Olympisch succes voor Henk Schepens Koning Willem II College Vrijwilligers gezocht! Carnavalsconcert 1999 van Muziekvereniging Prinses Juliana i Aphrodite 2-5-6-24 ZILVER DUIVEN OWMPMDE BLACKPOOL U.fc. 1999 c/ Jaap de Hoop Scheffer in Berkel-Enschot Jongens van 10-11-12 jaar Huidverzorgingsinstituut Familie en vrienden hadden Henk gisteren (dinsdag) een feestelijke thuiskomst bereid. Tatraweg 80 - 5022 DS Tilburg - (013) 543 66 31 - www.willem2.nl gymnasium atheneum havo mavo muzische afdeling Een solide school met alle mogelijkheden Alom zo herkend en erkend! Open avond: dinsdag 9 februari 1999 19.00 - 21.30 uur Voor inlichtingen: mw. H. van Griethuijsen, brugklassen S.M. Hoogeboom, muzische afdeling J.W. Béneker, rector Nog iets meer dan 2 weken, ja ja... het schiet al op, en het laatste carnaval van deze eeuw, zelfs van dit millennium, gaat van start... en hoe...Nou daar zal lang over nagesproken worden... JULIAN ON BROADWAY. Onder dit motto zal don derdags voor carnaval Muziekvereniging Prinses Juliana een programma pre senteren wat er wezen mag. Donderdag 28 januari 19.00 u. ■p] Huidverzorgingsinstiti die graag een zeer fanatiek balspel willen spe len in teamverband, zijn hierbij uitgenodigd om een paar keer mee te komen trainen op donderdag van 16.30-17.30 uur in ’t Stokeind. Wij handballen en willen over 2 maanden in de veldkompetitie starten met een nieuw team. Vandaar deze oproep. Tijdens de school- toumooien wordt er n.l. altijd zeer fanatiek en met veel enthousiasme gespeeld en er lopen dan ook verschillende kinderen bij, die “het wel in zich hebben. Wil je meer informatie, bel dan even naar Franky 513.3103. Doen!!! Snerttocht... Niet zaterdag 6 februari maar nodgedwongen zaterdag 20 februari houden we onze (bijna) tra ditionele Snerttocht met alles erop en eraan. Noteert u deze datum alvast en houd er reken ing mee dat we om 19.30 uur vertrekken vanaf De Bosfazant, ’n Brief met opgavestrook en verdere informatie komt nog naar u toe... Veranderingen Oisterwijkseweg Een dezer dagen (of misschien hebt u hem al Veel hulpaanvragen - te weinig vrijwilligers Mensen die ziek, gehandicapt of dementerend zijn wonen het liefst thuis. De zorg die dit met zich meebrengt kost vaak veel tijd en energie. Met ingang van 15 feb ruari kunnen ook inwoners van Oisterwijk en Moergestel een beroep doen op de Vrijwillige Thuishulp van Stichting Contour in Tilburg. Nog geen kaartje? Dan vlug naar één van de adressen waar deze te koop zijn: Groentehal Crisje, Jumbo Denissen, Super de Boer of Slijterij In d’n Korenmaaier. Voor de luttele som van één tientje (4 Euro 54, om al een beetje te wennen!) ben je koopman/koopvrouw). Gaon zoas ge zèt is dit jaar voor onze Harmonie: JULIANA ON BROADWAY. Zes van zijn duiven waren geselecteerd voor de duivenolympiade in het Engelse Blackpool; vijf ervan maakten deel uit van de Nederlandse ploeg en in het individuele klassement werden vier van Henk’s duiven geklasseerd. Bij de landenteams eindigde Nederland afgelopen weekend als twee achter concurrent Duitsland. Henk haalde op persoonlijke titel ook de tweede plaats en twee andere duiven eindigden ook nog in de top 6: plaats 5 en 6. De laagste klassering was een 24e plaats. Henk zal ongetwijfeld tevreden zijn met de prestaties van zijn duiven, al is het natuurlijk jammer als je zo hoog eindigt en zo dicht tegen de titel aan zit... Maar toch: Henk, van harte proficiat met deze grandioze presta tie! Moergestel én Nederland kunnen trots op je zijn!!! De titel verraadt al uit welke hoek de wind (de muzieknoten) waait (waaien). Juist, de glam our- en glitterwereld van de musical, waar Broadway zo bekend om geworden is, zal hoogtij vieren. Uit alles zal dat blijken: de aan kleding van de zaal, de opgevoerde sketches, de uit te voeren muziekstukken, de door dans groep Trend op te voeren dansjes, ja deze Moergestelse showgroep is ook van de partij, de kostumering van de musicerende leden van de harmonie en van het in grote aantallen aan wezige publiek enz. enz. enz. Ook zal een drietal sauwelèrs van de partij zijn om al kletsend de zaal plat te krijgen met een passende buut. Wie dat zijn? Een beken de en 2 nieuwe gezichten. Nieuw talent? Laat je verrassen. Dat wordt lachen, gieren, brullen!!! U ziet het, reden genoeg om donderdag 11 fe bruari tijdig, de avond begint om 20.00 uur, aan wezig te zijn in Partycentrum Den Boogaard in Moergestel om, zo mogelijk, ook passend gekleed in black-white-glamour-glitterachtige outfit, te gaan genieten van een van de meest spetterende (carnavals) showavonden die men kan beleven in het Pierewaaiersrijk. Wil je car naval 1999, het laatste in dit millennium, goed inzetten dan mag je dit niet missen! Meestal biedt de professionele Thuiszorg de helpende hand, maar dan nog kan het voor part ners of andere familieleden (de mantelzorger) heel prettig zijn om een beroep op een vri jwilliger te kunnen doen die de zorg eventjes over neemt. De vrijwilliger brengt een bezoek aan de gehandicapte, zieke of dementerende en doet enkele uurtjes in de week iets wat de ander graag wil. De mantelzorger krijgt hierdoor even wat tijd voor zichzelf. Inmiddels zijn er al veel aanvragen gedaan bij de Vrijwillige Thuishulp. Helaas kan een aantal niet geho noreerd worden omdat er niet voldoende vrij willigers zijn. Daarom wordt er een dringend beroep gedaan op mensen die wat tijd over hebben, zich betrokken voelen bij zieken, gehandicapten en dementerenden en die zich hiervoor als vrijwilliger op willen geven. Vrijwilligers worden goed voorbereid en bege leid. Er start een cursus op 28 januari. Belang stellenden die zich nu aanmelden, kunnen nog aan de cursus deelnemen. Wilt u meer infor matie? Neem dan contact op met Odette Thijs- sen, afdeling Vrijwillige Thuishulp van Stich ting Contour, St. Annaplein 21,5038 TV Til burg, telefoon (013) 5434572. Op zaterdag 30 januari a.s. zal het startschot worden gegeven voor de CDA. campagne van de verkiezingen van de Provinciale Staten en 29 Gemeenteraden in Brabant. Dit zal gebeuren tijdens een informele open bare bijeenkomst van 11.00 uur tot 13.00 uur in Hotel “De Druiventros” te Berkel-Enschot. Fractievoorzitter Jaap de Hoop Scheffer en Pieter van Geel, lijsttrekker CDA Brabant, zullen ingaan op de komende campagne. Er is voldoende tijd ingepland om persoonlijk met de Provinciale kandidaten van gedachten te wisselen. U bent van harte welkom. binnen) ontvangen de bewoners van de Oister wijkseweg een uitnodiging van de gemeente Oisterwijk voor een informatiebijeenkomst over de veranderingen aan de Oisterwijkseweg. Deze avond vindt plaats in ’De Bosfazant’, woensdag 3 februari 20.00 uur. GO e 2 C Mi CC w X Mi X IWèer Duivenolympiade I voor Henk Schepens WOENSDAG 27 JANUAR11999 - 23e Jaargang - Nr. 1034 Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43. 5066 XC Moergestel. Tel. (013) 513 2268, Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond DE 'URHAAI' - Sport o.a. veldrijden - De Spijkerpot (hobbyprogramma) - Live: Pieregeblèr - ’Wè züt zèn’? - Op de koffie bij... Klaas Smits - De natuur Dit programma wordt herhaald op zondag 31 januari om 13.00 uur en dondferdag 4 februari Om 20.30 uur. De band is na de uitzending te leen bij de bibliotheek. Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 J saw Jwsr.jft ssw L I L—

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 1