AUDAffl RADIO AREBOUw KL ll “We dubben nog: sneeuw of strand? ster wijk Wi Rabobank Reizen neemt ook deel aan de Sneeuw-lnfo T in Partycentrum 'Den Boogaard'a.s. zondag 1 november 1 f l 1 V ï.V. 1-4 6/ Jaarvergadering Maandag 9 november houden we om 20.30 uur Met Rabobank Reizen kun je alle kanten op. Zondag 1 november Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en "t MTV-kanaal met: de muzikale keuze van..., interviews, korte berichten, nieuwtjes, sport en vooral veel gezellige muziek Presentatie: Peter van de Wouw Audacia C3 - Beerse Boys GSBW - Audacia Dl Beerse Boys - Audacia D2 Beerse Boys - Audacia El Audacia E2 - Beerse Boys Taxandria - Audacia E3 Audacia E4 - Beerse Boys Beerse Boys - Audacia F1 Audacia F2 - Beerse Boys Beerse Boys - Audacia F3 Audacia F4 - SVSOS Tel.: (013) 513 37 48 Fax: (013) 513 24 66 b.g.g.Tel.: (013) 513 38 13 12.00 ..8.45 11.15 ..9.15 ..9.30 10.00 ..9.30 10.15 10.45 10.15 10.45 Burgemeester Bardoelstraat 16 5066 VE MOERGESTEL URHAA) Rabobank Bekendmaking Nieuwbouw Verbouw Renovatie Betimmeringen Bouwvergunningen/meldingen Bouwplannen ter inzage AUDACIA JEUGD Uitslagen: Audacia Al - Olympus 1-1; Audacia Cl - SVG 9-1; Nevelo - Audacia C2 1-5; Audacia C3 - Oirschot 6-1; Zigo - Audacia Dl 4-0. Programma zaterdag 31 okt.:Aanwezig: Audacia Al - Oirschot13.30 Oirschot - Audacia BI13.30 Audacia Cl - Willem II12.00 Hilvaria - Audacia C212.00 Heeft u n ander nodig en kunt u in uw eigen omgeving niet terecht? Bel dan naar de HULPCENTRALE SOS DIENST, (013) 544 1 544 Bekendmaking FICTIEVE BOUWVERGUNNING/AKKOORD- VERKLARING I 1 revanche. Vooral het tweede doelpunt in de negentiende minuut van de eerste helft riep herinneringen op aan het vaak swingend voet bal van de kampioenen, waarmee zij door de vijandelijke linies braken. Door een een-twee- tje aan te gaan met Jan Habraken verschafte Corné zich een vrij rechtervleugelveld en be diende diezelfde meegelopen Jan Habraken van een voorzet, die hij maar behoefde in te tikken: 0-2. Daarvoor was Audacia in de vijf tiende minuut min of meer gelukkig, maar wel goed voor het zelfvertrouwen, aan de leiding gekomen. Op rechts achtergebleven na een cor ner liet Rob van der Heijden in tweede instan tie een als voorzet bedoelde inswingende bal los, die door vriend en vijand werd gemist en zomaar in de verre hoek belandde: 0-1. In de tweeëntwintigste minuut nam Audacia definitief afstand van haar tegenstander. Zijn rol indachtig soleerde Corné Zoontjens door de achterhoede totdat hij binnen de zestien- meter werd gevloerd: strafschop, Jan Habra ken 0 - 3. Niet te vroeg juichen In de tweede helft werd Audacia gedwongen tot counter-voetbal, wat in de twintigste mi nuut nog een doelpunt opleverde. Nog op ei gen helft werd Jan Habraken ditmaal door Rob van der Heijden in de vrije ruimte in gestuurd (van buitenspel was dus geen sprake) en voor zover ik mij kan herinneren heb ik Jan een dergelijke kans nog niet zien missen: 0 - 4. Met die Rob van der Heijden heb ik meteen een speler bij de kladden, die in dit stadium een niet te missen kracht is in het elftal. Naast Cor né assisteerde hij in die tweede helft ook regel matig de achterhoede, in de zin van voor toe voer te zorgen voor de counters. Rob had al zijn doelpunt, echter Corné werd een verdiende en gegunde treffer onthouden. Na een uitsteken de actie schoot hij vijf minuten voor tijd tegen de paal. Een vijfde treffer zou ook te geflatteerd zijn geweest. Audacia werd niet voor niks tot counter-voetbal gedwongen. Na ook in de eer ste helft open kansen te hebben gemist, stapel de zich een reeks van die kansen op in de twee de helft voor Boxtel. Gelukkig beschikt Auda cia in de persoon van Alex van Roessel over een uitstekende keeper, die vele fraaie reddin gen verrichtte en wiens verkeerd uitlopen bij de enige tegentreffer in de laatste minuut van de wedstrijd hem dan ook graag wordt verge ven. Toch moet Audacia stilstaan bij het weg geven van zoveel kansen, want niet in elke wed strijd kan de keeper zo uitblinken en is de te- i k vj onze jaarlijkse ledenvergadering in de kantine van ’De Bosfazant’. Nu alvast nodigen we onze leden uit bij deze belangrijke vergadering aan wezig te zijn, dus houd deze avond vrij. Uitno diging en agenda volgen komende week. gènstander zo onmachtig om te scoren. Zondag: Gestelse Boys in Eindhoven Als er geen kapelaan Hamers was geweest in 1948, had Audacia wellicht dezelfde naam ge kregen als de tegenstander die nu bestreden moet worden. Ondanks de laatste plaats heeft ook deze ploeg een wedstrijd gewonnen en vol doet dus ook aan het criterium dat iedereen van iedereen kan winnen. Nietemin moeten de kansen van Audacia hoger worden ingeschat. Het véld ligt aan de Velddoornweg, gelegen vanuit Moergestel gezien, achter de kunstijs baan. Eerst richting Maastricht-Venlo, dan Centrurii. Eenmaal op de binnenrondweg (bij voorbeeld langs de bowlingbaan) is er bebor- ding met Kunstijsbaan erop. Uitslagen zondag 25 oktober 1998 Boxtel 1 - Audacia 1 Het overige programma werd afgelast. Programma zondag 1 november 1998 Gestelse Boys 1 - Audacia 114.30 Audacia 2 - SVSSS 212.00 Voab 5 - Audacia 312.00 VCB 2 - Audacia 412.00 Spoordonkse Boys 3 - Audacia 512.30 Audacia 6 - Jong Brabant 710.00 Longa 5 - Audacia 710.00 SVSOS 2 - Audacia 8...11.30 Audacia 9 - UNA 810.00 Dames: Audacia 1 - WSJ 112.30 Jan Habraken scoort; Corné Zoontjens steelt de show Audacia zet Boxtel voet dwars Boxtel - Audacia1-4 In samenspraak met de selectie heeft Audacia besloten om Perry Broers voorlopig te belas ten met het trainerschap van het eerste elftal na het plotselinge vertrek van Ton van de Steen. Voorlopig wil zeggen dat Audacia de tijd neemt om rustig uit te zien naar een definitie ve opvolger. Dit is eigenlijk een logische op lossing. Perry is naar volle tevredenheid al en kele jaren trainer geweest van Audacia vóór de periode van Jaap de Blaauw. Hij kreeg in die tijd verkering met Inge Denissen, trouwde met haar en zij wonen inmiddels met zoon Daan in Moergestel. Aan het begin van dit seizoen kreeg hij bij Audacia het jeugd-coördinaat- schap toebedeeld, een taak die hij met verve vervult en die hij dus voorlopig zal moeten combineren met het trainerschap. Het swingt weer een beetje Na drie dramatisch verloren wedstrijden was Audacia erop gebrand zich te revancheren en de inhaalwedstrijd tegen en in Boxtel was daar voor een uitstekende inspiratiebron, immers Boxtel zou bij winst de eerste periodetitel bin nenhalen. Een prachtige gelegenheid dus om voor veel publiek (door de vele afgelastingen en bekerronde was veel concurentie vrij en kwam kijken) te laten zien dat Audacia van ie dereen in deze klasse kan winnen en de drie wedstrijden een vergissing waren. Voeg daar bij de tactische hand van Perry Broers, die het jeudig talent Arjan de Jong een volle wedstrijd liet spelen en Corné Zoontjens een vrije rol gaf als hij maar regelmatig zou opduiken als diepe spits naast Frans Tekath, en Audacia kreeg zijn PAGINA 7 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 28 OKTOBER 1998 j j Weet u al wat 't wordt, de komende winter? Skibril of duikbril? De nieuwe winterreisgidsen liggen nü voor u klaar bij Rabobank Reizen. Daar vindt u het grootste aanbod met alle reizen en prijzen. Kom dus snel langs en u krijgt de handige WinterVakantieWijzer cadeau, boordevol informatie over 400 sneeuw en zonbestemmingen én de Leukste VakantieKrant, met verrassende tips en trips. Of bel ons eerst, dan leggen we het pakket voor u klaar. DE Reizen 1 VERGUNNING/ONTHEFFING EVENEMENTEN B en W hebben voor de volgende activiteiten de beno digde vergunning of ontheffing verlend: - diverse carnavalsactiviteiten 1999 i.o.v. CV De Piere waaiers waaronder het houden van de carnavalsop tocht op zondag 14 februari 1999 van 13.00 tot 16.00 uur; de verbranding van de ’pop’ op 16 februari 1999 op het St. Jansplein; - festiviteiten i.v.m. het 25-jarig jubileum van de buurt vereniging op zaterdag 26 en zondag 27 juni 1999 op het grasveld (Molenveldje) aan de Heivelden. Binnen 6 weken na de dag dat de vergunning of onthef fing is verzonden kan door belanghebbenden een ge motiveerd bezwaarschrift ingediend worden bij B en W van Oisterwijk, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. VERLEENDE BOUWVERGUNNING/MELDING Bouwvergunning is verleend voor: - het uitbreiden van de bedrijfsruimte aan de Heikant 4; - het bouwen van een carport aan het Vooskerbos 36c Met de volgende sloopvergunning is ingestemd: - het slopen van asbesthoudende materialen van het pand Huijsackerstraat 9. B en W zijn voornemens vrijstelling te verlenen van het bestemmingsplan 'Kom Moergestel’ voor: - het gebruik van een gedeelte van het pand Stokeind 2 als timmerbedrijf. Vanaf maandag 2 oktober ligt dit plan ter inzage in het gemeentekantoor te Oisterwijk. Gedurende 14 dagen kan een ieder schriftelijke beden kingen naar voren brengen bij B en W., Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Ver weg of dichtbij? Actief of lui? In 't begin houden we alles open. En we zien wel waar we uitkomen. /OK B en W maken bekend dat op de aanvraag om bouw vergunning voor het uitbreiden van de woning aan de Herengoedstraat 8 niet tijdig is beslist. Er is derhalve een bouwvergunning van rechtswege ontstaan. Dat houdt in dat men mag gaan bouwen. Wordt u echter in uw belang getroffen dan kunt u binnen zes weken een bezwaarschrift indienen van het college van B en W, postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. MOERGESTEL gemeente Dirkjan de Keijzer (31) en Sharon Nuismer (28) CZ7 r

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 7