79,95 ^“2 Kampioene Dressuur in Moergestel Morgen, donderdag 25 maart, een bestuursaccoord en nieuw college van B W ggl :e e Voorbereidingen Millenniumviering verlopen voorspoedig mé Kom en bewonder de onuitputtelijke kinderschoen collectie. L.R. EE.V.LO.R. Verkiezingen AvdW Hb «t i t ii o u r Wat maakt NïmCO House of Shoes zo bijzonder? 2e Paasdag open van 11.00-17.00 uur u van M.O. V LIGTVOET NIMCO in vele kleuren en modellen zware opleiding tot Instructnce Algemeen. Springen, dressuur, cross en mennen behoor den tot de vaste vakken evenals de hulpvakken hoefleer (kappen en vijlen) en tuigenkennis. Langzamerhand is haar hobby uitgegroeid tot een heus bedrijf aan de Oirschotseweg 95. Zij geeft privé-lessen maar alleen als men een ei gen paard heeft. Ook zijn er in haar redelijk grote manége naast de eigen ruin Lewis (zoon van vader Goodwill) nog een aantal gast-paar- den te vinden waarvoor zij de verzorging op zich heeft genomen en dat moet allemaal ge beuren naast de’vaste baan’ als huisvrouw met twee jonge kinderen. Zo probeert zij de kosten van haar hobby in de hand te houden. Zij wil ook niet meer werk om handen hebben want: “Persoonlijke aandacht is mijn grootste kracht” zegt zij zelf en ook moet er voldoende tijd overblijven om te trainen. Want in de toe komst wil zij beslist nog mooiere successen kunnen boeken. Echtgenoot Huub onder steunt zijn vrouw volledig in haar hobby en van tijd tot tijd moet ook hij nog wel eens ’in springen’. Ook kan zij nog wel eens op hulp van derden rekenen. Wij van ’Moergestel-Nieuws’ feliciteren haar met dit mooie resultaat en wensen haar voor de toekomst alle succes toe. Udenhout 7 februari Springen Paul Donkers, Mona-Lisa, B Liesbeth Broers, Lapasja, B Jac Donkers, Mamma-Lou, B Dennis van Mensvoort, Joyce, L Paul Donkers, Milona, L Paul Donkers, Gustaaf, L Op 7 maart jl. behaalde Franka Mols-Op 't Hoog (36) in Ermelo het Nederlands Kampioenschap Dressuur in de Klasse Licht van de NBVR (Nederlandse Bond van Rij- en Jachtverenigingen) met haar bijna zes-jarige ruin Lodewijk (zoon van vader Farmer uit de stal de Lange Vos). Met een verschil van zeven procent was zij ruimschoots kampioen. Eigenlijk is zij geboren en getogen in Oisterwijk maar de roots van haar vader liggen in Moergestel en sinds een aantal jaren woont zij er met haar man en heeft hier een prachtige accommodatie tot haar beschikking. Aan dit indoor-kampioenschap mochten een 25-tal gegadigden deelnemen. Vooraf waren er een drietal voorselectie-wedstrijden in de di verse districten geweest waarvan iedere keer de beste vier een ronde verder mochten. Intussen behaalde zij ook nog een eervolle tweede plaats bij de Zuid Nederlandse Kampioenschappen. Een prachtig resultaat waarop zij dan ook met recht trots mag zijn en eveneens Tineke Bar tels wiens pupil zij 13 jaar is geweest. De ko mende tijd gaat zij het een trapje hoger probe ren om een zelfde resultaat te bereiken in de M-klasse wat beslist nog de nodige trainings- uurtjes zal vergen. Beetje paardengek De liefde voor het paard is al jarenlang in grote mate aanwezig en dan kunnen successen niet uitblijven. Als kind was zij al gek van paarden en op 12-jarige leeftijd had zij flink gespaard voor een 10-rittenkaart in de manége. Met paarden bijhouden en verzorgen en stallen uitmesten verdiende zij haar lessen terug en zij deed er ook al het mogelijke aan om zoveel mogelijk te kunnen rijden en daaruit komt waarschijnlijk dit succes voort. Gedegen vakopleiding Op het Nederlands Hippisch Centrum te Deurne volgde zij tijdens een aantal jaren de De WD heeft 834 stem men meer gekregen dan in 1996 en dat is dus 57% stijging. Bij een kiesdeler van 550 is dit ruim 1,5 ze tel meer. Net geen vijfde zetel dus en dat is heel jammer, maar we zijn toch tevreden. Uiteindelijk zijn wij van de vier de partij in de gemeente, nu de tweede partij geworden. WD-stemmers nogmaals bedankt. Fractieberaad Dit vindt plaats op maandag, 29 maart a.s. in de WD kamer op de eerste verdieping van het Raadhuis aan de Lind. Aanvang 20.00 uur. Dit is het laatste fractieoverleg in de oude samen stelling. U bent van harte welkom in onze frac- tiekamer. Na 13 april treedt er een nieuwe raadsfractie aan, bestaande uit Joop Rakhorst, Joost Wagen makers, Cora Steffens-van Nieuwenhuizen en Janneke Oldenhof-Schiereck. Tijdens de laatste raadsvergadering op woens dag, 31 maart, nemen wij afscheid van ons raadslid Frank Smit. Bent u geïnteresseerd in de WD, dan kunt u bellen met Tonny Pijpers en u krijgt het een en ander thuis gestuurd, (tel 013 - 5283016) strekt. De uitréiking van de CD vormt het slot van een fakkel/lampionnenoptocht. Rond de klok van 24.00 uur zal een groots vuurwerk plaatsvinden op het St. Jansplein. De Millenniumviering voor de jeugd is dan op diverse plaatsen intussen al in volle gang. Het grote feest Zoals aangehaald zal het grote Millennium feest plaatsvinden op zondag 2 januari. Het heeft echter nog geen zin om in detail in te gaan op het programma omdat de ideeën daarvoor nog preciezer moeten worden uitgewerkt, maar dat het een feest wordt voor jong en oud dat staat vast! Natuurlijk behoort zo’n feest ook visueel te worden vastgelegd voor het nageslacht, ’n Taak die natuurlijk uitstekend kan worden toever trouwd aan MTV. Ook met hen voert de com missie besprekingen en het idee ligt er om bijv, de H. Mis op Oudejaarsavond rechtstreeks te laten uitzenden. Oudere inwoners die niet van huis weg kunnen worden op die manier ook bij het centrumgebeuren betrokken. Aan de invulling van het programma wat betreft artiesten wordt eveneens nog druk gesleuteld. Dat levert echter wel problemen op omdat de Nederlandse toppers en top groepen rond de eeuwwisseling niet optre den. Het zal echter niet aan de inventiviteit van de Millenniumcommissie liggen dat Moergestel op 31 december en 2 januari een prachtig feest gaat vieren. Natuurlijk houdt ’Moergestel-Nieuws’ alle ontwikkelingen op de hoogte. Morgenavond om 22.30 uur zal in het raadhuis te Oisterwijk een bestuursaccoord met de daarbij horende wethouders aan de openbaarheid worden prijs gegeven. Zo deelde tenminste WD-leider Joop Rakhorst afgelopen zaterdag op de pers- en belangstel lendenbijeenkomst mede. Tot nu toe staat vast dat er vier wethouders komen (waar schijnlijk Rakhorst, Hora, van den Bosch en Depmann) en dat het voornemen bestaat dat in de regeerperiode van drie jaar in ieder geval het “cultuur-cluster” voltooid moet zijn. Alleen financiële doorrekening van beleidsvoornemens zou nog (overigens niet te ver wachten) voor verrassingenkunnen zorgen, maar anders is er in de mei-vergadering een coalitie van WD, GB, CDA en PvdA De commissie die bezig is met de voorbereidingen voor de a.s. Millenniumviering in ons dorp, werkt voortvarend aan de uitvoering van het feestprogramma. Dankzij de toezegging dat een subsidie wordt verstrekt kan nu het programma op wezenlij ke punten worden ingevuld. Inmiddels is wel duidelijk geworden dat het zwaartepunt van de viering op zondag 2 januari 2000 zal komen liggen. De aangemelde verenigingen die aan de viering willen meewerken spraken in december jl. al hun voorkeur daarvoor uit. Ook op Oudejaarsavond 1999 wordt echter aandacht besteed aan de dan op handen zijnde wisseling van het Millennium. Zo wordt om 19.00 uur een H. Mis opgedragen in onze parochiekerk die duidelijk het karak ter zal dragen van de naderende eeuwwisseling. In detail wordt deze viering waarschijnlijk di rect na de vakantie uitgewerkt. Tijdsbeeld Eveneens op Oudejaarsavond zal met name de schooljeugd worden ingeschakeld. Op dit mo ment wordt overleg gevoerd met de directeu ren van de drie basisscholen over wat de mo gelijkheden zijn en zal moeten worden onder zocht of kinderen met hun ouders op Oudejaarsavond de bereidheid hebben om naar het St. Jansplein te komen. De tijd die de commissie daarbij voor ogen heeft zal rond de klok van 21.30 uur liggen. De kinderen wordt gevraagd aan een zgn. ’tijdsbeeld’ te werken. Dat kan door middel van verhaaltjes of tekeningen of misschien wel liedjes. Hoe denken kinderen over de (bijna) afgelopen eeuw... en hoe kijken zij naar het jaar 2000. Alle mogelijkheden zijn aanwezig. De meest interessante bijdragen worden verzameld op CD-ROM en zal op die manier voor de eeuwigheid worden vastge legd. Het aldus ontstane ’tijdsbeeld’ zal op ’n cen trale plaats in ons dorp worden ingemetseld of begraven. Kopieën van de CD worden op Oudejaars avond gratis aan de deelnemende kinderen ver- 6e prijs 7e prij s 9e prijs 4e prijs 5e prijs 6e prijs Dennis van Mens voort, Quandor, M9e prijs Wanroy 20 februari N.K.B. Dressuur Liesbeth Broers, Lapasja, B6e prijs Boxtel 21 februari Springen Paul Donkers, Maestro B4e prijs Dennis van Mensvoort, Lindsay L 2e prijs Dennis van Mensvoort, Joyce L4e prijs Johan Verhoeven, Karel L7e prijs Dennis van Mensvoort, Quandor M 8e prijs Spoordonk 6/7 maart Dressuur Monique van Gurp, Fleetwood M 2 3e prijs Chantalle van Zandvoort, Jade MlIe prijs Best 13/14 maart Dressuur Monique van Gurp, Fleetwood M2 4e prijs Marleen Roosen, Morten B3e prijs Ermelo 3 Maart Dennis van Mensvoort is geslaagd voor in structeur allround 3e fase te Ermelo Dennis proficiat! Ruiters en Amazones van harte proficiat met het behaalde succes. J I MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 24 MAART 1999 PAGINA 9 s P! Het Nimco voetenboekje De gratis knuffels De voetenbank De surprisepunten actie kids and fits n o u De Nimco House of Shoes service Permanent prijsvoordeel Actie loopt t/m zaterdag 10 april Rajdhui'Atrjjt lx MiKigcsid kldooii: «013 M3 IX 6“ eerste loopschoentjé^ maten. 20-25 van 89," voor I

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 9