OPRUIMING! 2 HALEN/ 1 BETALEN! VAKGARAGE DONKERS Audacia- nieuws Beste Audaciavrienden Spreekuren B en W BOVAfi ’Kerst-perikelen’ wederom geslaagd! vT Oisterwijk Op de gehele collectie Profiteer nu!!! opent uw ogen OFFICIEEL SUBDEALER SEAT - Onderhoud en reparatie alle merken Jubileumcommissie P.s.: Jubileumboek ad 10,- verkrijgbaar bij de Fam. Kreijveld, De Stappert 42. Wij zijn gecertificeerd voor inbouw van SCM-TNO goedgekeurde beveilingssystemen Schoolstraat 60 5066 EE Moergestel Tel. (013) 513 11 10 Het 50-jarig jubileumfeest van onze sportvereniging is ten einde. 1998 is 'n jaar geweest met zowel feestelijke als sportieve hoogtepunten. Als sluitstuk van de jubileumactiviteiten vindt de uitgifte van een jubileumboek plaats, getiteld ’Op karakter naar Goud’. 'n Boek waarin niet alleen is teruggeblikt in het verleden, maar waarin veeleer een overzicht is opgenomen van wat er in het jubileumjaar allemaal gedaan en georgani seerd is. Zowel in woord als in beeld, is dit boekwerkje voor eenieder een mooie terug blik op het gouden jubileum van Audacia. Uiteraard zou de totale organisatie in het jubileumjaar niet hebben kunnen plaats vinden zonder de medewerking van een groot aantal sponsors en heel veel vrij willigers. Wij zijn hen daar dan ook zeer erkentelijk voor. De jubileumcommissie hoopt er aan te hebben bijgedragen om het 50-jarig jubileum van onze vereniging onvergetelijk te maken. Heeft u behoefte aan een gesprek met iemand die écht luistert? Bel dan naar de HULPCENTRALE SOS DIENST, (013) 544 1 544 Bouwvergunningen/meldmgen Commissies vergaderen Bekendmaking De versnipperaar helpt u milieuvriendelijk en gratis van uw kerstboom af heeft oog voor mode... Nieuwe reispapieren nodig? Wanneer bent u aan de beurt? M MOERGESTEL Vergaderschema commissies en gemeenteraad tot aan de verkiezingen op 3 maart Audacia wint wéér van Boxtel v tl PAGINA 15 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 6 JANUAR11999 (het duurste artikel wordt in rekening gebracht) 2-1 14.30 A, B, C.... D, E, F, G H, 1,J, K. Rootven 9, Moergestel Tel. (013) 513 3664 3 3 4 2 8 2 5 8 AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNINGEN EN MELDINGEN Binnen twee weken kunt u uw zienswijze kenbaar ma ken. De volgende meldingen en aanvragen zijn binnengeko men in week 52: - het plaatsen van een tuinhuisje aan de Herengoed- straat 13. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN Binnen 6 weken kunt u een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij B en W. Bouwvergunning is verleend voor: - het bouwen van een varkensvleesstal aan de Donk- horst 5a; - het uitbreiden van het bedrijfspand aan den Oudenhof 4. In Moergestel Spreekuur in Moergestel op maandag 21 de cember in de Openbare Bibliotheek in Moergestel: Burgemeester Y. Kortmann van 16.00-16.30 uur. In Oisterwijk Op dinsdag 22 december is er spreekuur in het Gemeentekantoor in Oisterwijk: Burg. Y. Kortmann en wethouders J. Rak- horst, R. Hora en W. van Roessel en C. Schoenmakers van 11.00-12.00 uur. Opel niaan< di. t d0 vrijdag 1 zaterdag De commissie vergaderen weer. De vergade ringen zijn gepland voor dinsdag 12, woens dag 13 en donderdag 14 januari. De vergade ringen zijn openbaar. U kunt dus komen luis teren. Er wordt vergaderd in ,het Raadhuis aan De Lind 56 in Oisterwijk. Tijdens de vergade- 0 AUTO Vergunning/ontheffing evenementen B en W hebben voor de volgende activiteit de benodig de vergunning of ontheffing verleend: - het organiseren van de Kringgildedag Kwartier van Oirschot op 5 september 1999 op de locatie Oister- wijkseweg en Heistraat (verzonden 15 december 1998). Binnen 6 weken kan door belanghebbenden een gemo tiveerd bezwaarschrift worden ingediend het B en W van Oisterwijk, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Na de Kerst, oud en nieuw of zelfs Driekonin gen wilt u weer van uw kerstboom af. Verbran den Kerstboomverbrandingen zijn slecht voor het milieu. U kunt ook uw kerstboom op een milieuvriendelijke manier kwijt. Klein knippen met de snoeischaar en in de minicon tainer bijvoorbeeld. Maar u kunt uw boom ook laten versnipperen door de gemeente. De snip pers worden in de plantsoenen hergebruikt. Wilt u uw boom laten versnipperen, breng hem dan tijdig naar een van de 16 verzamelplaat sen. Dat kan tot en met dinsdag 12 januari. Vanaf woensdag 13 januari gaat de versnipper aar op pad. Als er veel bomen worden aange boden, dan kan het zo zijn dat de versnipperaar niet meteen bij de verzamelplaats in uw buurt komt. Verzamelplaatsen U kunt uw kerstboom tot en met dinsdag 12 januari kwijt op een van de volgende verzamel plaatsen: Voor de kern Moergestel - op het terrein hoek Krijtestraat/Burg. Mae- yerstraat; - op het gazon aan de Kasteellaan. Voor het tweede achtereenvolgende jaar orga niseerde Bra(s)band Clapopp op tweede kerst dag haar ’kerst-perikelen’. In samenwerking met toneelvereniging ’Die Naemloose Speelers’ werd weer een leuk gevarieerd pro gramma van muziek en toneelspel gebracht. Het toneelspel ’Nooit meer een kerstboom’ bleek jong en oud te boeien. Hetzelfde gold voor de kerstmuziek van ’Clapopp’ in combi natie met de middels ’n vijftigtal kerstbomen met verlichting gecreëerde sfeer in de zalen van ’t Draaiboompje. Als gastheer had de kerstman (Jan van Dijk) een hoofdrol. Hij ontving de gasten, begeleidde hen naar de diverse activi teiten (o.a. schminken en pannekoeken bakken voor de kinderen) en las voor de allerkleinsten het kerstverhaal voor. Gezien de reacties van het talrijk opgekomen publiek is een bezoek aan de ’kerst-perike len’ in december ’99 beslist een aanrader. Na rust zou er dus een aandringend Boxtel ver wacht mogen worden. Dat was ook wel zo, maar Audacia kwam geen moment meer in gevaar. De Audacia-defensie was goed op dreef. Rob Beerens verving Erik Denissen uitstekend en Jeroen Verbiese heerste als een vorst. Niet één kans werd er weggegeven. Door deze overwinning heeft Audacia nu de maximale score in de tweede periode. Boetiek Bonita rinigen kunt u gebruik maken van het spreek recht. Zo kunt u uw mening geven over de on derwerpen die behandeld worden. U hoeft zich voor dat spreekrecht niet voor de vergadering te melden. ’De agenda voor deze vergaderingen is in ver band met de feestdagen nog niet bekend. In de eerste week van januari kunt u informatie over de vergaderagenda krijgen bij voorlichting in het gemeentekantoor aan De Lind 44 (telefoon 5291214)De voorstellen liggen daar ook ter inzage. Ook tijdens de openingstijden van het servicepunt van de gemeente in de bibliotheek van Moergestel kunt u de voorstellen inzien en informatie krijgen over de agenda van de diverse commissievergaderingen. Tot 1 april nog goedkoper Is het nodig om uw reispapieren te vernieu wen, dan is de volgende informatie voor u van belang. Wie een nieuw reisdocument nodig heeft doet er goed aan om dat voor 1 april aan te schaffen. Vanaf 1 januari tot 1 april kost een nieuw paspoort fl. 91,50. Daar na kost het u fl. 106,50. Een Europese identi teitskaart kost vanaf 1 januari fl. 37,25. WEINIG WACHTTIJD De afdeling Burgerzaken verwacht in de ko mende maanden weer een grote toeloop van mensen die nieuwe reispapieren wensen, om de wachttijd voor u zo veel mogelijk te beper ken, gaat de afdeling Burgerzaken evenals vo rige jaren op alfabet werken. In het overzichtje hieronder kunt u precies le zen wanneer u het beste kunt komen als u nieu we reispapieren nodig heeft. De afdeling kan - zo is vorig jaar gebleken- de wachttijd op die manier tot een minimum beperken. HOE WERKT HET Hier na ziet u een overzicht. Begint uw achter naam met de letter uit de eerste kolom, dan kunt u het beste in de periode terecht die in de tweede kolom omschreven is. U kunt bij Burgerzaken in het gemeentekan toor terecht van maandag tot en met woensdag van half negen tot vier uur. Donderdag kunt u terecht van half negen tot liefst zeven uur s avonds. Op vrijdag is het loket open van half negen tot half een. ACHTERNAAM BEGINT MET DAN NAAR BURGERZAKEN van 4 tot en met 15 januari van 18 tot en met 29 januari van 1 tot en met 12 februari L, M, N, 0, Pvan 15 tot en met 26 februari Q, R, S, Tvan 1 tot en met 12 maart U, V, W, X, Y, Z van 15 tot en met 26 maart Kunt u niet op de dagen die hierboven vermeld zijn, dan kunt u nog bij Burgerzaken terecht op 29,30 en 31 maart. U moet dan echter reke ning houden met aanzienlijk langere wacht tijd. MEER WETEN? Heeft u vragen over dit artikel of over uw reis papieren, neem dan contact op met de afdeling Burgerzaken, telefoon 52 912 20. [O] gemeente Over enkele maanden, om precies te zijn op woensdag 3 maart 1999 zijn er verkiezingen voor de gemeenteraad. Dat heeft misschien gevolgen voor de vergaderingen van commis sies en raad na die datum. Maar tot aan de ver kiezingen kunt u alvast de volgende vergader data van de diverse commissies en de gemeen teraad in uw agenda noteren. Alle vergaderin gen zijn openbaar en u heeft spreekrecht. U kunt uw mening dus laten horen. Niet alleen op 3 maart achter de stemmachine dus Commissies De data van de commissievergaderingen in het eerste kwartaal van 1999 zijn als volgt: Com missie Algemene Beleidszaken op dinsdag 12 januari, 2 februari en 2 maart. De Commissie Welzijn en de Commissie Toerisme, recreatie, openbare werken en milieu vergaderen op woensdag 13 januari, 3 februari en (in verband met de verkiezingen niet op 3 maart maar) op donderdag 4 maart. De commissie Financiën, economie, sport en kerntaken en de Commissie Ruimtelijke ont wikkeling, verkeer, vervoer en volkshuisves ting vergaderen op donderdag en wel op 14 ja nuari, 4 februari en 4 maart. Gemeenteraad De gemeenteraad vergadert in het eerste kwar taal van 1999 op 28 januari, 25 februari en 18 maart. De extra raadsvergadering in verband met het aantreden van de nieuwe gemeente raad is gepland voor 13 april. Alle vergaderingen worden gehouden in het Raadhuis aan De Lind 56. :ningstijden: 10.00-20.0° 10.00-16-00 Uitslagen zondag 20 december 1998 Audacia 1 - Boxtel 1 Audacia 2 vrij Viola 4 - Audacia 32 Taxandria 5 - Audacia 42 HM W 2 - Audacia 54 Audacia 6 - Nevelo 45 GSBW 6 - Audacia 71 Audacia 8 - Voab 94 Audacia 9 - Netersel 21 Dames: Audacia 1 - RKDSV 1 1 Let op! Let op! zondag 10 januari 1999 Set -1 - Audacia 1 (3C bekerronde)1 Audacia - Boxtel2 -1 Op de eerste inhaaldag in oktober versloeg Audacia in de overgespeelde (wegens staking) wedstrijd in Boxtel de club van die naam met 4-1, wat toen een verhindering van het beha len van de eerste periodetitel inhield. Boxtel heeft nog wel kansen op die titel, maar de laat ste wedstrijd uit die periode moet nog steeds gespeeld worden. Op 20 december 1998 (ove rigens ook inhalen van een eerdere afgelasting) vond de return plaats in Moergestel. Wegens schorsing en vacantie kon Audacia niet in haar sterkste formatie aantreden en de Audacia- mannen verwachtten een getergd Boxtelteam. De gasten deden erg hun best in die eerste helft, maar Audacia gaf geen krimp, sterker nog, de doelkansen waren voor Audacia. In de dertigste minuut ondernam de verrassende Leon Verhagen een solo, die hem langs vier tegenstanders bracht en tenslotte de keeper fraai verschalkte: 2 - 0. Vier minuten later kreeg Eric Kreijveld een afgeslagen aanval pardoes op z’n “slof” en de inzet verdween hoog in de touwen: 2 - 0. De vrees voor de tegenstander kwam echter terug toen weer vier minuten later Alex van Roessel op het verkeerde been werd gezet en door Edgar Maas werd er tegengescoord: 2-1.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1999 | | pagina 15