GEMEENTE BELANGEN EBOUW Bouwen aan een onafhankelijke toekomst 2 jaar! Daarom... Deze week bestaat op 18 en 19 december ALLE GEWONE KLEDING 1/2 prijs! Wij wensen al onze gasten en toekomstige gasten van harte fijne kerstdagen en ’n gelukkig 1999! EHBO St. Christoffel Bedankt Zijn er nog Moergestelse kinderen die willen leren schaken? F Wij wensen n prettige feestdagen! U vTOi ster wijk Gemakkelijk geregeld bij Rabobank Moergestel Tevens wensen wij u fijne feestdagen Tilburgseweg 2, Moergestel Tel. (013) 513 6514 Bouwvergunningen/meldingen Wet milieubeheer Tijdelijke verkeersmaatregel Bekendmaking Wet milieubeheer D1 IN DRJÉf P £.0 IN c Eindelijk tijd voor elkaar Vissen met m’n vrienden PAGINA 11 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 16 DECEMBER 1998 toekomst. Bijvoorbeeld met een pensioen via uw werkgever of via voorzieningen op eigen initiatief. Het kan zijn dat u deze nog wilt aanvullen of dat u nog niet alle fiscale mogelijkheden ten volle heeft benut. In dat geval willen wij u graag attenderen op de koopsom- en lijfrentepremiepolissen van Interpolis. Die bieden u keus uit vier varianten om meer vermogen op te bouwen. Met korte of langere looptijden. Met gegarandeerde opbrengsten en op beleggingsbasis. Bent u geïnteresseerd in de mogelijkheden die Interpolis u kan bieden om te bouwen aan een onafhankelijke toekomst? U bent altijd van harte welkom bij de adviseur van uw Rabobank voor een uitgebreide toelichting en praktisch advies. Bel voor een afspraak 013 - 513 63 73- GB Tel.: (013) 513 37 48 Fax: (013)513 24 66 b.g.g.Tel.: (013) 513 38 13 Burgemeester Bardoelstraat 16 5066 VE MOERGESTEL AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNINGEN EN MELDINGEN Binnen twee weken kunt u uw zienswijze kenbaar ma ken. De volgende meldingen en aanvragen zijn binnengeko men in week 50: - het plaatsen van een dakkapel aan de Burg. Poort straat 15; - het verbouwen van de zolderverdieping van het pand Raadhuisstraat 21. VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN Binnen 6 weken kunt u een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij B en W. Bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van de woning De Stappert 66. Mededeling voor EHBO’ers! De oefenavond van 17 december vervalt. Dit is i.v.m. examen reanimatie. Cursisten veel succes! En verder iedereen fijne dagen toegewenst. Het bestuur Nieuwbouw Verbouw Renovatie Betimmeringen Op maandag 21 december a.s. komt de fractie van Gemeente Belangen bijeen voor een be spreking van de agenda voor de raadsvergade ring van 24 december 1998. Aanvang van deze vergadering is om 20.00 uur in het gemeentehuis, 2e etage, kamer 7. Graag nodigen wij U uit over deze agenda van ge dachten te wisselen. Voor meer informatie kunt U zich richten tot een van onze raadsleden: Ruud Hora 528 85 26; Jan Oerlemans 513 22 39; Jac Meerbach 528 36 70; Piet Meeuwis 528 46 78 of bij het secretariaat: Frans van lersel 528 25 00. Tot maandag 21 december a.s. in het gemeen tehuis. U bent van harte welkom. Ook dit jaar hebben vrijwilligers hun vrije tijd ter beschikking gesteld voor het versieren van zo’n 800 windlichten. Mensen reuze bedankt. Het liep als een trein. Ook de rijders en begeleiders die met de Dl, D2 en El jeugd, huis aan huis de windlichten hebben verkocht: reuze bedankt. Een speciaal woord van dank aan: Bloemiste rij Wim Willems voor al het extra materiaal en verrichtte werkzaamheden en aan Copy Cat, Gebr. Janssen, Fa. Op ‘t Hoog, Jumbo Denis sen en R. v.d. Meijdenberg die tijdens de ver koop van de windlichten voor vervoer hebben gezorgd. Hopelijk kunnen we volgend jaar weer een be roep op jullie allemaal doen om deze activiteit wederom te laten slagen. De activiteitencommissie. MOERGESTEL t f gemeente Openbare kennisgeving van een melding van een verandering van de inrichting (art. 8.19 lid 2) Op de afdeling Bouw- en Milieuzaken van het gemeente- kantoor ligt vanaf 4 januari 1999 gedurende een maand ter inzage de melding van: Beheermaatschappij Gebr. Janssen, Oisterwijkseweg 30. Datum melding: 24 november 1998; betreft verande ring inrichting Stokeind 11. Globale inhoud en bedoeling van de melding: Wijziging van de inrichting van tennis-sporthal met kleed kamers en kantine aan vermeld adres. Toepassing en gebruik blijft gelijk. De stukken kunnen elke werkdag van 9.00 tot 12.30 uur worden ingezien. i.v.m. cyclo-cross De Heiberg In verband met het houden van een cyclo-cross op zaterdag 26 december 1998 wordt de Zandstraat tus sen de Heiligenboom en Heikant tussen 9.00 em 18.30 uur afgesloten voor alle verkeer. Vergunning/ontheffing evenementen B en W hebben voor de volgende activiteit de benodig de vergunning of ontheffing verleend: - het organiseren van een demo-race op zondag 4 juli 1999 van 10.00 tot 17.00 uur te Moergestel. Binnen 6 weken kan door belanghebbenden een gemo tiveerd bezwaarschrift worden ingediend het B en W van Oisterwijk, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Aanvraag en ontwerp-beschikking In het kader van de Wet milieubeheer is vergunning aan gevraagd door: - GJ. van de Wouw, Masperstraat 2, om een nieu we de gehele inrichting omvattende milieuver gunning voor een melkrundvee- en scharrelkip- penhouderij aan de Masperstraat 2. B en W zijn van plan om de gevraagde vergunning te verlenen onder opname van diverse voorschriften die noodzakelijk zijn in het belang van de bescherming van het milieu. De stukken liggen vanaf 4 januari 1999 gedurende vier weken ter inzage op het gemeentekantoor. Waarschijnlijk bent u al bezig met uw financiële Als je tussen de 7 en 14 jaar oud bent en als je wilt leren schaken dan ben je van harte wel kom op de Moergestelse jeugdschaakclub. De jeugdschakers van Jeugdschaakclub “Moergestel” schaken elke woensdagmiddag van 16.00 uur tot 17.30 uur in “De Roozen- dries” (Prinses Margrietstraat 1) in Moergestel. Momenteel bestaat de jeugdschaakclub uit 14 jeugdschaakleden. Er is nog plek voor enkele nieuwelingen en/of gevorderden. Hoe de schaakstukken heten, wat ze mogen, hoe je het leger van je tegenstander moet vero veren en hoe je de vijandelijke koning gevan gen kunt nemen, dat hebben de meeste kinde ren al na 2 n paar weken door Vanaf dat mo ment kunnen de nieuwelingen al meedoen aan de onderlinge jeugdschaakcompetitie. Twee schaakleraren zullen de jeugdschakers stap-voor-stap een stuk schaakwijzer proberen te maken via de officiële leermethode van de Koninklijke Nederlandse Schaakbond. Gedu rende het jeugdschaakseizoen kunnen de jeugdschakers een jeugdschaakdiploma halen en vele prijsjes winnen. Schaken is een leuk en leerzaam spel. Als je op jonge leeftijd leert scha ken dan heb je daar op later leeftijd veel voor deel van. Het heeft bijvoorbeeld een gunstige invloed op je schoolprestaties; dat is bewezen! Inlichtingen bij de jeugdschaakleraar, tel. 528 8173.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 11