Onthullende zomer Le Stralende badmode Beugels onopvallend aanwezig MODE Amourette (foto Triumph). schouder-, hand- en toilettassen. Twee kanten beha’s zijn volledig gevoerd en bieden een goede ondersteuning tot een DD-cup. Het *Uit de Body Line serie een top en een tai (foto Triumph). Heerlijke setjes die de huid ver wennen. Transparantie is het sleutel woord voor alle zomercollec ties, ook voor de anne-claire petit accessoires. Luchtige shawls in lichte grijzen en witten zijn vervaardigd uit doorzichtige stoffen zoals zij den organza’s en chiffons. In haar katoenen pareo’s wordt de ausbrennertechniek toege past wat de stof een open karakter geeft. Absolute top per is een pareo die doet den ken aan een Spaanse stola; een omslagdoek die ook als shawl te gebruiken is. Onbekommerde pret in zon en water. Dat kan deze zomer in badmode die geïnspireerd werd door de kleurenpracht van de natuur, uitheemse cul turen, diverse watersporten en de Latijns-Amerikaanse levenswijze. Dit alles is ver taald naar een multifunctio nele badmode collectie. Bikini’s, badpakken, shortjes en topjes van romantisch en verleide lijk tot en met stoer en sportief. In zowel koele als warme, rijke kleu ren. Als absolute blikvanger brengt Triumph bikini’s en badpakken met ’onzichtbare beugels’. Deze zijn niet te zien of te voelen, maar geven wel de gebruikelijke onder steuning. Hesjes, tops en slips zijn in diverse maten en kleuren los verkrijgbaar en kunnen naar harte lust met elkaar worden gecombi neerd. Ideaal voor vrouwen met een wat grotere cup- en kleinere slipmaat. Bij de diverse badpakken en biki ni’s zijn er ook vrolijke wikkelrok ken, strandjurken en prachtige pareo’s. Geslingerd, gewikkeld, gedrapeerd of geknoopt... De fan tasie kent geen grenzen. De vrouw met handbeschilderde bloemen- dessins in vale pastels op zijden organza. De meeste shawls zijn gelaagd in stof of patroondelen, wat inmiddels het kenmerk bij uit stek is voor het handschrift van de ontwerpster. Haar zomercollecties bevatten altijd een groot deel kan er vele creaties mee maken. In deze badmode kan je gerust een drankje drinken of lekker langs het strand of de boulevard flaneren. Bijzonder is ook de serie Aqualife. Stoere badmode om in te water skiën, te surfen, zeilen en te zwem men. Opvallende naden en ritsen geven de badmode-serie een tren dy uiterlijk. Dessins zijn de afgelopen jaren een beetje weggeweest in de accessoires van anne-claire petit, deze zomer heeft zij enkele shawls Laat die warme zomerdagen en vooral zwoele nachten maar komen! De lingerielijn Reveal is er klaar voor. Ze is sexy en onthul lend. De nieuwe lijn, gemaakt van een zacht mengsel van micro- vezels met Leavers kant, bestaat uit verschillende modellen van makkelijk zittend tot verleidelijk. Comfortabel zijn de naadloze modellen, met of zonder beugel. Body Line Body Line biedt een jeugdige en onge compliceerde onder- mode. De techniek stelt ontwerpers in staat ondermode zon der naden te creëren. Een speciaal ontwik keld garen zorgt voor een modem uiterlijk en is bovendien heerlijk draagbaar. De modellen zijn perfect om te dragen onder nauwsluitende kle ding. Beha’s met ’verborgen’ beu gels, setjes van natuurlijke en zachte materialen, beha’s, slips en bodies die compleet naadloos zijn... De voor- jaar/zomer lingeriecollectie biedt volop nieuwtjes. Vooral door het gebruik van nieuwe materialen, stoffen en tech nieken. Want op dit gebied staan de ontwikkelingen niet stil. Voor 1999 hebben ook deze een ’open’ karakter. Veel van haar handgeknoopte schouder- en handtassen hebben een voering van velours in contrasterend wit of zwart. Met name door het gebruik van nieuwe materialen ontstaat er heerlijk draagbare en com fortabele ondermode. Voor de echte ’waterratten’ is de sportieve Aqualife-serie op het lijf geschreven. balconnet model heeft een pikante uitstraling en doet zelfs de aller kleinste buste prachtig uitkomen. De hele lijn is verkrijgbaar in zomerse kleurencombinaties: crème/ blush, horizon/azuur en blush/koraal. De vrouw kan alle kanten op met de veelzijdige zomercollectie. Ze kan er iedere dag anders uitzien. Voelt zij zich een verleidelijke diva? Dan kiest ze voor luxueuze lingerie met kant, velours of satijn, terwijl ze op een ander moment van de dag kiest voor een sportie ve look met bijpassend setje. Soft Secret Soft Secret is de naam van een serie beha’s met verbor gen beugels. Deze zijn niet zichtbaar, nauwelijks voelbaar maar wel degelijk aanwezig. De beha’s zijn moulded en gemaakt van vol ledig elastisch mate riaal. Ze zijn te combineren met een bijpassende taislip of string en ver krijgbaar in drie kleuren: oceaan- groen, zacht roze en ivoor. De zijkanten van deze naadloze beha zijn afgewerkt met fijn kant werk. De slip heeft kleine stukjes kantwerk op de dijen (foto Warner’s). Immers: een vrouw draagt wat ze voelt - en straalt dit gevoel uit. Body Soft Body Soft is een serie die bestaat uit zomerse modellen gemaakt van natuurlijk materiaal: Lyocell. Deze zuivere vezel wordt op milieuvriendelijke wijze uit hout gewonnen. Het materiaal laat de huid ademen, voelt erg zacht aan en is wasbestendig en biologisch volledig afbreekbaar. PAGINA 20 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 24 MAART 1999 's.’S. Accessoires maken garderobe compleet

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 20