2.80 2.001 Slagerij van Zon-Reyrink IJVELT/VAN DE 13.90 I i Bouillon- salade 100 gram I Braadvlees500 gram 930 I Nasi vlees 500 gram 6.00 UIT EIGEN KEUKEN 6 Worstenbroodjes 2.75 Kant en klaar stoofvlees Babi Pangang y Rauwe ham .Z aaT zjlca J Gek. ham a a a 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst Moergestel kalender 1999 U ook verknocht aan de wintersport? Fantastisch! HSV de Rietvoorn Nieuwe editie Baby Info Magazine 4 Hamburgers 4 Blinde I vinken I 1 kilo I speklappen I ƒ7,95 Kleurwedstrijd Vogelvereniging Moergestel u teeJv Kief y St. Nicolaas Enveloppen-actie Ponyclub F.E.V.I.O.R. PAGINA 8 Geldig van donderdag 15 oktober t/m woensdag 21 oktober 1998 500 gram samen Industrieweg 5 - 5066 XJ Moergestel -Tel. (013) 513 2134 - Fax (013) 513 3716 156 pnt. IEDERE WOENSDAG LEEFBAAR GROEN BOVAS Van uw speciaalslagerij uit eigen keuken: De liefde voor ons vak is alleen maar in uw voordeel! kopen, (nadere informatie volgt). Voor de al- ler-kleinsten is er een kinderhoek, waar zij op gevangen worden, zodat u rustig de beurs kunt- bezoeken. Het geheel wordt gepresenteerd in een echte winterse sfeer. Entree is GRATIS 100 gram Ook het adres voor onderdelen; zowel origineel als imitatie Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 100 gram m+OU ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON 013 - 513 1769 VAKGARAGE EN SCOOTERBEDRIJF Oproep aan onze verenigingen! Inmiddels wordt weer gesproken over de nieu we Moergestel Kalender 1999. De samenstellers van deze kalender, Buro ’76 en de Muziekvereniging “Prinses Juliana”, willen graag alle verenigingen die in 1999 een jubileum vieren verzoeken de juiste datum bij de samenstellers van de Moergestel Kalender kenbaar te maken, natuurlijk zijn oude foto,s van Uw vereniging onmisbaar op onze kalen der. Ook oude foto’s uit Moergestels verleden zijn van harte welkom. Denkt U eens aan openingen, buurtfeesten, jubilea, familiefeesten etc. Inleveren van genoemde data en foto’s graag vóór 1 november in de brievenbus op het re dactieadres van ’Moergestel-Nieuws’, Oisterwijkseweg 43 (o.v.v. kalender 1999). HlUKCLOM otsttRWUK MOtRtHESni J Kom dan op 1 november 1998, tussen 11.00 en 17.00, naar de eerste regionale skibeurs ‘Sneeuwlnfo’. Dit evenement zal plaatsvin den in Den Boogaard. Van skimuts tot sneeuwketting en van het reis bureau tot medisch advies. Er is van alles aan wezig om u voor te bereiden op een “heerlijke” wintersportvakantie. Aan dit evenement is een tweedehands skibeurs gekoppeld, waar u uw gebruikte skispullen heen kunt brengen, maar waar u natuurlijk ook gebruikte spullen kunt De Nierstichting viert dit jaar haar 30-jarig bestaan en de 31 Moergestelse collectanten is het wederom gelukt om weer meer op te halen dan het voorgaande jaar t.w. 4088,80. Hier zijn de giro-opdrachten nog niet eens bij geteld! Van Stichting de Runne mocht ik voor dit goe de doel 300,- overmaken en de Moergestelse Tennisvereniging (MTV) heeft haar seizoen weer afgesloten met een bokken toernooi. De opbrengst hiervan was 665,-. Totaal dus: ƒ5053,80 Iedereen heel hartelijk dank! Ook dank ik de Rabobank Moergestel die elk jaar weer bereid is om ons te helpen. Bedankt! Jeanne Hoffmans Coördinatrice Algemene najaarsvergadering a.s. Donderdag 15 oktober om 20.00 uur be gint onze algemene najaarsvergadering, na tuurlijk in ons clubhuis Café de Klaore. Na de jaarlijkse beslommeringen zullen aan het eind van deze avond de prijzen uitgereikt wor den behorende bij het algemeen klassement. Het zal een hele verrassing zijn om te zien wie er met de hoofdprijzen aan de haal gaan, zij die niet in de top meespelen kunnen altijd nog een troostprijs tegemoet zien. Tevens zal er op deze avond nog een loterij gehouden worden waar men enkele zeer leuke prijzen kan winnen. Houd deze avond vrij en kom met zijn allen naar de vergadering, laat zien dat het wel en wee van onze vereniging ook uw aandacht heeft!! Graag tot ziens bij ‘de Klaore’. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 14 OKTOBER 1998 Den Bosch - Na maanden van intensieve voorbereiding is het zover. Deze week gaat de nieuwe editie van Baby Info Magazine het land in. Een hele operatie omdat Baby Info wordt uitgegeven door de 65 officiële Kruis werk- en Thuiszorgorganisaties in Neder land. Dankzij een unieke samenwerking tussen deze organisaties en de uitgever verschijnt het blad landelijk in een totaaloplage van 235.000 exem plaren verdeeld over 65 edities. De officiële Kruiswerk- en Thuiszorgorganisaties zijn ver antwoordelijk voor ruim 85% van alle kraam zorg in ons land. Het is één van de eerste pro jecten waarbij de organisaties landelijk met één gezicht naar buiten komen. Maandag 1 en dinsdag: PIEKEHDAG’. I f5r Het eerste exemplaar is afgelopen vrijdag offi cieel overhandigd aan de heer J. Caris, van Thuiszorg ’s-Hertogenbosch en Omstreken. Deze organisatie was één van de initiatiefne mers van het project. Het blad, 72 pagina’s geheel in full-colour, be staat uit een landelijk katern dat vooraf wordt gegaan door het regionale katern van de regio nale Thuiszorgorganisatie. Via hun eigen Kruiswerk- of Thuiszorgorganisatie krijgen alle aanstaande ouders het magazine. De vierde editie van Baby Info heeft een com plete face-lift ondergaan en is met name redac tioneel nog overzichtelijker en praktischer ge worden. Het blad -dat een jaaruitgave is- neemt de lezer aan de hand mee door de complete zwangerschapsperiode, de bevalling en de pe riode daarna. Een redactieraad van Thuiszorg waakt over de inhoudelijke kwaliteit van de artikelen en zorgt dat het magazine verant woorde informatie bevat. Iedere editie heeft een looptijd van één jaar. Gedurende dat jaar wordt hij gratis overhan digd aan aanstaande ouders rond de derde maand van de zwangerschap. Baby Info is uitsluitend verkrijgbaar via de officiële Kruiswerk en Thuiszorgorganisa ties. Voor meer informatie: Thuiszorg Mid- den-Brabant, tel. 594 7100 (mevr. C. van den Bout). Op 6 - 7 en 8 november organiseert Vogel Ver eniging Moergestel weer een regionale ten toonstelling met andere verenigingen uit de regio. Wij willen deze tentoonstelling weer opfleuren met kleurplaten, die door kinderen uit Moer gestel, zijn ingekleurd. In deze kleurwedstrijd zijn 6 prijzen te win nen: 2 prijzen voor de leeftijd 4- en 5-jarigen, 2 prijzen voor de leeftijd 6- en 7-jarigen, 2 prijzen voor de leeftijd 8- en 9-jarigen. Voor alle kinderen tussen de 4 en 9 jaar en die nog geen kleurplaat hebben kunnen deze kleurplaten opkomen ophalen en voor 23 ok tober inleveren bij: Toon Moorman, Raam- ackerstraat 6, Moergestel. De prijsuitreiking zal geschieden door Eddy Hurkmans. Dit zal gebeuren op Zaterdag 7 november om 15.00 uur tijdens onze Tentoonstelling in Café ‘t Stokske, Zandstraat 1. Iedereen is hierbij van harte welkom. De prijswinnaars zullen tevens bekend worden gemaakt in ’Moergestel-Nieuws’. Bestuur Vogel Vereniging Moergestel Ov aak. Kies uit 45 exclusieve modellen van merken als: Puch, Vespa, Piaggio, Gilera, Yamaha, Honda, Aprillia, Tomos, Baja en Peugeot (Wij hebben de nieuwste modellen en bij ons mag je afbieden!!!) HELMEN: keuze uit 'n 20-tal modellen in de prijsklasse van 85,- tot 475,- Op maandag 19 oktober komt de CDA-frac- tie bijeen om de raadsvergadering van don derdag 22 oktober te bespreken. Enkele agendapunten: Goedkeuring van het bestemmingsplan “woongebied Zuid-oost” in de kern Oister- wijk; Een interessant onderdeel, ook voor de kern Moergestel, de beleidsnota’s “Integraal waterbeheer”, “blauwe transformatie” en “het gemeentelijke riolenplan”. Aanpassen van de riolering in de Bosstraat en het Brieltje. Een ander belangrijk item is het openbaar vervoer, met extra aandacht voor het openbaar vervoer tussen Moergestel en Oisterwijk. Bent u geïnteresseerd in een van de onderwer pen of het fractiewerk van het CDA, dan bent u van harte welkom. De CDA-fractie bespreekt op 19 oktober de stukken van de raadsverga dering in het raadhuis op de Lind in Oister wijk. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Voor eventuele vragen of punten met betrek king tot de gemeente, commissiewerk of agen dapunten van de raadsvergadering, kunt u ook telefonisch de raadsleden van het CDA bena deren. Lambert van den Bosch: 528 45 38; Jos Schoenmakers: 528 38 99; Ad Mutsaers: 513 23 92; Guus Bertens 528 29 83; Ger van Hest: 513 62 00. Ook E-mailen is mogelijk. E-mail: muttbvs@euronet.nl In de week van 18 t/m 24 oktober zal de jaar lijkse envelopen-actie weer worden gehouden. Deze actie is bedoeld voor de Moergestelse kin deren van 2 t/m 8 jaar voor een spannende St. Nicolaasmiddag in party-boerderij ‘t Draai- boompje. De intocht wordt gehouden op zaterdag 21 november. De bezoekdagen voor een persoonlijke ont moeting met de Sint, vindt plaats op 21 en 22 november in party-boerderij ‘t Draaiboompje, speciaal voor de kinderen met hun ouders. Verder nieuws over wat er te doen is rond de intocht van de Sint volgt in de volgende edi ties van ’Moergestels-Nieuws’. Uitslagen Clubkampioenschap 6 september 1998 1. Joyce van Opbergen, Frisky Girl157 pnt. 2. Joyce van Opbergen, Rissaz154 pnt. 2. Chantal van Opbergen, Frisky Girl 154 pnt. 4. Bart van Elderen, Sylvia’s Boy152 pnt. 5. Anne van Dijk, Rosita149 pnt. 6. Harm van Elderen, El Joly148 pnt. 7. Harm van Elderen, Sylvia’s Boy 146 pnt. 8. Hanneke Mols, Kimbel144 pnt. 9. Bart van Elderen, El Joly139 pnt. Uitslagen Rayonwedstrijd O.-W.-Middelbeers 4 oktober: Ring 5: 4. Joyce van Opbergen, Frisky Girl158 pnt. 5. Bart van Elderen, Sylvia’s Boy157 pnt. Ring 2: 7. Joyce van Opbergen, Rissaz Een grote keus uit vleeswaren, salades en kant-en-klaar maaltijden! Specialist in fondue-, gourmet- en huzarenschotels, warm en koud buffet!!! Fina; CDA

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 8