moorman 2,80 2,80 2.00 640 9,50 6*50 13.90 Stootlappen Babi Pangang Slagerjj L van Zon-Reyrink .•swasr KORFBAL^ -- Q UIT EIGEN KEUKEN LR EE.V.I.O.R. V ^Oisterwijk Gek, ham 6 Worstenbroodjes 2 J5 Kant en klaar stoofvlees Babi Pangang y 1 kg Gehakt 1 kg Verse worst Rauwe ham 100 gram Bouillon- salade PIEKEHDAG’. I 4 Roomschnitzels j 4 Magere I varkenslapjes I 1 kilo I speklappen I ƒ7,95 S.V. Roef! Handbal 1 Daemen Milieutechniek 500 gram 500 gram samen AUTOMOBIELBEDRIJF IEDERE WOENSDAG Bestrating Minigraafverhuur Tuinaanleg en -renovatie Riolering Grondwerken Industrieweg9a-Tel. 013-513 1611 Onderhoud en reparatie van alle merken. Verkoop van nieuwe en gebruikte auto's. Lisette D, L, le Milona, B, 5e 3e Loretta, B, 8e Kristal, M, 3e Quandor, L, le Lisette D, L, 2e Lilia D,L, 8e Loretta D, B, 5e Programma 17 september: Recr. 19.30: GHV - Roef. MJC 19.00: Blauw Wit - Roef! Programma 20 september: JJB 11.00: Roef! - Wh. Demons MJB 11.00: Roef! - Mount. Stars HES 11.50: Roef! - Tornado ’70 19-20 september: Jeugdweekend voor de jeugd van de basisschool. Hel veel plezier! Handbal is altijd raak! Lisette, L, 3e Murdock, L, 3e Karlan, L, 4e Helena, L, 5e Menno, B, le vertr. 18.30 vertr. 18.00 100 gram BESTRATINGEN: Levering van alle bestratingsmaterialen Van uw speciaalslagerij uit eigen keuken: Helvoirt 12 juli Springen: Frans Burgers Dennis v Mens voort Paul Donkers Paul Donkers Jac Donkers Eindhoven 17-18 juli Springen: Paul Donkers Paul Donkers Jac Donkers Liempde 26 juli Dressuur: Monique v Gurp José Verwey Liesbeth Broers Een grote keus uit vleeswaren, salades en kant-en-klaar maaltijden^ Nasivlees Verbouwing overdekt zwembad “de Leye” Sinds 1 juli, wordt er in zwembad “de Leye” hard gewerkt om met de eerste fase van de ver bouwing (nieuwe tegels in en rondom de zwembassins en een vernieuwd plafond), vol gens de planning, 23 oktober klaar te zijn. Voordat de bouwvakvakantie begon is er al heel wat gebeurd in het bad. De muren van de zwemzaal naar de hal, van de hal naar het res taurant en van het restaurant naar de sporthal zijn er niet meer! Het zwembad is één grote ruimte geworden wat al een beetje de trend zet voor wat straks de planning is met het sport centrum: één geheel! Zwembad, restaurant en sporthal als drie-éénheid. Een sportcentrum waarvan de verschillende onderdelen elkaar ondersteunen, elkaar aanvullen en elkaar ver beteren. Een uurtje lekker sporten waarna men nog even nakletst en geniet in het restaurant onder het genot van een lekker drankje en/of hapje. Of u gaat een half uurtje zwemmen of bubbelen in één van de hot wirlpools of in één van de Turkse stoomcabines waarna u aan de bar, op het bad, een kopje koffie drinkt of een versnapering neemt. Wanneer de officiële (her)opening, na deze eer ste fase van de verbouwing, plaats heeft wordt via de media aan u bekend gemaakt en u bent dan natuurlijk van harte welkom. We houden u wekelijks op de hoogte en zien u graag weer bij ons in het sportcentrum! Tot ziens, medewerkers sportcentrum “de Leye”. Specialist in fondue-, gourmet- en huzarenschotels, warm en koud buffet!!! ROOTVEN 74 - MOERGESTEL - TELEFOON 013 - 513 1769 in de programmaraad. Van deze kandidaten wordt verwacht dat zij naast interesse en des kundigheid op het mediagebied beschikken over aantoonbare representativiteit voor één of meerdere in de gemeente voorkomende maat schappelijke, culturele, godsdienstige en gees telijke stromingen. Kandidaten moeten ingezetene zijn van de gemeente Oisterwijk. Naast de door de gemeenten aan te wijzen le den hebben drie personen door middel van een kwaliteitszetel zitting in de programmaraad. Eén van deze personen zal de consumentenor ganisaties vertegenwoordigen. De overige twee personen zullen geselecteerd worden uit de genoemde stromingen. Voor de vergaderintensiteit dient gedacht te worden aan zes dagdelen per jaar. Er wordt een nader te bepalen onkostenvergoeding beschik baar gesteld. Voor nadere informatie kunt u contact opne men met de heer V Theeuwes, afdeling Wel zijn, Onderwijs en Sport, telefoon 529 1261. Geïnteresseerden kunnen een schriftelijke reactie, vergezeld van een relevant curriculum vitae richten aan: Burgemeester en Wethouders van Oisterwijk t.a.v. afdeling WOS, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk o.v.v. “programmaraad”. Reacties dienen uiterlijk twee weken na het verschijnen van deze oproep te zijn ontvangen. De benoeming tot lid van de regionale pro grammaraad vindt op voordracht van Burge meester en Wethouders plaats door de gemeenteraad. De selectie van voor te dragen kandidaten geschiedt door de portefeuillehou der welzijn en de afdeling WOS. Mocht u na het lezen van deze oproep de me ning zijn toegedaan dat de profielschets niet geheel op u van toepassing is maar wellicht wel op iemand uit uw omgeving,’dan stellen wij het zeer op prijs als u betrokkene attendeert op deze oproep. Het wordt evenzeer op prijs ge steld als u het gemeentebestuur van Oisterwijk attendeert op mogelijke kandidaten. In Memoriam Kees Rijnen Op maandag 7 september j.l. vroeg in de avond bereikte ons het droeve bericht van het overlij den van de heer Cornelis Johannes (Kees) Rij nen, geboren op 29 november 1913. Dat wij in hem een markante persoon verliezen moge blijken uit onderstaande. 00 gram de wijze waarop hij met zijn handicap wist om te gaan. Wij wensen zijn vrouw, kinderen, kleinkinde ren en achterkleinkinderen de kracht toe om dit grote verlies te dragen en te verwerken. Namens het gemeentebestuur, Burgemeester en Wethouders van Oisterwijk Veranderingen vergaderdata gemeenteraad Het schema van data voor de vergaderingen van de gemeenteraad van Oisterwijk dat eer der werd gepubliceerd, heeft enkele verande ringen ondergaan. De eerstvolgende vergade ring van de gemeenteraad is op donderdag 24 september om 19.30 uur. De data waarop de raad in 1998 nog vergadert zijn: donderdag 22 oktober, de begrotingsbehandeling op donder dag 12 november, de novembervergadering op donderdag 26 november en de laatste op woensdag 23 december. In 1983 ontving hij voor zijn verdiensten voor de gemeenschap de Eremedaille in zilver ver bonden aan de Orde van Oranje Nassau. Kees Rijnen was zowel in de voormalige gemeente Moergestel, als in de gemeente Oisterwijk ge durende enige tijd raadslid. In Moergestel ver vulde hij deze functie van 6 september 1949 tot 10 juni 1953. Voorts bekleedde hij daar van maart 1951 en tot juni 1952 de functie van wet houder. In Oisterwijk was hij van 1958 tot 1970 lid van de gemeenteraad. De heer Rijnen is gedurende 27 jaar, namelijk van 1954 tot 1981, voorzitter geweest van de Bijenteeltvereniging Sint Ambrosius. In deze periode heeft hij het initiatief genomen tot het oprichten van een bijenhal, genaamd ’De Bie- hal’. Als gevolg van een jachtongeluk blind gewor den, kon hij zich beter dan welke ziende ook een beeld vormen van de problemen verbon den aan het visueel gehandicapt zijn. Vanuit die gedachte nam hij in 1976 het initiatief voor een tandemtocht voor visueel gehandicapten. Deze fietstocht bleek een succes en daarmee was de Eerste Nederlandse Visueelgehandicap- ten Tandemclub, de ENVIT, geboren. Hij werd de eerste voorzitter van de ENVIT en bleef dat gedurende meer dan 10 jaar. Oisterwijk mag trots zijn op De ENVIT, die inmiddels lande lijke bekendheid geniet. Voor deze activiteiten ontving de heer Rijnen in 1988 van de ANWB de Edo Bergsma-prijs. Daarnaast richtte hij de Stichting Financiële Steun Blinden Derde Wereld op. Kees Rijnen was een voorbeeld voor velen, in 500 gram Bouwvergunningen/meldingen AANGEVRAAGDE BOUWVERGUNNINGEN EN MELDINGEN Oproep lid Regionale Programmaraad Centrale Antenne Inrichting Ingevolge de nieuwe Mediawet dient elke ge meente te beschikken over een programma raad. Indien er sprake is van een koppeling met kabelnetten in andere gemeenten, dan moeten de gemeenteraden een regionale programma- raadinstellen. De kabelnetten in de gemeente Oisterwijk zijn in een ring gekoppeld aan het netwerk van Palet Kabelcom. Onder auspiciën van deze kabelexploitant wordt de regionale programmaraad Zuid ingesteld. Afhankelijk van het aantal abonnees zijn in de programma- raadvoor elke gemeente één of meerdere zetels beschikbaar. Het werkgeebiedvan de pro grammaraad is: Dongen, Gilze-Rijen, Goirle, Hilvarenbeek, Loon op Zand, Oisterwijk, Til burg en Waalwijk. De gemeente Oisterwijk heeft één zetel in de regionale programmaraad. Het gemeentebestuur van Oisterwijk roept hierbij kandidaten op die zitting willen nemen Fleedwood, Mi, 3e Menno, B, 2e Lapasja, B, 4e Marleen Rosen Springen: Jac Donkers Nieuwvliet 15 augustus Springen: Paul Donkers Paul Donkers Haaren Dressuur: Dorien Ketelaars Justine v Asten José Verwey Springen: Frans BurgersKristal, M, 3e Dennis v MensvoortQuandor, M, 6e Dennis v MensvoortLesley, L, 10e Liesbeth BroersKyra, B, 9e Kringkampioen springen klasse L is Dennis v Mensvoort met Quandor. Dennis proficiat! Afgevaardigd voor de NCB-kampioenschap- pen te Overasselt zijn: Frans Burgers met Kristal, M springen; Den nis van Mensvoort met Quandor, L springen; Dennis van Mensvoort met Mery-lou, B sprin gen. Geselecteerd voor de NKB-kampioenschap- pen te Wanrooy op 19 september zijn: Dennis v Mensvoort met Quandor, L sprin gen en Dennis van Mensvoort met Mery-lou, B springen. Veel succes in Wanrooy Dennis! -w Morten, B, 2e Loretta, B, 6e Maandag I en dinsdag; Voel je thuis in je sportJ Programma 16 september: Recr.: Meervogels - Roef! Programma 19 september: Pup. F: Roef! - WO10.00; aanw. 9.30 Pup. E: De Corridor - Roef! 11.00; vertr. 9.45 Asp. C: De Corridor - Roef! 12.00; vertr. 10.45 t 6 r PAGINA 11 20.00 Geldig van donderdag 17 september t/m woensdag 23 september 1998 31 W. Ketelaars Heiligenboom I 5066 CB Moergestel Tel. (013) 513 1339 Fax (013) 513 3312 auto (06) 513 85 312 auto (06) 515 75 140 Professioneel geboorde waterbronnen voor uw tuinberegening Broekzijde 8a, 5066 PG Moergestel Tel. (013) 513 1852 - Fax (013) 513 3849 MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 16 SEPTEMBER 1998 MOERGESTEL gemeente Tegen deze aangevraagde bouwvergunningen en mel dingen kunt u geen bezwaar indienen. U kunt wel uw zienswijze binnen 2 weken, bij voorkeur schriftelijk, aan het college van B W kenbaar maken. In week 37 de volgende meldingen en aanvragen: - het verbouwen en uitbreiden van de winkel aan het Rootven 41; - het bouwen van een overkapping bij de woning Postel- straat 14. De volgende sloopaanvraag is binnengekomen: - het slopen van de woning 't Vunderke 11.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 11