ga Autotron Lente Oldtimerbeurs kondigt start toerseizoen aan PROFIL! DE FI ETS S P E C IA LI ST AL 75 JAAR SCHEPENS FIETSPLEZIER! 'N KINDERFIETS HELEMAAL VOOR NIETS!!! Rode Kruis en vakanties 6/ de fantastisch nieuwe collectie van o.a. Mercard is binnen!!! Oisterwijkseweg 43, Moergestel, Tel. 513 2268 Omdat drukwerk mooi, goed én betaalbaar moet zijn. Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 URHAAI' Contributie Een dezer dagen mag u een van onze bestuurs leden aan de deur verwachten die de jaarlijkse contributie komt innen. Even ter herinnering: gezinnen of samenwonenden betalen 35,-; alleenstaanden 17,50. Om de contributieophalers niet al te lang op te houden verzoeken wij u het geld alvast klaar te leggen. Bedankt alvast! Ledenvergadering en Nu alvast kunnen we vertellen dat de halfjaar lijkse ledenvergadering is vastgesteld op vrij dag 11 juni om 20.00 uur in ’De Bosfazant’. Na de (gebruikelijk) korte vergadering gaan we weer roerbakken... Dat wordt dus weer genie ten. De avond is toegankelijk voor groot én klein! voortzetten is de verwachting. Wie plannen heeft een klassieke automobiel aan te schaffen, treft 10 en 11 april op het terrein van Autotron de grootste oldtimer showroom van Nederland aan. In alle soorten, maten en prijsklassen wor den historische paradepaardjes te koop aange boden. De beursorganisatie kan de grote aan voer een goed plaatsje bieden omdat het bui tenterrein volledig kan worden benut. Overigens ook voor een simpel potje poets is het al de moeite waard om de beurs te bezoe ken. De ongedwongen sfeer staat garant voor een gezellig dagje uit - ook voor de niet inge wijden. Ook voor de Lentebeurs geldt dat de belang stelling niet alleen vanuit eigen land afkom stig is. Vanuit alle ons omringende landen rei zen standhouders en publiek af naar het Bra bantse land. De Lente Oldtimerbeurs is zaterdag 10 en zon dag 11 april geopend van 10.00 tot 17.00 uur. De toegangsprijs bedraagt 15,00 gulden, kin deren van 4 tot en met 11 jaar betalen 7,50. ROSMALEN - Voor bezitters van een klas sieke automobiel kan de donkere winterpe riode niet snel genoeg tot het verleden beho ren. Het vertrek van Koning Winter kondigt immers de komst van een nieuw toerseizoen aan. Autotron haakt op deze ontwakende Lentekriebels in door op zaterdag 10 en zon dag 11 april de Lente Oldtimerbeurs op de agenda te zetten. Traditiegetrouw beschou wen de oldtimerliefhebbers de beurs als de start van het nieuwe seizoen. De afgelopen weken is door de eigenaren van oldtimers gebruikt om hun eigendom weer in perfecte staat te krijgen. De onderhouds- en reparatie werkzaamheden zijn met grote liefde uitgevoerd. Toch leert de ervaring van de hob byisten dat er altijd wel wat over het hoofd ge zien wordt. De Autotron Lentebeurs brengt dan altijd uitkomst. De aanwezigheid van maar liefst 350 onderdelenstands beperkt de kans op het niet vinden van het vereiste on derdeel tot een minimum. De tendens dat steeds meer mensen een weg- klare oldtimer aanschaffen, zal zich ook dit jaar Zoals voor velen een jaarlijkse gewoonteen in het najaar onderdeel om alvast een plan voor op te maken, zo blijkt dit voor een groep men sen eerder een uitzondering of zoals ze zelf zeg gen een lot uit de loterij. Een buitenkans, als ze dit eens mogen meemaken. Voor een gewo ne vakantie op een camping, in een pension of hotel komen ze vaak niet in aanmerking, van wege bedlegerigheid en/of chronische ziekte verschijnselen, waardoor zich gewoon voortbe wegen wordt belemmerd. Verzorging en ver pleging zijn onvoldoende aanwezig of ontbre ken geheel. Ze horen er veel over vertellen en zien er nogal wat van op de beeldbuis, echter voor henzelf blijft het al jaren een wensdroom. Mogen ze het dan eens meemaken, nadat ze al enige keren zich hebben opgegeven voor een georganiseerde vakantie van het Rode Kruis, hetzij voor een boottocht op de Henry Dunant, hetzij voor een bungalowvakantie in Someren, dan kan de lol niet op. In deze vakantie-accommodaties zijn verzor- doen, blijkt als ze er eenmaal zijn, ze uit hun doen geraken en er geheel door opbloeien. Voor wie zijn deze vakanties nu bedoeld van het Rode Kruis? Iedereen die niet zelfstandig weg kan door een chronische ziekte of handicap, maar ook men sen die in een sociaal isolement verkeren ko men in aanmerking voor een vakantie met het Rode Kruis. Ernstig zieke patiënten krijgen voorrang. Voor 1999 staat de vakantiebunga low te Someren voor de week van 30-08 tot 06- 09 gepland. Denkt U ervoor in aanmerking te komen, geeft U zich dan op bij Bep Dalderop afd. vakantieprojecten Rode Kruis Oisterwijk. Aanmeldingen voor 1999 worden op korte termijn binnen verwacht, schriftelijk Rode Kruis Blokshekken 6 te Oisterwijk of tele foon vakantieprojckten BepDalderop 528 3867. ging en verpleging uitstekend geregeld, dank zij de inzet van beroepskrachten en vrijwilli gers en wordt door een gevarieerd programma getracht eenieder een onvergetelijke tijd te be zorgen. Gebonden zijn, kunnen ook zij genie ten van een onbezorgde vakantie met aange paste voorzieningen en medische begeleiding. De vakantiebungalow te Someren, gelegen in een bosrijk heidegebied, een natuurgebied waarin het goed toeven is, rustig en van alle gemakken voorzien, geen trappen klimmen en de voorzieningen gelijkvloers. Met de ja ren zijn er aanpassingen gekomen, zodat eenieder enige privacy heeft door middel van kamerschermen. Voorheen leek het een grote familie te zijn en ging men ook als zodanig met elkaar om. Er worden verschillende activiteiten ondernomen naar bezienswaardigheden in de omgeving, zoals bezoek aan een klokkenmuseum en een stadswinkelcentrum. Doch ook op het terrein zelf wordt het nodige georganiseerd om de ge moederen in beweging te houden. Dit vaak tot ieders tevredenheid en grote hilariteit als het om feestavonden gaat. Terwijl mensen er soms erg tegenop zien om aan zo’n vakantie mee te 'MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 7 APRIL 1999 PAGINA 7 (exclusief accessoires) Kerkstraat 21, 5061 EG Oisterwijk, tel. 013 521 73 26, eigen parkeerplaats via Vloeiweg, ’s maandags gesloten. Schepen* Tweewielers bestaat dit jaar maar liefst 75 jaar. Dat is iets waar we trots op zijn en dat willen we graag met u vieren. Tot 1 juli 1999 ontvangt u bij aankoop van een kinderfiets (12 t/m 26 inch) Vrijdag 2 juli 1999 om 20.00 uur is de trekking van deze loterij waarbij u van harte welkom bent in onze Profile "de Fietsspecialist”-zaak aan de Kerkstraat 21 te Oisterwijk. DE M4V&A* f R Je ije I I I I I I een wedstrijdformulier. Ais u dit formulier vóór donderdag 1 juli 1999 ingevuld I weer inlevert in onze zaak dingt u automatisch mee naar de hoofdprijs: I HET GEHELE AANKOOPBEDRAG VAN DE KINDERFIETS RETOUR! I I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 7