f Uitbundig feest bij 50-jarig Audacia ’n Weekend lang klonken feestelijke klanken in en rond de Molenstraat, ’n Verscheidenheid aan muziek viel er te beluisteren tijdens het jubileum feest weekend van S.V. Audacia. Zoals bekend viert deze vereniging dit jaar haar 50-jarig bestaan en het afgelopen weekend was wéér een van de hoogtepun ten. audacIa KORFBAL'? IVN natuurwandeling Landgoed Nemelaer Me 12.30 uur Maandag 31 augustus: 18.00-19.00 Asp. B 19.00-20.00 Jun. A Maandag 7 september: 18.00-19.00 Welpen 18.00-19.00 Pup. E 18.30- 19.30 Asp. C 19.30- 20.30 Recr. Tot ziens op het sportveld i.V. Audacia Jeugd Programma Junioren donderdag 3 sept.: 17.45 HMWl-Audacia Al Programma Junioren, Pupillen, Meisjes za terdag 5 september Audacia Al, jullie krijgen van de trainer be richt 13.30 Audacia Bl-Nemelaer 1 12.00 Oirschot 1-Audacia Cl 12.15 Audacia C2-Beerseboys 2 10.30 Audacia C3-Audacia D2 09.15 Audacia Dl-Vbab 1 09.30 Audacia El-Audacia E3 09.30 Audacia E2-Audacia E4 10.00 Tuldania Fl-Audacia F1 10.45 Audacia F2-Audacia F3 10.45 Audacia F4-Audacia F2 10.45 Audacia F3-Audacia F4 10.00 SDO’35 msj-Audacia-msj Es.: Voor de F2, F3 en F4 is een klein onder ling toernooi tussen 12.00 en 12.30 uur. Programma Junioren maandag 7 september 17.45 Audacia C2-Oirschot C2 18.00 Audacia D2-Nevelo 2 Programma Pupillen dinsdag 8 september 18.00 Audacia F2-Tuldania F2 Programma Junioren en Pupillen woensdag 9 september Audacia Al, jullie krijgen van de trainer be richt 17.45 SET 1-Audacia BI 17.45 Audacia Cl-SVG 1 17.45 Noad 1-Audacia Dl Vrijdagavond kende een rustige start. Naast seniorenvoetbal werd de prachtig versierde feesttent ’officieel’ in gebruik genomen. Zaterdagmorgen was het voor de pupillen al vroeg dag. Om 10.00 uur was Gerrie Mühren te gast om zijn voetbalclinic te geven. De kin deren (en ook de ouders die er bij waren) heb ben genoten van wat deze ex-Ajacied nog met laatstgenoemde groep is waanzinni g om be zig te zien (en te horen). Zondagmiddag was er dan weer tijd voor vriendschappelijk voetbal. Daarna was het om 13.30 uur de beurt aan disco Let’s Dance en het orkest Public Performance uit Oisterwijk. Dit orkest zwwepte het publiek naar een onge kend feestelijk hoogtepunt. De vakantie zit er voor de meesten van ons al weer op. Voor IVN afd. Oisterwijk e.o. bete kent dit, dat er weer gestart wordt met de zon- dagmiddagwandelingen o.l.v. natuurgidsen. De eerste van dit seizoen is op 6 september. Vanaf Kasteel Nemelaer aan de Kasteellaan 2 te Haaren start er om 14.00 uur een natuur wandeling. Landgoed Nemelaer is in elk jaargetijde een fijn gebied om te wandelen, het is er erg afwis selend. Rondom het kasteel vinden we heel oude bomen: eiken, beuken, platanen en lin den. Vooral een parkachtig landschap. Aan de andere kant van de spoorlijn ziet het er heel anders uit, met voornamelijk dennenbos. Ook het prachtige Beeldven bevindt zich in dit deel. Over de geschiedenis van dit landgoed zal de gids u zeker meer vertellen. Tot zondag! Deelname is gratis de bal kan. Menig goed betaalde profvoetbal ler zou er nog een lesje uit kunnen trekken. Om klokslag vijf uur werd de receptie geopend door een muzikale aubade van Muziekvereni ging ’Prinses Juliana’. Het receptieboek be stond uit een foto van de wedstrijd Audacia - PSV die op 18 juli jl. werd gespeeld. Rond de groepsfoto werden honderden handtekeningen gezet. Tijdens de receptie huldigde de KNVB en kele leden van verdienste. Dhr. Haverman was daarvoor naar Moergestel gekomen en hij reikte twee zilveren spelden uit met daar bij behoren oorkondes: een voor Dennis Mulders (50 jaar lid) en een voor Hans van den Heuvel (25 jaar lid). Ook door Audacia werden deze heren en hun resp. dames in het zonnetje gezet, terwijl in deze huldiging het andere 50-jarige lid van Audacia werd be trokken: Leo van den Branden. ’s Avonds speelde de orkesten Gimme A Break en WC Experience in de feesttent. Vooral Tussen alle bedrijven door werden er zaterdag en zondagmiddag groepsfoto’s gemaakt met daarop zoveel mogelijk leden, leiders, trainers en al wat Audacia in huis heeft. Deze foto’s komen straks in kleur in het jubileumboek dat aan het eind van dit feestjaar klaar moet zijn. De loterij Zondagavond om 18.30 uur kwam notaris De Hair uit Oisterwijk de trekking verrichten van de grote loterij. Zes hoofdprijzen gingen er deze avond uit en kwamen terecht bij de vol gende winnaars: Lotnummer 000777: R. van Dijk, Venkel 26, Oisterwijk: 2 Minuten gratis winkelen bij Su per de Boer. Lotnummer 001551: J.-H. de Brouwer, De Looyakker 64: een dames- of herenfiets naar keuze van Frank Vogels. Lotnummer 001085: Familie Welten, Past. Müskenshof 11’n Reischeque t.w.v. 1.500,- van Rabobank Moergestel wel: kiezen voor andere belangrijke zaken in het persoonlijk leven. Samen met zijn partner Imke Denissen heeft Dirk van Abeelen ervoor gekozen om een wereldreis te gaan maken van vijf maanden. Beiden staan aan het begin van een maatschappelijke carrière, hij als ingenieur en zij als onderwijzeres en denken als we het nu niet doen komt het er waarschijnlijk nooit meer van. Eerst drie weken Indonesië en daar na Australië. Op z’n vroegst is Dirk dus pas na de winterstop weer inzetbaar voor Audacia. Programma zondag 6 september 1998 Boxtel 1 - Audacia 114.30 uur Audacia 2 - Boxtel 212.00 uur Dames Audacia 1 - RKDSV 1 Lotnummer 2428: Fam. van Ommeren, v/h Oirschotseweg 11een breedbeeldtelevisie van Frans van Velthoven. Lotnummer 002738: Martin Op ’t Hoog, Burg. Maeyerstraat 22: een relaxfauteuil van PVS Meubelen. Lotnummer 002429: Fam. Groenendaal, Schimmelpenninckstraat 10, Tilburg: een scooter van Fa. Bijvelt-van de Ven. Rond de klok van 9 uur gingen de tapkranen in de feesttent dicht, en kan Audacia weer een geslaagd evenement bijschrijven in dit prachtige jubileumjaar. Audacia start competitie in Boxtel a.s. Zondag 6 september is er voor Audacia 1 en 2 en de dames de start van de competitie seizoen 98/99. De lagere elftallen beginnen een week later. Audacia 1 begint met een uitwed strijd in Boxtel tegen de club van die naam in de klasse 4E, waarin Audacia is ingedeeld na het kampioenschap en de daaraan verbonden promotie. Boxtel is voor Audacia een nieuwe tegenstander en daardoor zal het voor de mees te toeschouwers uit Moergestel nog zoeken zijn waar de velden liggen. Wat wij van deze club weten is dat zij steeds hoger hebben gespeeld dan Audacia, ooit tweede klasse hebben ge speeld en de laatste jaren balanseren tussen derde en vierde klasse. Op papier meteen dus een geduchte tegenstander en willicht kan deze wedstrijd al een indicatie geven over hoe voor Audacia de kansen liggen in haar nieuwe om geving. Er worden rond de selectie overwegend optimistische geluiden gehoord, ingegeven door het overtuigende kampioenschap, een re delijk oefenprogramma en het in stand blijven van de selectie. Blessure In de succesvolle bekerstrijd uit het vorige sei zoen tegen RKTW liep Oscar van Alphen een zware blessure op, die een lange herstelperiode zou vergen, doch dat deze zo lang zou duren als nu blijkt, lag niet in de verwachting. Over of en wanneer hij weer aan voetballen toekomt bestaat thans nog onzekerheid. Oscar zelf is optimistisch maar heeft voor een “second opi nion” de hulp ingeroepen van dokter van den Hoogenband van PSV. Bij het ter perse gaan van deze krant was daar nog geen uitslag van bekend. Het ziet er dus naar uit dat Audacia het in ieder geval zeker voorlopig nog zonder haar grootste talent moet stellen. Wereldreis Wat in het betaalde voetbal beslist niet zou kunnen kan in het amateurvoetbal gelukkig IW je thuis in je sport l Het einde van de vakantie nadert en daarom even een berichtje van ons. Binnenkort starten wij weer met de trainingen (of zijn inmiddels gestart) volgens onderstaand schema. De hoofdpersonen van de grote loterij afgelopen zondag: Frank Vogels, Notaris P. de Hair, Peter van Spaendonck (PVS Meubelen), Ruud van de Ven, Frans van Velthoven en Frans van de Poel (Rabobank). Niet op de foto Mario van Balkom van Super de Boer. Genoemde personen werkten mee aan het beschikbaar komen van het prijzenpakket dat onder leiding van notaris De Hair werd verloot. MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 2 SEPTEMBER 1998 Ki'a PAGINA 7

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 7