o ^KupACHVj café ^speeltuiiA VAN IERSEL jaah AUDACIA Alle voorkomende gas-, water-, riool-, dakwerken en sanitair Spreekuren B en W MARIJ IJSSELDIJK-WAGEMANS Woensdag 9 september om 20.30 uur in de kantine van S.V. Audacia! Vrienden van Audacia ’Con Amore’ viert 25-jarig jubileum O i s ter wijk HOOFDPRIJS zandstraat 1 tel. 013 - 513 1385 moergestel t 10.00 De koffie is er klaar en natuurlijk zijn er ook deze keer weer vele prachtige prijzen te winnen... Kienen Vanavond 9 september is de eerste kienavond van dit seizoen. Als vanouds begint deze avond om 20.30 uur. Mooie prijzen en de koffie staat klaar. Programma zaalvoetbal Vrijdag 11 sept. Sarto 3 - Audacia/De Brouwer 2 21.00 uur in sporthal Hercules SK Konica/Pr. 4 - Audacia/De Brouwer 3 21.05 in sporthal Wissel Donderdag 18 sept. Audacia/De Brouwer 1 - De Vrienden 1 21.00 uur in Stokeind 17.45 17.45 17.45 17.45 17.56 17.45 De leden van het college van burgemeester en wethouders houden wekelijks spreekuur. In Moergestel I. v.m. de vakantie deze week nog geen spreekuur. In Oisterwijk Op dinsdag 15 september is er spreekuur in het Gemeentekantoor in Oisterwijk als volgt: Burg. Y. Kortmaan en de wethouders J. Rakhorst, R. Hora en W. van Roessel en C. Schoenmakers van 11.00-12.00 uur. Alles weer normaal Vanaf volgende week is de situatie weer nor maal en kunt u wekelijks weer op het Servi cepunt in Moergestel terecht: elke maandag van 18.00-20.00 uur; dinsdag van 10.00- 12.30 uur; vrijdag vanl5.00-16.30 uur. Vanaf 21 september is ook iedere week weer een lid van het college aanwezig voor het spreekuur. 5-0 6-3 6-1 13-0 0-0 10-0 Aanw.: ...13.15 ...13.30 12.00 ...12.00 ...12.15 9.15 8.45 9.15 9.30 ...10.00 9.30 ...11.00 10.45 8.45 10.45 gestaakt 2-4 gestaakt stijlvol echt smeedwerk poorten hekwerk klassieke tuinbanken beekseweg 9c, diessen (013) 504 1649 Loodgietersbedrijf nodigen u uit voor de eerste derby van het sei zoen, dus: komt dat zien! a.s. Zondag om 14.30 uur aan de Molenstraat: Audacia 1 - Spoordonkse Boys 1. Misschien vraagt u zich nu af wie de vrienden van AUDACIA zijn. De vrienden van AUDA CIA is een groep trouwe supporters die de se lectie van AUDACIA steunen en supporteren. Tegen een gering jaarlijks bedrag worden zij vermeld op het vriendenbord in de kantine, krijgen zij een seizoenkaart, een jaarprogram ma en worden zij geïnformeerd over de gang van zaken rondom de selectie. En het belooft een mooi seizoen te worden in de klasse van de derby’s (Nevelo, Taxandria, Nemelaer, Spoor donkse Boys). Heeft u ook interesse of wilt u nadere informa tie, spreek dan eens iemand aan van de selectie (a.s. zondag bijvoorbeeld) of bel Mare Kogels (513 1109). De vrienden van AUDACIA, daar wil je bij horen. Commissie monumenten vergadert De gemeentelijke monumentencommissie ver gadert op woensdag 16 september vanaf 16.00 uur in het gemeentekantoor. De vergadering is openbaar. U kunt dus komen luisteren. Op de agenda staan de volgende onderwerpen: in gekomen bouwplannen; het verslag van de vo rige vergadering; mededelingen; redengeven de omschrijving Hoog Heukelom 5; Stand punt van de commissie over het toepassen van originele materialen bij restauraties en daarna nog de rondvraag. Donderdag 24 september om half acht U kunt komen luisteren en hebt spreekrecht tijdens raadsvergaderingen De gemeenteraad vergadert donderdag 24 septemDonderdag 24 september: de eerste ge meenteraadsvergadering na de vakan tieperiode en zoals gebruikelijk wordt er vanaf half acht vergaderd in het Raadhuis aan De Lind 56 in Oisterwijk. De vergadering is open baar. U kunt dus komen luisteren. Wilt u het woord voeren over onderwerpen die op de agenda staan, dan kunt u gebruik maken van het spreekrecht. Dat moet u tevoren even laten weten aan de gemeentesecretaris mevrouw Rita van Breugel. Dat kan uiterlijk tot het moment waarop de vergadering begint. U kunt ook gra tis een setje met agenda en voorstellen krijgen die tijdens de raadsvergadering worden behan deld. Tijdens kantooruren kunt u daarvoor te recht bij Voorlichting in het gemeentekantoor aan De Lind 44 en in de bibliotheek in Oister wijk of in het servicepunt in de openbare bibliotheek van Moergestel. Vlak voor het be gin van de vergadering in de raadszaal liggen de agenda en de voorstellen op belangstellen den te wachten. De gemeenteraad beslist over zaken die ook u kunnen raken. Aan- of afmelden van uw hond i.v.m. de hondenbelasting Iedere bewoner van Oisterwijk die houder is van één of meer honden moet daarvan bij de gemeente aangifte doen voor de hondenbelas ting. De hondenbelasting bedraagt fl. 75,84 per hond per jaar. Wanneer u de hond in de loop van het jaar aan schaft, moet u binnen twee weken om toezen ding van een aangiftebiljet vragen. Komt de hond in de loop van het jaar te over lijden, dan dient u binnen zes weken de hond schriftelijk af te melden bij de afdeling Beheer (met het bewijsstuk en de hondenpenning). Ook als de hond van eigenaar verandert, moet dit worden doorgegeven. Te laat afmelden kost u zonder meer een deel van uw teruggaaf. Blessure Frans Tekath kan meevallen Eerste wedstrijd in Boxtel gestaakt en wordt overgespeeld Al na zes minuten kwam er - na achteraf bleek - een einde aan de wedstrijd in Boxtel. Vanaf links gaf linkervleugelaanvaller Rob van der Heijden van Audacia, dat vanaf het begin het initiatief in de wedstrijd nam, een voorzet af die te laag was om te koppen en eigenlijk te hoog om te schieten. Toch deed Frans Tekath een poging om de bal in volley te nemen, slaag de daarin (overigens niet doeltreffend), maar kwam in botsing met de keeper, waarbij totaal geen sprake was van een overtreding. Frans kwam een meter voor de achterlijn en naast de doelpaal op de grond terecht en gaf direct aan dat er iets ernstigs mis was met zijn knie. Alle aanwezige verzorgers, zowel die van Audacia als die van Boxtel, durfden het niet aan om Frans op de brancard te leggen. Zij wilden dat overlaten aan deskundig ambulance-personeel. Die arriveerden pas na ruim een half uur en de scheidsrechter heeft in zo’n situatie het recht om de wedstrijd te staken, wat hij dan ook deed. Omdat er nog niet gescoord was wordt de wedstrijd in zijn geheel overgespeeld. Frans werd vervoerd naar het (volgens insiders het beste ziekenhuis voor voetbalblessures) St. Annaziekenhuis in Geldrop, waar na een eer ste observatie werd geconstateerd dat er geluk kig niets gebroken of gescheurd is. Verder on derzoek moet deze week uitwijzen wat er wel aan de hand is, maar de eerste schrik is voorbij en het zou allemaal best nog eens mee kunnen vallen. Zondag tegen Spoordonk Als eerste in reeks derby’s die Audacia dit sei zoen moet spelen is de confrontatie met Spoor donkse Boys a.s. zondag thuis aan de Molen straat. Spoordonk heeft haar eerste wedstrijd tegen Nemelaer gewonnen, maar kon dat niet met overtuigend voetbal bereiken. Door de gebeurtenissen in Boxtel hebben wij de twee de helft kunnen volgen en raakten daarvan niet onder de indruk. Het is echter vreselijk oppas sen om daaruit conclusies te trekken, temeer omdat het nog maar de vraag is hoe Audacia het zeker voorlopige verlies van Frans Tekath kan opvangen. Ook komt jammer genoeg Os car van Alphen nog niet aan voetballen toe. De “second opinion” van dokter van den Hoogen- band heeft uitgewezen dat snel herstel nog niet aan de orde is. Uitslagen zondag 6 spetember 1998 Boxtel 1 - Audacia 1 Audacia 2 - Boxtel 2 Dames Audacia 1 - RKDSV 1 (scheidsr.gebless.) Programma zondag 13 september 1998 Audacia 1 - Spoordonkse Boys 114.30 RKDVC 5 - Audacia 214.30 Audacia 3 - Were Di 212.30 Audacia 4 - SET 410.00 Audacia 5 - RKDSV 210.00 Haarsteeg 8 - Audacia 611.00 Audacia 7 - VCB 312.30 ZIGO 8 - Audacia 810.00 Nemelaer 7 - Audacia 910.00 Dames SDO’39 1 - Audacia 1 AUDACIA JEUGD Uitslagen junioren en pupillen: JPS 1 - Audacia Al Audacia BI - Nemelaer 1 Oirschot 1 - Audacia Cl Audacia C2 - Beerse Boys 2 Audacia Dl - VOAB 1 Tulania 1 - Audacia Fl Programma zaterdag 12 sept Audacia Al - Longa 2 Ons Vios 2 - Audacia BI Audacia Cl - TAC/BWB 1 Longa 2 - Audacia C2 Audacia C3 - GSBW 4 Audacia Dl - SSC ’55 1 Nemelaer 2 - Audacia D2 Oirschot 2 - Audacia El Audacia E2 - Spoord. Boys 1 Hilvaria 3 - Audacia E3 Audacia E4 - Taxandria 4 Spoord. Boys 1 - Audacia Fl Audacia F2 - Taxandria 2 Oirschot 3 - Audacia F3 Audacia F4 - Beerse Boys 4 Audacia meisjes zijn vrij Programma maandag 14 sept.: Nevelo 2 - Audacia Al Zigo 2 - Audacia D2 Programma woensdag 16 sept.: GFC ’93 1 - Audaci Al Audacia BI - Uno Animo 1 Spoord. Boys 1 - Audacia Cl Hilvaria 1 - Audacia Dl MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 9 SEPTEMBER 1998 den met enige stremming. De werkzaamheden op de Waterhoefstraat en het Stokske hebben betrekking op het gedeel te tussen de Molenstraat en de Heiligenboom. In verband met de uitvoering van verkeersrem- mende maatregelen worden in de periode van maandag 14 september tot en vrijdag 23 okto ber 1998 de volgende wegen tijdelijk afgeslo ten voor het doorgaand verkeer: Duyve- kotstraat; Krijtestraat; Burg. Bardoelstraat; Schout van de Wouwstraat; Pastoor Janssen- straat; Pastoor van den Boogaardstraat; Burg. Poortstraat en Eysenbrand. Tijdelijke verkeersmaatregelen Waterhoefstraat en Stokske In de Waterhoefstraat en het Stokske worden in de periode vanaf 1 september tot en met 16 oktober 1998 werkzaamheden aan de verhar ding uitgevoerd. In deze periode zal hiervoor de Waterhoefstraat tijdelijk voor het verkeer worden afgesloten. Het verkeer op het Stokske moet rekening hou- Operettevereniging ’Con Amore’ gaan op zondag 4 oktober a.s. haar 25-jarig jubileum vieren met een gratis Jubileumconcert in ’Den Boogaard’, dit i.s.m. het Valkenswaards Operette Gezelschap (V.O.G.). Het concert duurt van 13.00 tot 16.00 uur. Het bestuur van ’Con Amore’ nodigt nu alvast ie- deren uit hierbij aanwezig te zijn. Na afloop van het concert is er nog een gezellig samenzijn tot 18.00 uur waarbij gelegenheid zal zijn het bestuur en haar jubilerende diri gent te feliciteren. '.tv**- jral MOERGESTEL Bouwvergunningen/meldingen I overleggen. Bouwplan ter inzage 10 PAGINA 11 «i Lid Anbos ■'Ziekenfonds erkend lil ST. WILLIBRORDSTRAAT 45 5056 HT BERKEL-ENSCHOT TEL. 013-5333321 Krijtenbogtstraat 2b, 5066 BJ Moergestel Tel, 013-513 2688 ’s Maandags gesloten 4-U Lt. c>e hekkentuin Huidverzorging/ Aromathérapie v/h Jos Habraken f250 voor leden en begunstigers iksfe Ujl gemeente VERLEENDE BOUWVERGUNNINGEN/MELDIN GEN i Bent u van mening dat door het verlenen van een bouw- I of sloopvergunning c.q. het positief reageren op een j melding voor één van de hieronder omschreven onder werpen rechtstreeks in uw belang wordt getroffen, dan kunt u op grond van de Algemene Wet Bestuursrecht BINNEN 6 WEKEN na de dag dat deze besluiten zijn verzonden, een gemotiveerd bezwaarschrift indienen bij B W van Oisterwijk, Postbus 10101, 5060 GA Oisterwijk. Meer informatie: afd. BMZ, tel. 5291221. Verder kunt u een verzoek tot een voorlopige voorzie ning indienen bij de president van de arrondissements- rechtbank te Breda, sector bestuursrecht, Postbus 90110, 4800 RA Breda. Een dergelijk verzoek kunt u alleen indienen indien u tevens bezwaar heeft gemaakt. U moet hierbij ook een afschrift van het bezwaarschrift Bouwvergunning is verleend voor: - het verbouwen van een rundveestal aan de Driehui- zerweg 3; I - het plaatsen van een hekwerk om de nieuw te bou wen bedrijfsgebouwen aan de Schoolstraat. Sloopvergunning is verleend voor: - het slopen van een garage behorende bij Beekers- berg 5. Burgemeester en wethouders zijn voornemens vrijstel ling te verlenen voor de goothoogte en bouwvergunning te verlenen voor: - het bouwen van een kantoor met bergrüimte aan de Herengoedstraat 9. I Vanaf maandag 14 september ligt dit plan ter inzage in het gemeentekantoor te Oisterwijk. Gedurende de termijn van 14 dagen kan een ieder schriftelijke bedenkingen naar voren brengen bij bug- rmeester en wethouders, Postbus 10101, 5060 GA i Oisterwijk.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 11