RADIO Familie de Laat wint CD-recorder ’Mister Catering’ Aphrodite 'Moergestel-Nieuws en de «er Verkoop kerststukjes jeugd Audacia Dt Lm fee 2 tei irrame wosmt in Dtn tooöAAPD op 26 tn 27 DTCT/W A.S (KOPtriD VAHAT 10.00 UUP TOT 17.00 UUP. OLItVtPVtn, PAIHTMUStl, AOUAPaim AQUAPPIHTS. ACPTL tn noG vta nml Als U m wilt doth, kuitt U zien AAnnmn tot tn m 10 Dfct/Abfp a.s bu: PiAVfPTOötnTfL. 5151661 Aircm vau Stttps Ta. 51552QO jTArre fcubbas Ta. 5155625 Prinsenbal 1998 C.V. De Durdraaiers Het imago van Moergestel... ’De Tweede Jeugd’ WOENSDAG 9 DECEMBER 1998 - 23e Jaargang - Nr 1029 «W Als die eens konden praten Hb Jan de Laat, De Hoefkens 22, mocht maandagavond uit handen van Jeanne van der Linden, de De Persoonlijke Signatuur van Exclusieve Modebrillen CD-recorder (waarde 899,-) in ontvangst nemen die Frans van Velthoven beschikbaar had ge steld rondom de prijsvraag: Hoeveel CD-recorders heeft Philips in haar assortiment. Met het juiste antwoord (5) werd de familie de Laat de gelukkige uit vele inzendingen. Volgende week verschijnt de bekende ’kerstkrant’ van ’Moergestel-Nieuws’ met daarin kerst- en nieuwjaarswensen en het belangrijkste nieuws rond oud en nieuw. Op zaterdag 12 december is er weer de jaarlijkse ver koop van kerststukjes. De D- en E-pupillen van Audacia komen er mee bij u aan de deur. De opbrengst, f 7,50 per stuk, is voor onze jeugd. Steun ze door er een of meerdere te kopen!!! Zondag 13 december Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en ’t MTV-kanaal Presentatie: Peter van de Wouw Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Zo mag onze dorpsgenoot Hans Come- lis (31), wonende Mispelbos 4, zich het komende jaar noemen omdat hij de eer ste Catering Magazine Award heeft ge wonnen. Wij werden door zijn kleine (maar zeer fanatieke) fanclub op zijn uit verkiezing gewezen en maakten daarom met hem een praatje. Op woensdag 23 en woensdag 30 december zal ’Moergestel-Nieuws’NIET verschijnen. Woensdag 6 januari 1999 zijn we er weer! Graag ontvangen we de redactionele teksten uiterlijk vrijdag 11 december om 19.00 uur in onze brievenbus. Huidverzorgingsinstituut In dienst van Van Hecke Nederlands grootste cateringbedrijf met een 475.000 gasten per dag verzorgt hij de catering bij Ericsson in Rijen met iedere werkdag een 2.700 gasten. De jury koos Hans Comelis uit een 48-tal ingeschreve nen omdat hij innovatief -, kostenbewust -, gastvrij en kwaliteitsbewust werk aflevert en ook laat hij niet na zijn kennis en visie naar buiten uit te dragen. Er waren een viertal cate gorieën waarvoor de deelnemers genomineerd waren zoals het bedrijfsrestaurant uitbesteed, het bedrijfsrestaurant zelfstandig, de institu tionele grootkeuken en de partycatering. Comelis sleepte de eerste prijs in de wacht voor het bedrijfsrestaurant uitbesteed en kreeg daarnaast ook nog eens de algemene prijs. Uiteraard is hij apetrots met zijn uit verkiezing en zeker gezien zijn jonge leeftijd. Via zijn studie bij de Rooi Pannen waar hij Ho telmanagement deed en de Amerikaanse Cor nell University waar hij zich een half jaar lang verdiepte in algemeen management kwam hij in dit vak terecht. Een oproep in het vakblad Catering Magazine deed hem besluiten om in te schrijven voor deze competitie. Een schrif telijke toetsing en de nodige praktijkbezoeken van de vak-jury vielen hem ten deel en hij werd genomineerd en later dan definitief gekozen. Op een meeting van het Vakblad op de Ho reca Vakbeurs in Rosmalen werd hij op 29 oktober j.l. in het zonnetje gezet. Hij houdt zich dagelijks bezig met de organisatie en het logistieke gebeuren en streeft ernaar om een zo goed mogelijk “hap” op tafel-te krijgen voor een redelijke prijs. Hij kan urenlang enthousiast over zijn vak ver tellen en zal zeker in de toekomst nog meer van zich laten horen want dit vak heeft echt zijn hart gestolen. Hans ook van ’Moergestel-Nieuws’ onze welgemeende felicitaties en veel succes voor de toekomst. Komt Prins Rien d’n Urste voor de vierde keer terug? Ja hoor, ’t is weer bijna zover! Op zaterdag 12 december a.s. organiseert car navalsvereniging De Durdraaiers haar jaarlijks terugkerend prinsenbal. Om 21.00 uur treden prins Rien d’n Urste en zijn adjudant Frank af waarna om omstreeks elf over elf op spectaculaire wijze de nieuwe prins en adjudant van de Durdraaiers, voor het komende carnavalsjaar, bekend worden ge maakt. Onze zusterverenigingen de Piere- Vorige week publiceerde ’Moergestel- Nieuws’ een belangrijk deel van het on derzoek naar het koopgedrag van de Moergestelse inwoner en het imago van ons dorp. In opdracht van Ondernemend Moergestel werd het ’Marketing- Com municatieplan', zoals het officieel heet, opgesteld dor Marien Consultancy en Burgers Marketing Services. Volgende week komen we in een uitge breid artikel op dit rapport terug, waarvoor we ook de mening peilden van diverse on dernemers en inwoners. Hebt u als lezer er een mening over, schroom dan niet die schriftelijk aan onze redactie door te geven. brengt dit jaar weer een blijspel voor met als titel: “Als de haan kraait”. Uitvoeringen zijn in ’Den Boogaard’ op: don derdag 14 jan. voor de 55 plussers 14.00 uur; vrijdag 15 jan. voor iedereen om 20.00 uur en zaterdag 16 jan. voor iedereen om 20.00 uur. Waar gaat het over Bekijk de foto maar eens! De schoen is het “corpus delicti”; De pet is op een vreemde plaats gevonden. Wilt u meer weten Kijk dan volgende week in’ Moergestel-Nieuws’. En wilt u alles weten? Kom dan maar kijken waaiers met prins Jan d’n Twidde en de Dorst- vlegels met prins Toon d’n Urste zullen weder om getuige zijn van dit heugelijke feit. Drive- in show “Let’s dance” zal zorg dragen voor de muzikale omlijsting gedurende de gehele avond. Zoals u al vele jaren gewend bent, zorgen de Durdraaiers ook dit jaar weer voor een waan zinnige en onvergetelijke avond, die u niet mag missen. De Durdraaiers hopen u dan ook dit jaar weer in grote getale te mogen ontvangen in hun re sidentie ’t Draaiboompje te Moergestel. Het prinsenbal zal omstreeks 20.00 uur aan vangen. Tot ziens op zaterdag 12 december om 20.00 uur in Partyboerderij ’t Draaiboompje. De Lind 35a Oisterwijk 013-5284899 Vrijdag koopavond Hans Comelis in een voor hem vertrouwde omgeving... (foto uit Cateringmagazine) Brillen Contact lenzen alk !- 4. te WX XI met de muzikale keuze van..., interviews, korte berichten, nieuwtjes, sport en vooral veel gezellige muziek Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. U /U Schoolstraat 5 M J MOERGESTEL M Tel. 013-513 1474 d iq Jj Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V G.Z.) 4 worden door ons benaderd. Mocht dat u !tanet 9eva,z'/n Wilt n.even telefonisch contact opnemen? 513 2268.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 1