a 1 as Slijterij ’In den Korenmaaier Hi GEZELLIGHEID ONDER DE KURK Voor een origineel en persoonlijk geschenk in elke prijsklasse! I Rabobank LUIM Muzepet presenteert: Sonnema Wenneker^ GEMEENTE BELANGEN Johnnie Walker Provincie Noord-Brabant STidêtT Martell Cognac Dujardin/ Goblet 11 Mandarinetto Isolabella I S3 RG YoungDynamic Fund het beleggingsfonds speciaal voor jongeren Koffieconcert door Rob Nederlof op zondag 22 november in het Gemeentehuis van Udenhout Rob Nederlof studeerde aan het Brabants Conservatorium bij Maurice Pirenne (orgel), Alexandru Hrisanide (piano) en Gerard Dek ker (klavecimbel). Hij sloot zijn studies af met het behalen van de aktes Uitvoerend Musicus en Onderwijs-B voor alle drie de instrumen ten. Naast zijn studies aan het Brabants Conserva- nist aan de Petrus en Pauluskerk en de Heu- velse Kerk te Tilburg. Op het programma staan werken van: J.S. Bach Praeludium en fuga in C en in c, en Concerto nr. 7 in F; D. Scarlatti3 sonates G.F. HandelCapriccio in F J.C. BachSonata in A nr. 5 F. Couperin Treizième Ordre Le Rossignole- en-Amour L.C. DaquinUHirondelle, Le Coucou De toegang is gratis maar een vrijwillige bijdrage in onze pet is altijd welkom. HEUKELOM MOERGESTEL OISTERWIJK Hij!. Provincie stelt 100.000 gulden ter be schikking voor hulp aan Midden- Amerika Het provinciaal bestuur van Noord-Brabant heeft besloten om een bedrag van f 100.000,- ter beschikking te stellen aan de landelijke ac tie voor humanitaire hulp aan de, door de or kaan Mitch getroffen, gebieden in Midden- Amerika. Gedeputeerde Staten hopen dat de acties om de ernstige nood in Midden-Ameri- ka te lijf te gaan in Brabant brede steun krij gen. torium heeft Rob Nederlof diverse meestercur- sussen gevolgd in binnen- en buitenland en heeft hij een jaar in Duitsland gestudeerd bij professor Gisbert Schneider. Hij heeft reeds vele concerten gegeven in Nederland, België, Luxemburg, Frankrijk en Italië. Ook is hij di verse malen op de radio te beluisteren geweest en zijn er enige CD-opnamen van zijn spel ver schenen. Tegenwoordig is hij een veelgevraagd orgel- en klavecimbelsolist. Hij is als piano-, orgel- en klavecimbeldocent werkzaam aan de muziek scholen van Goirle en Oisterwijk en als orga- Op maandag 23 november a.s. komt de fractie van Gemeente Belangen bijeen voor een be spreking van de agenda voor de raadsvergade ring van 26 november 1998. Aanvang van deze vergadering is om 20.00 uur in het gemeentehuis, 2e etage, kamer 7. Graag nodigen wij U uit over deze agenda van ge dachten te wisselen. Voor meer informatie kunt U zich richten tot een van onze raadsleden: Ruud Hora 528 85 26; Jan Oerlemans 513 22 39; Jac Meerbach 528 36 70; Piet Meeuwis 528 46 78 of bij het secretariaat: Frans van lersel 528 25 00. Tot maandag 23 november in het gemeente huis. U bent van harte welkom. liter Dat ‘t Kwartierke inmiddels zijn deuren van het nieuwe seizoen 98 -99 heeft open gedaan is met het bericht over de computerclub zon dag 25 oktober j. 1. wel duidelijk Dus elke laatste zondag van de maand computerclub van 13:00h tot 18:00h. Maar er is meer Zoals in het voorgaande seizoen zal ‘t Kwar tierke in de regel elke zaterdagavond in d’n Tob weer een open avond organiseren voor de jeugd van jong tot oud. Wat moet je je hierbij voorstellen? Bij de open avonden zijn altijd minimaal 2 vrij willige medewerkers van ‘t Kwartierke aanwe zig. Zij runnen in feite de tent zoals het ge bouw openenen en sluiten, bardiensten draa ien, zorgen voor muziek. Daarnaast is er ook de mogelijkheid om aan spellen te doen zoals biljarten, darten, kaar ten, computerspelletjes, enz. (eventueel iets zelf meebrengen is ook mogelijk Wat maakt deze zaterdag avond van ‘t Kwar tierke zo speciaal? In eerste instantie de eigen inbreng. Ómdat we hier spreken over open avonden is eigenlijk alles mogelijk! Heb je een idee om een speciale avond te organiseren of wil je ook wel eens je eigen persoonlijke fa voriete muziek via de muziek boxen horen, dan is dat mogelijk. Heb je genoeg van het nutteloos rond hangen op de zaterdagavond en ben je niet de beroerd ste om eens voor je vrienden en vriendinnen een drankje in te schenken of een CD op te zet ten dan ben je altijd welkom in d’n Tob Hier zijn de data tot kerst ‘98 met medewerkers: - za. 21 nov.: open avond met eigen muziek of DJ. (Hein - Maarten) - za. 28 nov.: gesloten wegens omstandigheden - za. 5 dec.: open avond met eigen muziek of DJ. (Nico - Maarten) - za. 12 dec.: open avond met eigen muziek of DJ. (Peter - Bob) - za. 19 dec.: open avond met eigen muziek of DJ. (Hein - Maarten) Daarnaast gaat ‘t Kwartierke natuurlijk ook weer live optredens, film - en thema avonden in d’n Tob organiseren. Dit is ook meestal op zaterdagavond en wordt tijdig vooraf in de plaatselijke nieuwsbladen vermeld. Maar ‘t Kwartierke wil niet alleen op zater- avonden en zondagmiddag actief zijn. Er wordt ook geprobeerd om op de vrijdag middagen voor de lagere schooljeugd uit Moergestel een ‘after-school-soos op te zetten. Over dit laat ste een andere keer meer! Dan blijft er nog over om te vermelden, maar zeker niet onbelangrijk, dat ‘t Kwartierke sa men met de KPJ als gezamelijke uitbaters van d’n Tob, de handen in elkaar gaan slaan om de innerlijke ruimte van het gebouw meer aan te kleden ofwel te verfraaien. Dus reden genoeg om d’n Tob te gaan bezoeken - XJ kSchoolstraat 18, 5066 EE MOERGESTEL, Tel. 013 - 513 1350 Verhuur tapinstallaties enz. Sinterklaas is weer in het land, ook bij ons is hij even gestrand! Want zoveel lekkere cadeautjes kon hij niet ontwijken, dus komt u ook maar eens even kijken! 3 'MOERGESTEL-NIEUWS' WOENSDAG 18 NOVEMBER 1998 PAGINA 5 ‘ta Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, (013) 513 6373 GE TT- GOBLET •✓Sj-z/ Goblet graanjenever, even ongestoord qenieten. liter VSOP fles 70 cl. I Sonnema Berenburg, Süp 'm op syn Frysk. Liter Oude Proever Oude Genever. Echt genieten kan nog steeds, g j literfles L JKl Old Scotch Whisky Red Label, wereldberoemd. Fles 70 cl. tijdelijk in speciale geschenkdoos. liter speciale prijs__ Leren beleggen en daarmee geld verdienen voor later? Dat is mogelijk met RG YoungDynamic Fund (YDF) van Robeco. Een beleggingsfonds dat zich specifiek richt op jongeren en dat belegt in bedrijven die herkenbaar of relevant zijn voor jongeren en goede winstvooruitzichten hebben. Een aar dig startkapitaal opbouwen voor later is met YDF extra interessant. Want met het speciale YoungDynamic Magazine en de website leren jonge beleg gers spelenderwijs alles over beleggen in aandelen. Meer informatie? Ga naar de adviseur van de Rabobank. Of kijk op internet: www.rabobank.nl YDF heeft een vergunning van de DNB op grond van de Wtb. De waarde van uw beleggingen kan fluctueren. In het verleden behaalde resultaten bieden geen garantie voor de toekomst. L'art de Martell in luxe geschenkdoos. Nu met CD actie. VS*“ fles 70 cl. Wie vieux zegt, bedoelt Dujardin. V I’ jongerenwerk moergestel Tongstrelende I’* stenen|..f? kruik liter ML— Mandarijnenlikeur, fles 70 cl.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5