1 Si “Te kunt niet overal zelf aan denken. Loterij ’Festival Bovenal’ F Help de kinderen van ’De Hondsberg in ’t mandje’! B.C. de Aanstede Paasconcert Andreas van Zoelen en Susanne Lucker Zo is er maar één! k t <*ft •W..] r. Rabobank WjE 55 Wilt u alles weten over het kopen van een huis? Kom dan dinsdag 6 april naar Partycentrum 'Den Bogaard' voor de informatie-avond. Aanvang lezing: 20.00 uur. bij Jan Cober. Hij speelde bij verschillende or kesten waaronder het Ricciotti-Ensemble uit Amsterdam, en de Kapel van de Koninklijke Luchtmacht, en was solist bij o.a. Harmonie EEcho des Montagnes uit Tilburg, en het Con sortium Museum Divertimento uit Breda, waarmee hij deze zomer op tournee gaat door Zuid-Frankrijk. Uitslag minicompetitie 1999 Poule E. Na een drietal thuisnederlagen waren we er afgelopen zaterdag op gebrand om weer eens een overwinning in de wacht te slepen. De te genstander kwam ditmaal uit Rijen (BC de Bever 2). De uitwedstrijd hadden we een aan tal weken geleden op overtuigende wijze ge wonnen (8-0). Al snel bleek dat ons team be staande uit Kelly, Mark, Wouter, Renée en Lindsey geen enkel probleem mocht hebben met deze tegenstander, de enkelspelen werden dan ook moeilijk gewonnen. Het vertrouwen wat we hierdoor hadden gekregen zagen we dan ook terug in de dubbelspelen. Uiteinde lijk wonnen we alle partijen zonder ook maar één set af te staan, uitstekend gedaan De totale uitslag kwam hierdoor uit op: de Aanstede - de Bever 8-0. Dit resultaat hadden we ook wel nodig om de nog resterende wedstrijden met 100% inzet te kunnen starten. Komende zaterdag zullen we dit dan ook doen in Dongen tegen B. C. Shot. Jeugdbegeleiders B.C. de Aanstede. Zondag 4 april 1999,16.00 uur’ Op zondag 4 april om 16.00 uur zullen Susan ne Lucker en Andreas van Zoelen een con cert geven in de Hervormde Kerk van Oister- wijk, Kerkstraat 64, te Oisterwijk. Op het gevarieerde programma staan o.a. wer ken van Donizetti, Saint-Saëns, Bozza en Brit ten. Daarnaast zullen er enkele speciaal gecom poneerde werken ten gehore gebracht worden waaronder een werk van Bruno Nelissen, en de Wereldpremière van het stuk “Extra Time” voor Bas-saxofoon van de schotse componist Ian Matheson. Susanne Lucker, stndente Hobo aan het Con servatorium van Amsterdam zal in deze haar Examenprogramma ten gehore gaan brengen, 4 juni zal zij haar examen DM in Amsterdam spelen. Andreas van Zoelen is student Saxofoon aan het Brabants Conservatorium te Tilburg bij Jean Pennings, daarnaast studeert hij Directie SCHLAGERFESTFVAL Op deze schlageravond op 2 april hebben we de echte schlagers achter de bar geïmporteerd vanuit Germany. Op deze avond zullen er ver schillende artiesten optreden en hierbij zijn ook echte duitse spelen aanwezig. D’n Tob is open vanaf 21.00. VIDEOAVOND De negende april hebben we videoavond in D’n Tob met een spannende film en/of een ko mische film. De film zal beginnen te draaien om een uur of tien. D’n Tob is open vanaf 21.00. ROCKAVOND Op 16 april gaan we rocken op een speciale rok- avond in D’n Tob. Alle rocker zijn op deze avond met hun partners uitgenodigd om te komen headbangen tegen de bar of de muur. D’n Tob is open vanaf 21.00. X PAGINA 7 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 31 MAART 1999 AA komen onverwachts zou verminderen. Door deze realistische kijk op de lastenberekening verschilt onze gedragscode merkbaar van de landelijke gedragscode die voor alle hypo- 'i Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, (013) 513 6373 TT theekaanbieders geldt. Om u het beste advies te kunnen geven, maken onze adviseurs er een sport van om beter op de hoogte te zijn dan anderen. En dat bewijzen ze elk jaar opnieuw door het Rabobank Certificaat Hypotheekadviseur te behalen. Dit certificaat geeft u de zekerheid van een up-to-date advies. Ook nemen we om de driejaar of vaker, als dat nodig (^con tact op. Gewoon om te kijken of de hypotheek aangescherpt moet of kan worden. Waar u niet aan denkt, daar denken wij aan. Zodat u zorgeloos van uw huis kunt genieten. aanbieder, een eigen unieke gedragscode ontwikkeld. Zo rekenen we samen met u alle mogelijke scenario's door. Bijvoorbeeld wat er gebeurt als de rente stijgt of als uw in- f j i 1 Bij het kopen van een huis, moet je met van alles rekening houden. Ook met dingen waar je niet zo snel aan denkt. Daarom heeft de Rabobank, als grootste hypotheek- Loten kosten 2,50 per stuk. Prijzen: gratis ballonvaarten op Koninginnedag 1999 4 A «J Bert (31) Carla Visser (28)

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 7