RADIO I kadoshofr audalIa Audacia steekt de vlag uit! Alle tuinartikelen en groot buitenspeelgoed 50% KORTING! UITNODIGING We zijn er weer! j Aphrodite Appie en Flappie in Natuurtheater Feestweekend Audacia! De praktijk van E.J. van Delft HUISARTS is gesloten van maandag 31 augustus t/m zondag 13 september. Toer-Mee 1998 WOENSDAG 26 AUGUSTUS 1998 - 23e Jaargang - Nr. 1014 Public Performance: zondagmiddag op het Audacia-feestü! OP OP!I! Alléén donderdag, vrijdag en zaterdag: Dinsdag 1 september 14.00 uur Rootven 35, Moergestel, Tel. 013-513 2221 Wij werken op afspraak! Welkom: a.s. vrijdag, zaterdag en/of zondag in de feesttent! Onze vereniging bestaat 50 jaar. Bij gelegenheid van dit jubileum houden wij zaterdag 29 augustus van 17.00 tot 19.30 uur een receptie in de feesttent op ons sportpark aan de Molenstraat in Moergestel. Om 17.00 uur wordt de receptie geopend door Muziekvereniging 'Prinses Juliana'. Vanaf 20.30 uur is er live-muziek en 's avonds vindt er een exclusief optreden plaats van de band 'WC-Experience'. U bent van harte welkom! Namens het bestuur en feestcommissie 'SOjaar Audacia’ MISSIE ONTWIKKELING VREDE Traditioneel sluiten Appie en Flappie in het Oisterwijks natuurtheater de vakantieperiode af op een gezellige en amusante wijze. In de laatste week van de schoolvakantie, op dins dag 1 september om 14.00 uur, zijn alle kinde ren, ouders uiteraard ook, welkom in het open luchttheater. De voorstelling duurt circa an derhalf uur. Deze bijzondere vakantiesluiting mag men zeker niet missen. Zondag 30 aug. Elke zondagmorgen van 11.04-13.00 u. op de 87.6 Mhz via de kabel en ’t MTV-kanaal met: de muzikale keuze van..., interviews, korte berichten, nieuwtjes, sport en vooral veel gezellige muziek Presentatie: Peter van de Wouw ders vrijwilligers 13.30 Oefenwedstrijden voor E-F pupillen 14.15 Penaltybokaal Jeugddag 17.00 Aanvang receptie - Opening door Har monie 20.30 Live muziek door Gimme A Break en WC Experience Programma zondag 30 augustus: 12.30 Seniorenvoetbal 13.30 Disco 13.30 Foto maken met alle seniorenleden leiders vrijwilligers 16.00 Live muziek door Public Performance Band 18.00 1ste Trekking Loterij 19.00 2de Trekking Loterij U mag ervan overtuigd zijn dat u van harte welkom bent om het 50-jarig bestaan van Audacia a.s. weekend mee te komen vieren! De toegang is uiteraard gratis en er geldt een eenheidsprijs voor alle consumpties. Na een fijne en zonnige vakantie is ’Moer- gestel-Nieuws’ weer bij u terug. Getuige de vele reacties de afgelopen weken bent u blij dat uw wekelijkse huisvriend weer op uw deurmat valt. Eerlijk gezegd had uw redac tie er ook weer zin in om aan een nieuw jaar te beginnen. Kortom: we gaan de uitdaging weer niet uit de weg. Misschien overbodig vragen we om uw medewerking: hebt u iets te mel den, laat het ons weten. Vaak zijn uw idee ën of tips voor ons de moeite waard om er in ’Moergestel-Nieuws’ aandacht aan te schen ken op een manier die het verdient, of het nu gaat om reportages, huldigingen, enz. Teksten aanleveren De techniek gaat steeds verder en ook ons weekblad gaat met die techniek mee. Wan neer u teksten netjes uitgeprint aanlevert, dan scannen wij deze in en zetten het om in voor ons leesbare tekst. Zet u uw teksten op floppy (aan het eind van de week kunt u die terughalen) en werkt u in het programma ’Word’ dan vragen we u deze tekst als Word Perfect-document weg te schrijven. Het scheelt ons veel werk (en tijd...). Bedankt alvast voor uw medewerking want samen met u gaan we er weer voor! De redactie Schoolstraat 5 MOERGESTEL Tel. 013-513 1474 Rootven 10, 5066 AW Moergestel Tel. (013) 513 18 89 S.V. Traditiegetrouw wordt op de laatste zondag van augustus, dit jaar op 30 augustus a.s., door de M.O.V.-groep Moergestel de spónsorfietstocht Toer-Mee georganiseerd. De opbrengst van de tocht is bestemd voor het opvanghuis voor straatkinderen dat onze plaat selijke missionaris Theo Raaymakers in Co- chagamba in Bolivia beheert. Er kan op twee verschillende afstanden gestart worden. Een lange route van 40 km. en een kortere van 25 km. Beide routes voeren door de mooie omgeving van Moergestel. Tijdens beide tochten komt u op diverse plaat sen een stempelpost tegen waar u een versna pering krijgt of waar u tegen een vergoeding een kop koffie, een broodje, een glaasje fris of een kop soep kunt kopen. Ook worden de kin deren bij deze stempelposten niet vergeten. Speciaal voor hen zijn een diverse spelletjes waar ze ook nog een leuk prijsje kunnen win nen. Binnenkort ontvangt u een startkaart in de brievenbus waarop u de sponsors het bedrag dat wordt gesponsord kunt noteren. Voor de kinderen van de basisschool wordt aan het sponsoren een loterij verbonden. De kinderen die het meeste geld ophalen dingen mee naar een van de vele mooie prijsjes. Indien u geen sponsors heeft kunnen vinden kunt u toch meefietsen. U kunt dan op zon dag 30 augustus op het St. Jansplein inschrij ven voor een bedrag van fl 5,- p.p. of fl 12,50 per gezin. Gestart kan worden tussen 11.00 uur en 13.30 uur terwijl de laatste fietsers om 17.30 uur terug worden verwacht. Waarneming: Praktijk Terwindt/Blessing Oirschotseweg 2 Tel. 513 1204 Laat tijdig uw medicijnen aanvullen! a.s. Weekend is het zover: het AUDA- CIA-vriendenweekend (of liever gezegd ’Feestweekend’) op 28, 29 en 30 augus tus a.s. Zeker in dit jubileumjaar magU dit natuurlijk niet missen. Als U onderstaand programma doorneemt zal U zeker opvallen dat U dit jaar een bijzonder programma wordt aangeboden, een echt jubileum-programma met voor elk wat wils en met de nodige hoogtepunten. Programmavrijdag 28 augustus: 18.45 Start seniorenvoetbal tegen Nevelo - Oisterwijk - Taxandria - Dors(t)vlegels - Plekbatsen (zie elders in deze krant) 20.30 Disco Programma zaterdag 29 augustus: 10.00 Vbetbalclinic met Gerrie Mühren voor B-C junioren en D pupillen 12.00 Optreden van een clown voor de E-F pu pillen 13.00 Foto maken met alle jeugdleden lei- B (Mochten wij per abuis iemand vergeten zijn deze uitnodiging te sturen, dan hopen wij dat u deze als zodanig wilt beschouwen). Wordt wekelijks gratis huis-aan-huis bezorgd in Moergestel, Biest-Houtakker en Haghorst. Uitgave/redactie: Buro 76, Oisterwijkseweg 43, 5066 XC Moergestel, Tel. (013) 513 2268 Inleveren kopij: uiterlijk zaterdagmiddag 12.00 uur; advertenties tot en met zondagavond. «Bh- ffl Aangesloten bij de Ziekenfondsen (C.Z. en V.G.Z.)[fi audacia

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 1