p LITI E “Mijn beleggingsportefeuille is er helemaal klaar voor. IRp ♦4 tbr Rabobank Eerste Sneeuw-Info groot succes! Vrijwilligersprijs 1998 zon c inde schoopl steen Buurtbus 205 is op zoek naar een aantal vrijwilligers Actie “Zon in de Schoorsteen” van start Woninginbraak op klaarlichte dag Maandagmiddag 2 november werd tussen 12.00 en 18.30 uur door onbekenden ingebro ken in een woning aan de Hogenackerstraat. De daders forceerden het slot van een achter deur tijdens afwezigheid van de bewoners. Uit de woning werden sieraden en een videorecor der ontvreemd. Oisterwijkse Sportraad i.s.m. Rabobanken Moergestel en Oisterwijk Inbraak benzinestation Stenengooier op Rijksweg A58 PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 4 NOVEMBER 1998 *1 Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, (013) 513 6373 /W een voor een ziekeJ y tl Op 4 januari 1999 is het zover. Dan is de euro een feit. Zeker voor beleggers. Want vanaf die datum noteren de Europese beurzen alle koersen in euro’s. Wat betekent dat voor uw portefeuille? En voor uw beleggings strategie? Dat leest u in EuroEffect, een handig boek vol wetens waardigheden over beleggen en de euro. EuroEffect is een publicatie van de Rabobank, speciaal geschreven om uw overstap op de euro te vereenvoudigen. U kunt het gratis afhalen bij uw Rabobank. EuroEffect van de Rabobank. Voor beleggers die alles willen weten over de euro. Midden en West Brabant District Tilburg Politieteam Oisterwijk De familie van den Aker won de hoofdprijs afgelopen zondag tijdens de allereerste Sneeuw- Info. Zij mogen 'n weekend of midweek met het gezin naar een Gran Dorado-park in het Sau- erland. De prijs werd aangeboden door reisadviseuses Inéz en Anne-Marie van Holiday-Land (v.h. Wolf ’s Reizen). "Privé vind ik beleggen leuk, En volgens mij wordt het door de - euro alleen nog maar leuker, Want met één Europese aan delenmarkt staan we straks sterker tegen crashes aan de andere kant van de wereld.' Wie afgelopen zondag naar ’Den Boogaard’ is gekomen heeft het zelf kunnen ervaren: een heel gezellig en ontspannen gebeuren, de al lereerste Sneeuw-Info. Het was de hele dag een komen en gaan van kijklustigen die zich op allerlei manieren konden laten informeren over allelei facetten van de wintersport. Diver se reisbureaus gaven acte de présence; twee vakgarages waren er met een wedstrijd sneeuw kettingen leggen; sportscholen die demonstra ties gaven en modeshows door een sportzaak. De Zonnebloem roept mensen op een Sinter klaassurprise te maken voor een zieke, gehan dicapte of hulpbehoevende oudere. Dit in het kader van de actie “Zon in de Schoorsteen” De vereniging wil langdurig zieken, lichame lijk gehandicapte en hulpbehoevende ouderen die dreigen te vereenzamen, met Sint Nicolaas verrassen. Aan zeer velen van hen gaat het Sinterklaas feest ieder jaar ongemerkt voorbij. Bedoeling van “Zon in de Schoorsteen” is die mensen te laten merken dat ze er ook bij horen, dat ze niet vergeten worden. Het hoeven geen dure cadeaus te zijn, want dat is beslist niet de bedoeling. Het gaat om het gebaar, om een aardige, nut tige attentie, liefst wat feestelijk verpakt en zo mogelijk vergezeld van een rijmpje, brief je of tekening. De Zonnebloem hoopt dat ook dit jaar weer afgelopen zaterdagmiddag 31 oktober in zijn bestelauto over Rijksweg A58 in de richting Tilburg. Ter hoogte van het viaduct op de Vin- kenberg kwam een grote steen naar beneden die de voorruit van de bestelauto vernielde. De steen viel ter hoogte van de zitplaats van de bestuurder. De automobilist was erg geschrok ken na het gebeuren. Hij verklaarde het voer tuig slechts met moeite op de weg te hebben kunnen houden. Hij bleef ongedeerd. De steen betrof een zgn. kinderkopje. Er zijn, voor zo ver nu bekend, geen getuigen van het voorval. De automobilist heeft ook niemand op het via duct gezien. Mocht iemand onder onze lezers een tip kunnen geven, neem dan a.u.b. con tact op met de politie in Oisterwijk, tel. 52 19111. In het kader van het 100-jarig bestaan van de Rabobankorganisatie hebben de locale Ra bobanken Oisterwijk en Moergestel de Oisterwijkse Sportraad uitgenodigd de Ra- bobankvrijwilligersprijs 1998 te organiseren. De Rabobank die staat voor een rol “midden in de samenleving”, wil op deze wij ze de sportver enigingen stimuleren structuur aan te brengen in werving, opleiding, begeleiding en waarde ring van de vrijwilligers en beschouwt hen als een essentieel onderdeel in de organisatie van verenigingen. De Rabobank-vnjwilligersprijs kent twee ca tegorieën te weten de beste sportvereniging en de beste vrijwilliger waar geldprijzen aan gekoppeld worden van f 1.250,= respectievelijk f 300,=. Ook voor de tweede en derde plaats worden geldprijzen ter beschikking gesteld. Door in vulling van een deelname formulier geeft de vereniging inzicht in een aantal aspecten van haar organisatie en kunnen de verenigingen onderling vergeleken worden. Met hetzelfde formulier kan elke vereniging maximaal twee vrijwilligers voordragen voor de individuele vrijwilligersprijs van Oisterwijk. De resultaten van deze inventarisatie wor den voorgelegd aan een Commissie van aan beveling, die daaruit de prijswinnaars zal kie zen. Het is mogelijk dat er nog aanvullende vragen worden gesteld om een juist beeld te krijgen. Ultimo december/ begin januari zal in een feestelijke bijeenkomst, waarbij alle sportverenigingen welkom zijn, de uitslag bekend worden gemaakt. In de Commissie van aanbeveling hebben de volgende personen zitting genomen: Hans de Brouwer, horeca-exploitant-; Cees van Elde- ren, directeur Rabobank Oisterwijk; Mevr. Greet Ermen, oud lid Eerste Kamer; Gerard van Giersbergen, voorzitter Oisterwijkse Sportraad; Frans van der Poel, directeur Ra bobank Moergestel; Joop Rakhorst, wethouder sportzaken en Henk Verhoeven, horeca-exploi tant. De belangrijkste criteria voor de verenigin gen liggen op het gebied van organisatie, op leiding, begeleiding en waardering. Voor de individuele vrijwilliger op de tijdsbesteding, de verenigingswaarde en de voorbeeldfunc tie. De instelling van de Rabobank-vrijwilligers- prijs is een eerste aanzet om te komen tot een structurele aanpak van het vrijwilligerspro- bleem dat zich bij elke vereniging aandient. Wij zijn blij met dit gebaar van de locale Rabo banken en rekenen op een groot aantal deelne mende verenigingen. Deelname formulieren zijn te verkrijgen bij Mevr. Christel v/d Dungen, Prunusstraat 5, 5061 AR Oisterwijk. Op dit adres moet ook het ingevulde deelname formulier voor 15 novem ber a.s. ingeleverd worden. Voor verdere informatie is Arnold van Beek hoven telefonisch bereikbaar 521 7032. Onbekenden hebben van zondag 1 op maan dag 2 november ingebroken in het benzinesta tion aan de Rijksweg A58. De daders forceer den een toegangsdeur nadat ze het alarm bui ten werking hadden gesteld. Uit de winkel werden sigaretten, sigaren, videobanden en miniatuurauto’s ontvreemd. De hoeveelheid en de waarde van de buit is nog niet bekend. Een automobilist afkomstig uit Made heeft bij de politie aangifte gedaan van poging tot zwa re mishandeling en vernieling. De man reed veel mensen een pakje willen maken. Iedereen kan aan de actie deelnemen. Als U een zieke of gehandicapte wil verrassen met een pakje vol “zon en vriendelijkheid” dan kunt U contact opnemen met: Petra Verheyen, tel. 513 2351. U kunt zich aanmelden tot 15 november. I.v.m. de doortrekking van route (thans Kaats heuvel - Oisterwijk) naar Moergestel en de ver meerdering van het aantal ritten is het nood zakelijk een tweede bus op deze lijn in te zet ten. Om het een en ander vlot te laten verlopen zijn er ongeveer 15 nieuwe vrijwilligers nodig. Wat is een vrijwilliger Een ieder die: a. in het bezit is van een normaal rijbewijs voor personenauto (groot rijbewijs is niet nodig) b. woonachtig is in een der gemeenten die door de buurtbus wordt aangedaan c. zich 1 keer per week beschikbaar stelt voor het verrichten van 4 uur chauffeursdiensten. Voldoet u hieraan en heeft u zin, dan even tele foneren naar M. A. de Muynck, tel. 528 2831 en een nadere afspraak wordt gemaakt. Ten overvloede: ook vrouwelijke vrijwilligers zijn van harte welkom. Tot op heden hebben we reeds 3 dames die op de bus rijden. Aan het eind van de drukbezochte dag vond er een loterij plaats waarvoor de bezoekers loten konden kopen. Veel van de beschikbare prij zen werden dezelfde avond nog afgehaald, maar hebt u uw lotjes nog bewaard dan zijn hier de prijswinnende nummers van de nog niet afgehaalde loten. Achtereenvolgens noemen we de prijs; daar na het adres waar u de prijs op kunt halen en tenslotte het winnende nummer: Waardebon 25,-; Ligtvoet en Nimco Schoe nen; 307. Sneeuwfitcursus van 15 lessen; Skivereniging Midden-Brabant tel. 533 2574; 441. Poloshirt; Sportschool Physiquep; 321. 5 Skilessen; Skitivity Tilburg tel. 544 3883; 676. Abonnement drie maanden Skifitness; Skiti vity Tilburg; 474. Abonnement 3 maanden fitnesstraining; Sportschool Physique; 488. Sweaters; Events Wake en Snowboard Tilburg tel. 580 2707; 311 en 301. Badlakens, Rabobank Moergestel; 331, 452, 312 en 419. Genoemde prijzen dienen vóór maandag 9 no vember afgehaald te worden. Wel uw lotnum mer meebrengen uiteraard. Etienne Hendrickx (33), directeur Henzo International b.v. ij'?’ p* F f ji

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 7