Poirters “Ik wil gewoon extra armslag hebben.” HUIDVERZORGING Marij IJsseldijk - Wagemans Met de zomer voor de boeg... is het Modehuis Poirters gelukt een schitterende collectie voor u samen te stellen... Alle schoonheidsbehandelingen ’Snel-bruin’ gezichtsbehandeling Preventieve behandeling bij zonne-allergie (1-2 mnd. voor het zonnen) Bel voor deskundig advies: 013-5132688 Krijtenbogtstraat 2b 5066 BJ Moergestel 's maandags gesloten 0800-2020 •Stichting TCXlzijn (9uderen _y^ïoergestel Rabobank V'2 i Waar vind je nog mode voor 4 generaties onder 1 dak in verschillende prijsklassen? Loop maar eens binnen, er liggen diverse folders voor u klaar! Uw Rabo Betaalrekening krijgt meer ruimte met Krediet op Betaalrekening. Op vakantie onbezorgd in de zon? S.P.A.-producten werken preventief. Informeer hoe... BABY- EN KINDERMODE: Feetje Lapanino Pompido Lee Spetter Lapagayo KLASSIEKE DAMESMODE: Rio Marriette Zerres Gessler K A Habella De rota Freya URHAA1 Meer weten? (gratis) TIENERMODE, DAMES- EN HERENMODE: Bad-Boys Lee Lapagayo SetterLady Estell Biché Paaseieren zoeken... MODEHUIS 65 Plus- en KBO-dagtocht ^<5 PAGINA 3 MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 24 MAART 1999 Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, (013) 513 6373 bê Jasje Emerance Shirt Gisela Pantalon Erica Soms heb je meer geld nodig dan er op je rekening staat. Daarom heeft de Rabobank Krediet op Betaalrekening. Daarmee hebt u altijd een extra bedrag achter de hand. Hoe hoog dat bedrag maximaal is, spreken we samen met u van tevoren af. Zo hebt u de vrijheid om soms eens wat meer geld uit te geven dan eigenlijk zou kunnen. Gewoon, rechtstreeks vanaf uw betaalrekening. Met drie kinderen komt er van alles op je af. Om dat te kunnen op vangen, heb je soms een financiële buffer nodig. Jasje Emma Top Gladys Rok Ema DE Ina Obreen (39) Jongelui!!! Denken jullie nog aan het Paaseie ren zoeken volgende week zaterdag? Heb je al iets geknutseld waarin je de gevonden paas eitjes kunt bewaren? Niet vergeten dus: vol gende week zaterdag! (in samenwerking met K.B.O.) “Geef elkaar de hand” We komen weer bijeen op donderdag 25 maart a.s. Doordat de ruimte in het klooster “St. Sta nislaus” te klein was, zijn we uitgeweken naar de Reuselhof. Die middag komt Joke Hoek man uit Oisterwijk ons ‘n mooie serie dia’s la ten zien over Lourdes. We beginnen ‘s-mid- dags om 2.00 uur. Alle ouderen die zich een zaam voelen of minder mobiel zijn, zijn van harte welkom. Laat het even weten en u wordt opgehaald. Op 8 april a.s. zijn we wederom thuis in de Reuselhof. Dan is er een bingo-middag. Op 22 april is er een mode show in de Roozendries, waar we ook welkom zijn. Het is ook mogelijk dat we een nieuwe wijk gaan bekijken. Dit zijn de data van april. U kunt zich ten alle tijden opgeven bij: Anny v.d. Wouw, Kloosterlaan 3, tel. 513 1277 of bij Betsie Denissen, Raadhuis straat 22, tel. 513 2142. Paas rik- en jokerconcours Op vrijdag avond 26 maart wordt het Paas rik- en jokerconcours gehouden. Aanvang 19.00 uur in de Roozendries. Het inleggeld bedraagt fl. 2,50 plus de behaalde punten. De extra prij zen die op 19 maart gewonnen zijn worden op 26 maart uitgereikt. Ze zijn gewonnen door G. van Loon met 236 punten. G. de Laat werd tweede met 232 punten en A. van Esch werd derde met 229 punten. U komt natuurlijk ook weer. Er zijn weer extra prijzen te verdienen. Het gratis kopje koffie staat klaar. Tot ziens op vrijdagavond 26 maart a.s. Fietsclub 55 jaar en ouder Op maandag 29 maart klimmen veel sportieve mensen uit Moergestel weer op de fiets. Samen gaan we de eerste keer de natte omgeving van af de fiets eens bekijken. Zorg er voor dat uw fiets in orde is en zelf in goede conditie. Ver trektijd: 13.00 uur op ‘t St. Jansplein. De lange tocht wordt gereden op de eerste maandag van de maand, te beginnen op 3 mei. Lunchpakket en drinken meenemen. Vertrektijd: 9.00 uur. Ik wens eenieder veel fietsplezier. Uw contact persoon, J. van Elderen. Bingo-middag in de Roozendries Donderdag 1 april organiseert de K.B.O. een bingo-middag. Aanvang 13.30 uur in de Roozendries. Er worden 7 ronden gespeeld met mooie en nuttige prijzen. Bij binnenkomst gra tis koffie. Wij hopen velen van u te ontmoeten, dan wordt het zeker gezellig. Dit jaar zal deze gezamenlijke dagtocht plaats vinden op vrijdag 11 juni a.s. en voert ons dan naar de Limburgse heuvels. Geen lange zit dus, maar wel interessante bezienswaardigheden zoals een bezoek aan een echte Nederlandse wijngaard met proeverij en aan één van de mooist bewerkte kalksteengroeven ter wereld. Deelname is mogelijk voor inwoners van Moergestel ouder dan 65 jaar. Voor echtparen en begeleiders: als één van beiden 65 jaar of ouder is. Deelnemers hoeven niet ver te lopen en in de groeve zijn geen trappen. Nadere mededelin gen volgen.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 3