we Morgen liggen al op ’t strand. 1 IIM IR MUI i gw it. r Q Kelnerrace weer getroffen door regen... Peuterspeelzaal Janneke 25 jaar!!! llgW** WBii Voor voordelige reizen gaat u naar de Rabobank. Vier Kelnerraces op rij, waarvan er drie ge troffen zijn door regen. Triest record, maar daarom niet minder lol voor zowel deelne mers als toeschouwers. Het werd dus niet alleen vanwege het bier een natte bedoening. Winnaars werden Longa 2000 met Corné Zoontjens, Frans Tekath en Max van Alp- hen (foto links). Goede tweede werd de win naar van verleden jaar: TMF (zie foto bo ven) met Twan van Gestel, Maurice de Bont, Frank van Hoof. De originaliteitsprijs was voor Thea, Bets en Miep, ofwel Maartje van Dijk, Sabine de Laat en Janneke van der Schoot. Het leukst gekleed waren de dames van de KPJ, die het met het bier overbrengen ook niet onverdienstelijk deden. Laten we hopen dat de weergoden de orga nisatoren van de 5e Kelnerrace het volgend jaar eens beter gezind zijn... Rabobank ALGEMEEN BELANG Algemeen Belang Heukelom-Moergestel- Oisterwijk Op maandag 13 juli a.s. komt de fractie van Algemeen Belang bijeen om de agenda van de raadsvergadering van donderdag 16 juli te be spreken. Ook andere politiek relevante zaken komen dan op tafel. Een goede gelegenheid voor U om - zo vlak voor de vakantie - uw in breng te hebben. U bent van harte welkom in fractiekamer 8, bovenste verdieping van het Raadhuis aan De Lind 56, aan vang 19.00 uur. U kunt ook telefonisch contact met ons opne men: met Noud Smits (tel. 5131694), met Fer ry Pörtzgen (tel. 5217217), met Hans Denis sen (tel. 5131836), met Daniëlle Hulskes (tel. 5285795) of met Theo op ’t Hoog (tel. 513 2398). Graag tot ziens en/of horens en... mocht er dat onverhoopt niet meer inzitten, dan...een prettige vakantie toegewenst! Zoals u al eerder heeft kunnen lezen is het dit jaar feest bij Peuterspeelzaal Janneke. Het is 25 jaar geleden dat een paar mensen het initiatief namen om te komen tot een speelge- legenheid voor de kleinste kinderen zodat de ouders, toen nog meestal moeders, even de handen vrij hadden. Sinds die tijd is er erg veel verandert binnen het peuterspeelzaalwerk. Tegenwoordig wordt het door veel mensen ge zien als een opstap naar het basisonderwijs en zijn de leidsters professionele krachten. Het feest wordt gevierd op maandag 13, dins dag 14 en woensdag 15 juli. Het wordt een feest voor de kinderen maar we kunnen natuurlijk niet om een officieel gedeelte heen. Daarom heeft de feestcommissie op maandag 13 juli een feestavond georganiseerd voor genodig den. Ook burgemeester Kortmann zal hierbij aanwezig zijn. Voor de kinderen vieren we het jubileum in het speelparadijs in Oisterwijk. De kinderen kunnen hier vrij spelen en na het spelen wordt er gezamenlijk gegeten.. Met de huifkar wordt dan na het eten de terugtocht weer aangevan gen naar Moergestel. Graag wil het bestuur ie dereen bedanken die een bijdrage heeft gele verd aan de voorbereidingen van dit feest. Ook een woord van dank gaat uit naar de onderne mers die de Peuterspeelzaal hebben gesteund. Bestuur Peuterspeelzaal Janneke I 1 11 1 I PAGINA S MOERGESTEL-NIEUWS’ - WOENSDAG 8 JUL11998 Rabobank Moergestel, Raadhuisstraat 9, (013) 513 6373 Reizen HEUKELOM - MOERGESTEL - OISTERWIJK Rabobank Reizen selecteert de leukste en voordeligste last-minute reizen voor u. Zon, zee en strand, een actieve vakantie of een culturele reis. Met de auto, bus, boot of vliegtuig. Onze aanbiedingen staan elke zaterdag vermeld in de reisbijlage van de Telegraaf. U kunt ook kijken op internet: www.rabobank.nl waar u de meest actuele aanbiedingen vindt. Maar u kunt ook altijd even bij ons binnenlopen. Alvast een prettige vakantie. 1

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 5