Rabobank gaf feest voor 60-plussers Sint weer op bezoek bij verenigingen... Onderstaande winkels hebben KOOPAVOND op 3 EN 4 DECEMBER en zijn zaterdag 5 dec, om 16.00 uurgesloten!^^ L - Schoenwinkel Ligtvoet Nimco Mulders Automatisering Modehuis Poirters ’t Woonhuys Kadoshop Broers Banketbakkerij Verkooijen Slagerij van Zon Boetiek Bonita Slijterij ’In den Korenmaaier’ (zaterdagtot 17.00uur!) ETB Frans van Velthoven BoerenBond Brameco Aphrodite Huidverzorgingsinstituut r*- Liefst 360 personen hadden zich aangemeld voor de middag van 60-plussers die jongstle den donderdag door de Rabobank was georga niseerd. Het was een gezellige drukte in ’Den Boo gaard’. Er werd bingo gespeeld waarvoor mooie prijzen beschikbaar waren gesteld; het orkest ’Herfst’ vulde de pauzes op en de aanwezigen werden op tijd voorzien van ’n hapje en ’n drankje. Rond de klok van vijf kwam er een einde aan deze gezellige middag en kregen alle bezoekers ook nog eens ’n spel kaarten mee naar huis. Deeltaxi aanvragen tijdens feestdagen kan vanaf 10 december In verband met de komende feestdagen, zo wel Kerstmis als de Jaarwisseling, kunnen passagiers met een deeltaxi-pasje hun ritten Verplaatsen glasbakken De glasbakken aan de Kloosterlaan in Moer gestel zijn met ingang van 18 november jl. ver plaatst naar de Raadhuisstraat ter hoogte van supermarkt De Boer. Afdeling Bouwzaken twee dagen dicht Op donderdag 10 december én woensdag 16 december 1998 kunt u NIET terecht bij de af deling Bouwzaken in het gemeentekantoor. De medewerksters en medewerkers van de hele afdeling zijn dan afwezig. Zij zijn naar een trai ning buiten het gebouw. Dat betekent dat u op genoemde data geen contact kunt krijgen met de medewerk(st)ers van de afdeling Bouwza ken. De loketfunctie van Bouwzaken vervalt die twee dagen dus ook. ook telefonisch con tact met de medewerk(st)ers van Bouwzaken is op 10 en 16 december a.s. niet mogelijk. Indien u die dagen brieven of andere stukken moet inleveren, dan kunt u dat doen bij de re ceptie bij de ingang van het gemeentekantoor. Storingsnummer van de gemeente Wilt u na kantoortijd of in het weekeinde cala miteiten melden bij de gemeente, neem dan contact op met het volgende nummer: 06 - 53 120 371. Bij calamiteiten moet u denken aan wegverzakkingen, breuk in de riolering of aan sluitingen en andere problemen. al vanaf 10 december 1998 aanvragen via het telefoonnummer dat op hun deeltaxipasje vermeld staat: 549 9999. Door op tijd uw ritten aan te vragen kunnen vertragingen zo veel mogelijk voorkomen worden. Wie behoefte heeft aan meer informatie kan contact opnemen met de deeltaxi-klanten- service, telefoon 549 9954. De 100-jarige Rabobank had ook nog een ca deautje in petto voor de 100-jarige heer Prins- sendie er deze maand weer ’n jaartje bij wil doen... Zoals elk jaar brengt Sinterklaas bezoeken aan diverse verenigingen in Moergestel. Op de bo venste foto wordt Sint opgehaald met de kar door de kinderen van ’De Vurhaai’. De Sint was ’n beetje moe en was op ’n bankje op de camping in slaap gevallen... Op de onderste foto doet een van de leden van Audacia voor hoe er gezwommen moet worden. Eén van de Zwarte Pieten had namelijk schrik van water en kon niet zwemmen. Dat moest hem dus even geleerd worden... steld worden door degene die tijdig bedenkin gen tegen het vastgestelde bestemmingsplan heeft ingebracht bij Gedeputeerde Staten, als mede door een belanghebbende die aantoont dat hij hiertoe redelijkerwijs niet in staat is geweest. Voor zover het besluit strekt tot het onthouden van goedkeuring kan het beroep worden ingesteld door een ieder. Degene die beroep instelt kan gelijktijdig een verzoek om voorlopige voorziening indienen bij de voor zitter van de Afdeling bestuursrechtspraak van de Raad van State, op hetzelfde adres. Het be sluit van Gedeputeerde Staten treedt een dag na afloop van de beroepstermijn in werking, tenzij binnen de beroepstermijn een verzoek om voorlopige voorziening bij de voorzitter van de Afdeling bestuursrechtspraak is inge diend. Het besluit treedt dan niet in werking voordat op dat verzoek is beslist. 1 F PAGINA 15 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 2 DECEMBER 1998 «K- £■4* t j

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 15