(leerling)stoffeerder JAN MICHIELS DÉ COMPLETE WONINGINRICHTER Bestelde boekjes nog steeds niet afgehaald... Werkzaamheden i.vm. Ruilverkaveling Hartelijk dank Jubileumconcert Buntstekers en Clapopp is een groeiend toekomstgericht bedrijf dat op korte termijn op zoek is naar een de vers...te service JAN MICHIELS V» COMPLETE WONINGINRICHTER LEEFBAAR GROEN Kerkstraat 18 - Haaren - Telefoon 0411-621217 Rootven 36 - Moergestel - Telefoon 013-5131234 Wat verwachten wij: een verzorgd uiterlijk bereidheid te werken in ploegen voor langere tijd beschikbaar (dus niet alleen vakanties) leeftijd vanaf 18 jaar Voor nadere informatie kun je ons op weekdagen bellen op 013- 4675775; vragen naar mw. H.Arrias (PZ). Je schriftelijke reactie kun je sturen aan: Frank Verhaaren B.V. t.a.v. mw. H. Arrias Clara Zetkinweg 2, 5032 ML Tilburg (Katsbogten). De liefde voor ons vak is alleen maar in uw voordeel! Mensen die een of meerdere boekjes ’Met vriendelijke groet’ van pastor van den Broek hebben besteld, worden vriendelijk verzocht deze af te halen in het Parochiecentrum. U kunt daarvoor elke dag terecht tussen 10.00 en 12.00 uur. Taken: Het betreft een afwisselende functie voor iemand die bereid is gevarieerde werkzaamheden binnen en buiten het bedrijf uit te voeren: - (assisteren bij het) vloerbedekking leggen; - (assisteren bij het) gordijnen hangen; - meubels bezorgen/monteren; - alle werkzaamheden die voorkomen. Oisterwijkseweg 43 Tel. 513 2268 Vereisten: - in het bezit van rijbewijs B; - leeftijd tussen 18 en 40 jaar; - gemotiveerd zijn; - in teamverband kunnen werken; - woonachtig in omgeving; - geen 9-tot-5 mentaliteit. Wij bieden: Een aantrekkelijke baan in een gezond bedrijf met goede arbeidsvoorwaarden. Informatie over de inhoud van de functie kunt u verkrijgen bij de heer J. Michiels, directeur, tel. (0411) 62 12 17. Uw schriftelijke sollicitatie, voorzien van c.v., kunt u tot 2 weken na het verschijnen van deze advertentie richten aan: Jan Michiels dé complete woninginrichter Kerkstraat 18, 5076 AW Haaren t.a.v. de heer J. Michiels, directeur groothandel in aardappelen, groente en fruit Clara Zetkinweg 2, 5032 ML Tilburg Tel. (013) 46 75 775 - Fax (013) 46 86 888 D. 30 km maatregelen Het faxnummer van de WD fractie is: 013- 5133951 Het e-mail adres is: gmcbv@worldonline.nl Voor meer informatie of vragen kunt u altijd contact opnemen met de raadsleden: Joost Wagenmakers, tel. 013-56136059, Carine Ger- lach-Aijer, tel. 013-5132595 De WD nodigt de ach- terban en geïnteres seerden uit voor de fractievergadering van 13-07-1998 om 20.00 uur in het Raadhuis aan de Lind te Oister- wijk. Op de agenda staat onder meer de be handeling van: A. Subsidiëring onder wijsbeleid B. Landschapsbeleidsplan C. Insaidgebouw enthousiaste/flexibele productietnedewerkers Wat hebben wij te bieden: een prettige werksfeer bij goed presteren uitzicht op doorgroeimogelijkheden Omgeving Heirbaan Werkzaamheden in kader van ruilverkaveling In het kader van Ruilverkaveling De Hilver is op woensdag 1 juli een begin gemaakt met werkzaamheden bij de Heirbaan. Het werk wordt uitgevoerd door aannemerscombinatie Heijmans/Liebregts uit Bladel en begeleid door de Grontmij uit Roosendaal. Er wordt gewerkt bij de aansluiting van de zij weg Vossenhoom, de Reedijk en de zijweg de Hild. Overlast Er wordt alles aan gedaan om de overlast voor de aanwonenden tot een minimum te beper ken. Daarom ook wordt het werk in fasen ver deeld, maar het kan een keer voorkomen dat woningen of percelen met de auto of de tractor enige tijd moeilijk of niet bereikt kunnen wor den. Mocht u vragen hebben over het werk dan kunt u terecht bij de toezichthouder, de heer J. de Vrij (telefoon 013-5041313). De heer De Vrij is bereikbaar in de directiekeet aan Wil- helminadijk 7b in Haghorst. Interpolis, CZ-groep, Rabobank Oisterwijk, Rabobank Moergestel, Gemeente Oisterwijk, Bremtex, Peko en de Lucia Stichting, de EHBO vereniging Oisterwijk: met name Mevr. T. Barten, de heer Bollen, de heer van Hest en alle vrijwilligers op 20 en 27 juni. de basischolen: met name de heer van Leuven als contactpersoon binnen het directeuren overleg en de leerkrachten van groep 8. het personeel van de Kunstkring en de foto graaf Jan Vlaminckx. Een ieder hartelijk dan. Wij gaan volgend jaar graag door en hopen weer op uw aller mede werking. Maandag 13 juli komt het CDA voor de laatste maal voor de zomervakantie bijeen om de raadsvergadering van donderdag 16 juli te be spreken. Enkele agendapunten: Subsidiëring onderwijsbeleid. De Gemeente heeft een grotere verantwoordelijkheid gekre gen voor zowel het openbaar als bijzonder on derwijs. Een aandachtspunt daarin, is het subsidiebeleid. Landschapsbeleidplan. Voor Moergestel is dit plan in 1995 vastgesteld. Nu ligt het land schapsbeleidplan voor van de kern Oisterwijk en Heukelom. Daarnaast gaat de gemeente werken aan uitvoeringsplannen om de visie in de landschapsbeleidsplannen te realiseren. Voor de uitvoering van de 2de fase van de aan leg van de 30 km zone in Moergestel wordt een krediet gevraagd van 236.000,- Bent u geïnteresseerd in een van de onderwer pen of het fractiewerk van het CDA, dan bent u van harte welkom. Het CDA-fractie be spreekt op 13 juli de stukken van de raads vergadering in het raadhuis op de Lind in Oisterwijk. De bijeenkomst begint om 20.00 uur. Voor eventuele vragen of punten met be trekking tot de gemeente, commissiewerk of agendapunten van de raadsvergadering, kunt u ook de raadsleden van het CDA benaderen. Lambert van den Bosch: 528 45 38; Jos Schoenmakers: 528 38 99; Ad Mutsaers: 513 23 92; Guus Bertens: 528 29 83; Ger van Hest: 513 62 00. Ook E-mailen is mogelijk: E-mail: muttbvs@euronet.nl Graag willen wij nog even terugkomen op de EHBO cursus van de groepen 8 van de basis scholen in Oisterwijk en Moergestel. De cur sus is een groot succes geworden met als hoog tepunt de examendag 20 juni, 260 examens 260 geslaagden en zaterdag 27 juni nog eens 20 examens en 20 geslaagden. Het was echter niet mogelijk om tot een der gelijk resultaat te komen als wij niet de mede werking hadden gekregen van vele mensen. In dit kader willen wij graag noemen: de sponsoren: Thuiszorg Midden Brabant, Mocht u het boekje niet besteld hebben maar er toch graag een hebben (kosten slechts 10,- per stuk) dan kunt u er eveneens een ophalen tijdens bovengenoemde tijden. Op zondagmorgen 12 juli vindt er een jubi leumconcert plaats in zalencomplex Boerke Mutsaers aan de Vijverlaan 2 te Tilburg, ver zorgd door muziekvereniging de Buntstekers onder leiding van Eric Winter en een bevrien de muziekgroep uit Moergestel t.w. Clapopp onder leiding van Hein van Mol. Het programma voorziet een afwisselend op treden van beide muziekgroepen met een di- versiteit aan composities, met een gezamelijk optreden van beide verenigingen aan het ein de van het programma Aanvang 11.00 uur Toegang is gratis Door de voortdurende groei van ons bedrijf zijn wij voor onze hoofdvestiging in Tilburg met onmiddellijke ingang op zoek naar: PAGINA 3 voor schoonzetwerkzaamheden in onze moderne groentesmjkeuken MOfl 'MOERGESTEL-NIEUWS' - WOENSDAG 8 JUL11998

Weekblad Moergestels Nieuws | 1998 | | pagina 3