Pasen 1999 enthousiaste/flexibele productieleider M/V 10% Korting op de gehele collectie sieraden gemotiveerde aanpakkers M/V Poirters Aphrodite li gat Slijterij ’In den Korenmaaier' ‘r 'r r 1 Cl cl zijn wij tóch bereikbaar!!! Modelbootdagen Madurodam: het water in beweging IVN-wandeling in De Brand (Udenhout) Tijdens de rioolwerkzaamheden in de Schoolstraat en Korenstraat Wenda Welten succesvol op Indoor Brabant de vers.te service PAASAANBIEDING r Kom vrijblijvend kijken! Onze voorjaarscollectie is binnen. Tevens zijn wij op zoek naar: Leen van Herck I (aanbieding geldig t/m 3 april) •tldils fH* Door de voortdurende groei van activiteiten in Moergestel zijn wij op korte termijn op zoek naar een: die de vestigingsmanager ondersteunt bij werkvoorbereiding, laden en lossen van AGF en productiewerk tbv onze hoofdvestiging in Tilburg. parttimers of seizoenkrachten voor schoonzet- en inpakwerkzaamheden P.S.: 30 Maart is de tweede vrachtwagen naar Roemenië vertrokken. Heel veel dank daarvoor. Alles blijft welkom! Voor nadere info en/of een afspraak kun je bellen tussen 09.00 u. en 18.00 u. op 013 - 513 2930 en vragen naar Maurice. Het geeft iets nieuws aan! De natuur laat ons nieuw leven zien. Wat brengt Pasen ons Nieuwe kleren? 'n Paar dagen vrij van ons werk? Gaan we toch maar naar de kerk? De echte reden zijn we toch wel wat kwijt! Dat Jezus met Pasen) ons bevrijdt! Ophebben we wat anders bedacht voor onze vrije tijd? Het nieuwe staat ons wel aan, maar moeten we zo snel wel meegaan? Mensen hou in de gaten waarvoor we bestaan, maak het elkaar wat aangenaam. Pasen - Lente - Nieuw leven Het is ons door God gegeven. Voor de ene mens zit het mee, voor de andere zit het tegen. Zo loopt nu eenmaal het leven. Maar al is er in 1999 veel anders: ZALIG PASEN wens ik u allen. De komende feestdagen zijn voor kinderen extra feestelijk omdat dan tussen 11.00 en 1 6.00 uur een ballonnenclown en een schmink- ster in de miniatuurstad aanwezig zijn: Pasen (4 en 5 april), Hemelvaartsdag (13 mei) en Pinksteren (23 en 24 mei). Madurodam is het gehele jaar geopend! Van 22 maart tot en met 30 juni van 09.00-20.00 uur. Van 1 juli tot en met 31 augustus van 09.00 - 22.00 uur. En van 1 september tot en met 26 maart 2000 09.00-17.00 uur. De miniatuurstad is te bezichtigentot een uur na sluiting van de kassa’s. Entreeprijs *Volwassenen f 1 9,50 Kinderen 4 t/m 1 1 jaar f 14,00 inclusief Madurodam speur- paspoort Senioren 60+ f 77,50. MODEHUIS Alle weekenden en feestdagen van 3 april tot en met 27 juni is er extra veel waterplezier. Dan staat de miniatuurstad tussen 11.00 en 16.00 uur in het teken van modelbootdemon- straties. Schoolstraat 5 J 5066 EC Moergestel le paasdag 4 april 14.00 uur Hopelijk is het voorjaar echt begonnen als u dit leest. Want waar is het nu mooier wandelen als in een voorjaarsgebied als de Brand. Mas saal staan op sommige plekken de bosanemoon en het speenkruid te bloeien. En met een beet je geluk komen we ook de slanke sleutelbloem tegen. Van oudsher is de Brand een moerassig gebied, een van de laatste in Brabant. In vroeger eeu wen heeft zich hier veen ontwikkeld. De Brand dankt zijn naam aan het feit dat er turf gesto ken werd voor huisbrand. Nu vindt men er diverse bostypes, afgewisseld met natte weilan den, houtwallen en rietmoerassen. Een rijke flora is hiervan het gevolg. Door de grote af wisseling in terreintypes komen er ook heel veel soorten vogels voor. In de rietvelden huist b.v. de zeldzame blauwborst. De wandeling begint om 14.00 uur bij het ka pelletje in de Schoorstraat. Het is aan te raden om laarzen aan te trekken. Zondag 21 maart was het dan zover dat de 13- jarige Wenda Welten met haar pony Blue Boy een kür op muziek op Indoor Brabant ging rij den. Het was een spannende dag. ’s Morgens rond de klok van 11 uur, als startnummer 7 van de 12 deelnemers, moest Wenda haar num mer rijden. In de Baroniehal van de Brabant- hallen in Den Bosch was de ring uitgezet met mooie witte hekjes en bloemen. Er was zeer veel publiek. Na eerst onder begeleiding van Sjef op ’t Hoog de spieren van de pony goed losgewerkt te heb ben ging het dan gebeuren. Bij binnenkomst in de hal was de pony een beetje nerveus en kijkerig van de hele entourage en moest hij, toen er applaus klonk, nog even steigeren. Toen de muziek startte had Wenda haar pony weer netjes onder controle en goed aan de hul pen staan. Met de capaciteiten die de pony heeft reed ze een zeer goede proef. Uiteindelijk behaalde ze binnen een deelnemersveld waar verschillende ruiters meereden die voor het laatst een ponywedstrijd reden en die overgaan naar de paarden, een zeer verdienstelijke 6e plaats. Proficiat Wenda! «t-1 ZOEKT EN GIJ ZULT VINDEN! Het komende weekend zullen er weer heel wat Paaseieren verstopt worden. Het zoeken is voor ouders en kinderen een hele leuke bezigheid, zeker als het mooi weer is en het dus buiten kan gebeuren. Meestal is dat zoeken echter eerder gezegd dan gedaan, want waar zijn de eitjes verstopt? Gro te hilariteit na het vinden en dan maar tellen wie er de meeste heeft. k Ik Diverse modelbootverenigingen uit heel Ne derland en België laten tijdens de demonstra- tiedagen prachtige miniatuurschepen zien, die zij in hun vrije tijd hebben gebouwd. Een hob by die veel tijd en geld kost, maar die resul teert in hoogstaande natuurgetrouwe model len. De bezoekers kunnen dit van dichtbij be kijken en vragen stellen aan de trotse makers van de schepen. Er varen gemiddeld 20 ver schillende schepen per demonstratiedag. Als men vroeger iets zocht wat men verloren was, dan werd er gebeden: “Heilige Antonius, beste vrind, maak dat ik mijnvind”. Wij, van miMax, zijn niets verloren en zoeken ook geen paaseieren van welk formaat dan ook. Toch hebben wij, ondanks onze vindingrijk heid, nog steeds niet gevonden wat wij zoeken, en volgens ons kan de heilige Antonius ons daarbij ook niet helpen,. Wij zoeken namelijk enkele mensen die ons team zouden willen versterken door als vrij williger het spreekuur mee te draaien en/of deel te nemen aan andere activiteiten. Hebt U een minimaal inkomen en verstaat u de kunst om voor uw belangen en voor die van uw medemens pp te komen, of u hebt geen minimaal inkomen, maar u voelt zich wel be trokken bij het wel en wee van de minima, zoek dan eens contact met ons, m.a.w.: maak ons nog sterker, wordt onze medewerker. U hoeft ons niet te zoeken, wij verstoppen ons niet, wij zijn elke donderdag van 13.00 - 17.00 uur aanwezig tijdens ons spreekuur aan de Poirtersstraat 5 in Oisterwijk. Ons telefoon nummer is 52 20 320. Wij bellen uw terug. Wij wensen iedereen PRETTIGE PAASDA GEN!!! Bestuursaccoord is gereed Zaterdag 27 maart jl hebben de coalitie-par- tijen VVD, GB, CDA, PvdA en D66 kenbaar gemaakt overeenstemming te hebben bereikt over het bestuursaccoord 1999-2002. Ook de wethoudersportefeuilles zijn verdeeld (behoudens goedkeuring van de voorzitter van het college, burgemeester Yvo Kortmann). Gezien het ambitieuze programma en de extra tijd en zorg die zal worden besteed aan de inte gratie van de kernen zullen de vier wethouders Rakhorst, Hora, Depmann en Van den Bosch allen fulltime actief zijn. Lambert Van den Bosch zal de komende drie jaar de volgende zaken onder zijn beheer heb ben: Ruimtelijke Ordening, Milieu, Natuur- en Groenontwikkeling en Sociale Zaken. CDA fractie- en bestuursleden welke vooraf gaande aan de laatste coalitiebespreking een kort voor-overleg hadden zijn tevreden over het bereikte resultaat. Het takenpakket van Lambert Van den Bosch sluit prima aan op de speerpunten van het verkiezingsprogramma. Zaterdag 3 april a.s. heeft de nieuwe coalitie de oppositie uitgenodigd om tijdens een openba re bijeenkomst in het raadhuis te reageren. Deze bijeenkomst begint om 1 1:00 uur. Ingelast Groot Fractieberaad Om de achterban te informeren over het be reikte bestuursaccoord zal dinsdag 6 april a.s. in het raadhuis een Groot Fractieberaad wor den gehouden; aanvang 20:00 uur. Tevens zal er gesproken worden over de invulling van de commissies. Evaluatie/Europese Campagne Donderdag 25 maart jl. werden in de Druiven tros in Berkel Enschot de verkiezingen geëva lueerd. T.o.v. de Tweede Kamerverkiezingen in 1998 zijn de Provinciale Staten Verkiezingen in 1999 voor het CDA prima verlopen, ook in Oisterwijk. In 1998 telde onze gemeente 24,3% CDA stemmers, in 1999 was dat 31,8%. Euro parlementariër Wim van Velsen presenteerde de CDA campagne strategie voor de Europese Verkiezingen van 10 juni a.s. Hij maakte onze aanwezige bestuursleden kenbaar graag een werkbezoek aan Oisterwijk te willen brengen. Algemene Ledenvergadering 1999 Indien u de e.v. ALV van het CDA/afd. Oister wijk wilt bijwonen noteert u dan alvast in uw agenda dat deze zal worden gehouden op 28 april a.s. in “de Jonge Hertog”. De vergadering begint om 20:00 uur en ook CDA Brabant voorman Pieter Van Geel zal hierbij aanwezig zijn. Alle leden ontvangen nog een persoonlij ke uitnodiging. Voor vragen en/of suggesties over fractiewerk kunt u terecht bij Lambert Van den Bosch (52 84 538) en/of Ad Mutsaers (51 32 392). Voor overige CDA activiteiten bij Peter Scheutjens (voorzitter, 52 84 063) en/of Huib Nouwens (p.r. 52 345 90). Schoolstraat 18, 5066 EE MOERGESTEL, Tel. 013 - 513 1350 Verhuur tapinstallaties enz. PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 31 MAART 1999

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 3