Wéér feliciteren wij een ondernemer met een nieuwe Combi-automaat: z D'n OPJWLONC Rabobank AUDACM r Moergestel Tentoonstelling van aquarellen van Jan de Wolf Oldtimer Zomer- ruilbeurs ook leuk voor niet-ingewijden 25e VRIJMARKT HSV ’De Rietvoorn’ ^1 PAGINA 5 MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 26 AUGUSTUS 1998 Programma seniorenvoetbal zondag 30 augustus Programma seniorenvoetbal vrijdag 28 augustus Steeds meer ondernemers bieden hun klanten de mogelijkheid te pinnen. Vandaag wensen wij Restaurant ’D’n Driesprong’ veel plezier met deze moderne vorm van betalen. De Combi- automaat is aan de ene kant een pinautomaat, aan de andere kant een chipknip. Deze automaat staat voor maximale betaalservice, snelheid en veiligheid. Welke ondernemer kunnen wij binnenkort feliciteren? Audacia 9 - Taxandria Veteranen Audacia Dames - Taxandria Dames Audacia 1 - Nevelo 1 Audacia 2 - Nevelo 2 Audacia 3 - Nevelo 3 scheidsrechter P. Swinkels W. Nouwens M. van Steenis E. Vlassak A. Burgers R. Welten W. Nouwens P. Swinkels A. Burgers P. Swinkels 18.45 18.45 19.30 19.30 20.00 12.30 12.30 12.30 14.00 14.00 veld 4 3 1 2 4 1 2 3 2 1 Van vrijdag 4 september tot en met zondag 27 september zullen er in “In De Drye Swae- ntjes” aquarellen tentoongesteld worden van de Brabantse kunstenaar Jan de Wolf uit Ber- kel-Enschot. De expositieruimte is open op vrijdag, zater dag en zondag, telkens van 13.00 uur tot 17.00 uur. De toegang is gratis. Kinderen tot 12 jaar heb ben alleen toegang onder begeleiding. Zaterdag 29 en zondag 30 augustus ROSMALEN - Wie in het laatste weekend van augustus in eigen land vakantie viert, kan alvast een heel leuk uitstapje noteren: een bezoek aan de Oldtimer Zomerruilbeurs in Autotron. Zaterdag 29 en zondag 30 au gustus staan circa 250 historische auto’s op het terrein van het Rosmalense autopretpark op een nieuwe eigenaar te wachten en wor den in driehonderd stands 1001 spulletjes (van onderdelen tot boeken) te koop aange boden. Ook niet-ingewijden die zich onder de echte oldtimer-fanaten mengen, genieten met volle teugen van de sfeer die het oldti- merwereldje zo bijzonder maakt. Auto’s die tenminste twintig jaar geleden van de band rolden, mogen zich oldtimers noemen. De laatste jaren heeft de belangstelling voor deze automobielen een enorme vlucht geno men. Het aanbod hield gelijke tred. Dit bete kent dat op een evenement als de Zomerruil beurs veel auto’s worden aangevoerd. De zomerbeurs viert dit jaar zijn eerste lus trum. Vijf jaar geleden nam Autotron het be sluit ook tijdens het zomerseizoen een beurs te houden, omdat bleek dat daar onder bezitters Dorstvlegels - Plekbatsen Audacia 7 - Oisterwijk 7 Audacia 5 - Taxandria 7 Audacia 4 - Taxandria 6 Audacia 6 - Hart van Brabant De wedstrijden duren 2 x 30 minuten zonder rust. Muziekvereniging Prinses Juliana organiseert Op zondag 13 september aanstaande organi seert muziekvereniging ‘Prinses Juliana’ haar jaarlijkse vrijmarkt. De levendige, bekende en daardoor altijd druk bezochte markt wordt dit jaar voor de 25ste maal georganiseerd. De markt vindt plaats op het Sint Jansplein en is open van 10.00 tot 16.00 uur. Op zaterdag 29 augustus wordt de laatste korpswedstrijd vervist. De plaats van hande ling is de visvijver in Netersel. Willen diege nen die zich hiervoor opgegeven hebben zor gen dat zij ruim op tijd aanwezig zijn. Aan vang is 13.00 uur, einde is 16.00 uur. Aanslui tend is er een koffietafel. Mocht u zelf niet kun nen op deze dag zorg dan tijdig voor vervan ging en geef dit even door aan J. Rokven 513 3122 Op zondag 30 augustus is er voor al onze leden een koppelwedstrijd op de Zandput. Aan vang is 8.30 uur en einde 11.30 uur. Voor deze wed strijd geldt dat het aas vrij is met uitzondering van de in uw vergunning vermelde verboden aassoorten. Opgeven voor deze wedstrijd kunt u bij J. Rokven tel. 513 3122 of bij H. van Esch tel. 0499 - 571189. Het inschrijfgeld bedraagt fl. 15,- per koppel en dient voor de wedstrijd voldaan te zijn. Graag willen wij u nogmaals op een wetswijzi ging attent maken, per 21 augustus 1998 is het verboden om te vissen met een levende aasvis. Mocht u gepakt worden met een levende aas vis dan zijn de boetes zeer behoorlijk. U bent dus gewaarschuwd. van een oldtimer behoefte aan bestond. De beurs staat nu vast aan het einde van de maand augustus op de activiteitenkalender, halverwe ge het toerseizoen. Onderdelen die niet nog een maand of twee, voor de boeg kapot zijn gegaan en vervangen moeten worden, kunnen in Rosmalen in een van de vele stands op de kop worden getikt. De beurs is in tweeën verdeeld: in een spe ciale tent zijn de onderdelen (ook voor brom mers en scooters) ondergebracht en voor de aanverwante artikelen zoals miniaturen, lec tuur, verzekeringen enzovoort kan men in de Spykerhal terecht. Het aanbod oldtimers - van weg-klaar tot in verre staat van “ontbinding” - staat onder ho pelijk een stralend zonnetje in de buiten lucht geparkeerd. De Zomerruilbeurs is dus de gelegenheid bij uitstek om zowel het gezellige autopretpark te bezoeken als een kijkje achter de schermen van de glimmende oldtimer te kijken. Het automo- bielmuseum, de vernieuwde en nog snellere kartbaan, de 4x4 jeepbaan, het Ferrari-racecir- cuit, de Big Wheels, de Verkeerstuin, Minitron (de grote wereld in het klein) en... de ruilbeurs maken een bezoek aan Autotron extra interes sant. Op beide dagen zijn de beurs en het park ge opend van 10.00 tot 17.00 uur. Een bezoek aan de ruilbeurs is inbegrepen in de entreeprijs voor het park, die bedraagt voor volwasse nen 19,50 gulden en voor kinderen van 4 tot 12 jaar en 65+’ers 17,50 gulden. s T A Ik n 5.V. X.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5