/u? 't X bedrü-n klUC Ineke de een door I AANVAN6: 20.00u Entree 6,50 ZAAL OPEN VANAF 19:30 Uitvoering op vrijdag 5 en zaterdag 6 maart in ben Boogaard aan het st. Jansplein te Moergestel Zonnewende Concertserie Jong Talent 1998-1999 Expositie Ans Ketelaars en Kees Ketelaars Bloembollenactie Harmonie Prinses Juliana van KPJ Toneel Moergestel presenteren De liefde voor ons vak is alleen maar in uw voordeel! Op zondagmiddag 7 maart 1999 vindt in land- huis-conferentieoord Zonnewende het laat ste concert van dit seizoen plaats in de Zonne wende Concertserie Jong Talent. Doel van deze jaarlijks terugkerende concertserie is het bie den van een podium aan jeugdige, getalenteer de musici uit binnen- en buitenland die hun sporen reeds verdiend hebben bij (internatio nale muziekconcoursen. De muziekzaal in au thentieke stijl van het fraai gelegen landhuis is bij uitstek geschikt voor kamermuziek op hoog niveau. De Consertserie wordt zonder winst oogmerk opgezet en vindt dit seizoen reeds voor de derde maal plaats. Het concert van zondag 7 maart 1999 wordt verzorgd door Erik Groenestein (1982), harpist en door het duo Quirine Scheffers (1976, viool) en Jan Willem Nelleke (1 963, piano). Zij zul len onder meer werken van Haendel, Bach, Szymanovski, Telemann, Salzedo, Dentu, Sa- rasate en Natra ten gehore brengen. Aanvang concert 15.00 uur PlaatsConferentieoord Zonnewende, Tilburg- seweg Kaarten f 10,- inch consumptie, verkrijgbaar aan de zaal Informatie 020 4714456 Moergestelse kunst in Oisterwijk. Zes Moergestelse kunstenaars exposeren in het gemeentekantoor. Drie opeenvolgende exposi ties. “Het doet ons veel genoegen dat Moergestel naar Oisterwijk komt” Deze woorden sprak burgemeester Kortmann bij de opening van de eerste expositie. Tevens sprak hij de wens uit dat dergelijke uitwisselingen wederzijds en met de regelmaat van de klok plaats zullen vin den. Zondag 7 maart vind de tweede opening plaats. Dit keer zijn Ans Ketelaars en Kees Ketelaars aan de beurt. Ans exposeert een tiental schilderijen die geïn spireerd zijn door de belevingswereld van kin deren. Kleur en humor zijn belangrijke ele menten voor haar. Met haar bedrijf “kunst op wieltjes” voerde zij opdrachten uit bij o.a. tand arts de Haan en de Rabobank in Moergestel. Kees presenteert een aantal nieuwe werken in brons en staal waar hij de afgelopen maanden aan gewerkt heeft. Tevens zijn er een aantal te ken- en schilderwerken van hem te zien. Be weging en gedrevenheid zijn zijn uitgangspun ten. Ook in de tekeningen komt dit zeer dui delijk naar voren. De opening is op zondag 7 maart om 14.30 uur Na een inleiding door wethouder W. van Roes- sel volgt een korte act van de acteur Jan van Bekkem uit Eindhoven. Expositiedata: 8-3-1999 tot 16-4-1999 tijdens kantooruren. Iedereen is van harte welkom. Vorige week informeerden wij u over de plan nen en achtergronden van de actie van Mu ziekvereniging Prinses Juliana voorde huis- aan-huis-verkoop van bloembollen. Ter compensatie van de gemiste inkomsten, omdat er al sinds enige tijd geen oud papier meer opgehaald wordt, is de Harmonie op zoek naar andere bronnen om de gederfde inkom sten te compenseren en zodoende de vereni gingskas wat op te beuren. Het bestuur meent door een jaarlijks te herhalen actie van huis- aan-huis-verkoop van bloembollen, in zowel het voor- als het najaar, een alternatieve inkom stenbron te hebben gevonden. Wij zijn hierbij in zee gegaan met een bedrijf, Gebr. Baltus in Vaassen, dat zijn sporen al heeft verdiend als het gaat om de verkoop via verenigingen e.d. van kwalitatief zeer goede bloembollen. Deze firma werkt zo al vanaf 1993 en inmiddels doen al meer dan 500 verenigingen mee aan de ver koop op deze wijze. Sinds kort hebt u een folder en een bestelfor mulier in uw bezit. Wij hopen dat u, na gron dige bestudering van deze zo kleurrijke folder, ondertussen eens door uw tuin hebt gewandeld en eens hebt rond gekeken op uw terras en/of balkon en dat u tot de conclusie bent gekomen Kiezen! Vandaag “mag” men kiezen, maar dat is nog zo simpel. Of het nu voor de gemeenteraads, provinciale of landelijke verkiezingen is, bij de keuze van een onbekende reisbestemming, duurzame ge bruiksartikelen, tussen iets wat men nog nooit gegeten heeft, bij de keuze van een partner, meestal weet men pas achteraf of men goed heeft gekozen, m. a.w. kiezen heeft een gokele- ment. Toch “mag” men vandaag kiezen. Het hele leven bestaat uit keuzes “moeten” maken, behalve in situaties die men zelf niet in de hand heeft, zoals b.v. het, vaak noodge dwongen, terecht gekomen in een uitkerings situatie. Mensen met een minimaal inkomen hebben meestal niet voor hun situatie gekozen en kunnen zich daarna nauwelijks veroorloven om te kiezen en/of te gokken. De stichting miMax heeft gekozen om op te komen voor de belangen van de minima. Dit was een bewuste keus en het is gebleken dat we goed gegokt hebben, gezien de reacties van mensen die een beroep op ons deden en nog steeds doen. Wij zijn elke donderdag van 13.00 - 17.00 uur te bereiken aan de Poirtersstraat 5. Telefonisch zijn wij te bereiken onder nummer 52 20 320. Wij bellen u altijd terug. AAN U DE KEUS!! Hallo allemaal Op zaterdag 6 maart a.s is er bij ’t Kwartierke weer filmmiddag en -avond. ’S middags is er voor de jongeren De Leeu- wenkoning II. Deze is het vervolg op de eerste leeuwenkoning maar is niet in de bioscoop te zien geweest. Dus hebben wij hem op het gro te scherm! De film begint om 14.00 uur en de entree is f12,50. ’s-Avonds is er ook een voorstelling om 20.00. Hierbij gaat het om een keuzefilm. We hebben een paar nieuwe films voor geselecteerd en jul lie mogen zelf uitkiezen welke er gedraaid gaat worden. Ook hier is de entree maar f12,50. Dus voor iedereen die zin heeft in een leuke film; kom naar D’n Tob aan de Bosstraat. dat het niet zou misstaan in tuin en op terras en balkon eens rigoreus wat nieuwe bloembol len te gaan beplanten of al langer in de bodem zittende bollen eens te vervangen. Ongetwij feld bent u met ons eens dat het de komende zomer en de toch vaak mooie maanden daarna een onbeschrijfelijk genot is om dan een zeer kleurige en fleurige tuin, terras en/of balkon te hebben. Jadan rest u niets meer dan het invullen van dit bestelformulier en het te ondertekenen. Komende zaterdag, 6 maart, komen (jeugd)- leden van de Harmonie aan uw deur om dit ingevulde en ondertekende bestelformulier op te halen. Mogelijk dat ze enkele dagen later nog komen als het ophalen allemaal niet blijkt te lukken op deze ene zaterdag. Het kan ook nog zijn dat u ze mist of dat zij u missen. ...geen nood... Lever dan uiterlijk woensdag 10 maart uw be stelformulier in op een van onderstaande adressen: van de Loo, de Hoefkens 24; Mat- hijssen, d’n Duijp 34; Smetsers, Oostelvoortjes 12; van de Wouw, Raamackerstraat 1; Verhoe ven, Regenbeemdeke 13 of Lapien, Past, van den Boogaardstraat 27. Hierna zullen de door u bestelde bloembollen bij u thuis worden af geleverd in de week vóór Pasen. Eerst dan ver wachten wij dat u de afgeleverde bestelling be taalt aan degene die bij u komt afleveren. Wij wensen u succes toe bij het in tuin en/of op balkon, terras planten of zetten van de door u bestelde bollen en hopen dat u de komende zomer met volle teugen zult genieten van een welhaast overdadige bloemenpracht om u heen. Bedenk dan ook dat Muziekvereniging Prinses Juliana dat in ieder geval wel zo bedoeld want wij gaan uit van: uw tuin opgefleurd, onze kas opgebeurd! I k PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 3 MAART 1999 5 Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 Heeft u ’n ander nodig en kunt u in uw eigen omgeving niet terecht? Bel dan naar de HULPCENTRALE SOS DIENST, (013) 544 1 544 jongerenwerk moergestel k

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 7