Ook Moergestel kent wateroverlast TV Hertog Janschool speelt MTV-televisiebingo TE HUUR 9 IV Help de kinderen van de Hertog Jan aan een speeltoestel... I Aphrodite ja Schoolstraat 5 De bingo gaat weer rollen: Help de kinderen aan een speeltoestel Begrotingskrant Gemeente Oisterwijk WOENSDAG 4 NOVEMBER 1998 - 23e Jaargang - Nr. 1024 (wegens verhuizing) De MTVTelevisiebingo i.s.m. de Hertog Jan Basisschool Donderdag 5 november 20.30 uur: Wiekentkunst; Bingopromotion live; Sport; Kinderen naar de dierenarts; Straotpraot; ’Wè zut zèn’?; Bevrijdingsherdenking; De natuur De band is na de uitzending te leen in de bibliotheek. Donderdag a.s. 19.00 uur: afbreken van het toestel. Geld om ’zomaar’ ’n nieuw te kopen was er uiteraad niet en ook de gemeente Oisterwijk komt niet over de brug. Dat betekent dus dat het totale bedrag (zo’n slordige 16.000,-1) door de school (lees: ouders en kinderen) zelf ’n Evacuatieplan was al opgezet voor de bewoners van ’Reuselhof mocht de Reusel er ter plekke over haar oevers gaan. Deze foto toont de situatie zondagmiddag om plm. 14.00 uur. Het kritieke ogenblik zou dan nog moeten komen. Amper ’n uur later waren de brandweerlieden van Moergestel en Oisterwijk actief met het vullen en plaatsen van zandzakken langs de oever. Ook maandagavond was de toestand nog zorgelijk. Mocht het zover komen dan is alles in gereedheid gebracht om evacuatie te laten plaatsvinden. De bewoners van ’De Reuselhof’ zijn van deze plannen en hun eventuele tijdelijke nieuwe onderkomen op de hoogte gebracht. Donderdag om 19.00 uur is het weer zover: de eerste van ’n viertal MTV Bingo- uitzendingen die plaatsvinden op vier opeenvolgende donderdagen. Diverse vragen bereikten ons de afgelo pen week waarom de Begrotingskrant van de gemeente Oisterwijk niet gepubliceerd was in ’Moergestel-Nieuws’. Wel, de re den is eenvoudig: uw redactie heeft (waar schijnlijk uit kostenoverwegingen) niet de beschikking gekregen over deze Begro- tingspagina’s. U hebt ze dus in de ’Oister- wijkse’ bladen moeten lezen. De gemeen te Oisterwijk blijkt nog steeds niet te be seffen wat voor ’n belangrijke rol ’Moer gestel-Nieuws’ vervult in onze plaatselij ke gemeenschap.Jammer, maar helaas, dat de inwoners uit de kern Moergestel van dergelijke belangrijke informatie ver stoken blijven in hun ’eigen' weekblad, waardoor velen geen kennis hebben ge nomen van de inhoud van de begroting van de gemeente Oisterwijk. Uw redactie treft in dit geval dus geen en kele blaam. Voor wat andere zaken Moer gestel betreffende blijven we u natuurlijk zo goed mogelijk op de hoogte houden. De redactie De studio is weer ingericht en de ‘ballenkast’staat al klaar: donderdagavond 19.00 uur de eerste van vier bingo-uitzendingen om de kinderen van de Hertog Janschool te helpen aan een speel toestel... Het spel mag zo stilaan als bekend worden ver ondersteld. U koopt ’n kaart (of meerdere) en volgt via MTV het bingospel. Bent u de eerste die alle 15 getallen op de deelnamekaart kan wegstrepen dan hebt u de hoofdprijs gewon nen van 300,-. De hoofdprijswinnaar wordt uiteraard tijdens de rechtstreekse uitzending in de studio verwacht om de prijs in ontvangst te komen nemen. Speeltoestel De TV-bingo is een van de vele acties die door de Ouderraad van de Hertog Jan Basisschool op poten is gezet om gelden bijeen te krijgen voor een speeltoestel voor de kinderen. Het toestel wat de school op de speelplaats had staan was sterk verouderd en werd dientenge volge afgekeurd. Rigoureus was de maatregel: bij elkaar gebracht moeten worden. Een van de mogelijkheden was uiteraard de Bingo-actie zoals we die kennen van MTV. En thousiast is men dan ook aan de slag gegaan en afgelopen weekend zijn de moeders en vaders met hun kinderen de deuren langs geweest om de loten ’aan de man’ te brengen. U kunt nog meedoen! Tot ’s middags 16.00 uur kan men nog loten verkrijgen in diverse winkels in Moergestel. Met die loten kan men dan dezelfde avond meespelen. Voor 2,50 per stuk maakt u kans op de hoofdprijs van 300,-; daarnaast zijn er nog interessante geldprijzen te winnen: 200,-; 100,-; 2 x 75,-; 1 x 50„- en 4 x 25,-. En aan het eind van de uitzending zijn er natuur lijk de trekkingen op de lotnummers waarop ook nog eens ’n aantal prijzen beschikbaar is. De eerste avond wordt de trekking verricht door, uiteraard zouden we bijna zeggen, het hoofd van de school, de heer Henk van de Ven. Meedoen luidt dus het motto: ’Help de kinde ren van de Hertog Janschool aan een speeltoe stel’. Donderdag 5 november 19.00 uur. MTV Te- levisiebingo. Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! In Moergestel - St Janshof 9-10 (rustig gelegen - binnenhof) ca. 115 m2 bedrijfsruimte (event, te splitsen in 50 en 65 m^) Zeer ruime electrische voorziening aanwezig Zeer geschikt voor kantoor/showroom/leslokaal/detailhandel Info Copy Cat - Moergestel - 013 5134013 Huidverzorgingsinstituut ’wil Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43,5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. I MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 d ij Ij Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.)

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 1