Alléén de Compléte Woninginrichter.^. I X Jan Miezels zóóóveel kwaliteit STKE1ND Loterij 'Festival Bovenal’ Loten kosten 2,50 per stuk. Prijzen: gratis ballonvaarten op Koninginnedag 1999 Help de kinderen van ’De Hondsberg in ’t mandje’! GEMEENTE BELANGEN Harmonieuws! De complete woninginrichter Gilde Sint Catharina HAAREN MOERGESTEL DRUNEN Kerkstraat 18 5076 AW Haaren tel. (0411)62 12 17 Rootven 36 5066 AX Moergestel tel. (013)513 12 34 Grotestraat 278 5151 BS Drunen tel. (0416) 37 84 69 missies en zijn op hun vakgebied specialist te noemen. Schroom dus niet hen aan te spreken als u een vraag of probleem heeft. a.s. Maandag 26 april komt onze fractie bijeen ter voorbereiding van de raadsvergadering van april. Tijdens deze bijeenkomst zullen de agen dapunten besproken worden en standpunten ingenomen worden. Op de agenda staan o.a. de voorstellen: Vaststelling jaarrekening 1998, aanpassingen hemelwaterafvoer in de Hofakker Moergestel, bestemmingsplan Buitengebied Oisterwijk, deel Oisterwijk en nieuw beleid m.b.t. jeugdsubsidies. Alle reden dus voor u om daarover met ons te praten en van gedachten te wisselen. Wij nodigen u dan ook graag uit tot het bij wonen van deze bijeenkomst op maandag 26 april, 20.00 uur in de burgerzaal van het raad huis. (begane grond) Voor meer informatie kunt u zich wenden tot een van onze raadsleden: Ruud Hora, 528 8526, Jan Oerlemans, 513 3229, Piet Meeuwis, 528 4678 en Kees Rijnen, 528 8133 of bij onze secretaris Frans van lersel, tel. 528 2500. Tot maandag 26 april bij GB in het gemeente huis. U bent van harte welkom. U wilt lid worden van de lokale partij GB? Dan graag even een telefoontje naar Frans van lersel. Uitslagen: Dinsdag dames: Stokeind 1-TVBE 1 3-3 Woensdag jongens t/m 12 jaar: Stokeind 1-TC de Blaak 3-3; TC Baarle 1-Stokeind 2 5-1 Donderdag dames-dubbel: Stokeind 1-TC de Wiel 2 4-0; LTC Aalburg 1-Stokeind 2 3-1; Stokeind 3-TVBE 7 4-0; De Ypelaer H. 8- Stokeind 4 0-4. Vrijdag Heren 55+: Stokeind 1-TC Alphen 2 4-0 Zaterdag Gemengd Junioren t/m 17 jaar: Stokeind 1-TV Woudrichem 1 3-2; Loon op Zand 3-Stokeind 2 4-1. Zaterdag Gemengd Senioren: TCT 9- Stokeind 1 n.o.; Stokeind 2-TC Baarle 6 5-0; Stokeind 3-LTC Goirle 3-2. Zaterdag Heren 35+TC Twisselt 1-Stokeind 1 1-5. De laatste weken bent u aan het bestaan van onze Muziekvereniging Prinses Juliana voor namelijk herinnerd door onze Bloembollen actie. Door leden van Prinses Juliana werd wat weken geleden o.a. een kleurrijke folder over bloembollen huis-aan-huis verspreid en later werd een bestellijst opgehaald. Inmiddels zijn talloze zakken en zakjes met bloembollen thuis bezorgd en zijn velen ijverig doende geweest deze bollen ’in te graven”. Het is voor onze Harmonie de eerste keer geweest dat een dergelijke bloembollenactie onder het motto “uw tuin opgefleurd - onze kas opgebeurd!” werd gehouden. Bestuur en leden van onze Harmonie zijn erg tevreden met het resultaat. Velen deden mee en bestelden fleurige zaken voor de tuin waarmee onze verenig ingskas werd opgebeurd. Wij danken hierbij allen die hebben meegedaan. Onze penningmeester is ermee opgebeurd en hopelijk zal uw tuin of balkon er over enkele weken ook zeer kleurig en fleurig uitzien. Het is de bedoeling dat tweemaal per jaar, een maal in het voorjaar en eenmaal in het najaar, steeds onder dit zelfde motto, een dergelijke actie wordt gehouden. Kijkt u thans eens rond in uw tuin waar nu eigenlijk (ook) mooie nar cissen, krokusjes of prachtige tulpen hadden kunnen staan fleuren! Wij hopen dat wij dan weer op uw medewerking mogen rekenen. Iets wat al eerder op de kalender staat van Muziekvereniging Prinses Juliana is de jaar lijkse Verenigingsdag welke op zondag 25 april a.s. wordt gehouden. De bedoeling van deze dag is om alle leden van de harmonie: leden van het bestuur, van het grote orkest, van het opleid- ingsorkest, van de drumband (slagwerkgroep), van de leerlingstagwerkgroep) eens wat uitge- breider en ongedwongener met elkaar in con tact te brengen dan op de, toch strak georgan iseerde, wekelijkse repetitieavond. Natuurlijk loopt het gezamenlijk maken van muziek steeds als een rode draad door de hele dag heen. Dit jaar gaan we naar café-zaal-theater ’t Plein in Udenhout waar in de loop van de dag de ver schillende onderdelen repetities houden. Aanvankelijk in kleinere groepen (secties) later allemaal samen. Natuurlijk is er geregeld een pauze b.v. om gezamenlijk te lunchen, iets anders te doen en/of om links en rechts eens wat te babbelen. Na een laatste generale repeti tie is er dan ’smiddags om kwart voor drie een concert. Tijdens dit een klein uur durend con cert zal o.a. het deze dag samen ingestudeerde werk ten gehore worden gebracht. Ook zullen de verschillende onderdelen een gedeelte van het concert verzorgen. Hierna zal deze vereni gingsdag worden afgesloten. Weliswaar heet deze dag de verenigingsdag doch bestuur en leden van Muziekvereniging Prinses Juliana zouden het bijzonder op prijs stellen als velen uit Moergestel naar Uden hout zouden komen om dit concert te komen beluisteren. Hierbij wordt u hiervoor van harte uitgenodigd, u bent welkom zondag middag 25 april in ’t Plein in Udenhout. Op zondag 12 september wordt weer de jaar lijkse Vrijmarkt gehouden. Noteer deze datum alvast In uw kalender en hebt u nog wat over bodige maar bruikbare spullen die u wel kwijt wilt en die de harmonie op deze dag op deze Vlooienmarkt aan de man kan brengen, geef ons dan een seintje dan komen wij die graag b.v. op een zaterdag bij u ophalen. Neem dan (tele fonisch) contact op met Theo van Nuenen (5131713) of met Gerard Antonis (5131114). Zoals u ongetwijfeld in ons weekblad heeft vernomen is per 13 april jl.. de nieuwe gemeen teraad geïnstalleerd en is er een nieuwe coali tievorming tot stand gekomen van 5 politieke partijen waarvan Gemeente Belangen ook deel uit maakt. Tevens is Ruud Hora weer tot wet houder gekozen. De overige raadsleden voo’r Gemeente Belangen zijn: Jan Oerlemans (frac tievoorzitter), Piet Meeuwis en Kees Rijnen. In de portefeuille van Ruud Hora (Openbare Ruimte) is o.a. opgenomen: Buurt- en wijkbe heer, Verkeer en vervoer, Openbare Werken en Volkshuisvesting. Met betrekking tot het bestuursaccoord dat tussen de 5 coalitiepartijen is gesloten heeft Gemeente Belangen zijn wensen en ideeën op meer dan voldoende wijze in kunnen brengen. Met name ons motto “De Beste Kijk op elke Wijk” zal door middel van het buurt- en wijk beheer ruimschoots aandacht krijgen in de komende bestuursperiode van 3 jaar. Hierdoor zal de leefbaarheid in onze totale gemeente nog beter tot zijn recht komen. Gemeente Belangen zal dan ook opkomen voor wat zij aan de kiezer beloofd heeft. Onze raads- en commissieleden uit alle kernen hebben jarenlang ervaring in raad en com- Zondag 18 april kon de hoofdman na een druk bezochte schietwedstrijd van 2 zondagen met redelijk goed weer overgaan tot de prijsuit reiking. Winnaar van het zilveren Rad van Sint Catrien werd: Henk Jans v.h. St. Antonius gilde te Beers. Onder luid applaus mocht hij dan ook de trofee en het bijbehorende speldje in ont vangst nemen. De nummers 1 t/m 10 waren: 1. Henk JansSt. Antonius, Beers 2. Jos SmetsersSt. Sebastiaan, Oirschot 3. Piet SchellekensOLV Broedersch, Oirschot 4. Jan HuybensSt. Joris, Stratum E’hoven 5. Co van den HoutSt. Joris, Diessen 6. Loe SchellekensOLV Broedersch, Oirschot 7. T van de MoosdijkSt. Joris, Oirschot 8. Jos de CroonSt. Sebastiaan, Oirschot 9. Remco Hermans ..OL Vrouwegilde, Zeelst 10. Piet HeuvelmansSt. Joris, Oostelbeers Naar aanleiding van het 20-jarig bestaan van onze schietwedstrijd werd besloten om een 4 lustrumschild te laten verschieten. Na een onderlinge gebroederlijke strijd werd dit schild uiteindelijk gewonnen door Jos Smetsers van het St. Sebastiaan gilde uit Oirschot. Verder was het ook het gilde St. Sebastiaan en Barbara dat onderling een wedstrijd hield om elkaar te bekampen. De nummers 1 t/m 3 waren: 1. Erwin van de Sande; 2. Frans van de Sande; 3. Jan de Rooij. PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 21 APRIL 1999 GB iii

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 3