Aan alle kinderen van Moergestel (C "J Sint en zijn Pieten. bij Kadoshop Broers. Stop hierin een briefje met je naam en leeftijd en iets leuks watje zelf gemaakt hebt voor St. Nicolaas. Maandag mag je dan je schoen op komen halen met daarin natuurlijk een cadeautje van de Sint en zijn Pieten. mogen alle kinderen tot 10 jaar hun schoen komen zetten Vrijdag 4 en zaterdag 5 december V Qx. gemeente t^Oisterwijk 4 3z>— WIGWAM sie algemene beleidszaken worden gemeld. o Evaluatie WVG De evaluatie van de Wet voorzieningen gehan dicapten zal in de commissievergadering van Welzijn in december worden gebracht en tege lijkertijd met de verordening aan de raad wor den voorgelegd. Dat laatste zal nog niet in de cember het geval zijn. o Kinderopvang Aan de raad zal een voorstel worden voorge legd over het plan van aanpak kinderopvang. Tel. (013)513 18 89 Bouwvergunningen/meldingen Commissies vergaderen De commissie vergaderen weer. De vergade ringen zijn gepland voor dinsdag 8, woensdag 9 en donderdag 10 december. De vergaderin gen zijn openbaar. U kunt dus komen luiste ren. Ér wordt vergaderd in het Raadhuis aan De Lind 56 in Oisterwijk. Tijdens de vergade ringen kunt u gebruik maken van het spreek recht. Zo kunt u uw mening geven over de onderwerpen die behandeld worden. U hoeft zich voor dat spreekrecht niet vóór de verga dering te melden. Het vergaderschema: o COMMISSIE ALGEMENE BELEIDS ZAKEN De commissie algemene beleidszaken verga dert op dinsdag 8 december vanaf 20.00 uur. Op de agenda voor deze vergadering: het ver slag van de vergadering van 17 november jl., de lijst met toezeggingen en mededelingen. Daarbij de voortgang van het verbeteringstra- ject besturingsconcept en de stand van zaken rondom het Insaid-gebouw en de brandweer- Bestemmingsplan ’Buitengebied Oisterwijk, deel Moergestel’ Burgemeester en wethouders van Oisterwijk maken ter voldoening aan het bepaalde in arti kel 28, lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke or dening bekend dat Gedeputeerde Staten van Noord-Brabant bij besluit van 20 oktober 1998, nr. 196336, gedeeltelijk goedkeuring hebben verleend aan het door de raad van de gemeente Oisterwijk bij besluit van 19 maart 1998 vast gestelde bestemmingsplan “Buitengebied Oisterwijk, deel Moergestel”. Het plangebied heeft betrekking op het buitengebied van de voormalige gemeente Moergestel met inbegrip van de grenscorrecties die zich als gevolg van de gemeentelijke herindeling van 1 januari 1997 daarin hebben voorgedaan en uitgezon derd het landgoed De Hooge Braaken en de inmiddels in het bestemmingsplan “Kom Moergestel” opgenomen gronden grenzend aan de De Sonman en de Scheerman. Het besluit van Gedeputeerde Staten en het bestemmingsplan liggen met ingang van maandag 7 december 1998 gedurende zes we ken voor een ieder tijdens openingsuren ter inzage in het gemeentekantoor, De Lind 44 te Oisterwijk, bij de afdeling Voorlichting. Tegen het besluit van Gedeputeerde Staten kan binnen de genoemde termijn van zes weken beroep worden ingesteld bij de Afdeling be stuursrechtspraak van de Raad van State, Post bus 20019, 2500 EA ‘s-Gravenhage. Voor zo ver het besluit van Gedeputeerde Staten strekt tot goedkeuring kan het beroep alleen inge- B en W besluiten Burgemeester en wethouders hebben in de ver gadering van 24 november onder meer de vol gende besluiten genomen: o Archief Moergestel Besloten is om het archief van Moergestel over de periode 1931-1980 over te dragen aan het gemeentearchief in Tilburg. Inventarisnum mer 793 is van openbaarheid uitgezonderd tot het jaar 2020. Het besluit zal aan de commis- - verkoop gedeelte opslag; Wet milieubeheer Bouwplannen ter inzage De Hilver Aanlegvergunning kazerne in Moergestel. Voorts mededelingen over de overdracht van het archief van Moer gestel over de periode 1931-1980. Daarna be handelt de commissie enkele raadsvoorstellen: een voorstel om de beleidsnota communicatie, de deelnota interne communicatie en de aan bevelingen vast te stellen en een voorstel om de verordening brandveiligheid en hulpverle ning gemeente Oisterwijk vast te stellen. Dan rest nog de rondvraag. o COMMISSIE WELZIJN De commissie Welzijn vergadert op woensdag 9 december om 20.00 uur. o COMMISSIE TOERISME EN OPENBA RE WERKEN De commissie vergadert woensdag 9 decem ber om 20.00 uur in de burgerzaal. o COMMISSIE FINANCIËN EN SPORT De commissie financiën en sport vergadert op donderdag 10 december vanaf 20.00 uur in de burgerzaal van het Raadhuis. o COMMISSIE RUIMTELIJKE ORDE NING De vergadering voor deze commissie staat ge pland voor donderdag 10 december om 20.00 uur. Op de agenda: mededelingen en informa tie over het bestemmingsplan Centrum; ver slag van de vorige vergadering en de lijst met toezeggingen. De commissie bespreekt het bestemmingsplan “Buitengebied Oisterwijk, deel Moergestel,’ (goedkeuringsbesluit GS) MOERGESTEL gemeente 01 s te r w ij k 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 2 DECEMBER 1998 PAGINA 14 V a HUISHOUDSPECIAALZAAK Rootven 10 MOERGESTEL Fax (013) 513 21 06 Oranjeplein 12 LOON OP ZAND Tel. (0416)36 38 00 Fax (0416) 36 30 25 AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNINGEN EN MELDINGEN Binnen twee weken kunt u uw zienswijze kenbaar ma ken. De volgende meldingen en aanvragen zijn binnengeko men in week 48: - het uitbreiden van de woning Mispelbos 26; het uitbreiden van de woning De Stappert 66. MOERGESTEL Openbare kennisgeving van meldingen van een verandering van de inrichting (art. 8.19 lid 2) Op het gemeentekantoor ligt vanaf 7 december 1998 gedurende een maand ter inzage de melding van een verandering van de inrichting van Medos Moergestel b.v., Stokeind 2 inzake verandering inrichting art. 8.19, sectie B, nummer 3289 ged. Globale inhoud en bedoeling van de melding: veranderen van de inrichting; meubelspuiterij, opslag en verzendklaar maken van meubelen: - verplaatsing verdieping en magazijnstelling; - verplaatsing kantine; - verplaatsing dubbelwandige olietank (4.000 liter). Gedeeltelijk intrekken vergunning Burgemeester en wethouders hebben besloten de vol gende vergunning in te trekken: de heer L.J.W. Ketelaars Aardinrichting: rundvee- en varkensbedrijf Adres inrichting: Heiligehboom 1 Datum vergunning: 17 augustus 1993. Deze intrekking geschiedt in verband met verplaatsing van de ammoniakrechten naar bedrijven in Rijsbergen en Knegsel. Op het gemeentekantoor ligt vanaf 7 december 1998 gedurende een maand ter inzage de melding van een verandering van de inrichting van A.W.C.H. en W.E.J. Hoosemans, Waterhoefstraat 4-8 inzake verandering inrichting sectie B nummer 2254. Globale inhoud en bedoeling van de melding: uitbreiding van de inrichting ex. art. 8.19 - aanleg van wasplaats met zinkput van 2 m3. De stukken kunnen elke werkdag van 9.00 tot 12.30 uur worden ingezien. Het volgende bouwplan ligt met ingang van donderdag 3 december 1998 gedurende veertien dagen ter inza ge in het gemeentekantoor. Burgemeester en wethouders zijn voornemens bouw- verguning te verlenen voor: - het uitbreiden van 't bedrijfspand aan den Oudenhof 4. Gedurende de termijn van 14 dagen kan een ieder schriftelijke bedenkingen naar voren brengen bij burge meester en wethouders, Postbus 10101,5060 GA Ois terwijk. De burgemeester maakt bekend dat het college van B en W het voornemen heeft om met toepassing van artikel 19 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrij stelling te verlenen voor het geldende bestemmings plan ’Buitengebied Moergestel' teneinde voor de Se- brechtsedijk een vergunning te verlenen voor de vol gende werkzaamheden: 1. het graven van een waterloop; 2. het rooien van beplanting; 3. het aanbrengen van laanbeplanting; 4. het tot stand brengen van een reservaatgebied. Bovengenoemde aanvraag ligt met ingang van 4 de cember 1998 gedurende twee weken voor eenieder ter inzage in het gemeentekantoor, balie 3. De burgemeester maakt bekend dat het colege van B en W het voornemen heeft om met toepassing van artikel 46 lid 6 van de Wet op de Ruimtelijke Ordening vrijstelling te verlenen van het geldende bestemmings plan 'Buitengebied Moergestel’ teneinde een aanleg vergunning te verlenen voor de aanleg van twee kikkèr- poelen op de percelen kadastraal bekend gemeente Moergestel, sectie C nummers 1278 en 661, plaatse lijk bekend Zandstraat 18. Bovengenoemde aanvraag ligt gedurende twee we ken ter inzage op het gemeentekantoor, balie 3. jn Vergunning verleend Burgemeester en wethouders hebben een vergunning verleend in het kader van de Wet milieubeheer aan: - de heer F. Wilborts voor een nieuwe, de gehele in- richgting omvattende vergunning voor een paardenfok- ken/houderi] aan de Heiligenboom 1. De beschikking ligt vanaf 3 december 1998 geduren de zes weken ter inzage in het gemeentekantoor. Gedurende deze periode kan beroep tegen de be schikking worden ingesteld. kadoslwp 'Breer's

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 14