Het Brabants Dagblad zoekt per direct (voor omgeving Kloosterlaan-Oisterwijkseweg) BEZORG(ST)ER vanaf 15 jaar ’Kijk wat je kunt, als je een krantenwijk runt’ Joke en Corry door Roef gehuldigd Aphrodite ’De Tweede Jeugd’ brengt dit jaar weer een blijspel voor met als titel: “Als de haan kraait”. Camavalsoptocht 1999 Zonnebloem, afd. Moergestel WOENSDAG 13 JANUAR11999 - 23e Jaargang - Nr. 1032 Hb Zaterdagavond zijn Joke Hoozemans en Corry Schilders door het bestuur en leden van Roef in de bloemetjes gezet. Zonder dat zij het wisten, dat schijnt ook al een unicum te zijn, werden zij ontvangen in de kantine op het sportcomplex van Roef en ondergingen zij als een bijna ’Siamese tweeling’ de felicitaties en feestelijkhe den. De reden was dat beiden door de Sportraad waren genomineerd voor de ver kiezing van beste vrijwilligers van de sportverenigingen van de gemeente Oister- wijk. Bij Roef zijn zij ook onafscheidelijk en daarom had het Bestuur voor een dubbele nominatie gekozen. Voorzitter Jan Oerlemans was verrukt beide dames te kunnen huldigen en hij betrok hierin tevens het werk van de andere vrijwilligers van de vereniging. Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Schoolstraat 5 Verdienste: f 230,- per 4 weken Diverse extra’s o.a.: Zomer- en wintervergoeding diensttijdentoeslag gratis krant gratis tijdschrift Aanmelden graag z.s.m.: 0499 - 363185 of: Pr. Margrietstraat 16, Moergestel A lie prijswinnaars van de Rabobank Vrijwil- ligersprijs, samen met de Commissie van Aan beveling, burgemeester Kortmann en wethou der Rakhorst die de prijzen uitreikten, Cees van Elderen en Frans van der Poel, resp. di recteuren Rabobank Oisterwijk en Moergestel en presentator Martien Oerlemans. •Stichting ^Öelzijn (9uderen ^^ïoergestel (in samenwerking met K.B.O.) Bingo-avond Reuselhof Voor alle ouderen vanaf 50 jaar. Op woensdag avond 20 januari wordt er in de recreatiezaal van de Reuselhof weer een bingo-avond geor ganiseerd. Er zijn weer waardevolle prijzen te verdienen tegen een lage inzet. Aanvang 19.30 uur. Na al de feestdagen die nu voorbij zijn, verwachten wij een groot aantal deelnemers. Bij binnenkomst gratis koffie. Uitvoeringen zijn in ’Den Boogaard’ op: don derdag 14 jan. voor de 55 plussers 14.00 uur; vrijdag 15 jan. voor iedereen om 20.00 uur en zaterdag 16 jan. voor iedereen om 20.00 uur. “Geen dag zonder Roef’ was het motto wat voor de dames van toepassing is. Veel vereni gingen zouden dergelijke leden tot de hunnen willen noemen en daarom is het hoofdbestuur van Roef zo apetrots op dit tweetal. De Sport raad had een hele kluif aan de uiteindelijke prijsverdeling gehad. Wie tot de beste moet worden gekozen is eigenlijk al een onvoorstel bare moeilijke taak en daarom is een nomina tie al een grote prijs. Joke Hoozemans In 1978 richtte zij de korfbalafdeling van Roef op en hiervan is zij ook 20 jaar lid en vrijwil ligster gebleven. Ook is zij scheidsrechter bij thuiswedstrijden en trouwe supporter bij uit wedstrijden. Zij is lid van het afdelingsbestuur Korfbal en van daaruit afgevaardigde in het hoofdbestuur van Roef. Ook zit zij nog in de clubgebouw-commissie, heeft het sleutelbe heer van het complex, doet de kasadministra- Het is weer bijna zover. Moergestel gaat uit zijn dak om langs de weg te gaan staan kijken naar de Moergestelse carnavalsoptocht 1999. Dit jaar vallen de carnavalsdagen erg vroeg, wat natuurlijk tot gevolg heeft dat ook de optocht vroeg is. Op zondag 14 februari zal het alle maal gebeuren. Deelnemers, commissie- en juryleden gaan vroeg uit de veren om te zor gen dat het weer een spektakel wordt. Vorig jaar wilden veel deelnemers ook deelnemen aan de optocht in oisterwijk. Wat ons heeft doen be sluiten om de optocht een half uur vroeger te starten. We vertrekken dus niet om 13.30 maar om 13.00 uur precies. De plaats van ver trek is het zelfde, echter is er wel een verande ring van de route. Deze zal als volgt lopen: Burg. Bardoelstraat - Past. Janssenstraat - Pr. Margrietstraat - Pr. Beatrixstraat - Krijtestraat - Rootven - Raadhuisstraat - St. Jansplein. We zijn erg blij dat de kwaliteit van de optocht steeds weer verbeterd door deelname van mooiere (grotere) wagens. Om nu de deelne mers met een kleine wagen een kans te geven hebben we een nieuwe categorie toegevoegd. De zogenaamde A2 categorie (kleine wagens). Voor deze categorie geldt dat de wagen niet groter mag zijn dan 5 meter. Is de wagen groter dan 5 meter dan valt hij onder de Al categorie (grote wagens). Let dus hierop bij het inschrij ven. De andere categorieën zijn gelijk geble ven. Ondanks dat de kinderoptocht elk jaar groeit zouden we toch aan de ouders willen vragen om hun kinderen aan te moedigen om deel te nemen aan de kinderoptocht. Omdat de kind eroptocht geen aparte optocht is maar voor de grote optocht loopt tussen de harmonie en de Pierewaaierswagen) vertrekt deze om de zelf de tijd en vanaf plaats. Voor het eerst zijn hier voor inschrijfformulieren net als voor de vol wassenenoptocht. Daardoor kunnen we meer doen voor de kinderen omdat we een beter overzicht krijgen wie er deelnemen. Kort sa mengevat: we vertrekken om 13.00 uur vanaf de Schoolstraat/Boerenbond via de nieuwe route naar het St. Jansplein. Nadere gegevens (zoals prijzen, inschrijfformulieren e.d.) zullen we nog bekend maken. Heeft u onverhoopt toch iets wat u nu wilt weten bel dan naar Gert van Elderen 013 5132744. Wat is er beter na een nachtje stappen? De koppijn is dan zo over! Huidverzorgingsinstituut Marion van Ierland als langst zittend bestuurs lid van het hoofdbestuur en tevens als dank voor de ongelofelijke hoeveelheid werk door haar in de loop van de tijd verricht. De dames Hoozemans en Schilders kregen beiden na mens de vereniging een dinerbon aangeboden waarvan zij gezamenlijk zullen gaan genieten. De jeugdleden hadden een tekening gemaakt die ook aan beiden werd uitgereikt gebundeld in een mooie map. Hierna zongen allen uit vol le borst een feestlied en kon men zien dat Joke en Corry zichtbaar ontroerd waren en hierna de wensen van de individuele leden in ont vangst namen. Alles bij elkaar een feestelijke bijeenkomst die de dames nog lang zal heugen en de vrijwilligers in zijn algemeenheid een schouderklopje meegaf om toch maar lang met dit mooie en waardevolle werk door te blijven gaan. Zoals u heeft kunnen lezen speelt de ‘tweede jeugd’ a.s. donderdag 14 januari hun jaarlijkse toneeluitvoering voor 55-plussers. Als u graag naar deze uitvoering wilt gaan en u heeft geen vervoer, deeltaxi of eigen kinderen die u daar naar toe kunnen brengen, dan kunt u contact opnemen met tel. 513 3635 of 513 1492, dan wordt u op tijd op gehaald. extra uurtje kost. Ook het oliebollenfestijn wordt door hen geregeld en daarom is “Geen dag zonder Roef’ nog niet zo’n gekke typering voor deze “bollebozen”. Roef had ook prijs Een cheque van f625,- viel ten deel aan de om- nium-vereniging die zelf als tweede prijswin naar uit de bus was komen rollen. De prijzen zijn afgelopen donderdagavond in de Rosep uitgereikt, tijdens een feestelijke bijeenkomst, door burgemeester drs Y. Kortmann in het bij zijn van wethouder J. Rakhorst.. Voorzitter Jan Oerlemans liet deze prijs gepaard gaan met een bloemetje dat speciaal werd aangeboden aan tie van de bar, maakt de kleedkamers en de kantine schoon, zit in de activiteiten-commis- sie van het korfbal en doet regelmatig bar- en keukendiensten. Zowaar een lijst om trots op te zijn en Roef wil hier nog in lengte van dagen van profiteren. Corry Schilders Is sinds 16 actief lid van Roef. De administra tie van de afdeling Korfbal loopt via haar en daaraan wordt menig avonduur besteed. Zij zit ook in het hoofdbestuur en de clubgebouw- commissie. Ook zorgt zij voor de kleding en de materialen, is leidster van de A-junioren, vervangt de trainer, maakt de kleedkamers en de kantine schoon, zit in de clubblad-commis- sie en doet ook nog de nodige bar- en keuken diensten bij activiteiten. Altijd samen Zoals al gemeld doen beide dames alles samen en het was dan ook hartverwarmend hoe de jeugdleden, ieder op hun eigen manier en met hun kleine geschenkjes, hen gemeend kwamen bedanken. Menig traantje werd geplengd maar dat was het waard. Samen zijn zij ook nog de organisatoren van de jaarlijkse kerstviering met een volledig verzorgde gourmet-avond voor een 80-tal jeugd- en seniorenleden en waarvan het organiseren en opruimen menig a» Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel. Biest-Houtakkeren Haghorst. Uitgave/redactie: Buro '76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. MOERGESTEL - Tel. 013-513 1474 p i iuiu vuitui gn igoïi ioihl

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 1