Computer Service Group Starterskit Nu voor maar: Hfl BRUURS Hfl. 2399 cafe-baF.74 speeltuin^ A. OP T HOOG Industrieweg 15, Moergestel Spreekuren B en W Uitslagen optocht Infostand trombose in St. Elisabeth Ziekenhuis PAGINA 6 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 17 FEBRUAR11999 Telefoon (013) 513 1496 5066 PC Moergestel Heuvelstraat 20 I (Prijzen zijn inclusief BTW wijzigingen voorbehouden) U kunt bij ons ook terecht voor alle andere produkten op computergebied zoals: accessoires, supplies, kabels, software, printers, communicatie, netwerken reparaties De garagedeur die :e verwachting voldoet! Miditower ATX, INTEL Pil 350Mhz 512 KB cache ASUS Mainboard met BX-chipset 64MB SDRAM intern geheugen Diamond speedstar 8MB AGP-kaart Seagate 6,5 GB Harddisk 36-speed CD-ROM speler SoundBlaster 64 PCI geluidskaart 80W Speakerset, Win’95 toetsenbord Muis 15" Monitor AND Tel. 013-513 1519 Fax. 013-513 3651 Opbergbox met lade voor 30 CD's, Diskette mailbox (5 stuks) CD-meeneemetui voor 12 CD's, Monitor screencleaning-spray Mouseholder en een handige stofhoes voor het toetsenbord LOON- EN TRANSPORTBEDRIJF Stichting TC^elzijn uderen^y^ïoergestel (in samenwerking met K.B.O.) a uw mooiste alternatief - Containerservice - Zand, grint, etc. - Mestdistributie - Grondverzet Inclusief 1 jaar On-Site garantie! ULDERS AUTOMATISERING N E D E R L Raadhuisstraat 13 5066 AP Moergestel zandstraat 1 tel. 013 - 513 1385 moergestel Nu tijdelijk 10% introductiekorting! Doe-Het-Zelf Centrum Tel. (013) 513 6149 (Maandag gesloten) aan elk 26 p 4 99 ,-yx •■C In Moergestel Spreekuur in Moergestel op maandag 22 februari in de Openbare Bibliotheek in Moergestel: burgemeester Y. Kortmann van 16.00-16.30 uur. In Oisterwijk Op dinsdag 23 februari is er spreekuur in het Gemeentekantoor in Oisterwijk: Burg. Y. Kortmann en wethouders J. Rak- horst, R. Hora en W. van Roessel en C. Schoenmakers van 11.00-12.00 uur. Cat. A: 1. Gezelligheid kent geen tijd: De Bui tenstaanders Co.; 2. Tentfeesten: De Bier- mutsen; 3. De tijd vliegt met carnaval: De Klucht; 4. De Bierdupkes; 5. De Flessentrek kers. Cat. A2: 1. Stijf van de drank met Viagrapils: Tieten en Bier; 2. Viagrababies bij hun geboor te al rechtop: De Bambixbende. Cat. BI: Hoog oplopende ruzie: Bart, Maartje, Kees, Sabine; 2. De teloorgang van D’n Drie sprong: De Bresser/Weijtmans; 3. De zon-de groep: Jo Hoozemans, Ireen van Dartel en Ton- nie Vermaire; 4. De Singles; 5. B.V ’t Stokske. Cat. B2: Hekserij: ’t Spulleke (ook in Oister wijk de le prijs!); 2. We vatten de draod wir op: Tilburgseweg; 3. Plekbatsen; 4. Sandra van Herck. Cat. C: ’Ladderzat’Johan op 't Hoog; 2. Oud jes zoeken de glasbak: Mark van Daelen en Marjan Denissen; 3. Ik gao zóas ik zè: Cor van Dijk; 4. Janneke van der Schoot; 5. Vanessa Boon. Kinderoptocht: 1. Gezeul met de glasbak: Niels, Tom, Rob, Richard; 2. Vèrkes van jong: Luuk en Stijn Simons; 3. De Bisjes: Groep Kemps; 4. Flodder: Fam. Ketelaars; 5. Pipi Langkous en Mr. Nilsen: Nieke Biesheuvel. Bingo-avond Reuselhof Voor alle ouderen vanaf 50 jaar. Op woensdag avond 17 februari wordt er in de recreatiezaal van de Reuselhof weer een bingo-avond geor ganiseerd. Er zijn weer waardevolle prijzen te verdienen tegen een lage inzet. In verband met aswoensdag beginnen wij om 20.00 uur. Breng vriend of vriendin mee en kom gezellig bingo spelen. Bij binnenkomst gratis koffie. Rik- en jokerconcours a.s. Vrijdag 19 februari wordt er weer gerikt en gejokerd in de Roozendries. Aanvang 13.30 uur. Het inleggeld bedraagt fl. 2,50 plus de be haalde punten. Er zijn extra prijzen te verdie nen, naast de gebruikelijke 4 prijzen per tafel, door de beste drie van de dag. De extra prijzen zijn op 5 februari gewonnen door dhr. Leo op ‘t Hoog met 260 punten. Mevr. Nelly Copal werd tweede met 259 punten en dhr. Giel Vugts werd derde met 245 punten. Deze prijzen wor den op vrijdag 19 februari aan de winnaars uit gereikt. Kom dus kaarten, want u kunt deze keer misschien wel een van de besten zijn. Te vens kunt u genieten van het gezellig samen zijn deze middag. Tot a.s. vrijdag in de Roozen- dries. Wij verwachten dat vele van onze leden aanwezig zijn. Het gratis kopje koffie staat klaar. ikslSe Op dinsdag 23 februari a.s. staat in de centrale hal van het St. Elisabeth Ziekenhuis Tilburg een infostand over trombose. Bij deze info- stand kan men van 10.00 tot 15.30 uur infor matie krijgen van medewerkers van de St. Trombosedienst Midden-Brabant over trom bose. De infostand is gericht op een publiek van alle leeftijden. Iedereen kan immers in zijn of haar naaste omgeving te maken krijgen met trombose. Bloedstolling en trombose Bij een verwonding, bijvoorbeeld als we ons gesneden hebben aan een keukenmes, gaat een bloedvat kapot. We grijpen dan naar een pleis ter, maar bloedstolling geregeld door het eigen lichaam, is de beste “pleister”. Deze bloedstol ling sluit het bloedvat weer af. Kortom, bloed stolling is van levensbelang. Maar het proces van bloedstolling kan door het lichaam ook “overdreven” worden. Er wordt dan een bloedprop gevormd. Zo’n prop kan zo groot worden dat deze een bloedvat afsluit, we spreken dan van trombose. Het bloed kan dan niet meer komen waar het komen moet. Dat betekent groot alarm, met name als het in het hart (infarct), de hersenen (beroerte) of de lon gen (longembolie) gebeurt. Trombose kan ove rigens in elke ader en slagader in het lichaam optreden. Ook in een arm of been. Omdat het bloed niet goed kan (weg)stromen, wordt het lichaamsdeel dik en pijnlijk. Oorzaken Trombose heeft verschillende oorzaken. Het kan aan de kwaliteit van het bloedvat liggen. Denkt u bijv, maar aan slagaderverkalking. Maar ook een te trage bloedsomloop kan er toe bijdragen, zoals langdurige bedrust (bijvoor beeld na een operatie). Ook het bloed zelf kan de grote boosdoener zijn, als de stollingsnei- - ging groot is. Heeft u vragen over trombose, bezoek dan be slist even de infostand. Bezoekers kunnen een brochure meenemen. Hierin worden alle as pecten van trombose weergegeven. Initiatief De infostand is een initiatief van de Trombo- sestichting Nederland in samenwerking met het St. Elisabeth Ziekenhuis en de St. Trom bosedienst Midden-Brabant De Trombose- stichting Nederland stelt zich ten doel het medische wetenschappelijk onderzoek op het gebied van trombose te bevorderen en zorg te dragen voor patiëntenvoorlichting. Een novodoor garagedeur heeft alles wat u mag verwachten van een solide kwaliteitsproduct. Topdesign in staal, gecombineerd met optimale veiligheid, duurzaamheid en gebruikscomfort. En dat ook nog eens voor een verrassend lage prijs. Zo kost een kanteldeur slechts 595,- en is er al vanaf 1350,- een luxe sektionaldeur. Een elektrische deuraandrijving van 675,- maakt uw woonplezier hele maal compleet. Dus, zeker de moeite waard om eerst even bij ons te komen kijken.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 6