ozc '57 Hoofd leeg, koffers J Mireille Sonneveldt (34| vol en wegwezen.' Ut o i Paul Bertens levert unieke prestatie 1 Rabobank MTV-radio ook even met vakantie... Zaalvoetballers gevraagd! Atletiekvereniging Achil ’87 Oisterwijks Golf- kampioenschap ’98 Open Club- kampioen- schappen Vlijmen 87.6 FM ft O® CC 55 Het Rabo TotaalPakket. Alles in één keer goed geregeld Al 35 jaar kennis van en interesse voor drukwerk... Namens alle medewerkers van MTV: prettige vakantie: In tegenstelling tot andere jaren, toen MTV-radio gedurende de vakantie periode normaal doordraaide, hebben we medewerkers nu 'n drietal weken (verdiende) vakantie ingepland. Op de zondagen 2, 9 en 16 augustus zullen er daarom geen radio-uitzen- dingen zijn van MTV-radio. Zondag 23 augustus worden de ra- dio-uitzendingen weer hervat en kunt u wekelijks op de zondag ochtend luisteren naar uw eigen lokale radiostation. Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 ZW Onder Ons gaat van september t/m april wer recreatief zaalvoetballén(geen competitie) op de vrijdagavond van 22.00 tot 23.00 uur in Sporthal Stokeind. We kunnen nog enkele voetballers gebruiken. Ben je geïnteresseerd, neem dan contact op met Cas Lapien, tel. 513 2619. Atletiekvereniging ACHIL 187 en de voetbalvereniging S.O.S. uit Biest-Houtakker organiseren wederom een vakantieloop op woensdag 12 augustus 1998. Deze vakantieloop vormt ieder jaar de start om tijdens of na de vakantieperiode de draad weer op te pakken; ook vakantiegangers maken graag gebruik van de mogelijkheid om tijdens hun verblijf in de regio deel te nemen aan een loop in den vreemde. Voor de uitslag worden deelnemers ingedeeld volgens de KNAU-normering. Afstanden: de jeugd t/m junioren C) loopt 2 km., overige deelnemers kunnen kiezen uit 4 of 10 km. Alle deelnemers ontvangen een herinnering. Start en finish bevinden zich in het Vossenhol te Biest-Houtakker bij het terrein van voetbal vereniging S.O.S. Starttijd: 19.00 uur voor de 2 en 4 km. en om 19.30 uur voor de 10 km. Parcours dit loopt door het Vossenhol, de Biestsestraat en de Akkerstraat, een rustig en landelijk traject. Inschrijving voor alle afstanden vanaf 18.00 uur in de kantine van voetbalvereniging S.O.S., Vossenhol te Biest-Houtakker. Kleed- en douchegelegenheid zijn aanwezig. Vorig jaar werd voor de eerste keer het golfkam-pioenschap van Oisterwijk georgani seerd. Gezien het sportieve succes, maar vooral vanwege de gezelligheid, zal dit evenement dit jaar wederom plaatsvinden. Bovendien is het tournooi dit jaar uitgebreid met een golfclinic voor niet-golfers. Het kampioenschap wordt gehouden op vrij dag 1 1 september a. s. Gespeeld zal worden op de banen van GOLFBAAN PRISE D’EAU te Tilburg, eventueel uitgebreid met GOLF BAAN WELSCHAP te Eindhoven. Iedereen in het bezit van een golfvaardig- heidsbewij s en woonachtig in Oisterwijk, Moergestel of Heukelom kan hiervoor in schrijven. Inschrijfformulieren zijn verkrijg baar bij de RABOBANK, Lind 38 te Oister wijk. Dagindeling ’s Nachts om 02.30 uur reed Paul naar Nijme gen om er om 04.00 uur aan de start te staan. Hij voltooide de 50 km tussen 11.00 en 12.00 uur, reed vervolgens naar huis en ging slapen. Om 17.30 uur moest hij er dan weer uit om zich om 19.00 uur in het restaurant te melden. Tot 00.30 uur moest hij dan werken om vervol gens weer vliegensvlug naar huis te rijden en ’n uurtje te slapen. Daarna herhaalde decyclus zich weer. Op de vraag afgelopen zondag van Corné Schoenmaker (op de foto Paul interviewend voor MTV-radio) of Paul speciaal voor deze Vierdaagse had getraind antwoordde Paul heel nuchter: ’als kelner heb ik al 7 jaar getraind’. Kortom, een prestatie die we u niet graag wilden onthouden en vanaf deze plek felici teren we Paul Bertens dan ook hartelijk! Er wordt in 3 categorieën gespeeld, namelijk: Strokeplay voor de golfer met officiële handi cap onder 24 Stableford voor GVB’ers, handicap of spel- niveau onder 36 Stableford voor GVB’ers, handicap of spel- niveau boven 36 De niet-golfende partner kan desgewenst deel nemen aan een golfclinic. De golfdag wordt afgesloten met een barbecue in Oisterwijk. Gezien het aantal plaatsen voor zowel golf als elinic gelimiteerd is, geldt de betalingsdatum als inschrijving. Met als einddatum 15 augus tus. RABOBANK, H.A. Bakker D.C. en de organi satie wensen bij voorbaat een gezellige golf dag toe. Voor meer informatie kunt u bellen met W van de Sanden: 013-5283810 Paul Bertens (Kloosterlaan 2) heeft af gelopen week een wel heel bijzondere prestatie geleverd. Hij liep 50 km tijdens de Nijmeegse Wandelvierdaagse. Op zich natuurlijk niet zo bijzonder, maar hij heeft gedurende die vier dagen ook nog eens normaal de plichten bij zijn patroon vervuld, en dat maakt het wél bijzonder..... Kelner Paul is sinds ’n zevental jaren werkzaam als kelner. Op dit ogenblik bij Restaurant ’De Opera’ in Den Bosch. Met zijn ’bazin’ had hij afgesproken dat hij gedurende de Vierdaagse ’n uurtje later mocht beginnen. Die vier dagen zagen er vervolgens niet zo rooskleurig ook, maar goed, het was zijn eigen keuze en hij heeft het op een grandioze manier gedaan. De laatste officiële wedstrijd Op zondag 12 juli jl. zijn we met een aantal kinderen naar Vlijmen afgereisd om daar te gen “die Heygrave” te zwemmen. Dit om de goede contacten tussen beide verenigingen in stand te houden. Naast de wedstrijdzwemmers deden er ook een aantal recreanten mee. Een aantal van hen mogen we volgend seizoen bij de wedstrijdzwemmers verwelkomen. De wedstrijd was eigenlijk een beetje romme lig, doordat er te gehaast gewerkt werd. Dit kon echter de zwemmers en zwemsters van OZC ’57 niet weerhouden om op diverse afstanden schitterende zeges te behalen, dit overigens geheel onverwacht daar de trainingen al ge stopt zijn. En als je niet kunt trainen, wat kun je dan op een wedstrijd? Wat dacht je van 35 PR’s en 3 clubrecords? Dat is wat “onze” zwemmers waar maken als het er op aan komt. Nijmeegse Vierdaagse lopen engewoon werken MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 29 JUL11998 PAGINA 5 WWW V' Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, (013) 513 6373 Ook al moet er van alles geregeld worden voor de vakantie, veel tijd hoeft dat niet te kosten. Met het Rabo Totaalpakket kunt u eigenlijk elk moment op vakantie, zonder dat u apart een reisverzekering hoeft af te sluiten of veel buitenlands geld moet opnemen. Het pakket bevat onder andere een Gouden Rabocard waarmee u wereldwijd kunt betalen. Plus een Europas, waarmee u kunt pinnen in het buitenland. En dat alles tegen de meest voordelige koers. Bovendien krijgt u 35% kor ting op onze Doorlopende Reisverzekering. Bel gratis de Rabobank Vakantie Sestellijn: 0800-0718. Dus: alvast een fijne vakantie.

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5