Vriendenweekend bij Audacia audacvi JAA" jaa* ALIDAtfa Nog tegoed Haghorst’s Spektakel 21 - 22 - 23 augustus Voorverkoop Haghorst’s Spektakel van start UITNODIGING 'MOERGESTEL-NIEUWS - WOENSDAG 29 JUL11998 PAGINA 8 i 16.00 12.00 13.00 Namens het bestuur en feestcommissie '50 jaar Audacia' De vier jeugdvoetballertjes die penalties moch ten nemen op doelman Patrick Lodewijks tij dens de rust in de wedstrijd Audacia-PSV. Zij hadden met z’n vieren het grootst aantal loten verkocht voor de grote loterij. Gerrie Mühren komt zaterdag 29 augustus naar Moergestel voor een voetbalclinic. 13.30 14.15 17.00 Programmavrijdag 28 augustus: 18.45 Start seniorenvoetbal tegen Nevelo - Oisterwijk - Taxandria - Dors(t)vlegels - Plekbatsen 20.30 Disco Programma zaterdag 29 augustus: 10.00 Voetbalclinic met Gerrie Mühren voor B-C junioren en D pupillen 12.30 13.30 13.30 18.00 19.00 Onze vereniging bestaat 50 jaar. Bij gelegenheid van dit jubileum houden wij zaterdag 29 augustus van 17.00 tot 19.30 uur een receptie in de feesttent op ons sportpark aan de Molenstraat in Moergestel. Om 17.00 uur wordt de receptie geopend door Muziekvereniging 'Prinses Juliana', vanaf 20.30 uur is er live-muziek en 's avonds vindt er een exclusief optreden plaats van de band 'WC-Experience'. U bent van harte welkom! VAKANTIE! Volgende week beginnen de vakanties voor het Zuiden van ons land. Hopelijk is het dan, voor veel handwerkende ouders en schoolgaande kinderen, mooi zo merweer, zodat men met of zonder kroost eens los kan komen van de dagelijkse beslomme ringen. Voor sommigen zal dit betekenen dat men naar het buitenland afreist, anderen blijven in Ne derland en menigeen met een minimum inko men zal gedoemd zijn thuis te blijven, om er in hun directe omgeving toch iets van te ma ken. Gelukkig hebben we een woonplaats met een schitterende omgeving met veel mogelijk heden. Wij van miMax kunnen U ook ontvangen tij dens de vakantie, wij gaan gewoon door. Msschien is de vakantie voor U wel een tijd om ons eens te raadplegen over Uw rechten als U tot de minima hoort. Wij wensen iedereen, degenen die weggaan en de thuisblijvers een hele prettige vakantie. U kunt ons iedere donderdagmiddag bereiken in de Poirtersstraat 5 van 13.00 tot 17.00 uur. Telefonisch zijn wij bereikbaar op 5220320. In de eerstkomende uitgave van ’Moergestel- Nieuws’ zult U nog aan dit weekend herin nerd worden, want deze zal net voor het Vriendenweekend weer voor de eerste keer verschijnen. U bent dus nu al gewaarschuwd! Want als U dit mistzult U altijd een schuldgevoel overhouden dat U dit alles aan U voorbij hebt laten gaan. Optreden van een clown voor de E-F pu pillen Foto maken met alle jeugdleden lei ders vrijwilligers Oefenwedstrijden voor E-F pupillen Penaltybokaal Jeugddag Aanvang receptie - Opening door Har monie 20.30 Live muziek door Gimme A Break en WC Experience Programma zondag 30 augustus: Seniorenvoetbal Disco Foto maken met alle seniorenleden leiders vrijwilligers Live muziek door Public Performance Band 1ste Trekking Loterij 2de Trekking Loterij Het is weer zo ver! Het is weer zomer en dat wil zeggen dat het AUDACIA- vrienden weekend er weer aan zit te ko men op 28, 29 en 30 augustus a.s. Aangezien dit de laatste uitgave is van ’Moer- gestel-Nieuws’ voor de vakantie, vragen wij U nu reeds de data van dit weekend in Uw agen da aan te tekenen, Want zeker in dit jubileum jaar mag U dit natuurlijk niet missen. Als U onderstaand programma doorneemt zal U ze ker opvallen dat U dit jaar een bijzonder pro gramma wordt aangeboden, een echt jubileum programma met voor elk wat wils en met de nodige hoogtepunten. Leest U onderstaand programma maar eens even door en U zult ontdekken dat U qua amusement volledig aan Uw trekken komt. Vrijdag 21 augustus Van Dik Hout Omdat de spreekwoordelijke eerste klap nog altijd een daalder waard is pakt Het Spektakel op deze eerste dag van het 3-daagse evenement meteen goed uit. “Van Dik Hout....” is in dit verband dan ook in alle opzichten een zeer toe passelijk spreuk. Met het contracteren van de band met deze gelijkluidende naam heeft de organisatie meteen een vis van het zwaarste kaliber aan de haak weten de slaan. De in 1989 opgericht band ‘Van Dik Hout’ behoort de laatste jaren tot de absolute top in Nederland. “Eigenwijze muziek in de beste traditie, alleen met een origineel randje”. Zo typeren zij zelf hun optredens. In 1994 betitelde Frits Spits de band als de ontdekking van het jaar. En niet voor niets zo zal later blijken. De door de band uitgebrach te CD’s en singels zijn regelrechte toppers, en ook hun live-optredens in het land waren, en zijn nog steeds indrukwekkend. Hoogtepun ten zijn o.a. de optredens tijdens Pinkpop in 1995 en ’98, de Bevrijdingsfestivals in Amster dam, Rotterdam en Haarlem, Parkpop, Het Lowlands Festival en het voorprogramma van Bon Jovi. Ook in het clubcircuit wist de band met sprankelende optredens en spetterende muziek gerenommeerde zalen als de Melkweg, Tivoli en Paradiso plat te krijgen. Aan deze indrukwekkende lijst kan binnenkort dus ook het Haghorst’s Spektakel toegevoegd worden. De prijzenkast van ‘Van Dik Hout’ puilt in middels ook uit van de prijzen en onderschei dingen. Want ben nu eerlijk, welke band kan zeggen dat het naast een Zilveren Harp ook 2x de TMF-Award heeft mogen ontvangen voor de beste Nederlandse Rockgroep en een Edison voor de best Popgroep van Nederland. De entree aan de kassa is f 22,50 per per per soon. In de voorverkoop betalen de liefhebbers f17,50 voor een kaartje. Zaterdag 22 augustus Back to the Haghorst In enkele jaren tijd is dit programma-onder- deel vanwege het grote succes bijna niet meer weg te denken van de Spektakel-kalender. Re fererend aan de dansavonden in Haghorst, eind jaren ’60 begin jaren ’70, blijkt dit pro- gramma-onderdeel een grote aantrekkings kracht uit te oefenen op enerzijds de ‘oudere jongeren’ die weer eens ouderwets willen gaan stappen, en anderzijds op de jongere garde die ook eens wat wil proeven van de sfeer van toen. Deze mix in combinatie met optredens van bands en groepen van allure maakt Back to the Haghorst ook dit jaar ongetwijfeld weer tot een groot succes. Entree aan de kassa f 17.50. In de voorverkoop geldt de prijs van f 12.50. Het Spektakel De klapper van het weekeinde Haghorst” blijft het Spektakel op zondag 23 augustus aanstaande. Dan is er werkelijk van alles te doen in deze kern waar pit in zit! De “Hart van Brabant Super-Expo” biedt voor jong en oud vanaf 11.30 uur een gevarieerd program ma in de straten, op het Wilhelminakanaal en de lucht boven Haghorst. U kunt de data al vast noteren! Het voorverkoopadres voor de toegangskaar ten in Moergestel Jumbo Denissen, Rootven 38, Moergestel. Raamstickers De oplettende verkeersgebruiker moet ze al gezien hebben: de raamsticker van het Haghorst ?s Spektakel 1998. Wie er nog geen heeft, kan ze weer gratis verkrijgen bij de vol gende zaken in Haghorst: Brasserie De Sluis, Feesterij en Tapperij De Bierelier, Partycen trum Den Horst en Garage Keeman. S.V. 5.V. -A Niet alleen sponsors bedankt... Het is al weer 10 dagen geleden, dat de se lectie van PSV een bezoek bracht aan het jubilerende AUDACIA. U hebt er overal over kunnen lezen (en zien). Dit evenement had niet kunnen plaatsvinden zonder de tomeloze inzet van vele vrijwilligers en sym pathisanten. Zonder de illusie te hebben niemand te ver geten, wagen wij toch een poging om onze dank uit te spreken naar al die medewer kers (in willekeurige volgorde) - Selectie en begeleiders van AUDACIA - K. E J. - Scouting - Toon van Kerkoerle - Toeschouwers - Kantinecommissie en vrijwilligers - Gemeentebestuur Oisterwijk - Buurtbewoners vanwege eventuele over last - Van Bommel Schoenfabriek - Cirred Le derwaren - Frans Becx - Nistria Dieet- vleeswaren - Sport- en Tennishal vanwege parkeergelegenheden - Gebr. Janssen vanwege timmerwerkzaam- heden en kassa’s - Van Dijk Verhuur vanwege beschikbaarst ellen van materialen - ’Moergestel-Nieuws’ overige pers van wege publiciteit - Sjefvan den Meijdenberg vanwege verzor ging selectie - Commissie Audacia-PSV - Café-Rest. De Brouwer vanwege wed strijdbal - NOS - MTV - Omroep Brabant - Lovo vanwege publiciteit - Terreinmeester Johan Kastelijns en Frans Nouws vanwege verzorging accommoda tie - E.H.B.O. vanwege alert reageren bij cala miteiten - Scheidsrechter en grensrechters - Ereleden Jan van Elderen en Denis Mul ders vanwege verrichten van de aftrap - Theo Verbakel voor de buttons - Rob Smolders en andere fotografen - Partycentrum ’t Draaiboompje vanwege samenwerking - Gerard Antonis vanwege beschikbaar stel len van portofoons - J. Hoozemans en AK. Bakkers voor de verkoop van loten - Mark Derksen voor de verkoop van attri buten - Bouwmij. van der Weegen vanwege be schikbaarstellen van reclamezuil - Voorverkoopadressen - Medewerksters kantine vanwege schoon- maakwerkzaamheden - Artsen Terwindt - Blessing en van Delft - G.G.D. vanwege beschikbaarheid -I- alle andere personen of instanties die op de een of andere manier hun medewer king hebben verleend en die wij abusieve lijk “over het hoofd” hebben gezien. Allemaal heel hartelijk dank en wij hopen bij een volgende gelegenheid wederom een beroep te kunnen doen om weer iets groots gerealiseerd te krijgen. COMMISSIE 50 JAAR AUDACIA - MOERGESTEL Met ingang van deze week is de organisatie van het Haghorst’s Spektakel op 21, 22 en 23 augustus aanstaande gestart met de voorverkoop van de kaart voor de muziekactiviteiten op vrijdag en zaterdag. De lezers van Moergestels Nieuws worden in de gelegenheid ge steld om met een korting van f 5,00 per kaart in het bezit te komen van de toegangskaarten voor vrijdag en zaterdag. - L ’I I 1 1 1 AUDACIA

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 8