5 Wi RADIO BINGO Gvaab Galgebaab nl W’ïl I z/7 KADO-TIPS Help de kinderen van de Hertog Jan aan een speeltoestel... Spreke Prinsenbal bij ’De Dorstvlegels’ NOUWENS VERHUIZINGEN Woensdag 4 november om 20.30 uur in de kantine van S.V. Audacia! Open oecumenische avond op 10 november Overweldigend succes Bierfeesten ’98 Moergestelnaren doen mee aan Groot Diktee van Tilburgse Taol Biljartnieuws HOOFDPRIJS Rootven 66 Moergestel Tel. (013) 513 14 35 brengen voor jong en oud ’Onderweg naar V/Z De MTV Televisiebingo i.s.m. de Hertog Jan Basisschool door Jan Naaykens Vrijdagavond 13 november 19.00 uur en zondagmiddag 15 november 15.00 uur De koffie is er klaar en natuurlijk zijn er ook deze keer weer vele prachtige prijzen te winnen... 2 2 2 2 Donderdag a.s. 19.00 uur: HULPCENTRALE SOS DIENST. Dag en nacht bereikbaar. Voor een gesprek van mens tot mens. Bel (013) 544 1 544 of kom langs St. Annaplein 21, Tilburg l El üP’. Langendijk 2, 5044 VD Tilburg Telefoon 013 - 4670526 - 4674796 Bowling voor leden van de VOGG IB" Zondag 8 november Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en ’t MTV-kanaal met: de muzikale keuze van..., interviews, korte berichten, nieuwtjes, sport en vooral veel gezellige muziek Presentatie: Martien Oerlemans Sterke start De Klaore; ’t Krijtje verrassend... Morgen’ PAGINA 9 RIJKSVERHUIZERS rvogg Het wordt weer de hoogste tijd dat we onze kuiten gaan smeren. Een mooie gelegenheid daarvoor is natuurlijk het Prinsenbal van ’De Dorstvlegels’Zaterdag 7 november a.s. is het weer zover. Het bal begint om 20.30 uur en onze huidige Prins Toon I gaat ons om half tien verlaten. Elf minuten over elf wordt de nieuwe Prins op originele Dorstvlegelmanier aan u voorgesteld. Iedereen is natuurlijk van harte welkom. Het belooft weer een supergezellige avond te wor den. Tot ziens bij ons in Café ’t Centrum. De Dorstvlegels De uitslagen: Rommen - ’t Stokske ’t Draaiboompje - de Klaore de Klaore - ’t Centrum ’t Centrum - Rommen de Schouw - ’t Krijtje ’t Stokske - de Schouw De stand: 1. de Klaore 2. de Schouw 3. ’t Stokske 4. ’t Centrum 5. Rommen 6. 't Krijtje 7. ’t Draaiboompje 42.9 - 55.0 50.0 - 59.4 57.3 - 50.0 53.2-51.0 51.6-56.7 48.7 - 53.6 VERPAKKINGEN OVERZEE Fantasietoeter Voor heel veel toeterplezier! tl. 9,95 4250 INTERNATIONALE VERHUISONDERNEMING EN OPSLAG VAN INBOEDELS - 116.7 punten - 105.2 punten - 103.7 punten - 103.2 punten 2 - 93.9 punten 1 - 56.7 punten 1 - 50.9 punten Zaterdag 7 november staat er weer een bow- lingmiddag op het programma, voor de leden van de VOGG (Ver. voor Ouders en verwanten van verstandelijk Gehandicapten). Deze mid dag is wederom in de Kempenhof in Hilvaren- beek. Meedoen aan deze activiteit is alleen mogelijk als men zich voor 31 oktober opgeeft bij Bep Buynsters (521 5621). Heeft u vragen of wilt u informatie over onze verenigingbel dan gerust even onze secreta ris Toine van de Roer (528 8644). Hij wil u graag te woord staan! KnightLite 202 Voor- en achterlicht voorzien van drie 14 LED-lampjes: zuinig en goed zicht- r baar! Met standlicht, knipperlichten snel knipperend licht. Samen van fl. 29,95 Nil 24.95 portoden en begunstigers Lange - mouw- shirt Met verlengd achterpand en klein kolletje. Normaal fl. 59,50 Nü fl. 49,50! MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 NOVEMBER 1998 Jaarlijks herdenken katholieken, protestanten en anderen op de tweede zondag in november dat St. Willibrordus in het jaar 690 vanuit Ier land naar Noord-Nederland overkwam en daar de eerste christelijke geloofsgemeenschappen stichtte. Ook de Raad van Kerken in Oisterwijk en omgeving besteedt hieraan jaarlijks aandacht door het organiseren van een open avond rond een thema waar gelovigen en andere geïnteres seerden elkaar kunnen ontmoeten. Dit jaar wordt deze avond gehouden op dinsdag 10 november in “De Voorhof’, Kerkstraat 64 te Oisterwijk, vanaf 19.45 uur. Het onderwerp dat wordt ingeleid door Zr. Paula Copray, Franciscaner, gaat over het ver schil in traditionele en huidige denken over geloofservaringen. Zij kan hierover boeiend vertellen en zal na haar inleiding het gesprek over dit onderwerp leiden. De ervaring heeft aangetoond dat deze avon den door de aanwezigen als erg waardevol wor den ervaren. U bent van harte uitgenodigd dit ook eens mee te maken. Op zaterdag 24 oktober jl. heeft C.V. De Dur- draaiers het jaarlijkse “Feest van de Lange Nacht” georganiseerd. De publieke opkomst was wederom boven elke verwachting. Mede dankzij een grandioos optreden van “One Two Trio” en de formidabele muzikale omlijsting door Radio Fantasy, werd het een avond, om nooit te vergeten. Het succes is echter mede te danken aan de volgende personen en bedrijven: Alle vrijwillige medewerkers; Voetbalclub ’t Draaiboompje (Toezicht); E.H.B.O. Moerges tel; Scouting Moergestel (Garderobe); Fam. Henk Ketelaars (Watervoorziening); Fam. Jos Rijnen (Noodstroom); K.BJ. Moergestel; Ge meente Oisterwijk (Dranghekken); Bouwbe drijf J. Mulders; Gebr. van der Zanden; Ce- menthouw Tilburg; Van Dijk Verhuur en Par- tyboerderij ’t Draaiboompje. Speciaal gaat onze dank uit naar de buurtbe woners in verband met de geluidsoverlast. Nogmaals iedereen bedankt, en hopelijk tot ziens bij ’t Feest van de Lange Nacht 1999!!! Bestuur C.V De Durdraaiers Twee Moergestelnaren doen mee aan het eerste lustrum van het Gróót Diktee van de Tilburgse Taol op vrijdagavond 6 november vanaf 20.00 uur bij Boerke Mutsaers in Til burg. Corrie van den Heuvel en Noud Smits hebben al verschillende keren een poging gewaagd om de Cees Robben Wisseltrofee te winnen. Daarom wilden zij zeker van de partij zijn tijdens de vijfde editie van dit po pulaire dialect-evenement. De twee inwoners van Moergestel hebben net zoveel kans als andere deelnemers om als win naar uit de bus te komen omdat de Moerge- stelse volkstaal behoort tot de Midden-Bra- bantse dialectvariant. Het Tilburgs, het Hilva- renbeeks, het Goirles en de andere dialecten wijken slechts zeer weinig van elkaar af. Deel name door Moergestelnaren is ook goed mo gelijk omdat de organiserende Stichting Til burgse Taol een wetenschappelijk erkende standaardspelling hanteert die toepasbaar is voor alle dialecten. Het Groot Diktee van de Tilburgse Taol kent nog meer Moergestelse inbreng. Ad Wolfs van de Oisterwijkseweg maakt al verschillende ja- ren de Vètlèère Medollie die de Stichting Til burgse Taol uitreikt. Twee medewerkers van de Moergestelse lokale radio maken dit jaar op namen van de verrichtingen van Corrie van den Heuvel en van Noud Smits. Aan het woord komt ook Moergestelnaar Paul Spapens, ini tiatiefnemer tot het dialectdictee en voorzitter van de Stichting Tilburgse Taol. In de afgelopen weken is de Moergestelse Bil- jartcompetitie weer van start gegaan. Omdat uw verslaggever nog van een zonnige vakantie zat te genieten is het eerste verslag van dit jaar dan ook wat later dan u gewend bent. Gelukkig is de competitie weer in ere hersteld door de terugkeer van ’t Draaiboompje. Zo doende zullen zeven verenigingen een gooi doen naar het kampioenschap. In de eerste 2 ronden gingen de biljarters van de Klaore zeer voortvarend van start door met hoge puntenaantallen hun beide wedstrijden te winnen. De kampioen van de afgelopen 2 competities de Schouw verloor thuis verras send met ruim verschil in de 1ste ronde van de dames van ’t Krijtje. Een compliment voor deze prestaties dames. De Schouw wist zich in de 2de ronde uit bij ’t Stokske echter weer aardig te revancheren. Voor Rommen wilde het tot nu toe nog niet zo lukken, een dikke thuisnederlaag tegen ’t Stokske, gevolgd door een kleinere nederlaag uit tegen ’t Centrum. Ook ’t Stokske presteerde wisselvallig door een goede uitoverwinning op Rommen te laten volgen door een mindere thuiswedstrijd tegen de Schouw. Voor de biljarters van ’t Centrum staan 2 rede lijke resultaten in de boeken, maar echt super was het nog niet. Ook ’t Draaiboompje opende stroef in de thuiswedstrijd tegen de Klaore. Er zijn nogal wat mensen die het TV-program- ma “Onderweg naar Morgen’ bekijken. Deze titel is echter voor iedereen van toepassing! Immers, zijn we niet elke dag opnieuw onder weg naar morgen! Elke ochtend begint een nieuw stukje van je leven. Vroeger zei men: “Geen zorgen voor de dag van morgen”, tegenwoordig: “Blijf bij de tijd en op de toekomst voorbereid”. Wij vragen ons af, hoe kan men zich op de toe komst voorbereiden, als men b.v. nauwelijks perspectief heeft? Aan alles hangt immers een prijskaartje. Ons telefoonnummer is: 522 0320. Wij zijn elke donderdagmiddag van 13.00 - 17.00 uur op ons adres: Poirtersstraat 5. Voor de volgende ronde staan de volgende wed strijden op het programma: de Klaore - ’t Krijtje; ’t Centrum - de Schouw; ’t Draaiboompje - Rommen; ’t Stokske is vrij. Natuurlijk zult u als biljartliefhebber de ko mende wintermaanden weer regelmatig op de hoogte gehouden worden over de gang van za ken in deze competitie. Tot volgende keer. BC 400 De fietscomputer zonder drukknop pen. Aanduiding van snelheid, dag- en totaalafstand en klok. fl. 29,95

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 9