ULVLK Vl'LLL KORFBAL^ weer Carnaval! Hengstenbal KPJ ’99 Recreantenkorfbal Roef! Protestantse Gemeente Oisterwijk L.R. EE.V.LO.R. o Ons kantoor is op maandag en dinsdag tot 12.00 uur geopend. U kunt natuurlijk 24 uur per dag gebruik maken van de geldautomaat. DE URHAA1 Aanwezig: 12.20; 11.50 12.55; 12.25 10.30; 10.00 11.25; 10.55 13.40,13.10 KPJ Kring Tilburg opent op vrijdag 12 februa ri het carnavalsfeest weer met het spectaculai re Hengstenbal. Dit grote spektakel zal weder om plaatsvinden in Den Boogaard. Leden van de diverse KPJ-afdelingen van KPJ Kring Tilburg kunnen hun kaartje gratis afha len bij de desbetreffende afdeling. Voor niet- leden zijn er vanaf nu ook kaartjes verkrijgbaar. Zij kunnen hun kaartjes afhalen voor 10,- per stuk bij Slagerij Ketelaars, Kerkstraat 10 te Moergestel, tel. (013) 513 1262. Wees er snel bij want er is maar een beperkt aantal kaarten beschikbaar en... vol vol! Ge wit nie wè ge mist as ge d’r nie bent ge wist! Sinds 1981 bestaat er in Moergestel recrean tenkorfbal. De leeftijd ligt tussen de 25 en 50 jaar. Wij spelen korfbal voor de gezelligheid en nemen deel aan ±10 competitiewedstrijden per jaar. Training is op maandagavond van 19.00 tot 20.00 uur in de sporthal. Wij zoeken versterking voor ons team. Erva ring is niet belangrijk. Indien u belangstelling hebt kunt u 6 x gratis meetrainen. Inlichtingen en opgave bij Peter Vrijhoeven, tel. (013) 513 3455 na 18.00 uur. Met Carnaval ga ik helemaal uit m’n bol. Lekker dweilen van kroeg naar kroeg. Gewoon lol maken met allemaal vrolijke mensen om me heen. Daarna kan ik er weer een heel jaar tegen! Informatiebijeenkomst Niet vergeten: vanavond (woensdag 3 februa ri) 20.00 uur in De Bosfazant informatieavond over aanpassingen van de Oisterwijkseweg. Zorg dat u erbij bent (bewoners van de Oister wijkseweg tenminste). Carnaval De afgelopen bestuursvergadering is er weer gesproken over de komende carnavalsdagen. Een uitvoerig programma met de nodige in formatie mag u een dezer dagen verwachten. Het programma voor de zondag is bekend: na de optocht verzamelen we meestal in Den Boogaard. Op maandag gaan we weer dweilen, en begin nen doen we, net als vorig jaar, met een stevige brunch in De Bosfazant. Ook de dweilroute is veranderd (aangepast aan o.a. de kinderen). Snerttocht Op zaterdag 20 februari is de Snerttocht, weer of geen weer! Om 19.30 uur wordt er die avond vertrokken. Contributie Ook is er al gesproken over de contributie die in mei wordt opgehaald. Gebleken is nl. dat degenen die daarmee belast zijn nogal ’ns ’n keer terugmoeten omdat er bijv, niet voldoen de geld in huis is. We zullen de ophaalronde derhalve tijdig aankondigen met daarbij de tijdstippen. Kaartavond Houd de publicaties van onze buurtvereniging in de gaten in ’Moergestel-Nieuws’. Er komt weer ’n kaartavond waarover binnenkort meer. Wijkouderling Moergestel: Mevr. J. Door- duyn, Cruythof 2. Zondag 7 februari: de dienst begint om 10.15 uur. Voorganger in deze Avondmaalsdienst is ds. R. Roodsant. Voor de kinderen van 4 t/m 11 jaar is er kinder- nevendienst. Voor de allerkleinsten is er crèche. Tienergroep is er voor de leftijd 15 t/m 17 jaar (in De Rotonde). Avondmaalsviering in gewijzigde vorm Wat verandert er? De belangrijkste veranderingen zijn dat we lo pend brood en beker ontvangen en vervolgens een staande kring vormen. Ook is een nieuw liturgisch element (naar voor velen ook van elders bekend) de Vredegroet. Hiermee druk ken we uit dat we als geloofsgemeenschap ook werkelijk in vrede de Maaltijd kunnen vieren. En dat het de vrede van de Heer is, waarmee we elkaar (op zondag en daarna) tegemoet mo gen treden: zijn vrede, die ons aanzet tot het leven in vrede met elkaar. Ik wil u van harte uitnodigen om zondag de Maaltijd van de Heer mee te vieren. Agenda: Dinsdag 9 febr.: Gemeente-avond met o.a. Eva luatie Avondmaalsdienst (20.00 uur in de Voor hof). Woensdag 10 febr.: Studiegroep Genesis (10.00-12.00 uur in de Voorhof). Woensdag 10 febr.: Moderamen. Donderdag 11 febr.: Géén dienstvoorberei- ding. Donderdag 11 febr.: ’Geloven doe je niet van zelf’-gespreksgroep Ouders (20.00 uur bij Hen- nie de Koning, Zwijsenstraat 10, Oisterwijk). Voet je thuis in je sport f Uitslagen: Pup. F: Or.Wit-Roef 6-0; Asp. C: Steensel-Roef 6-2; Jun. A: Flash-Roef 9-7. Programma 6 februari: Pup. F: Roef - VVO Pup. E: Roef - DDW Asp. C: Roef - Steensel Asp. B: Roef - De Corridor Jun. A: Roef - Geko Winterkampioenschappen Middels verschillende springwedstrijden werd om de Kringselectie en het Kringkampioen- schap gestreden. Ons lid Paul Donkers werd Kringkampioen Springen Klasse L met zijn paard Murdock D. Paul, hartelijk gefeliciteerd! Afgevaardigd voor de NCB Kampioenschap pen springen te Wanroy zijn: Paul Donkers met Millennium klasse B, Paul Donkers met Murdock en met Lilia klasse L en Frans Bur gers met Kristal in de klasse M. De NCB Kampioenschappen zijn op 24 en 25 januari jl. gehouden. Frans Burgers behaalde het reservekampioenschap met Kristal. Frans, van harte proficiat! Paul Donkers behaalde met Murdock de 14e plaats en met Millennium de 17e plaats. Door deze mooie resultaten hebben Paul en Frans zich geselcteerd voor de NKB Kam pioenschappen te Wanroy op 27 en 28 februa ri. Frans en Paul, heel veel succes! Rabobank I PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 3 FEBRUAR11999 Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, (013) 513 6373 Zorgdragen voor een realistisch en uitvoerbaar milieubeleid. Handhaving van openbare orde en veiligheid. Werken aan een goed werkend gemeente-apparaat. j j Harry Schellekens, Heukelom, Hovenier [nr.6] Nog even en alle carnavalsvierders gaan weer com pleet uit hun dak. De feestkostuums mogen de kast weer uit. De mombakkes en de schmink liggen al klaar. Vrienden en kennissen maken afspraken om samen te gaan dwei len. En de blaaspoepers oefenen al druk op de polonaise. Ook uw Rabobank houdt wel van een feestje. Al onze medewerkers wensen u dan ook veel plezier en jolijt in deze dolle dagen. Aléaéf! Foto is gemaakt op het "drielandenpunt” van Oisterwijk, Moergestel en Heukelom, de mariakapel aan de Oisterwijkseweg. (Foto Tom Benens) Samenleven doe je niet alleen, ook niet in onze gemeente. Samen met Oisterwijk werken aan verantwoorde kinderopvang, goed onderwijs, een actief jongerenbeleid en een vitaal verenigingsleven. 9 Lion Kocx-Jonkers, Moergestel, Huisvrouw [nr.9] Midden in de samenleving

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 5