denk dan nu al aan de flinke korting die je kunt verdienen op je auto verzekering bij Interpolis. Alles is supersnel geregeld. Gewoon even binnenlopen bij je Rabobank. "Mijn vriendin stapt alleyi maar achterop-mijn scooter als ik I goed verzekerd fcyC I----

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 5