Souvenir’ van de twintigste eeuw Teletubbie-paHken allé kindermaten’.39® Inleveren kopij met Carnaval... Aphrodite >1' Bijzonder millenniumboek in de maak van Heukelom, Moergestel en Oisterwijk Maandag en dinsdag met Carnaval geopend van 8.00-13.00 uur (ook het postkantoor) P. Terwindt P. Blessing-van Luijt HUISARTSEN geen praktijk van zaterdag 20 t/m zondag 28 febr. Suzanne Colsen wint rayonkampioenschap banket WOENSDAG 1OFEBI 999 - 23e Jaai Rootven 10, 5066 AW Moergestel, Tel. (013) 513 18 89, Fax (013) 513 21 06 kWIGWAM Uiterlijk vrijdagavond 19.00 uur hebben we graag de teksten binnen. Advertenties kunnen het hele weekend nog ingeleverd worden. Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 \Alvast bedankt voor de medewerking enne... we komen oe wel tegel!! Na het succes van vorig jaar, toen zij, na het behalen van het rayonkampioenschap dit resul taat vervolmaakte met het behalen van het nationale kampioenschap tijdens wedstrijden in Papendal heeft zij ook dit jaar weer deelge nomen aan de rayonwedstrijden. De opdracht dit jaar was voor dedeerlingen, welke de oplei ding voor le bediende banket volgen naar eigen ontwerp een bonbon en een petit glace te ontwikkelen. Hierbij mag de deelnemer zijn eigen creativiteit t.o.v. smaak, vorm e.d. pre senteren. Suzanne werd in haar categorie ook dit jaar weer rayonkampioen, en mag eind dit jaar deelnemen aan de nationale titelstrijd. Veel lof kreeg zij voor de excellente smaak van de door haar ontwikkelde bonbon. Suzanne: van harte proficiat met dit uitstek ende resultaat! COLLECTIEF Het schrijverscollectief, want zo mag de com binatie wel genoemd worden, bestaat uit: Mario van der Aa, Sjef Denissen, Rinus van der Loo, Tineke Louwerse en Ad van der Pas (zij staan garant voor de Heukelomse inbreng), Harrie van Boxtel, Martien Oerlemans, Noud Smits, Paul Spapens, Tom Tacken en Ad Wolfs (Moer gestel) en voor Oisterwijk tekenen Wim de Bakker, Piet Jacobs, Jac de Kok, Bèr Koster, Ad van den Oord, Leo van der Pijll, Hans Root- haert, Jan van Rijthoven, Janus de Vries en Pieter Wuisman. Elke schrijver neemt een of meerdere onder werpen voor zijn rekening. Elk onderwerp wordt behandeld in een kort hoofdstukje met foto’s. Waar mogelijk helpen de schrijvers el kaar bij bijvoorbeeld het zoeken van infor matie of het leggen van contacten. In elk onder werp dat in het boek aan de orde komt, komen altijd de drie kernen voor. Zo wordt het dus een boek dat waarlijk interessant is voor de inwo ners van Heukelom, Moergestel en Oisterwijk. vervolg zie pagina 3 Het komend weekend barst het grote feest weer in alle hevigheid los onder het motto: ’Gaon zóas ge zèt’! Ook onze redactie geeft zich graag over aan het feestgedruis, vandaar dat we vragen om uw teksten zo vroeg mogelijk in te leveren. informatie over onderwerpen die in het boek aan de orde komen. De gegevens die deze oproepen opleveren worden verwerkt in de hoofdstukken. Iedereen kan dus meehelpen aan het samenstellen van de inhoud. Iedereen kan ook foto’s aanleveren. Bij dit artikel staat een eerste oproep afgedrukt. Voor het schrijven van het boek tekenen lief st 22 inwoners die daar veel ervaring mee hebben. Sommigen hanteren zelfs profes sioneel de pen. Meestal werken zij alleen of hooguit eens een keer met zijn tweeën of zijn drieën. Het is nooit eerder voorgekomen dat zo’n beetje al wat schrijven kan in Heukelom, Moergestel en Oisterwijk samen heeft opge trokken. Het kan niet anders of deze unieke combinatie levert iets moois op. Dat moois wordt overin- gens verzorgd en gedrukt door Henk van den Boogaard van de gelijknamige drukkerij in Oisterwijk. Een deel van het schrijversteam tijdens een werkvergadering in de Dry Swaentjes in Oisterwijk. Zo’n beetje alles wat schrijven kan in Heukelom, Moergestel en Oisterwijk heeft zich gezet aan een bijzonder project dat een bijzonder boek moet opleveren. Eind dit jaar komt een boek uit waarin op een heel leuke manier wordt beschreven wat er in deze eeuw in deze drie dorpen zoal veranderd is. Een paar voorbeelden zijn de komst van de electriciteit en de telefoon, van de auto en van het toerisme, de ontwikkelingen in het boerenbedrijf, industrie, gezondheid en onderwijs, markante mensen en bijzondere gebeurtenissen. Het boek maakt deel uit van de veelheid aan activiteiten die in de nieuwe gemeente Oisterwijk ter gelegenheid van het nieuwe millennium wordt georganiseerd. Het meest bijzondere aan alles is misschien nog wel dat de inwoners van de drie kernen op een boek mogen rekenen dat wat betreft inhoud, foto’s en druk een juweeltje wordt, maar dat slechts zeer weinig zal kosten. Door dit lage bedrag moet het voor iedereen mogelijk zijn zich dit ’souvenir’ van de twintigste eeuw aan te schaffen. De kostprijs wordt zo laag omdat een of meerdere sponsors aan het project mee doen. Bovendien is in het kader van de vier ing van het millennium subsidie gevraagd aan de gemeente Oisterwijk. MOERGESTEL-NIEUWS’ Voor het schrijven van het boek heeft zich dan wel schrijvend Heukelom, Moergestel en Ois terwijk garant gesteld, een bijzonderheid is ook dat de inwoners van deze drie plaatsen nauw bij de totstandkoming worden betrokken. In zowel de huis-aan-huisbladen Nieuwsklok als ’Moergestel-Nieuws’ verschijnen vanaf deze week met een grote regelmaat oproepen om van 59.95 nu Waarneming: E. VAN DELFT Oisterwijkseweg 67, Moergestel Telefoon 513 1424 Laat op tijd uw medicijnen aanvullen! 85 Huidverzorgingsinstiti lfig-Nr. 1036 7 1 i lï&doskop broers A Rnatvan in RflRR AW UAamoctal Tal /Al*» 1R RQ Fav WIRT R1R OR Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76. Oisterwijkseweg 43. 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268. Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond^ IRHP^ h - -- - - in Ij Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.) rqe HUISHOUDSPECIAALZAAK

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 1