moorman f La Tuvert enthousiaste part-time kapper/kapster voor in mijn kleine, gezellige kapsalon in Moergestel. Vier generaties r i I LET OP!!! Speuren naar sporen VRIJWILLIGERS (m/v) voor minimaal 1 dagdeel per week (in overleg) BEJAARDEN-/ZIEKENVERZORGENDE m/v voor 24 uur per week. Spreekuren B en W Werkbezoek vice-premier Annemarie Jorritsma aan Moergestel Recreatief schaatsen in Zomer/Wintertuin Oisterwijk De Schouw virtueel leider na 2 goede resultaten PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 27 JANUAR11999 boven de 50 punten AUTOMOBIELBEDRIJF DAMES HEREN KAPPER Industrieweg 9a - Tel. 013 - 513 1611 Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto's. Rechtsboven de trotse moeder Marion Smits-Smits (28 jaar). Alle vier zijn ze woonachtig in Moergestel. Graag ’s avonds na 19.00 uur bellen naar: (013) 463 9197 en vragen naar Renate van Wezel. Vice- premier Annemarie Jorritsma Natuurlijk ruimen we graag ’n plaatsje in als zich weer eens vier generaties melden in Moergestel. Op de foto zien we Femke Smits, de jongste telg. Femke is geboren op 16 september 1998. Links op de foto Ria Smits-van Geersaem, een niet minder trotse oma (57 jaar). Femke ligt heerlijk te spartelen op de schoot van overgrootmoeder Margriet van Geersaem-D’haene (91 jaar). Taken van de vrijwilliger: bezoeken van zieken en gehandicapten oppassen bij dementerende ouderen ondersteunen van hun verzorgenden Als u zich aangetrokken voelt tot dit werk, wordt u lid van een nieuw te vormen team van gemotiveerde vrijwilligers. Op een goede training, begeleiding en ondersteuning, kunt u rekenen. Bent u geïnteresseerd, neem dan contact op met mevrouw O. Thijssen van de Vrijwillige Thuishulp, telefoon (013) 543 4572. De Stichting KBO Missiezusters Franciscanessen te Asten draagt zorg voor de organisatie van de werkzaamheden die verricht worden in het klooster van de Missiezusters te Moergestel hoorn en graafsporen van mestkevers. Maar ook haksporen van spechten behoren tot de sporen die je kunt zien als je goed speurt. Sa men met een gids gaan we op zoek naar diver se soorten sporen. 1. 2. 3. 4. 5. 6. 7. Bezoekerscentrum Oisterwijk Op woensdag 3 februari om 14.00 uur gaan we speuren naar sporen. Op die datum vertrekken we vanaf het bezoekerscentrum Oisterwijk van de Vereniging Natuurmonumenten. De tocht is bedoeld voor kinderen vanaf 6 jaar, die zich hiervoor aan moeten melden, telefoon: 521 9209. In de Oisterwijkse bossen en bij de vennen le ven veel dieren. Soms zie je ze maar meestal nietToch weten we dat er dieren zitten om dat ze hun sporen achterlaten. Er zijn vraat-, loop-, poep- en woonsporen in het bos te vin den. Zoals vraatsporen van konijnen aan tak jes, aangevreten dennenappels door de eek- lk zoek een VRIJWILLIGE THUISHULP biedt hulp aan chronisch zieken, gehandicapten en dementerende ouderen. De Vrijwillige Thuishulp heeft als doel deze mensen te helpen om langer zelfstandig thuis te wonen. Voor dit hulpaanbod zoeken wij voor Oisterwijk en Moergestel In het St. Antoniushuis, Raadhuisstraat 32 te Moergestel wonen 18 bejaarde zusters. Voor de verzorging van deze zusters zoeken wij per direct een: Wij verwachten van kandidaten dat ze: - gediplomeerd zijn en dus - zelfstandig kunnen werken; - beschikken over goede omgangsvormen; - respect hebben voor de leefwereld van de religieuzen; - collegiaal zijn ingesteld. Wij bieden u een prettige werkomgeving in een klein team (±10 personen). De CAO Verzorgingshuizen en de PGGM-pensioenregeling zijn van toepaslng. Tevens bestaat de mogelijkheid deel te nemen aan de collectieve ziektekosten verzekering IZZ. Sollicitaties kunt u - tot 2 weken na verschijning van dit blad - richten aan: dhr. A. Pasmans, hoofd verz. en huish.. Raadhuisstraat 32, 5066 AP Moergestel, bij wie u tevens informatie over de functie kunt inwinnen. Tel. (013) 513 1271. In Moergestel Spreekuur in Moergestel op maandag 1 fe bruari in de Openbare Bibliotheek in Moer gestel: wethouder R. Hora van 16.00-16.30 uur. In Oisterwijk Op dinsdag 2 februari is er spreekuur in het Gemeentekantoor in Oisterwijk: Burg. Y. Kortmann en wethouders J. Rak- horst, R. Hora en W. van Roessel en C. Schoenmakers van 11.00-12.00 uur. 490.0 punten 487.5 punten 478.1 punten 444.8 punten 443.0 punten 430.9 punten 389.1 punten Op woensdag 10 februari a.s. brengt vice-premier Annemarie Jorritsma o.a. een bezoek aan Schoenfabriek van Bom mel. 51.5 - 53.4 60.0 - 36.6 54.1 - 42.3 57.9 - 54.1 44.9 - 51.2 52.8 - 54.9 ’s Avonds vindt er een discussieavond plaats in Bos Ven, Klompven 26 in Oisterwijk. Aanvang 20.00 uur. In het panel zitten mevr. Annemarie Jorrits ma, Helmi Huijbregts-Schiedon, gedeputeer de van de provincie Noord-Brabant en lijst trekker van de VVD, Joop Rakhorst, wethou- der/lijsttrekker en Guido Coolen, voorzitter VVD afd. Oisterwijk. U bent van harte wel kom. Nieuw raadslid Frank Smit In februari a.s. zal Frank Smit worden beëdigd als raadslid voor de WD. Hij neemt dan de opengevallen plaats in van Carine Gerlach. Frank is al ’n aantal jaren actief binnen de WD. Eerst als bestuurslid en daarna als com missielid. Momenteel zit hij in de commissie TROM (Toerisme, Recreatie, Openbare Wer ken en Milieu). Wij feliciteren Frank met zijn benoeming en wensen hem succes. Wilt u meer weten, bel of fax dan naar de WD: Het faxnummer is (013) 523 0151 (fractie) of 528 3016 (bestuur). Ook kunt u telefonisch contact opnemen met Joost Wagenmakers, tel. 513 6059 of Janeke Oldenhof 523 0150. Primeur voor Nederland Als de gemeenteraad in haar februarivergade- ring het groene licht geeft komt er in Oister wijk op het terrein achter zwembad De Leije een unieke recreatievoorziening bij. Zomer/ Wintertuin geeft wethouder Rakhorst als naam voor deze voorziening. Het meest in het oog springend is het feit dat er in de periode 15 oktober-15 april kunstijs zal zijn in een glooiend landschap met bruggetjes en rust- bankjes. In de zomer doet het terrein dienst als zonneweide, kan er geroller-skate worden en komt er een zandbak voor beach-volleybal. Het idee komt uit Duitsland, waar het al op ver schillende plaatsen is gerealiseerd. Een Duitse firma gaat het dus ook hier aanleggen en Oisterwijk heeft daarmee de primeur voor Ne derland. Het terrein kan alleen betreden wor den via een poort in het zwembad. De entree prijs zal rond de vijf gulden liggen en er kan met een soort pin-chipsysteem betaald worden. De Klaore terug in de kampioensrace na maximum score, ’t Stokske valt enigszins terug. De spanning in de Moergestelse biljartcompe- titie is volledig terug. De Schouw staat er met 1 wedstrijd minder gespeeld op het eerste gezicht het beste voor. Na 2 goed gewonnen thuiswedstrijden in het nieuwe jaar heeft men nog ruim uitzicht op het prolongeren van het kampioenschap. Wel zal er dan in de inhaalwedstrijd een goede score bijgeschreven moeten worden. Voor de Klaore is alles weer mogelijk na een maximum score thuis tegen ’t Draaiboompje, terwijl ook uit bij ’t Krijtje een score van volgde. De biljarters van ’t Stokske lieten een goede kans voorbij gaan om hun leidende positie te verstevigen. In de onderlinge confrontatie met achtervol ger de Schouw liet men een niet al te best re sultaat noteren in deze uitwedstrijd. Hierdoor ging de koppositie verloren. ’t Centrum staat nog steeds op geruime afstand van de 3 leidende verenigingen, maar men liet toch 2 goede resultaten noteren. Met een beet je goede wil kan men zich nog mengen in de strijd om de ereplaatsen. In de strijd om de laatste plaats was het Rom- men dat met 2 scores van plus 50 weer enigs zins afstand nam van ’t Draaiboompje en ’t Krijtje. De 2 laatst genoemde verenigingen blijven heel wisselvallig presteren, de ene wedstrijd accep tabel met een plus 50 score die gevolgd wordt door een totale onvoldoende door minder dan 45 punten te halen. Al met al kan het in deze competitie nog ver schillende kanten op zodat de nieuwe kam pioen nog niet echt aan te wijzen valt. De uitslagen: Rommen - ’t Centrum de Klaore - ’t Draaiboompje de Schouw - ’t Stokske de Schouw - ’t Centrum ’t Krijtje - de Klaore Rommen - ’t Draaiboompje De stand: de Klaore9 - ’t Stokske9 - ’t Centrum9 - Rommen9 - De Schouw8 - ’t Draaiboompje9 - ’t Krijtje8 - Het programma voor de volgende ronde is: ’t Centrum - de Klaore; ’t Stokske - Rommen en ’t Krijtje - de Schouw, ’t Draaiboompje ligt deze ronde stil. Tot volgende keer. I 31 HULPCENTRALE VRIJWILLIGERSCENTRALE Jj - T-T

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 7