Hoofd leeg, koffers 5 Mtredie Sonneveldt (34J vol en wegwezen.' i 0 a LR F.E.V.I.O.R Volwassenen leren de scooter kennen tijdens landelijke ProbeerScooteractie Handboogvereniging ’t Stokske I Rabobank 55 Het Rabo Totaal Pakket. Alles in één keer goed geregeld Geboortekaartjes? Grote keuze en persoonlijk advies! Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 A A *5* PAGIhfA 5 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 22 JUL11998 -...j ■'■A Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, (013) 513 6373 Suzanne, Judith en José Ook al moet er van alles geregeld worden voor de vakantie, veel tijd hoeft dat niet te kosten. r_.z. Met het Rabo Totaalpakket kunt u eigenlijk elk moment op vakantie, zonder dat u apart een reisverzekering hoeft af te sluiten of veel buitenlands geld moet opnemen. Het pakket bevat onder andere een Gouden Rabocard waarmee u wereldwijd kunt betalen. Plus een Europas, waarmee u kunt pinnen in het buitenland. En dat ailes tegen de meest voordelige koers. Bovendien krijgt u 35% kor ting op onze Doorlopende Reisverzekering. Bel gratis de Rabobank Vakantie Bestellijn: 0800-0718. Dus: alvast een fijne vakantie. wassene deze zomer een gratis proefrit maken en zp de scooter beter leren kennen. Er doen ruim 170 SLIM-dealers aan de actie mee. Deze dealers herkent u aan de speciale ProbeerScoo- terposter. Tegelijkertijd zullen er door het hele land ScooterPromoteams rijden. U komt ze bijvoorbeeld tegen bij grote beurzen en evene menten, waar ze bezoekers informeren over de ProbeerScooteractie. Ook delen ze handige flyers uit, waarop de adressen staan van dealers die aan de actie meedoen. Spelregels In principe komt iedereen voor een gratis proefrit in aanmerking, maar er zijn wel twee belangrijke spelregels. U moet ten minste 21 jaar oud zijn en u moet een geldig rijbewijs of een bromfietscertificaat hebben. Voelt u wat voor zo’n proefrit, loop dan eens binnen bij de SLIM-dealer. Hij vertelt u graag meer over de details van de ProbeerScooteractie en natuur lijk ook wat u verder maar over de scooter wilt weten. Probeer ’m en win ’m! Als u zelf wilt ervaren hoe ’slim’ de scooter is, maak dan tussen 1 april en 30 september een proefrit bij de dichtsbijzijnde SLIM-dealer. Er doen in totaal zo’n 170 dealers aan de actie mee, dus er is er altijd wel een bij u in de buurt. Voor adressen kunt u eventueel bellen met de ScooterPromodesk, telefoon 0900-2025900 (55 cent per minuut). Maakt u een proefrit, dan kunt u bovendien een van de gratis scooters winnen die RAI Ver eniging, BOVAG en NCBRM beschikbaar hebben gesteld. Alles wat u daarvoor hoeft te doen is na afloop van de proefrit op het eva luatieformulier bij de dealer uw ervaringen met de scooter invullen. Misschien bent u dan straks de gelukkige bezitter van een gratis scooter ter waarde van maar liefst 3.000,-! Slim dealer voor regio: Schepens Tweewie- lers Oisterwijk. Reusel, 7 juni dressuur: Liesbeth Broers, Lapasja, kl. B, le pr.; Moni que v. Gurp, Fleetwood, kl. Ml, 4e pr. Rosmalen, 21 juni dressuur: Jacqueline v. Roessel, Quarel, kl. Ml, le pr. Springen: Frans Burgers, Melody Rose, kl. B, 10e pr.; Dennis v. Mensvoort, Lindsay, kl. L, 11e pr. Biezenmortel, 28 juni dressuur: Wilnita op ‘t Hoog, Liberty, kl. Ml, 2e pr. Springen: Dennis v. Mensvoort, Quandor, kl. L, 8e pr.; Dennis v. Mensvoort, Mery-Lou, kl. B, 9e pr. Helvoirt, 12 juli springen: Dennis v. Mensvoort, Quandor, kl. L, le pr.; Paul Donkers, Lisette D, kl. L, 2e pr.; Paul Donkers, Lilia D, kl. L, 8e pr.; Jac Donkers, Loretta D, kl. B, 5e pr.; Frans Burgers, Krista L, kl. M, 3e pr. Afscheid van twee beverleidsters Afgelopen zaterdag hebben we bij de bevers afscheid genomen van onze leidsters San dra van de Wiel en Nancy Kogels. Sandra is gedurende 6 jaar leidster geweest bij de Moergestelse bevers. Als hulpje hielp San dra al op jonge leeftijd vaak haar nicht Suzan ne mee met de bevers. Op ongeveer haar 13e jaar werd zij een vaste kracht bij de bevers. Eerst natuurlijk als hulp- leidster en later als een ervaren verantwoorde lijk leidster. In de afgelopen 6 jaar heeft Sandra samen ge werkt met vele andere leidsters en leiders en daarmee heel veel lol gehad en ook hard ge werkt. Sandra heeft bijvoorbeeld nog meege holpen aan de bouw van het grote ‘Hotsjito- nia’ huis in het beverlokaal. Afgelopen zaterdag hebben we afscheid geno men van haar met het thema ‘Kermis’. Dit the ma heeft vooral betrekking op de jaren bij de bevers, waarin Sandra als vrijgezel niet weg te slaan was op de kermis. Onder begeleiding van haar favoriete muziek hebben de bevers haar opgehaald. Waarna de bevers met haar een ge zellige Vlaamse kermis gingen spelen. Nancy is iets korter leidster geweest bij de be vers. Bijna 2 jaar lang hebben we haar ‘s zater dag ‘s morgens bij de bevers mogen verwelko men. Via een leidster van de Esta’s werd zij geïntroduceerd bij de bevers. Ondanks de relatief korte tijd dat zij bij de bevers was, heeft ze veel werk verzet. Zo nam zij al snel de kasadministratie van de bevers op zich. Helemaal afscheid nemen van haar hoefden we afgelopen zaterdag nog niet om dat Nancy nog mee gaat op het grote gezamen lijke scoutingkamp in Duitsland. Maar omdat het grootste gedeelte van de kin deren haar afgelopen zaterdag toch voor het laatst zag als beverleidster, werd ook zij betrok ken in de festiviteiten. Voor Nancy was het Thema voetbal. Dit om dat we Nancy eens kennis wilde laten maken met het Oranje gevoel. Zij werd dan ook opge haald onder begeleiding van veel ‘Oranje’ mu ziek. Daarnaast mocht zij samen met de bevers ook nog allerlei voetbal spelletjes spelen op een groot veld in het dorp. Sandra en Nancy bij deze willen wij jullie nogmaals hartelijk bedanken voor de jaren bij de bevers. BEDANKT. Door het vertrek van Nancy en Sandra heb ben de bevers weer nieuwe leidsters/leiders nodig. Als je zin hebt om elke zaterdagmorgen veel sport, spel en avontuur te beleven met kin deren van 5, 6 en 7 jaar bel dan even naar Su zanne tel. 5132339. Vanaf deze week is ook de vakantie begonnen voor de bevers en de bewoners van Huize Hotsjitonia. In augustus krijgen alle bevers bericht over de datum waarop we weer van start gaan. Ook alle kinderen op de wachtlijst zullen in augustus bericht ontvangen met be trekking tot wanneer zij kunnen komen spe len bij de bevers. Uitslagen Loon op Zand 26 april dressuur: Helma Bierens, Clovis, kl. Z2,2e pr. Berkel-Enschot, 30 april springen: Paul Donkers, Livius D, kl. L, 4e pr.; Paul Donkers, Murdock D., kl. B, 3e pr.; Paul Don kers, Lisette D., kl. B, 10e pr. Berkel-Enschot, 3 mei dressuur: Justine v. Asten, Helena, kl. L, 4e pr.; Liesbeth Broers, Kyra, kl. L, 2e pr.; Jacqueline v. Roes sel, Lisa, kl. B, le pr.; José Verweij, Menno, kl. B, 5e pr. Springen: Paul Donkers, Livius D, kl. L, le pr.; Paul Donkers, Lisette D, kl. B, 5e pr.; Paul Donkers, Murdock D, kl. B, 10e pr.; Dennis v. Mensvoort, Lesley, kl. B, 4e pr.; Dennis v. Mensvoort, Quandor, kl. L, 8e pr.; Dennis v. Mensvoort, Lisa, kl. L, 10e pr. Heeswijk-Dinther, 10 mei dressuur: Anouk Jasperse, Kyraso, kl. M2,2e pr.; Moni que v. Gurp, Fleetwood, kl. Ml, 3e pr. Nuenen 17 mei, springen: Dennis v. Mensvoort, Lindsay, kl. B, 5e pr. OWM Beers, 24 mei dressuur: Liesbeth Broers, Lapasja, kl. B, 2e pr. Springen: Paul Donkers, Lisette D, kl. B, 2e pr.; Paul Donkers, Milona, kl. B, 5e pr.; Jac Donkers, Loretta D, kl. B, 10e pr.; Dennis v. Mensvoort, Mery-Lou, kl. B, 9e pr.; Dennis v. Mensvoort, Lesley, kl. L, 11e pr. Leende, 31 mei dressuur: José Verwey, Menno, kl. B, 5e pr. Springen: Dennis v. Mensvoort, Mery-Lou, kl. B, 5e pr. 1998 kon wel eens het ’jaar van de scooter’ worden. Van 1 april tot en met 30 september zullen namelijk bij scooterdealers in het hele land ProbeerScooters klaarstaan, waarmee vol wassenen een gratis proefrit kunnen maken. Zo kan iedereen zelf ervaren hoe het is om ’vrij als een vogel’ langs de file te rijden en niet naar een parkeerplaats te hoeven zoeken. Speciaal voor volwassenen: de ProbeerScooter Bij jongeren is de scooter al jaren de onbetwis te nummer een, maar de meeste volwassenen hebben er geen of weinig ervaring mee. De nationale ProbeerScooteractie gaat daar wat aan doen. In het kader van de SLIM-campag- ne, de voorlichtingscampagne van RAI Vere niging, BOVAG en NCBRM, kan iedere vol- Ledenwerving Handboogvereniging ‘t Stokske is een vereni ging waar jong en oud kan handboog schieten voor de ontspanning en de gezelligheid. Er zijn twee trainingsdagen nl. donderdag avond vanaf 20 uur en zondagmorgen vanaf 10 uur. Tevens schieten wij in wedstrijdverband mee in de bondscompetitie en in de wintercompe titie, d.w.z. ca. twee avonden in de maand een wedstrijd bij ‘t Stokske ofbij een andere vereni ging in de regio. De locatie van de schietbaan is in de Zandstraat tussen het café en het voetbalveld van ‘t Stoks ke. Hebt u interesse of vragen omtrent deze sport, dan nodigen wij u van harte uit om eens een kijkje te komen nemen in onze accommodatie op de trainingsdagen. Wij doen u een aanbod om enkele maanden geheel gratis te komen oefenen, lesmateriaal wordt u door ons ter beschikking gesteld, dus wat let u. U kont ook contact opnemen met de secre taris H. Derksen, tel. 0135133164 of met de penningmeester MJ. Voets, tel. 0135364681. Bij voorbaat dank en tot ziens. Het bestuur

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5