Gratis feestmiddag voor 60*-ers! Rabobank ^lOOjaar^ De slimme streken van Graad Galgedaad! Prinsenbal CV ’de Pierewaaiers’ ’Lachen voor ’n knaak loterij’ Jantje Beton “Quadrupel Dart Tournooi in De Veerkes ^prcie£5 Bedrijventerrein Sonman 2 komt dichterbij Toekomst door Samenspel Rabobank Moergestel Naam: Adres: Tel.nr.: nee Aantal personen: Vervoer gewenst: ja De middag zal ingevuld worden met een bingo met leuke prijzen, gezellige muziek en een hapje en een drankje. Heeft u vervoer nodig om deze middag bij te wonen, dan kunt u dat in het strookje aangeven en wij zorgen dat het vervoer geregeld wordt. Donderdag 26 november a.s. wordt in het kader van de viering 100 jaar Rabobank een speciale feestmiddag voor alle 60+-ers in Moergestel georganiseerd. Vul onderstaand strookje in en lever dit uiterlijk donderdag 19 november a.s. in bij Rabobank Moergestel. Contactpersoon: Marscha van Beurden, telefoon: 513 6573. U bent van harte welkom! Datum Tijd Plaats donderdag 26 novermber 14.00 - 16.30 uur Partycentrum ’den Boogaard’ VRIJDAG 13 november om 19.00 uur en ZONDAG 15 november om 15.00 uur voeren “Dii Naemloose Speelers” Graad Galgedaad op in Den Boogaard. De entree is f 4,50. Hierbij is een traktatie voor de kinderen inbegrepen. Tot kijk! Wie is niet opgegroeid met de olijke avonturen van Tijl Uilenspiegel, de vlaamse vlerk die voor galg en rad leek op te groeien. “Die Naemloose Speelers” brengen daarover een theaterspektakel op de planken. Met één verschil: de Moergestelse variant gaat door het leven als GRAAD GALGEDAAD! Wij nodigen graag, iedereen die tot deze doelgroep behoort uit om deze middag aanwezig te zijn. Bewoners van de Reuselhof en Stanislaus hebben hiervoor reeds een persoonlijke uitnodiging ontvangen. Voor alle 60+-ers die nog geen uitnodiging hebben ontvangen, geldt deze oproep als zodanig. Op zaterdag 14 november vindt weer het tra ditionele Prinsenbal plaats van CV ’De Piere waaiers’. Om 20.30 uur treedt Prins Jan d’n Twidde af als stadsprins van Moergestel en zal hij opgenomen worden in de eregarde van CV ’De Pierewaaiers’. Om 11 over 11 zal de nieuwe stadsprins van Moergestel aan u voorgesteld worden. Het belooft weer een gezellige avond te wor den want de muziek wordt verzorgd door nie mand minder dan Sjef Schilders. Graag tot ziens op zaterdag 14 november in de zaal van Café de Brouwer aan het Rootven. Tijl of Graad, ’t doet er allemaal niet zoveel toe. Het blijft immers even leuk gierige rijkaards een loer te draaien, een kool te stoven, te kakken te zetten! Graad duikt plotseling op in een dorpje dat al jaren zucht onder de grillen en grollen van de rijke man. Uitbuiting en onderdrukking zijn aan de orde van de dag. Omdat het tegen Graads natuur in gaat dat arme drommels tot-hun laatste veer geplukt worden, neemt hij het op tegen de rijke man en zijn kwieke (nou ja) soldaten. Er is echter nog één klein probleempje... Want daar is Neeltje, fleurig als appelbloesem en met wangetjes als herfstblaaikes en, nee hè, dochter van de rijke man! Graad is tot over zijn oren verliefd en weet zich plotsklaps voor een dubbele taak geplaatst. Het onrecht recht trekken door de rijke man bij zijn neus te nemen én Neeltje het huwelijksbootje in te lokken zonder dat pa lief er iets aan kan doen. Dat valt dus niet mee! De landelijke “Lachen voor ’n knaak”-loterij van Jantje Beton, die dit jaar voor de tweede keer door de OBs, de Bienekebolders in ons dorp werd gehouden heeft opnieuw z’n vruch ten afgeworpen. De totale opbrengst is op dit moment nog niet geheel bekend aangezien de financiële afwer king via Jantje Beton nog moet plaatsvinden. Het bedrag zal rond de f 1.500,— liggen, wat een hele welkome aanvulling is op het bedrag wat nodig is voor het verder realiseren van o.a. het buitenspeelterrein. Graag willen wij alle kopers èn verkopers heel hartelijk bedanken voor hun medewer king en deelname aan deze tweede door onze school gehouden Jantje Beton loterij!!!! Op 29 oktober jl, is de trekking verricht. We zijn blij te kunnen melden dat er maar liefst ZEVEN prijzen zijn gevallen op de via onze school verkochte loten, ten ervan betreft zelfs een vijfde prijs! Het betreft de volgende lotnummers: Prijsomschrijving, waarde, lotnummer: 5e Canon fotocamera 899,00 2083274 lie Ocean R t-shirt 59,95 2083924 1 le Ocean R t-shirt 59,95 2084924 12e Claudio C. horloge 49,95 2083382 12e Claudio C. horloge 49,95 2084382 12e Claudio C. horloge 49,95 2085382 13e Babyliss reisfohn 34,952083638 (een complete trekkingslijst is te bevragen bij de ouderraad van onze school) Behoort u tot de prijswinnaars? Proficiat! Vul de achterzijde van het lot in! en stuur het op naar het fonds van Jantje Beton (wij adviseren u een kopie achter te houden). U krijgt uw prijs zo spoedig moge lijk thuisgestuurd. De prijzen blijven opvraag baar tot 29 oktober 1999. Er zijn in totaal meer dan 1 miljoen loten ver kocht door alle deelnemende basisscholen en jeugdclubs. De helft van de opbrengst hiervan mogen zij zelf houden, voor hun eigen activi teiten. De andere helft gaat naar Jantje Beton en wordt besteed aan projecten als trapveldjes, school/buurtspeelplaatsen, jongerenontmoe tingsplaatsen en andere speelplekken voor kin deren in de buurt. Namens Jantje Beton en de kinderen van OBs. De Bienekebolders: hartelijk dank voor uw deelname en hopelijk tot volgend jaar! Herberg de Veerkes kent al jarenlang een darttraditie. Dit jaar neemt er zelfs een team van de veerkes deel aan de tilburgse dart competitie, waar zij zeer verdienstelijk in de top 3 van de derde divisie A meedraaien. Ook beginnende darters gooien regelmatig hun pijlen op het bord in de Veerkes. Reden ge noeg voor Mare en Patricia om eens een heus tournooi te organiseren waaraan zowel de geoefende als de beginnende darter mee kan doen. Zelfs als je nog nooit gedart hebt en eens wilt kijken of je talent hebt ben je van harte welkom op 22 november in de Veerkes. Omdat de Veerkes de echte La Trappe Trap pist schenkt, is er aansluiting gezocht bij het zware seizoenbier van La Trappe: de Quadru pel. Iedere deelneemer ontvangt voor het in schrijfgeld van fl 7.50 dan ook een Quadrupel van de tap. Verder zal tijdens het tournooi de Quadrupel tegen een gereduceerde prijs ge schonken worden. Daarnaast liggen er voor de beste 3 darters mooie prijzen klaar: de num mer 1 ontvangt een geldprijs van fl 125.- en een kado van La Trappe, de nummer 2 ont vangt een geldprijs van fl 75.— en een kado en voor de nummer 3 ligt er nog fl 50.- klaar. Bovendien verdienen de nummers 1 en 2 een plaats in het prestigeuze finaletournooi van La Trappe, dat gehouden zal worden in januari 1999 bij brouwerij “de Schaapskooi”. Op dit prestigeuze tournooi, met een totale prijzen- pot van fl 3600.-, zullen zij mogen uitkomen tegen afgevaardigden van andere cafés waar ook de Quadrupel geschonken wordt. Het tournooi in de Veerkes begint zondag 22 november om 13:00 uur en zal afhankelijk van het aantal inschrijvingen gespeeld wor den op meerdere borden volgens het 501 of 301 systeem. Darters (m/v) die mee willen doen maar niet weten hoe deze telling werkt, of geen eigen pijlen hebben, kunnen zich toch gerust inschrijven. Er zullen voldoende ervaren darters en tellers aanwezig zijn om ook de minder of niet erva ren spelers te kunnen laten deelnemen aan en kele leuke partijen darts in de Veerkes. Dus ie dereen kan zich inschrijven tot uiterlijk 15 november voor het eerste “de Veerkes-Qua- drupel Dart Tournooi”. Ook publiek is natuur lijk van harte welkom om de darters aan te moedigen onder het genot van een Quadrupel of een ander drankje. Het belooft een gezellig en spannend tournooi te worden, dus tot ziens op Zondag 22 november vanaf 13:00 uur in Herberg de Veerkes aan het St. Jansplein! Ondernemend Moergestel is gereser veerd blij met deze koopovereenkomst, omdat dit resultaat toch nog de nodige onzekerheden in zich herbergt. De inspanningsverplichtingen waarover wordt gesproken biedt voor die onderne mers die nu al erg in de knel zitten nog wei nig zekerheid. Wij hadden daarom graag een praktischer resultaat gezien waarbij enerzijds een be perkte aanvang in ontwikkeling van Son man 2 was overeengekomen voor de knel- gevallen en anderzijds de grondeigenaar gefaseerd de activiteiten op deze locatie kan overhevelen naar een andere. Verder vinden wij het resultaat nogal ma ger na 2 jaar onderhandelen. Daarom hopen wij dat het gemeentebestuur en de politiek de alertheid bezitten om die inspanningen te doen om zodoende het tempo er in te houden en die maatregelen te nemen die nodig zijn om direct bij opleve ring ook daadwerkelijk te kunnen beginnen met uitgifte van de gronden en niet nog eens jaren te moeten wachten op allerlei bureau cratische procedures. R.C.M. van de Ven Voorz. Ondernemend Moergestel PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 11 NOVEMBER 1998

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5