1 ’Vadertje Tijd’: links of rechts Haal nu al TV de nieuwe zomergidsen Bij Rabobank Reizen. B. 3^ yW»' Herhaling van de Oudejaarsuitzending. IO Protestantse Gemeente Oisterwijk 1 Noud Smits, lijsttrekker voor Algemeen Belang Uitreiking Rabobank- vrijwilligersprijs Tentoonstelling van olieverfschilderijen De band is na de uitzending te leen in de bibliotheek. Donderdag 7 januari 20.30 uur Rabobank Reizen w, 1 aPhi jsi* PAGINA1? MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 6 JANUAR11999 Ssg Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9,(013) 513 6373 Uw voorpret begint al bij Rabobank Reizen. I Wijkouderling Moergestel: Mevr. J. Door- duyn, Cruythof 2. Zondag 10 januari: de dienst begint om 10.15 uur. Voorganger in deze Doopdienst is ds. R. Roodsant. De kinderen vieren de doop van Elianne Wiersma mee en vieren vervolgens haar doopfeest in de nevendienst. Zondag wordt Elianne Wiersma gedoopt. Elianne is 10 jaar en heeft er zelf voor gekozen om gedoopt te worden. Met respect en betrokkenheid hebben haar ouders en ik met Elianne opgetrokken, op weg naar haar doop. We wensen haar alle goeds en VT1- zegen toe op haar levensweg en een fijne dag samen met ouders, broer, vrienden en familie. Agenda: Vrijdag 8 jan.: Rock Solid voor tieners van 11 t/m 14 jaar (19.30 uur in de Rotonde). Dinsdag 12 jan.: Ouderlingenraad (19.00 uur in de Voorhof). Dinsdag 12 jan.: Kerkenraad (19.45 uur in de Voorhof). Woensdag 13 jan.: Uitgebreide Taakgroep Li turgie (10.00 uur bij Joke Marcelis). Woensdag 13 jan.: Voorbereiding Kerk-aan- huis-avonden (20.00 uur bij Anc Burggraaf. Donderdag 14 jan.: Dienstvoorbereiding (19.00-20.00 uur in de huiskamer van de Voor hof). Tijdens de op 16 december jl. gehouden ledenvergadering van Algemeen Belang werd Noud Smits unaniem gekozen als lijsttrekker van Algemeen Belang voor de verkiezingen voor de nieuwe gemeenteraad op 3 maart 1999. Voorafgaande aan de samenstelling van de kan didatenlijst stond de verkiezing van de Heer Jan Slaghuis RA, als lid van het bestuur, op de agenda. Zijn bestuurlijke ervaring, zijn maat schappijvisie en zijn daadwerkelijke betrok kenheid met het reilen en zeilen van de ge meente stonden, gekoppeld aan zijn innemen de persoonlijkheid, garant voor een warm ont haal als nieuw bestuurslid. Jan Wolfs, voorzit ter, heette hem dan ook van harte welkom en nodigde Jan uit om zitting te nemen achter de bestuurstafel. Tijdens de presentatie van het concept-verkie zingsprogramma ontstond er onder de leden een levendige discussie over een aantal zaken en met enkele aanpassingen werd het gepre senteerde programma vastgesteld. Toen de verkiezing van de lijsttrekker eenmaal een feit was, werd verdere invulling gegeven aan de kandidatenlijst, waarbij gekeken werd naar een zo evenwichtig mogelijke spreiding over de drie kernen en waarbij het vrouwelijk element op de lijst niet mocht ontbreken. Uiteindelijk werd de lijst als volgt door de ledenvergadering verder samengesteld: 2. Ferry Pörtzgen, Oisterwijk (zittend raads lid); 3. Hans Denissen, Moergestel (zittend raadslid); 4. Mr. Daniëlla Hulskes, Oisterwijk (zittend raadslid); 5. Arnold van Beekhoven, Oisterwijk; 6. Theo Jansen, Moergestel; 7. Ton Timmermans, Heukelom; 8. Chris de Veer, Moergestel; 9. Inge Rietveld, Oisterwijk; 10. Martien Mathijssen, Oisterwijk (momenteel raadslid, doch Martien heeft zelf te kennen gegeven een bestuursfunctie te laten prevale ren boven het raadswerk); 11. Peter Wolfs, Moergestel; 12. Peter Swinkels, Moergestel; 13. Trees Verhoeven, Moergestel; 14. Drs. Simone van den Koedijk, Oisterwijk; 15. Gerard Pop- pelaars, Moergestel; 16. Gerard Mies, Oister wijk; 17. Ad Wortel, Moergestel; 18. Ir. Hein Struben, Oisterwijk; 19. Eduard van de Loo, Moergestel; 20. Mark Robben, Oisterwijk; 21. Zus Versteijnen, Heukelom; 22. Corrie op ‘t Hoog, Moergestel; 23. Henk Kluijtmans, Oisterwijk; 24. Gerard Klein Swormink, Oisterwijk; 25. Henriette van Berkel, Moerge stel; 26. Sjan Poppelaars, Moergestel; 27. Peter van de Wouw, Moergestel; 28. Frans Vorsten- bosch, Moergestel; 29. Piet Feelders, Oister wijk; 30. Jan Wolfs, Oisterwijk. In een later stadium zullen de kandidaten uit voerig voorgesteld worden. De ledenvergadering sprak zich uit tegen de door een andere lokale partij vooropgezette actie om mistige verhalen op te hangen over een op handen zijnde fusie, waarmee de eigen onmacht van die partij gedemonstreerd wordt en willens en wetens de kiezer op een dwaal spoor gebracht wordt. Algemeen Belang wenst uit te gaan van zijn eigen sterkte en wil zich niet profileren ten koste van andere partijen. Algemeen Belang peinst er dan ook niet over om te fuseren met GemeenteBelangen en dit item is ook nooit aan de orde geweest. ALGEMEEN BELANG, da’s voor elkaar! X ■11 Op donderdag 7 januari ’99 zal burgemeester Kortmann in De Rosep de prijzen uitreiken die verbonden zijn aan de RABO-vrijwilligers- prijs 1998 aan de drie beste vrijwilligers. Daar aan voorafgaand zal wethouder Rakhorst reeds de winnaars onder de verenigingen bekend gemaakt hebben. De avond die om 20.00 uur begint zal worden gepresenteerd door Martien Oerlemans, be kend van de (M)TV. Van alle genomineerden - zowel verenigingen als personen- zullen video- opnamen getoond worden op een groot video scherm. Een compliment is op zijn plaats voor LOVO die er in slaagde -tussen alle uitzendin gen door- een uitstekende impressie van alle genomineerden te maken. Welke vereniging wordt De sportvereniging voor vrijwilligers waar de anderen verenigin gen een voorbeeld aan kunnen nemen en die de trofee met oorkonde en een geldbedrag van fl. 1.250,- in ontvangst mag nemen? Is het voet balvereniging Nevelo of sportvereniging Roef, tennisvereniging Sla Raak of voetbalveniging Taxandria of misschien schaatsclub De Ven nen? Wie van de volgende, uitstekende kandidaten zal uit handen van burgemeester Kortmann de prijs van de beste vrijwilliger in ontvangst mo gen nemen? Wordt het J. v.d. Bosch, of Mw. S.Coolen, of Mw J. Hoozemans, of J. de Jong, of M. van Rooy, of Mw C. v.d. Sande-de Jong, of Mw C. Schilders? Donderdag zullen we het weten, iedereen is van harte welkom op deze prijsuitreiking in De Rosep, aanvang 20.00 uur. Van zaterdag 2 januari tot en met zondag 24 januari 1999 zullen er in “In De Drye Swae- ntjes” olieverfschilderijen tentoongesteld worden van de Brabantse kunstenaar Geert Boons uit Udenhout. Boons begon zijn schildersopleiding aan de Famous Artist School in Amsterdam en daar na ging hij tekenen en schilderen aan De Aca demie voor Schone Kunsten in Arendonk. Zijn examenwerk kreeg daar eervolle vermeldin gen. Na zijn academietijd is Boons zich gaan toe leggen op het schilderen van Brabantse, Lim burgse en Franse landschappen. Mede door dat Boons wat impressionistisch werkt, weet hij in zijn werken een exclusieve sfeer te leg gen. Zeer de moeite van het bekijken waard. Boons kwam in 1998 in aanmerking om opge nomen te worden in het jaarboek van ART EXPO. De expositieruimte is open op vrijdag, zater dag en zondag, telkens van 13.00 uur tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Kinderen tot 12 jaar heb ben alleen toegang onder begeleiding. Kijkers naar de Oudejaarsuitzending van MTV konden telefonisch meedoen aan de prijsvraag ’Wie is Vadertje Tijd?’. Velen werden daarbij om de tuin geleid of om een of andere reden op een dwaalspoor gebracht. Namen die genoemd werden waren o.a. die van Rob Outmayer, Gerard Antonis, Martien Oerlemans en Ruud van de Ven. Veruit de meeste ’stemmen’ gingen echter naar Eddie Hurkmans (hier links op de foto). Dat vroeg dus afgelopen zondagochtend tijdens de radio-uitzending om nadere uitleg en de bekendmaking wie dan wel voor ’Vadertje Tijd’ had gespeeld tijdens de opnamen. Het was echter NIET Eddie Hurkmans, maar WEL Ruud van de Ven (rechts op de foto). Het toeval wil zelfs dat Eddie en Ruud naast elkaar zaten toen zij de uitzending hebben bekeken. Eddie herkende zijn buurman echter niet... De feestpakketten, met dank aan Slijterij Tn den Korenmaaier’, werden gewonnen door Nico van Elderen, Kerckackerstraat 6, Lies Jansen, Kruysackerstraat 4 en Willeke de Laat, Pr. Christinastraat 5. Zij kregen hun prijs inmiddels thuisbezorgd. 1- 4V W&3W AZ;.- Y S T. Ais u nü de zomerreisgidsen haalt bij Rabobank Reizen, krijgt u gratis Vakantie Voordeel Vouchers. Daarmee koopt u allerlei vakantiespullen met tientjes korting. En dat is nog niet alles. Want u maakt nu ook kans op een gratis droom- cruise voor twee personen. En u kunt meteen de Leukste VakantieKrant meepakken met nieuwe bestemmingen en vakantietips. •"Tl»■‘Si

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 7